وبلاگ 24.اطلاعات

موج مثبت

درخواست حذف وبلاگ

:: موج مثبت
موج مثبت ...

وقتی دائم بگویى گرفتارم،
هیچ وقت آزاد نمیشوى،
وقتی دائم بگویى وقت ندارم،
هیچوقت زمان پیدا
نمی کنی،
وقتی دائم بگویى فردا انجامش میدهم، آن فردای تو هیچ وقت نمیاید!

وقتی صبحهااز خواب بیدار میشویم دوانتخاب داریم:
برگردیم بخو !!! م و رویا ببینیم،
یا بیدار شویم و رویاهایمان را دنبال کنیم.
انتخاب با شماست!

وقتی در خوشی و شادی هستی عهد و پیمان نبند!
وقتی ناراحتی جواب نده!
وقتی عصبانی هستی تصمیم نگیر!

زندگی، برگ بودن در مسیر باد نیست،
امتحان ریشه هاست.برچسب ها : موج مثبت - بگویى ,دائم ,دائم بگویى
موج مثبت بگویى ,دائم ,دائم بگویى
ضمن خدمت فرهنگیان

درخواست حذف وبلاگ

:: ضمن خدمت فرهنگیان
انجام دوره های ضمن خدمت مهدویت و شرکت در آزمون ها با هزینه ای اندک
سه دوره است..
دوره های آداب و اسرار !!!
حکومت مهدوی
تفسیر آیات برگزیده
جمعا 74 ساعت ضمن خدمت
در سایت mahdaviat.org
فقط قبل شرکت در آزمون ها از اداره محل خدمت جهت تایید دوره ها سوال بفرماییدبرچسب ها : ضمن خدمت فرهنگیان - دوره ,خدمت
ضمن خدمت فرهنگیان دوره ,خدمت
روش تدریس تفکر و سبک زندگی یا تفکر و سواد رسانه ای

درخواست حذف وبلاگ

:: روش تدریس تفکر و سبک زندگی یا تفکر و سواد رسانه ای
:
☘ شیوه تدریس: دروس_تفکر_و_پژوهش:برچسب ها : روش تدریس تفکر و سبک زندگی یا تفکر و سواد رسانه ای - دانش ,آموزان ,
روش تدریس تفکر و سبک زندگی یا تفکر و سواد رسانه ای دانش ,آموزان ,
تبریک به منتخب خبرگان !!! ی جناب !!! ایت الله امان اله علیمرادی بردسیری

درخواست حذف وبلاگ

:: تبریک به منتخب خبرگان !!! ی جناب !!! ایت الله امان اله علیمرادی بردسیری

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان به نقل از روابط عمومی فرمانداری کرمان، نتیجه پنجمین دوره مجلس خبرگان !!! ی در حوزه انتخ !!! ه استان کرمان شرح زیر اعلام شد.

در اجرای ماده 66 آیین‌نامه اجرایی قانون انتخابات مجلس خبرگان به اطلاع اهالی استان کرمان می‌رساند در انتخابات مجلس خبرگان که در روز !!! هفتم اسفندماه جاری در سراسر حوزه انتخ !!! ه این استان برگزار شد، جمع آرای مأخوذه یک میلیون و 310 هزار و 234 برگ بود که آرای افراد به ترتیب زیر اعلام می‌شود.

1 - سیداحمد خاتمی فرزند سیدمهدی دارای 701 هزار و 972 رأی.
2 -  محمد بهرامی‌خوشکار فرزند حسین دارای 672 هزار و 608 رأی.
3 - امان‌الله علیمرادی فرزند عبدالله دارای 559 هزار و 656 رأی.
4 -  سیدجلیل صدرطباطبائی فرزند سیداحمد دارای 486 هزار و 107 رأی.
5 - احمد شیخ‌بهائی فرزند جواد دارای 224 هزار و 59 رأی.

در این بیانیه تصریح شده است: در اجرای ماده 67 آیین‌نامه اجرایی قانون انتخابات مجلس خبرگان از تاریخ انتشار این آگهی به مدت دو روز هیئت اجرایی مرکز حوزه انتخ !!! ه در محل فرمانداری شهرستان کرمان آماده دریافت شکایات است و به استناد ماده 69 آیین‌نامه اجرایی قانون مذکور !!! انی که از نحوه برگزاری انتخابات شکایت داشته باشند، می‌توانند طی یک هفته از تاریخ اخذ شکایت، خود را به دبیرخانه شورای نگهبان تسلیم دارند.برچسب ها : تبریک به منتخب خبرگان !!! ی جناب !!! ایت الله امان اله علیمرادی بردسیری - فرزند ,هزار ,خبرگان ,انتخابات ,کرمان ,دارای ,مجلس خبرگان ,آیین‌نامه اجرایی ,حوزه انتخ !!! ه ,انتخابات مجلس ,اجرایی قانون ,آیین‌نامه اجرایی قانو
تبریک به منتخب خبرگان !!! ی جناب !!! ایت الله امان اله علیمرادی بردسیری فرزند ,هزار ,خبرگان ,انتخابات ,کرمان ,دارای ,مجلس خبرگان ,آیین‌نامه اجرایی ,حوزه انتخ !!! ه ,انتخابات مجلس ,اجرایی قانون ,آیین‌نامه اجرایی قانو
اغار مهرماه و شروع سال جدید و اموزش اوریگامی

درخواست حذف وبلاگ

:: اغار مهرماه و شروع سال جدید و اموزش اوریگامی
اوریگامی یا هنر ساخت اشکال مختلف با تا زدن کاغذ برای ما به عنوان یک سرگرمی شناخته شده است و بسیاری از ما از کودکی می‌توانستیم کاردستی‌های ساده‌ای مثل موشک و قایق کاغذی بسازیم. برخی از طراحان سعی کرده‌اند تا اریگامی را از سرگرمی فراتر ببرند و آن را به شکلی کاربردی برای زندگی روزمره ارائه دهند٬یکی از محصولات این تلاش طراحان خلاق٬ بسته‌بندی های الهام گرفته از اوریگامی است

 

دنیای حیوانات برای کودکان جذ !!! ت زیادی دارد و بسیار سرگرم کننده است و کودکان تمایل دارند تا راجع به حیوانات و زندگی آن‌ها اطلاعاتی داشته باشند. ساختن حیوانات اوریگامی می‌تواند به کودکان کمک کند تا همزمان با تقویت مهارت کنترل انگشتان دست٬ از دیدن حاصل کار خود لذت ببرند و اعتماد به نفس آن‌ها افزایش بیابد. علاوه بر این ساختن اشکال به کمک تا زدن کاغذ باعث می‌شود تا هماهنگی بین حرکات دست و آنچه که چشم می‌بیند بهتر برقرار شود.برچسب ها : اغار مهرماه و شروع سال جدید و اموزش اوریگامی - اوریگامی ,کودکان ,حیوانات
اغار مهرماه و شروع سال جدید و اموزش اوریگامی اوریگامی ,کودکان ,حیوانات
در عرض ۲ هفته مدیر بهتری خواهیدبود.

