!!! ارتباطات و فناوری اطلاعات، در پاسخ به سوالی مبنی بر قرار گرفتن دفاتر پیشخوان !!! ت در زیرمجموعه !!! ت، ادامه داد: اصلا !!! ت نمی‌خواهد این‌ دفاتر !!! تی شوند، بلکه اعتقادش بر این است که این‌ها باید خصوصی بمانند. ما الان در حال واگذاری دو پروانه خصوصی پست هستیم و شنیدم که خود همان دفاتر به دنبال این هستند که یکی از پروانه‌ها را بگیرند، بنابراین به هیچ وجه بحث ما !!! تی !!! نیست و این اولین باری است که می‌شنوم.

واعظی با بیان اینکه این کار رقابت است، گفت: مانند این است که !!! ی مغازه‌ای داشته باشد و بگوید به مغازه دیگر مجوز فعالیت ندهید چون کار ما مشابه همدیگر است. باید در جامعه رقابت به وجود آورد تا مردم سود ببرند. دفاتر سر جای خودشان خواهند ماند.


 معاون توسعه مدیریت بنیاد در ادامه در خصوص بهره‌مندی از دفاتر پیشخوان !!! ت گفت: پیرو هماهنگی به عمل آمده با مدیرعامل کانون پیشخوان !!! ت از دو ماه آینده کلیه معرفی‌نامه‌های عمومی موردنیاز خانواده !!! و ایثارگران در سراسر کشور اعم از شهری و روستایی در دفاتر پیشخوان صادر و نیازی به مراجعه ایثارگران به دفاتر بنیاد نخواهد بود از جمله صدور دفترچه بیمه سلامت و خدمات قابل‌واگذاری در این دفاتر انجام می‌شود.

 


 

 

مدیرکل سازمان حفاظت محیط زیست گیلان تصریح کرد: شهروندان می‌توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان !!! ت و ارائه مدارک مورد نیاز پروانه شکار بگیرند.

 


 

 

وی با بیان این‌که باور دارم لازم است در تمدید پروانه‌ها سخت‌گیری بیشتری شود، افزود: شماری از دفاتر پیشخوان در دریافت مجوزها با سخت‌گیری روبرو نشده‌اند، از این‌رو بعضاً شاهد کیفیت نامناسب خدمات‌رسانی آن‌ها بوده‌ایم

 


 

 

معاون !!! ارتباطات در خصوص مبلغ ۱۰ هزار تومانی که در برخی قبض‌های این دوره به عنوان «معوقه مبلغ ثبت نام تلفن» اعمال شده نیز، اظهار کرد: طبق گزارشات در برخی قبض‌ها چنین رقمی اعمال شده که با توجه به مصوبات قبلی به هنگام ارائه‌ی برخی خدمات از جمله فروش تلفن ثابت یک هزینه ۱۰ هزار تومانی برای دفاتر پیشخوان !!! ت در نظر گرفته شده بود که البته باید توجه داشت خود مخابرات نمی‌تواند این هزینه را بگیرد، حال نیز ما در حال بررسی این موضوع هستیم و اگر شرکت مخابرات این هزینه‌ها را برای خود در نظر گرفته باشد م !!! م به بازگشت این هزینه‌ها خواهد شد.


 

 

به گزارش ایسنا، مهدی یحیایی در سومین جلسه کارگروه حمایت از تولید و نظارت بر گردش کالا در سطح عرضه با اعلام این خبر اظهار کرد: تمامی دفاتر پیشخوان !!! ت آماده ثبت‌نام اشخاص حقیقی و حقوقی در سامانه انبارها هستند


 

 

به منظور ارزی !!! سیستماتیک و درجه راهنمایان تور و بسترسازی و معرفی مجموعه‌های خدمات‌دهنده در بخش گردشگری میان کانون‌های پیشخوان !!! ت و انجمن‌های صنفی راهنمایان سراسر کشور امضا شد.

 

آرش رجایی، معاون خدمات ارزش افزوده کانون پیشخوان !!! ت با اشاره به شناسایی کمبودهای مربوط به راهنمایان تور، از طراحی پلت‌فورم جامع راهنمایان گردشگری خبر داد و افزود: در این پلت‌فورم راهنمایان با ثبت اطلاعات خود توسط انجمن‌های صنفی و تشکّل‌های قانونی، ارزی !!! و درجه‌بندی می‌شوند.

 

از سوی دیگر، تور اپراتورها با ثبت نیازهای خود برای دریافت راهنما گزینه مناسب را می‌توانند انتخاب کنند.

 

وی ادامه داد: این پلت‌فورم ابزار و بستری برای ارزی !!! و معرفی مجموعه‌های ارائه‌کننده خدمات در گردشگری است که امیدواریم تا پایان سال 95 فاز یک آن به بهره‌برداری برسد.