وبلاگ 24.اطلاعات

احتمال‌مذاکره مدیر برنامه پیتر چک با بارسا و رئال

درخواست حذف وبلاگ

:: احتمال‌مذاکره مدیر برنامه پیتر چک با بارسا و رئال

مدیر برنامه های دروازه بان بزرگ باشگاه چلسی می گوید در صورت عدم نیاز چلسی به چک، وی آمادگی مذاکره با هر باشگاهی را دارد.

با بازگشت احتمالی تیبو کورتوآ به چلسی، جایگاه پیتر چک در این تیم بیش از پیش به خطر افتاده است. در همین راستا، ویکتور کولار، مدیر برنامه این دروازه بان بلندقامت به خبرنگاران گفت: "اگر پیتر نخواهد در چلسی بماند، با زوبیزارتا در بارسلونا و سران مادریدی، وارد مذاکره خواهم شد. ما این باشگاه ها را در صورت ج !!! ، در نظر داریم. بایرن مونیخ هم از گزینه های ما بود اما آنها مانوئل نویر را دارند. چک به برخی از لیگ ها نخواهد رفت. برای مثال سری آ، زیرا باشگاه ها در آنجا با مشکلات زیادی روبرو هستند. دو باشگاه پاریس سن ژرمن و موناکو هم به جذب موکلم علاقه نشان داده اند."

"هنوز دو سال از قرارداد چک با چلسی باقی مانده است و مورینیو تاکنون به پیتر نگفته که به وی نیازی ندارند. پیتر دیگر بیست ساله نیست. خانواده او از زندگی !!! در لندن رضایت دارند. همسر وی در کلاس های زومبا شرکت می کند و فرزندانش در لندن به مدرسه می روند. در هر صورت پیتر از بودن در چلسی راضی است و حتی امکان این وجود دارد که وی پس از اتمام دوران بازیگری، به پست های مدیریتی باشگاه چلسی نقل مکان کند."

"به هر حال شما باید این را بدانید که پیتر چک کماکان یکی از بهترین دروازه بانان جهان فوتبال است و قاعدتا دستمزد مشخصی دارد. باشگاه های زیادی وجود ندارند که بتوانند حقوق وی را بپردازند. اگر قرار بر ترک چلسی شد، ما با دو یا سه باشگاه مذاکره خواهیم کرد اما در حال حاضر، او در چلسی ماندنی است."

 

 برچسب ها : احتمال‌مذاکره مدیر برنامه پیتر چک با بارسا و رئال - چلسی ,پیتر ,باشگاه ,برنامه ,مذاکره ,صورت ,مدیر برنامه ,باشگاه چلسی
احتمال‌مذاکره مدیر برنامه پیتر چک با بارسا و رئال چلسی ,پیتر ,باشگاه ,برنامه ,مذاکره ,صورت ,مدیر برنامه ,باشگاه چلسی
انتقال ویکتور والدز به موناکو منتفی شد

درخواست حذف وبلاگ

:: انتقال ویکتور والدز به موناکو منتفی شد

باشگاه موناکو فرانسه از منتفی شدن انتقال ویکتور والدز سنگربان مصدوم باشگاه بارسلونا به این تیم متمول فرانسوی خبر داد.

وادیم واسیلویچ، نایب رئیس باشگاه موناکو فرانسه با حضور در کنفرانسی مطبوعاتی با اظهار نظر در مورد وضعیت ویکتور والدز اذعان کرد که پیش قرارداد باشگاه موناکو به علت مصدومیت شدید والدز از ناحیه رباط صلیبی ملغی شده و این بازیکن دیگر به عضویت این تیم فرانسوی در نخواهد آمد:"ما با والدز مذاکراتی داشته ایم، اما او مصدوم است و به خاطر همین نمی تواند به تیم ما منتقل شود."

بدین ترتیب والدز که از روز 30 ماه ژوئن قراردادش با باشگاه بارسلونا به اتمام رسیده بود، پس از ناکامی در تست های پزشکی باشگاه موناکو فرانسه برای آینده فوتبالی خود باید به دنبال باشگاه های دیگری باشد.برچسب ها : انتقال ویکتور والدز به موناکو منتفی شد - باشگاه ,والدز ,موناکو ,فرانسه ,ویکتور ,باشگاه موناکو ,ویکتور والدز ,موناکو فرانسه ,باشگاه بارسلونا ,انتقال ویکتور ,باشگاه موناکو فرانسه ,انتقا
انتقال ویکتور والدز به موناکو منتفی شد باشگاه ,والدز ,موناکو ,فرانسه ,ویکتور ,باشگاه موناکو ,ویکتور والدز ,موناکو فرانسه ,باشگاه بارسلونا ,انتقال ویکتور ,باشگاه موناکو فرانسه ,انتقا
کادر فنی بارسا در فصل جدید

درخواست حذف وبلاگ

:: کادر فنی بارسا در فصل جدید
لوییس انریکه به کمک کارلوس اونزوئه، روبرتو مونرو، خوان باربارا، رافا پل، خواکین والدس و رامون دلا فوئنته، هدایت بارسلونای فصل 2014/15 را بر عهده خواهد داشت.