درخواست حذف وبلاگ

:: در عرض ۲ هفته مدیر بهتری خواهیدبود.
در این نوشتار فهرستی از ۱۰ کار آمده‌است که با انجام دادن‌شان می‌توانید مدیر بهتری شوید. یکی را انتخاب کنید. امروز انجام‌اش دهید. فردا یکی دیگر را انتخاب کنید. در عرض ۲ هفته مدیر بهتری خواهیدبود.

در این نوشتار فهرستی از ۱۰ کار آمده‌است که با انجام دادن‌شان می‌توانید مدیر بهتری شوید. یکی را انتخاب کنید. امروز انجام‌اش دهید. فردا یکی دیگر را انتخاب کنید. در عرض ۲ هفته مدیر بهتری خواهیدبود.

۱. بهترین آدم‌ها را انتخاب کنید

شما به عنوان یک مدیر فقط به اندازه‌ای خوب هستید که اعضای تیم‌تان خوب هستند. از همان ابتدا با انتخاب بهترین افراد به خودتان شانس بهتری برای موفقیت بدهید. درمورد سوال‌هایی که در مصاحبه‌های کاری پرسیده می‌شود مطالعه کنید تا یاد بگیرید چگونه بهترین داوطلب‌ها را برای یک شغل انتخاب کنید.

۲. انگیزه‌بخش باشید

ما انسان‌ها کارهایی را انجام می‌دهیم، چون می‌خواهیم انجام‌شان بدهیم. گاهی می‌خواهیم کاری را انجام دهیم چون پیامدهای انجام ندادن آن ناخوشایند است. با این حال، بیشتر اوقات به خاطر حاصلی که از آن به‌دست می‌آید کاری را انجام دهیم.

درمورد کار هم همین‌طور است، افراد به خاطر دریافت پول بیش‌تر، یا اعتبار، یا شناخته‌شدن خوب کار می‌کنند.

افراد بد کار می‌کنند چون می‌خواهند به خودشان سخت نگیرند و در عین حال دریافت هم داشته‌باشند. آنها واقعا سخت کار می‌کنند چون می‌خواهند فردی را تحت تاثیر قرار بدهند. برای این‌که به افرادتان بهتر انگیزه بدهید، بفهمید چه می‌خواهند و چگونه می‌توانید آن را در اختیارشان بگذارید تا آن‌طور که شما می‌خواهید کار کنند.

۳. تیم‌تان را بسازید

این‌که افراد برای موفقیت در کار انگیزه داشته‌باشند کافی نیست. آنها باید به عنوان یک تیم با هم کار کنند تا گروه را به مقاصدش برسانند. در ضمن، اگر از همه‌ی آنها بخواهیم "فقط کار خودشان را انجام دهند" دیگر به شما نیازی نیست تا آنها را در یک تیم مدیریت کنید، این‌طور نیست؟

۴. !!! باشید، فقط مدیر نباشید

شما این تیم را از بهترین افراد گردآوری کرده‌اید. به آنها برای حداکثر عملکرد انگیزه داده‌اید. چه‌چیزی از قلم افتاده‌است؟ تا زمانی که مسیر را به تیم نشان ندهید؛ تا زمانی‌که انگیزه را به هدف تبدیل نکنید و تیم را برای تحقق آن !!! ی نکنید، انگیزه دادن بی‌ارزش است. چیزی که یک مدیر را از همتایان‌اش متمایز می‌کند توانایی او در !!! ی افراد دیگر است. به یاد داشته‌باشید !!! ان در همه‌ی سطوح یک سازمان پیدا می‌شوند، پس یکی از آنها باشید.

۵. مهارت برقرار ارتباط‌تان را بهبود ببخشید

شاید برقراری ارتباط تنها مهم‌ترین مهارت یک مدیر باشد. در ضمن، همه‌ی مهارت‌های دیگر به آن وابسته است. اگر نتوانید دیدگاه‌تان را به دیگران منتقل کنید نمی‌توانید یک !!! باشید. اگر افراد درک نکنند چه می‌خواهید، نمی‌توانید به آنها انگیزه بدهید. می‌توان مهارت‌های برقراری ارتباط را با تمرین بهبود بخشید.

۶. در مدیریت پول بهتر عمل کنید

یک شرکت برای این‌که در !!! ب‌وکار باقی بماند باید پول را مدیریت کند. این یعنی پول دربیاورید و کم‌تر از آن‌چه درآورده‌اید !!! ج کنید. بسته به نقش‌تان در سازمان ممکن است در یک حوزه یا حوزه‌ای دیگر نفوذ بیش‌تری داشته‌باشید، اما باید هر دو را درک کنید. شما می‌توانید به شرکت‌تان، کارمندان‌تان، و خودتان کمک کنید در مدریت پول شرکت بهتر عمل کنند. نگذارید این اعداد یا این واقعیت که این مسئله مربوط به ریاضی است، شما را دلسرد کند.

۷. در مدیریت زمان بهتر عمل کنید

احتمالا چیزی که هنگام کار از پول کم‌تر دارید زمان است. هرچه بهتر زمان را مدیریت کنید، هم شما و هم دیگران، به عنوان یک مدیر موثرتر خواهیدبود.

۸. خودتان را بهبود دهید

آن‌قدر روی افرادتان تمرکز نکنید که خودتان را فراموش کنید. نقاط ضعف خودتان را شناسایی کنید و آنها را بهبود دهید. این واقعیت که در حال خواندن این مقاله هستید نشان می‌دهد مفهوم این موضوع را درک می‌کنید.

۹. مدیریت اخلاقی را تمرین کنید

رسوایی‌هایی مانند رسوایی شرکت انرون واقعا روی این موضوع تاکید می‌کنند که اخلاق در !!! ب‌وکار تا چه حد مهم است.

