به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت

برگزاری یک دوره مسابقه شطرنج بین اعضا به مناسبت هفته وحدت در کتابخانه عمومی علامه طباطبایی بندرعباس

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، مسئول کتابخانه عمومی علامه طباطبائی بندرعباس گفت: با همت و تلاش وافر کتابداران کتابخانه و به مناسبت فرارسیدن میلاد رسول اکرم (ص) و !!! جعفر صادق(ع) و شروع هفته وحدت، یک دوره مسابقه شطرنج بین اعضا در محل کتابخانه در دو گروه و رده‌ سنی برگزار گردید.

راحله کارگر بیان کرد: در این سری از مسابقات که در محل کتابخانه برگزار شد،تعداد ۳2 نفر از شطرنج‌بازان عضو فعال کتابخانه حضور داشتند که به مدت دو روز با هم به رقابتی شاد و پرهیجان پرداختند و این روند ادامه داشت تا در دور نهایی نفرات برگزیده انتخاب شدند.

مسئول کتابخانه افزود: این اقدام در راستای جذب مخاطبین به کتابخانه ها ،ارایه ی خدمات متنوع به اقشار جامعه، ایجاد شور و نشاط و هیجان در بین اعضا و جذب مردم به سمت مطالعه و کتابخوانی برگزار شد.

وی در پایان گفت کتابخانه عمومی با این هدف: اقدام به برگزاری برنامه ها و فعالیت های متنوعی می نماید تا موجب جذب هر بیشتر عموم مردم به این مکان فرهنگی شوند و انجام این مسابقات در محیط کتابخانه باعث جذب تعداد زیادی از کودکان به محیط کتابخانه شده است.

 

گفتنی است این دوره از مسابقات با استقبال بسیار خوبی از طرف اعضای کودک و نوجوان مواجه شد و در پایان نیز به نفرات برگزیده این مسابقه جوایزی اهدا شد.

- اشکان صیادارب !!! (نفر اول)

- محمدامین معماری(نفر دوم)

- سبحان عامری(نفر سوم)

- قائم جعفری (نفر چهارم)

- !!! کریمی(نفر پنجم).