فصل 2014/15 برای تیم بارسلونا آغاز شده است. روز !!! لوییس انریکه به همراه کادر فنی خود، دو جلسه تمرینی را در سیوداد اسپورتیوا !!! ی !!! د. در ادامه با مردان مورد اعتماد انریکه در فصل جدید بیشتر آشنا خواهید شد.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.
خوان کارلوس اونزوئه: کمک مربی

دروازبان اسبق تیم بارسلونا که در 34 بازی برای باشگاه به میدان رفته است، در فصل جدید سومین سمت خود به عنوان مربی را در این تیم آغاز خواهد کرد. وی از سال 2003 تا 2010 به عنوان مربی دروازبانان باشگاه بارسلونا مشغول به فعالیت بود. او در فصل 2010/11 مربیگری تیم نومانسیا را بر عهده داشت و در فصل 2012/13 به بارسلونا بازگشته و شغل سابق خود در این باشگاه را ادامه داد. اونزوئه فصل گذشته دستیار انریکه در تیم سلتاویگو بود.


برچسب ها : کادر فنی بارسا در فصل جدید - انریکه ,بارسلونا ,باشگاه ,جدید ,عنوان مربی ,لوییس انریکه
کادر فنی بارسا در فصل جدید انریکه ,بارسلونا ,باشگاه ,جدید ,عنوان مربی ,لوییس انریکه
روابط بارسلونا و لیو !!! ول

درخواست حذف وبلاگ

:: روابط بارسلونا و لیو !!! ول
بارسلونا و لیو !!! ول تاکنون چهار نقل و انتقال با یکدیگر داشته اند. دو فروش برای بارسا و دو فروش برای لیو !!! ول؛ لوئیس سوارس نیز جدیدترین بازیکن منتقل شده بین این دو تیم است.

لوئیس سوارس، دومین بازیکنی است که از لیو !!! ول به بارسلونا ملحق شده است. اولین بازیکن، خاویر ماسکرانو است که هم اکنون نیز در بارسا بازی می کند.

ماسکرانو، لیو !!! ول را در سال 2010 به مقصد کاتالونیا ترک کرد. وی توسط پپ گواردویلا !!! یداری شد و تاثیر به سزایی در موفقیت بارسا در لیگ قهرمانان 2010/11 داشت. پس از آن بود که ماسکرانو جایگاه خود را در تیم تثبیت کرد و بازیکن مورد اعتماد مربیان بارسا شد.برچسب ها : روابط بارسلونا و لیو !!! ول - بارسا ,لیو !!! ول ,بارسلونا ,فروش برای
روابط بارسلونا و لیو !!! ول بارسا ,لیو !!! ول ,بارسلونا ,فروش برای
بارسلونا به دنبال جذب م !!! ع فرانسوی والنسیا

درخواست حذف وبلاگ

:: بارسلونا به دنبال جذب م !!! ع فرانسوی والنسیا

مدیر ورزشی تیم فوتبال بارسلونا با تأیید این موضوع که این تیم برای جذب م !!! ع 30 ساله والنسیا اقدام کرده، تأکید کرد اولویت باشگاه جذب یک م !!! ع میانی است.

 

باشگاه بارسلونا تا کنون مارک‌آندره تِر اشتگن، کلودیو براوو، ایوان راکیتیچ و لوئیز سوارز را در نقل‌و‌انتقالات تابستانی 2014 به خدمت گرفته است ولی حالا اولویت این باشگاه جذب یک م !!! ع میانی است تا جای کارلس پویول را که در پایان فصل اخیر اعلام بازنشستکی کرد، پر کند.

به نقل از تسنیم، آندونی سوبی‌سارتا، مدیر ورزشی تیم فوتبال بارسلونا در گفت‌و‌گو با خبرنگاران اظهار داشت: برای جذب ژرمی مَتیو، م !!! ع میانی والنسیا اقدام کرده‌ایم و باشگاه والنسیا هم از این موضوع مطلع است. اگر موفق به جذب این م !!! ع فرانسوی نشویم سراغ گزینه‌های دیگری در این پست می‌رویم.