۱۰. به خودتان استراحت بدهید

اگر بیش از حد استرس داشته‌باشید به عنوان یک مدیر کم‌تر موثر خواهیدبود. تحمل‌تان کم‌تر می‌شود، بیش‌تر به آدم‌ها می‌پرید. هیچ‌ !!! نمی‌خواهد نزدیک شما باشد. به خودتان استراحت دهید. به خودتان شانسی بدهید تا تمدد اعصاب کنید و باتری‌تان را شارژ کنید. وقتی برشد، بهره‌وری بیش‌ترتان زمانی را که نبوده‌اید و حتی بیش‌تر از آن جبران می‌کند. حس !!! تفریح کنید یا بروید و در ساحلی لم بدهید.

 برچسب ها : در عرض ۲ هفته مدیر بهتری خواهیدبود. - مدیر ,خودتان ,انجام ,افراد ,مدیریت ,انگیزه ,انتخاب کنید ,مدیر بهتری ,بهتری خواهیدبود ,هفته مدیر ,برای موفقیت ,مدیر بهتری خواهیدبود ,کنید امروز ا
در عرض ۲ هفته مدیر بهتری خواهیدبود. مدیر ,خودتان ,انجام ,افراد ,مدیریت ,انگیزه ,انتخاب کنید ,مدیر بهتری ,بهتری خواهیدبود ,هفته مدیر ,برای موفقیت ,مدیر بهتری خواهیدبود ,کنید امروز ا
عموم ما مسلمانان، یا خود ظالم هستیم، و یا با ظالم هم پیمانیم!

درخواست حذف وبلاگ

:: عموم ما مسلمانان، یا خود ظالم هستیم، و یا با ظالم هم پیمانیم!
با قیمت نفت سلاح تهیّه مى  کنیم و به جان هم مى افتیم و برادرکشى مى کنیم! عمل به قرآن، یعنى این که از ظالم کناره گیرى کنیم و ظالم را لعن کنیم و از او تبرّى بجوییم ولى عموم ما مسلمانان، یا خود ظالم هستیم، و یا با ظالم هم پیمانیم!

 اگر درست به قرآن عمل مى‏ کردیم.../گفتاری از آیت الله بهجت(ره)

 

 

 

اگر درست به قرآن عمل مى کردیم، با عمل خود دیگران را جذب مى کردیم؛ زیرا مردم غالبا ـ به جز عدّه ى معدود ـ خواهان و طالب نور هستند، و آنان که به !!! و قرآن نگرویده اند، قاصرند و نور به آن ها عرضه نشده است. این گونه افراد به اعمال ما و رفتار ما نگاه مى کنند، که در ظاهر خوب، و در باطن بد است و زیر و روى آن با هم تفاوت دارد!
اگر راست مى گوییم که قرآن سلاح است، پس چه احتیاج به سلاح دیگر؟ اگر به قرآن عمل مى  شد، آیا این همه بین مسلمانان جنگ و خونریزى واقع مى  شد؟!

 با قیمت نفت سلاح تهیّه مى  کنیم و به جان هم مى افتیم و برادرکشى مى کنیم! عمل به قرآن، یعنى این که از ظالم کناره گیرى کنیم و ظالم را لعن کنیم و از او تبرّى بجوییم ولى عموم ما مسلمانان، یا خود ظالم هستیم، و یا با ظالم هم پیمانیم!
بنى امیه و بنى عباس حدود پانصد سال حکومت !!! د، با آن همه جنایات و ظلم که آن ها نسبت به على و اولاد على و ذرّیّه ى رسول اللّه  ـ صلّى اللّه علیه وآله وسلّم ـ روا داشتند باز هم ما مسلمانان آنان را قبول مى کنیم و دوستشان داریم، و با این حال، مدّعى هستیم که عمل به قرآن مى کنیم، و از «حَسْبُنا کِتابُ اللّه »(1)؛ (کتاب خدا براى ما بس است) دم مى زنیم، لذا در زمان ظهور !!! ت حقّ و حضرت حجت ـ عجّل اللّه تعالى فرجه الشّریف ـ اول به حساب همین مدّعیان عمل به قرآن مى رسند؛ زیرا این ها از کفار معاندترند. و نصارى چون مى بینند حضرت !!! ـ علیه السّلام ـ به آن حضرت اقتدا مى کند، از آن حضرت متابعت مى کنند و زودتر از دیگران به !!! و حضرت مهدى ـ عجّل اللّه تعالى فرجه الشّریف ـ مى گروند.

1. بحارالانوار، ج 22، ص 473 و 474؛ شرح نهج البلاغه ابن ابى الحدید، ج 2، ص 55؛ ج 6، ص 51؛ ج 11، ص 49؛ ج 12، ص 87.

حضرت آیت الله بهجت/ سایتبرچسب ها : عموم ما مسلمانان، یا خود ظالم هستیم، و یا با ظالم هم پیمانیم! - ظالم ,کنیم ,حضرت ,قرآن ,اللّه ,سلاح ,ظالم هستیم، ,عجّل اللّه ,اللّه تعالى ,تعالى فرجه ,فرجه الشّریف ,عجّل اللّه تعالى
عموم ما مسلمانان، یا خود ظالم هستیم، و یا با ظالم هم پیمانیم! ظالم ,کنیم ,حضرت ,قرآن ,اللّه ,سلاح ,ظالم هستیم، ,عجّل اللّه ,اللّه تعالى ,تعالى فرجه ,فرجه الشّریف ,عجّل اللّه تعالى
حجت ال !!! !!! امان‌اله علیمرادی بردسیری از حوزه انتخ !!! ه کرمان به عنوان اولین نفر در پنجمین دوره ا

درخواست حذف وبلاگ

:: حجت ال !!! !!! امان‌اله علیمرادی بردسیری از حوزه انتخ !!! ه کرمان به عنوان اولین نفر در پنجمین دوره ا

با سه نفر اولی که برای انتخابات خبرگان داوطلب شدند،آشناشوید/برخی اعضای مجمع مدرسین ک !!! دا می‌شوند

سیاست > انتخابات - ایلنا نوشت: همزمان با آغاز نام‌نویسی داوطلبان پنجمین دوره مجلس خبرگان !!! ی از صبح امروز تاکنون سه نفر با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور برای انتخابات این مجلس نام‌نویسی کرده‌اند.

حجت ال !!! امان‌اله بردسیری از حوزه انتخ !!! ه کرمان به عنوان اولین نفر در پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان !!! ی ثبت‌نام کرد. حجت ال !!! و المسلمین سید مهدی دریاباری از حوزه انتخ !!! ه تهران و حجت‌ال !!! و المسلمین حبیب اله احمدی از حوزه انتخ !!! ه اصفهان به عنوان نفرات بعدی با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور ثبت‌نام !!! د.
در همین حال یک عضو مجمع مدرسین و محققین با تأکید بر اینکه همه اعضای این تشکل حوزوی از افراد سطح بالای حوزه هستند، گفت: تعدادی از اعضای مجمع محققین و مدرسین ک !!! دای مجلس خبرگان !!! ی می‌شوند.
آیت‌الله سیدرضا برقعی با اشاره به برنامه مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم برای انتخابات مجلس خبرگان !!! ی اظهار داشت: مجموع دوستان در مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم معتقدیم، انتخابات بزرگترین فرصت برای تقویت نظام و !!! ی نظام و برای حیثیت بخشیدن به نظام !!! ی در جهان است.
وی افزود: توصیه ما به همه مردم مشارکت آگاهانه در انتخابات است و تاکنون هم که در هر بحث و گفتمانی شرکت کردیم، تأکید داشته‌ایم شرکت ن !!! در انتخابات، هم ضرر به خود شخص است که از حق قانونی خود استفاده نمی‌کند و هم ضرر به مجموعه خیرخواهی برای نظام است؛ چون شرکت ن !!! در انتخابات، میدان دادن بیشتر به طرف مقابل است.
این عضو مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم در پاسخ به این سؤال که برنامه ویژه این تشکل حوزوی برای انتخابات اسفندماه و به ویژه انتخابات مجلس خبرگان !!! ی چیست؟ اظهار داشت: در اینکه هر کدام از اعضای مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم بتوانند در هر نقطه‌ای از کشور ک !!! داتوری خود را اعلام کنند، توصیه داریم این کار را انجام دهند؛ البته به افراد دیگری که بیرون از مجمع هستند نیز توصیه داریم در صورت توانایی، در انتخابات مجلس شورای !!! ی و یا مجلس خبرگان !!! ی، ک !!! دا شوند.
وی در خصوص اینکه چند نفر از اعضای مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم در انتخابات اسفندماه ک !!! دا خواهند شد، گفت: در حال حاضر نمی‌توانم آمار خاصی دهم، چون برخی دوستان فکر می‌کنند به دلیل مشغله‌های علمی، وقت کافی برای فعالیت به عنوان !!! مجلس شورای !!! ی یا مجلس خبرگان !!! ی را نداشته باشند، اما قطعا بعد از اتمام ثبت نام از ک !!! داهای هر دو انتخابات، افراد مورد حمایتمان را اعلام خواهیم کرد.
آیت الله برقعی اضافه کرد: البته افراد زیادی از مجمع مدرسین و محققین در انتخابات اسفندماه ک !!! دا خواهند شد که بیشتر آن‌ها ک !!! دای نمایندگی مجلس خبرگان خواهند شد؛ البته ممکن است ک !!! دای مجلس شورای !!! ی نیز باشند اما بیشتر آن‌ها احتمالا ک !!! دای مجلس خبرگان خواهند بود.
وی خاطرنشان کرد: اعضای مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم، همه از افراد سطح بالای حوزه یعنی مجتهد و نزدیک به اجتهاد تشکیل می‌شود؛ اصلا افراد زیر سطوح پایین حوزه علمیه را به عنوان عضو مجمع مدرسین و محققین نداریم؛ بنابراین تکلیف شرعی می‌دانیم، تا آنجا که امکان دارد در سرنوشت ملت و سرنوشت خودمان ورود کنیم.
این عضو مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم افزود: شرکت ن !!! در انتخابات را به هیچ وجهی صلاح نمی‌دانیم و معتقدیم همه مردم باید به هر نحوی اعم از ک !!! داتوری یا رأی دادن در انتخابات، در آن مشارکت داشت.
27213برچسب ها : حجت ال !!! !!! امان‌اله علیمرادی بردسیری از حوزه انتخ !!! ه کرمان به عنوان اولین نفر در پنجمین دوره ا - انتخابات ,حوزه ,مجلس ,مجمع ,مدرسین ,محققین ,مجمع مدرسین ,مجلس خبرگان ,حوزه علمیه ,محققین حوزه ,خبرگان !!! ی ,مجلس خبرگان !!! ی ,مجلس شورای !!!
حجت ال !!! !!! امان‌اله علیمرادی بردسیری از حوزه انتخ !!! ه کرمان به عنوان اولین نفر در پنجمین دوره ا انتخابات ,حوزه ,مجلس ,مجمع ,مدرسین ,محققین ,مجمع مدرسین ,مجلس خبرگان ,حوزه علمیه ,محققین حوزه ,خبرگان !!! ی ,مجلس خبرگان !!! ی ,مجلس شورای !!!
غرق شدگان در قرض/ چگونه می توان بحران بدهی را مدیریت کرد؟

درخواست حذف وبلاگ

:: غرق شدگان در قرض/ چگونه می توان بحران بدهی را مدیریت کرد؟
۴ راه حل برای !!! انی که در قرض های متعددی غرق شده اند و نیاز به کمک دارند.

۱. لیستی از تمام ورود و !!! وج پول هایتان بنویسید.

وقتی شما به اتاق اورژانس مراجعه می کنید اولین کاری که پرستار یا !!! انجام می دهد وضعیت شما را ارزی !!! می کند.فقط بعد ازاین که بررسی !!! د، قادر هستند که بیماری شما را تشخیص بدهند و بتوانند درمان را انجام دهند.

اگر شما در وضعیت اضطراری مالی قرار دارید همان روند بالا را باید طی کنید.با لیست بندی !!! !!! ج هر ماه خود  و مقایسه آن با درآمد ماهیانه خود می توانید مشکل خود را ارزی !!! کنید. از این راه متوجه شوید که حجم مشکلتان به اندازه راه حل آن است.

هنگامی که می خواهید درآمد خود را بنویسید حدس نزنید. از بانک و فیش های خود استفاده کنید تا به طور دقیق متوجه شوید که پول هایتان در کجا !!! ج می شود.

۲. کاری که از دستتان بر می آید را انجام دهید.