وی افزود: امیدواریم تا باشروع فصل جدید لالیگا موفق به جذب یک م !!! ع میانی شویم. اگر پیش از این نیاز به بازیکنی در این پست داشتیم حتماً به دنبال جذب آن می‌رفتیم. بارسا به دنبال بازیکنی در پست دفاع است که بتواند چندین سال بهترین عملکرد را داشته باشد و در حال حاضر هم در فکر جذب چنین بازیکنی هستیم.

سوبی‌سارتا در پایان خاطرنشان کرد: جذب م !!! ع میانی هدف 80 الی 90 درصد باشگاه‌های بزرگ اروپایی است و این فقط به این بستگی ندارد که ما به دنبال چه هستیم. به جز داوید لوئیز که به پاری‌سن‌ژرمن پیوست هنور انتقال برجسته‌ای در بازار نقل‌و‌انتقالات تابستانی در بین م !!! عان صورت نگرفته است.

گزارش‌ها حاکی از آن است که کاتالان‌ها برای جذب ژرمی مَتیو، م !!! ع فرانسوی والنسیا پیشنهاد 20 میلیون یورویی داده‌اند.
 برچسب ها : بارسلونا به دنبال جذب م !!! ع فرانسوی والنسیا - م !!! ع ,والنسیا ,میانی ,باشگاه ,بارسلونا ,بازیکنی ,م !!! ع میانی ,م !!! ع فرانسوی ,مَتیو، م !!! ع ,فرانسوی والنسیا ,ژرمی مَتیو، ,م !!! ع فرانسوی والنسی
بارسلونا به دنبال جذب م !!! ع فرانسوی والنسیا م !!! ع ,والنسیا ,میانی ,باشگاه ,بارسلونا ,بازیکنی ,م !!! ع میانی ,م !!! ع فرانسوی ,مَتیو، م !!! ع ,فرانسوی والنسیا ,ژرمی مَتیو، ,م !!! ع فرانسوی والنسی
میلان به دنبال جذب م !!! ع بارسا

درخواست حذف وبلاگ

:: میلان به دنبال جذب م !!! ع بارسا

باشگاه میلان به دنبال جذب دو بازیکن تیم فوتبال بارسلونا است.

 

 سران میلان قصد دارند با جذب بازیکنان جدید تیمی قدرتمند را در فصل آینده روانه مسابقات کنند و در این میان نام دنی آلوز و ال !!! سونگ از بارسلونا در فهرست !!! یدهای این  تیم دیده می‌شود.

این خبر در حالی منتشر شده که آلوز اعلام کرده قصد دارد به فوتبالش در بارسا ادامه دهد. در عین حال گفته می‌شود او از پاری سن ژرمن هم پیشنهاد خوبی دارد.

از سوی دیگر بارسلونا هنوز نتوانسته برای سونگ کامرونی مشتری خوبی پیدا کند و این می‌تواند شانس میلان را برای جذب این بازیکن افزایش دهد.
 برچسب ها : میلان به دنبال جذب م !!! ع بارسا - میلان ,بارسلونا
میلان به دنبال جذب م !!! ع بارسا میلان ,بارسلونا
مسی، بوفون، زیدان و باجو در رم به میدان می‌روند اسطوره‌های فوتبال ایتالیا و فرانسه در دیداری که فوق

درخواست حذف وبلاگ

:: مسی، بوفون، زیدان و باجو در رم به میدان می‌روند اسطوره‌های فوتبال ایتالیا و فرانسه در دیداری که فوق

گروهی از ستارگان فعلی و قدیمی دنیای فوتبال قرار است در یک دیدار نمایشی با هدف جمع‌آوری کمک‌های خیریه و اشاعه صلح در پایتخت ایتالیا به میدان بروند.

در این بازی که روز نخست ماه سپتامبر (10 شهریور)، ساعت 20:45 به وقت اروپای مرکزی در !!! یو المپیکوی شهر رم برگزار خواهد شد، ستارگانی همچون لیونل مسی، زین‌الدین زیدان، ساموئل اتوئو،‌ آندره‌ا پیرلو و خاویر زانتی به میدان خواهند رفت.

این بازی که ایده‌ آن را پاپ فرانسیس، !!! کاتولیک‌های جهان داد با هدف حمایت اقشار ضعیف جوامع اروپایی، !!! ی جنوبی و سایر نقاط دنیا و به همت 2 بنیاد خیریه برگزار می‌شود که یکی از آنهایک نهاد آموزشی عام المنفعه به نام اسکولاس اوکورنتس است و دیگری بنیاد خیریه فوندازیونه اونولوس با مدیریت خاویر زانتی و همسرش است.