هنگامی که به اتاق اضطراری می روید قبول کرده اید که مشکل دارید و نمی توانید تنها آن را حل کنید.این موضوع با وضعیت !!! اب مالی نیز یکی است. قبل از اینکه به !!! مراجعه کنید خودتان چسب زخم بزنید و ببینید می توانید جلو خون ریزی را بگیرید یا نه.

بستگی به موضوعی که برایش !!! ج می کنید دارد که می توانید کم تر !!! ج کنید یا نه.

شما می توانید نگاهی به !!! ج های بزرگ بیاندازید. مانند قسط های زیادی که بابت خودروها و خانه ها پرداخت می کنید. نمی توانید خودرو با مدل پایین تر یا خانه ای با سایز کوچک تر درنظر داشته باشید.

۳. کمک حرفه ای بگیرید.

بعضی از وقت ها راه حل هایی را اشخاص متخصص در این کار مطرح می کنند که می تواند بسیار کمک کند. مانند مراجعه !!! به !!! می ماند. ولی باید سوال هایی که از آن ها می پرسید با جزئیات باشد.

۴. همین الان انجام دهید.

تا به حال شده مریض باشید ولی همان موقع به !!! مراجعه نکردید و مریضی حاد شده باشد؟ وضعیت مالی نیز این طور است. اگر زودتر به قسط های خود رسیدگی نکنید، بیشتر می شود.

 

منیع:مانی تاک نیوز/مترجم: متین دخت والی نژادبرچسب ها : غرق شدگان در قرض/ چگونه می توان بحران بدهی را مدیریت کرد؟ - توانید ,وضعیت ,انجام ,مراجعه , !!! ,مالی , !!! مراجعه ,انجام دهید ,متوجه شوید
غرق شدگان در قرض/ چگونه می توان بحران بدهی را مدیریت کرد؟ توانید ,وضعیت ,انجام ,مراجعه , !!! ,مالی , !!! مراجعه ,انجام دهید ,متوجه شوید
سی ویژگی یک انسان با شخصیت

درخواست حذف وبلاگ

:: سی ویژگی یک انسان با شخصیت

سی ویژگی یک انسان با شخصیت

جامعه > خانواده - !!! محمود سریع‌القلم

1. !!! ی نگران رفتار و گفتار او نیست. در ادب و امانت داری قابل پیش بینی است؛

2. اتومبیل خود را برای عابری که از خطوط عابر پیاده عبور می کند، کاملاً متوقف می کند؛

3. چون وفای به عهد برای او جدی است، بعضاً شبها برای تحقق عهد، فکر کرده و خوابش نمی برد؛

4. روزانه 5 دقیقه برای خشکاندن حسادت در وجود خود، برنامه ریزی کرده است؛

5. بسیار بسیار بسیار بسیار انصاف دارد؛

6. آنقدر برای خود احترام قایل است که به !!! ی خیانت نمی کند؛

7. روزانه 10 دقیقه برای شناخت خود، برنامه ریزی کرده است؛

8. اگر حتی 5 دقیقه به جلسه ای دیر برسد، با پیامک به میزبان اطلاع می دهد؛

9. اطرافیان او از اینکه نقدی را مطرح کنند احساس آرامش و امنیت می کنند؛

10. برای نگاه !!! به شبنم روی گلبرگ یک گل، وقت می گذارد؛

11. دارای ثبات فکری است و به تناسب شرایط و مخاطب، افکار و مواضع خود را تغییر نمی دهد؛

12. انسانها را به خوب و بد تقسیم نمی کند بلکه ضعف ها و توانایی‌های آنها را در کنار هم می بیند؛

13. مخالفان فکری او، اخلاق او را تحسین می کنند؛

14. بیشتر با رفتار خود دیگران را تحت تأثیر قرار می دهد تا گفتار؛

15. ظرفیت و شجاعت گفتن این جمله را دارد: (1) افکار فلانی با من بسیار متفاوت است ولی ذاتاً فرد مؤدبی است؛

16. ظرفیت و شجاعت گفتن این جمله را دارد: (2) افکار فلانی با من بسیار متفاوت است ولی تابحال ندیده‌ام که بدگویی و ت !!! یب کند؛

17. ظرفیت و شجاعت گفتن این جمله را دارد: (3) افکار فلانی با من بسیار متفاوت است ولی ندیده‌ام که برای !!! ب موقعیت بهتر شغلی و مالی، چاپلوسی !!! ی را !!! د؛

18. بسیار اعتماد به نفس دارد (1): چون دقیق و حقوقی صحبت می کند؛

19. بسیار اعتماد به نفس دارد (2): چون نیازی به متهم !!! !!! ی ندارد؛

20. بسیار اعتماد به نفس دارد (3): چون یک شغل بیشتر ندارد؛

21. بسیار اعتماد به نفس دارد (4): چون با درون خود زندگی می کند تا با قضاوت دیگران؛

22. بسیار اعتماد به نفس دارد (5): چون طولانی در منصبی نمی ماند؛

23. بسیار اعتماد به نفس دارد (6): نیازی به تزویر ندارد چون حدّ خود برای یک زندگی با تدبیر را می داند؛

24. بسیار اعتماد به نفس دارد (7): چون افکار و مواضع او ارتباطی به منابع مالی او ندارند؛

25. بسیار اعتماد به نفس دارد (8): چون نیازهای مالی او مرتبط به حوزۀ سیاست نیست؛

26. بسیار اعتماد به نفس دارد (9): نیازی به حذف دیگران ندارد چون دایرۀ بازی و زندگی او بسیار وسیع است؛

27. بسیار اعتماد به نفس دارد (10): انحصاری رفتار نمی کند چون کرۀ زمین را فقط یک نقطه در خلقت می داند؛

28. دروغ نمی گوید چون با راستگویی به همۀ منافع معقول خود دست یافته است؛

29. مسئله یکِ زندگی او، کار !!! و زحمت کشیدن است؛

30. بی نیازی در ذات و هویت اوست.

توجه: این یادداشت پیش از این در سایت عصرایران منتشر شده است.برچسب ها : سی ویژگی یک انسان با شخصیت - است؛ ,افکار ,نیازی ,زندگی ,کند؛ ,فلانی ,بسیار اعتماد ,شجاعت گفتن ,افکار فلانی ,بسیار متفاوت ,بسیار بسیار ,بسیار بسیار بسیار
سی ویژگی یک انسان با شخصیت است؛ ,افکار ,نیازی ,زندگی ,کند؛ ,فلانی ,بسیار اعتماد ,شجاعت گفتن ,افکار فلانی ,بسیار متفاوت ,بسیار بسیار ,بسیار بسیار بسیار
راه اندازی یک !!! ب و کار کوچک

درخواست حذف وبلاگ

:: راه اندازی یک !!! ب و کار کوچک
راه اندازی !!! ب و کار باید اصولی و به دور از هیجانات م !!! ب باشد. اگر قصد راه اندازی !!! ب و کار خود را دارید این مطلب را از دست ندهید. در این نوشتار هشت نکته کلیدی برای راه اندازی !!! ب و کار معرفی شده است.

!!! ب و کار کوچک بصورت مستقل است و هر شرکتی با کمتر از ۵۰۰ پرسنل در این حیطه قرار می‌گیرد. این اندازه مرسومترین استاندارد تعریف شده است. در !!! حدود ۵/۲۲ میلیون !!! ب و کار مستقل از کشاورزی و زراعت وجود دارد که ۹۹ درصد آن !!! ب و کار کوچک (small business) به حساب می‌آیند.

۱. ذهنتان را برای بازی پیش رو آماده کنید و رشد و توسعهی نگرش کارآفرینانه را در خود آغاز نمایید.

" !!! ی به عنوان نیست، به نمونه‌ی عمل است."

   -  دنیل آدنتوجی

دلیل موفقیت چشم‌گیر کارآفرینانی چون بیل گیتس و آلیکو دانگوته این است که ذهنشان را مثبت تربیت کرده‌اند.

یکی از اولین کارهایی که برای کارآفرین شدن باید انجام دهید ایجاد تفکر و ذهنیتی کارآفرینانه است.

به یاد داشته باشید که برای !!! ب و کارتان باید سرانجام روزی شغل فعلی را رها کنید. پس باید از نظر روحی و ذهنی آمادگی داشته باشید. باید برای چالش‌های پیش رو آماده شوید.

یک توصیه حرفه‌ای:

کارآفرینی که دیدگاهی کارآفرینانه نداشته باشد هرگز موفق نخواهد شد. بدون چنین دیدگاهی موفق نخواهید بود. باید مهارت‌هایی چون !!! ی، مذاکره و برقرار !!! رابطه و شبکه‌سازی با آدم‌ها را در خودتان ایجاد کنید.

شما همچنین باید برنامه‌هایی برای شرکت در سمینارهای مربوط به !!! ب و کار تدارک ببینید تا برای کارهای آینده مجهزتر و قوی‌تر باشید.

۲. خودکاری بردارید و طرح !!! ب و کاری قوی طراحی کنید.

برای اداره‌ی موفق یک !!! ب و کار کوچک احتیاج به یک طرح !!! ب و کار دقیق و قوی دارید. اگر قصد راه اندازی !!! ب و کار نوپایی را دارید حتماً به آن احتیاج خواهیدداشت.

توصیه حرفه‌ای:

فراموش نکنید که یک طرح !!! ب و کار خوب، مبلغ تقریبی که برای شروع به آن احتیاج دارید، مبلغی که برای رشد لازم خواهید داشت و مکانی که قرار است در آن !!! ب و کار ب !!! ا شود  را شامل می‌شود.

۳. به دنبال همکار باشید؛ شریک یا شرکایی قابل اعتماد.

در تمامی !!! ب و کارهای نوپا، "همکاری" نکته‌ی حائز اهمیتی‌ست. در واقع یکی از رموز موفقیت شرکت‌هایی چون اپل، میکروسافت، گوگل و اینتل همین همکاری است.

اما پیش از انتخاب شریک کاری مطمئن شوید که آن شخص با شما دیدگاه و چشم‌انداز مشترکی دارد. بدون همکاری دوطرفه !!! ب و کار شما رشد نخواهد کرد.

توصیه حرفه‌ای:

یکی از قوانین هوشمندانه‌‎ی شراکت تجاری، امضای قرارداد انحلال شراکت است. به این دلیل که اگر احیاناً همه چیز بر وفق مراد پیش نرفت راه !!! وجی منطقی و مناسبی باقی بماند.

۴. از اول تمام وقت شروع نکنید. !!! ب و کار جدید را نیمه وقت آغاز کنید.

پس از طی برداشتن قدم‌های فوق، گام بعد شروع نیمه وقت !!! ب و کار مورد نظرتان است. من همیشه بر اهمیت این نکته برای کارمندان تأکید می‌کنم. حقیقت این است که بسیاری از ما برای ب !!! ا !!! !!! ب و کار خود برنامه‌ریزی می‌کنیم ولی همه‌ی ما آمادگی برخواستن و راه افتادن یک‌باره را نداریم.

توصیه حرفه‌ای:

منتظر چراغ سبز نمانید.

۵. صبر نکنید تا همه چیز تیره و ناامید کننده یا شیرین و کامل به نظر برسد! هرچه سریعتر "شروع" کنید.

نکته:

به اینکه اگر !!! ب و کارتان را شروع کنید چه می‌شود یا اگر شروع نکنید چه اتفاقی رخ می‌دهد فکر نکنید!

واقعیت این است که برای "شروع" فرآیند راه‌اندازی !!! ب و کار نیازی به پول ندارید. به گزارش دریک، در واقع اصلاً به منابع مادی احتیاج ندارید؛ تنها باید مصمم باشید و دارای ذهنی مثبت. !!! انی که این دو ویژگی را دارند در !!! ب و کار خود پیشرفت می‌کنند.

اگر سرمایه‌ی شما کافی نیست ذهنتان را درگیر نکنید، با آنچه دارید "شروع" کنید.

فراموش نکنید کارآفرینان مطرح دنیای اینترنت مثل برایان کلارک (brian clark)، درن روز (darrenrowse)، بامیدل اونیبالوسی (bamidele onibalusi)، مایکل چیبوزور (michael chibuzor) و جان چو (john chow) وقتی !!! ب و کار آنلاینشان را آغاز !!! د سرمایه‌ی کافی و لازم در اختیارشان نبود و با همان مقدار کمی که داشتند شروع !!! د.

به یاد داشته باشیم کمپانی‌های دِل، !!! ، گوگل و آمازون همه از خوابگاه ‌های دانشجویی شروع شدند؛ شما هیچ بهانه‌ای ندارید!

۶. تقسیم کار کنید.

راه‌اندازی و پیگیری امور یک !!! ب و کار نوپا میزان زیادی از وقت و انرژی شما را به خود اختصاص می‌دهد و نیازمند کار و تلاش بسیار است.