عواید حاصل از این بازی خیریه قرار است به پروژه مشترک این 2 بنیاد برای حمایت از تحصیل کودکان بی‌بضاعت بوینس آیرس اختصاص پیدا کند.

در این دیدار که علاوه بر زیدان و مسی، ستارگان دیگری همچون روبرتو باجو، جان‌لوئیجی بوفون و یوتو ناگاتومو نیز حضور خواهند داشت.
 برچسب ها : مسی، بوفون، زیدان و باجو در رم به میدان می‌روند اسطوره‌های فوتبال ایتالیا و فرانسه در دیداری که فوق - خیریه ,بنیاد ,مسی، ,بازی ,میدان ,بنیاد خیریه ,خاویر زانتی
مسی، بوفون، زیدان و باجو در رم به میدان می‌روند اسطوره‌های فوتبال ایتالیا و فرانسه در دیداری که فوق خیریه ,بنیاد ,مسی، ,بازی ,میدان ,بنیاد خیریه ,خاویر زانتی
متیو: آمده‌ام تا به بارسلونا کمک کنم م !!! ع فرانسوی جدید بارسلونا اعلام کرد که برای کمک به این تیم ب

درخواست حذف وبلاگ

:: متیو: آمده‌ام تا به بارسلونا کمک کنم م !!! ع فرانسوی جدید بارسلونا اعلام کرد که برای کمک به این تیم ب
 جرمی متیو پس از توافق نهایی باشگاه بارسلونا با والنسیا در خصوص جذب این م !!! ع که با 20 میلیون یورو به نیوکمپ خواهد پیوست، در راه ملحق شدن به بارسلوناست. این بازیکن 30 ساله فردا به هواداران معرفی خواهد شد.

به گزارش فارس، متیو در این باره اظهار داشت: بسیار مفت !!! م که به بارسلونا آمدم. به اینجا آمده‌ام تا به تیم کمک کنم. بارسا بهترین باشگاه دنیا است و آمدن به اینجا فرصت بزرگی برای من است.

متیو امروز صبح برای پیوستن به اردوی پیش از فصل بارسلونا در پرو به فرودگاه والنسیا رفت. بازیکن فرانسوی با هم‌تیمی‌هایش خداحافظی کرد.

در بیانیه رسمی باشگاه بارسلونا نوشته شده: بارسلونا و والنسیا برای انتقال جرمی متیو، بازیکن فرانسوی به توافق رسیدند. جرمی متیو قراردادی چهار ساله با باشگاه امضا خواهد کرد. مبلغ این انتقال 20 میلیون یورو بوده و مبلغی که برای فروش وی به سایر تیم‌ها مشخص شده 50 میلیون یورو تعیین شده است.

متیو م !!! عی است که می‌تواند در موقعیت‌های مختلف در خط دفاعی بازی کند. او یک متر و 92 سانتی‌متر قد دارد و مهارت بسیار خوبی در بازی با توپ دارد. وی در بازی هوایی نیز بسیار قدرتمند است. تاکنون وی به عنوان یک م !!! ع چپ شناخته می‌شد اما اخیرا بیشتر در مرکز خط دفاعی دیده می‌شود.برچسب ها : متیو: آمده‌ام تا به بارسلونا کمک کنم م !!! ع فرانسوی جدید بارسلونا اعلام کرد که برای کمک به این تیم ب - بارسلونا ,متیو ,باشگاه ,بسیار ,بازی ,بازیکن ,میلیون یورو ,بازیکن فرانسوی ,باشگاه بارسلونا
متیو: آمده‌ام تا به بارسلونا کمک کنم م !!! ع فرانسوی جدید بارسلونا اعلام کرد که برای کمک به این تیم ب بارسلونا ,متیو ,باشگاه ,بسیار ,بازی ,بازیکن ,میلیون یورو ,بازیکن فرانسوی ,باشگاه بارسلونا
Facebook Twitter Google Plus Digg Share This RSS
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به وبلاگ 24.اطلاعات میباشد. همچنین تمامی اطلاعات، خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و وبلاگ 24.اطلاعات هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد .
جهت حذف وبلاگهای با محتوای نا مناسب شما میتوانید بر روی گزینه "درخواست حذف" در همان صفحه وبلاگ کلیک نمائید.
All rights reserved. © WEBLOG24.INFO 2016