قدم بعدی برای شروع کار، تخصیص بهینه‌ی زمان است.

چند ساعت از روز را به کار !!! بر روی !!! ب و کار شخصی خود اختصاص خواهید داد؟

آیا می‌خواهید !!! ب و کارتان را آ !!! هفته‌ها بگردانید؟

باید به این سؤالها پاسخ دهید.

توصیه حرفه‌ای:

به یاد داشته باشید اگر می‌خواهید !!! ب و کارتان دوام داشته باشد، باید برای ساختنش زمان بگذارید.

اینجا جایی است که شرکای شما وارد قضیه می‌شوند. اگر شریکی دارید وظایف را تقسیم کنید و دائم به خودتان یادآوری کنید که نسبت به موفقیت یا ش !!! ت هر تکلیف مسئولیت آن‌را بپذیرید.

نکته:

نگویید "کار روزانه‌ی من وقتی برای ب !!! ا !!! !!! ب و کار جدیدم نمی‌گذارد." هرگز!

من کارآفرینانی مثل اوان چیا (ewen chia) و اوبازو اوجیگبیس (obazu ojeagbase) می‌شناسم که روزها کار معمولشان را انجام می‌دادند و شبها !!! ب و کار شخصیشان را به پیش می‌بردند.

۷. از کارتان استعفا دهید.

این قسمت، بخش محبوب من است!

تبریک می‌گویم!

بعد از شروع !!! ب و کاری کوچک، گام بعدی ترک شغل فعلی است. حقیقت این است که هیچ راهی برای انجام درست و موفق دو کار به طور همزمان وجود ندارد.

برای دست‌ی !!! به حداکثر موفقیت ممکن باید روی یکی تمرکز کنید.

اگر واقعاً می‌خواهید !!! ب و کارتان در مدت زمان کوتاه رشد کند باید تمام تمرکزتان را متوجه آن کنید.

توصیه حرفه‌ای:

زمان‌بندی استعفایتان را درست تنظیم کنید. در تصمیم‌گیری عجله نکنید، قبل از استعفا مطمئن شوید که !!! ب و کارتان حداقل کمی پول روانه‌ی حساب بانکی‌تان می‌کند!

۸. افسرده نشوید؛ مقاوم باشید!

راه‌اندازی !!! ب و کاری نوپا مثل آب خوردن نیست! واقعاً محتاج کار سخت و سنگین است. اما به یاد داشته باشید که هر چقدر مسیر، پراسترس و دشوار شد تسلیم نشوید.

تسلیم نشوید و کوتاه نیایید.

اگر احساس کردید که از نظر روحی تحت فشار و دچار اضطراب هستید، شرایط سخت و پراسترسی که کارآفرینانی هم‌چون لری پیج (larry page)، دیوید فولی (david filo) و مایکل دل (michael dell) کارشان را در آن آغاز !!! د به یاد آورید.

از این آدمها برای خودتان مدل و الگو درست کنید.

از اشتباهاتشان درس بگیرید و مطالبشان را بخوانید. این سریع‌ترین راه موفقیت و توسعه‌ی !!! ب و کار نوپای شماست.

"اینکه کجا هستید مهم نیست، اینکه به "کجا میروید" تعیین کننده است."برچسب ها : راه اندازی یک !!! ب و کار کوچک - کارتان ,توصیه ,حرفه‌ای ,داشته ,نکنید ,موفقیت ,توصیه حرفه‌ای ,داشته باشید ,شروع کنید ,برای شروع ,تسلیم نشوید
راه اندازی یک !!! ب و کار کوچک کارتان ,توصیه ,حرفه‌ای ,داشته ,نکنید ,موفقیت ,توصیه حرفه‌ای ,داشته باشید ,شروع کنید ,برای شروع ,تسلیم نشوید
7 عادت روزانه که از شما کارمند موفق‌تری می‌سازد

درخواست حذف وبلاگ

:: 7 عادت روزانه که از شما کارمند موفق‌تری می‌سازد
همان‌طور که کار برای شما مهم است،‌ چگونگی انجام کار نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. با انجام برخی کارهای ساده روزمره در محیط کار، می‌توان بازده شغلی را تا حد زیادی افزایش داد.

جایگاه شما نقش مهمی در موفقیت شغلی‌تان ایفا می‌کند و کارهای روزمره و عادات شما در محیط کاری می‌تواند روی شادی و بازده شغلی شما تاثیرگذار باشد. این رفتارها شامل کارهایی است که قبل و بعد از کار انجام می‌دهید. 

در اینجا هفت عادتی که می‌تواند باعث موفقیت شما در کار شود را به نقل از بخش مالی یاهو معرفی می‌کنیم.

1. روی نکات قوت خود تمرکز کنید، نه نقاط ضعفگاهی اوقات،‌ در تلاش برای بهتر شدن، زمان و انرژی زیادی را صرف !!! ب مهارت در بخش‌هایی از کار می‌کنیم که با استعداد طبیعی ما همخوانی ندارد. در حالی که شارلوت !!! لی بنیانگذر شرکت ارتباطی کلیک، معتقد است این کار اشتباهی است. وی می گوید: «ما اعتقادی به هدر دادن وقت مردم برای بهبود نقاط ضعفشان نداریم. فرد دیگری وجود خواهد داشت که در جاهایی که این افراد ضعف دارند، خبره باشد.»

2. به بهترین شیوه خودتان کار کنیدهمه افراد در شرایط ی !!! ان به یک اندازه خوب کار نمی‌کنند. اگر شرکت شما در یک‌طبقه با محیط باز باشد، ممکن است شما انتخ !!! برای کار پشت درهای بسته نداشته باشید. عادات شغلی‌ای وجود دارد که شما با بازی !!! با نقاط قوت‌تان و بهبود تمرکز می‌توانید آنها را گسترش دهید. بررسی اخیر از یک شرکت مبلما‌ن‌سازی اداری نشان می‌دهد که 32 درصد از شاغلان 18 تا 34 ساله ترجیح می‌دهند که به طور انفرادی در سالن کار کنند تا طبق محیط کارهای سنتی.  

اگر شرکت محیط ایده‌آل شما را فراهم نمی‌کند، به تغییرات کوچکی که می‌تواند آن را به محیط کاری روزانه ایده‌آل شما تبدیل کند فکر کنید. توجه داشته باشید که همه همین کار را می‌کنند؛ پس در فضایی که در آن هستید، احساس محدودیت نکنید.  3. طرز برخورد خود را کنترل کنیدحسی که شما را به کار وا می‌دارد نه تنها روی اخلاق و عملکرد کاری شما تاثیر گذار است، بلکه روی !!! انی که اطراف شما نیز هستند موثر است. بنابراین،‌ یک عادت خوب دیگر که باید روزانه آن را تمرین کنید، کنترل !!! طرز برخورد روانی شماست. یک مثل قدیمی می‌گوید:‌ «‌شهر شادی‌ها در کشور ذهن جای دارد». 

یک استراتژی دیگر برای تنظیم طرز برخورد،‌ فکر ن !!! به روابط خارج از کار و چالش‌های شخصی است. اگر جسم شما در کار باشد و ذهن‌تان روی مسائل دیگر زندگی، شما در واقع روی کار متمرکز نخواهید شد. 

4. غذاهای بهتری بخوریدچگونگی تغذیه قبل،‌ بعد و حتی هنگام کار پیامدهای قابل توجهی روی توانایی‌های شما برای بهتر کار !!! دارد. شما نیاز به یک وعده غذایی یا میان وعده دارید تا مطمئن باشید که مدت زمان زیادی بدون غذا نخواهید ماند.

یک برنامه غذایی توصیه شده بدین صورت است: خوردن یک وعده غذایی  تا یک ساعت بعد از بیداری و ادامه تغذیه با میان وعده‌ها هر سه- چهار ساعت بعد از اولین وعده غذایی. در اولین وعده روز از غذاهای کم‌کالری و غنی از پروتئین (مثل تخم مرغ) استفاده کرده و از مصرف کافئین در آ !!! ین ساعات کاری اجتناب کنید تا خو !!! راحت بعد از ترک دفتر کار داشته باشید.

5. کارهای خوب انجام دهیددر کنار توجه داشتن به روح و جسم خود در کار، در نظر داشته باشید که عادت انجام یک کار خوب برای همکاران می‌تواند حس بهتری به شما بدهد.

6. !!! ن نباشید
عادات بعد از کار شما روی شکل‌گیری روحیه روز بعد شما در کار کمک می‌کند. پس آنها را جدی بگیرید. وقتی روز بدی در کار داشتید، باید در طول روز با مرور اتفاقات خودتان را پیدا کنید.  

شما باید به صورت فیزیکی رویداد را در بدنتان تکرار کنید و هورمون‌های استرس را در بدنتان بالا نگه دارید. اگر خودتان را !!! ن یافتید، 10 دقیقه به خود فرصت بدهید تا واقعه را در ذهن‌تان بازسازی کنید و بفهمید که از این تجربه چه درسی می توان گرفت.

7. به مرور کارهایتان بپردازیدیک عادت که کمک می‌کند گرایش به !!! ن بودن را فراموش کنید، این است که یک رسم عصرانه برای مرور کارها ایجاد کنید. قبل از اینکه اقدام به !!! وج از محیط کاری کنید،‌ یک توصیه مهم این است که به مرور سه موضوع در طول روز که منجر به خوشحالی شما شده بپردازید. این رسم کوچک باعث می شود که هر روز به نکات مثبت توجه کنید و مغز شما تفکر مثبت و رو به رشدی داشته باشد.برچسب ها : 7 عادت روزانه که از شما کارمند موفق‌تری می‌سازد - محیط ,وعده ,کاری ,انجام ,عادت ,داشته ,داشته باشید ,محیط کاری ,وعده غذایی ,اولین وعده ,برای بهتر
7 عادت روزانه که از شما کارمند موفق‌تری می‌سازد محیط ,وعده ,کاری ,انجام ,عادت ,داشته ,داشته باشید ,محیط کاری ,وعده غذایی ,اولین وعده ,برای بهتر
آ !!! ماه , بی پولی

درخواست حذف وبلاگ

:: آ !!! ماه , بی پولی
جیرفت -احمدی:

با دوستان تان رستوران می روید غذا می خورید،خسته اید آژانس می‌گیرید، مغازه یا مرکز !!! ید می‌روید چند عدد کالا می‌بینید که خوشتان می‌‌آید آن ها‌را می !!! ید و... تمام این‌ها !!! ج‌های وقتی‌ روی هم گذشته شود !!! ج‌های زیادی را ایجاد می‌کند.

 برای هر !!! ی‌ پیش آمده که به اوا !!! ماه که نزدیک می شوند پول شان تمام می شود و هیچ پولی برای پس انداز !!! نمی‌ماند. علاوه بر آن برای !!! ج خورد و خوراک خود نیز کم می‌‌آورند. این مشکل بسیار رایجی است ولی‌ اگر بلد باشید چگونه پول خود را مدیریت کنید حتی آ !!! ماه پولی اضافه برایتان می ماند و آن را می توانید پس انداز کنید. 

هر !!! ی در ماه پول تعیین شده‌ای می‌گیرد؛ یعنی حقوق مشخصی‌ دارد و این مبلغ را می تواند تقسیم بر روزهای ماه کند و مقدار پولی که روزانه می تواند استفاده کند را مشخص نماید.

البته بعضی‌ روزها کمتر از آن سقفی که روزانه تعیین کرده اید !!! ج می شود ولی‌ در مقابل آن باید در نظر گرفت که آ !!! هفته‌ها !!! ج ها بیشتر است چون رستوران و !!! ید برای خانه !!! ج‌های چشم گیری هستند.

به طور مثال شنبه تا ۴ شنبه روزانه ۲۰،۰۰۰تومان و ۵شنبه جمع‌ها ۵۰،۰۰۰تومان سقف پول برای !!! ج !!! می توان تعیین کرد. اگر این مبلغ را در ذهن خود هنگامِ بیرون رفتن از خانه به ذهن بسپارید و هنگامی که !!! جی اضافه می‌کنید آن را گوشهٔ ذهن خود داشته باشید نا خودآگاه !!! ج تان کم می شود و به مرور زمان همان مبلغی که تعیین کردید را روزانه !!! ج می کنید.

راه دیگر این است که شما بیشتر از این مبلغی که روزانه تعیین کرده اید با خود حمل نکنید. اینطوری هیچگونه راهی‌ نیست که بیشتر از آن !!! ج کنید چون همان مقدار پول را فقط با خود دارید و  صبح که از خانه بیرون می ایید برنامه ریزی می‌کنید که در راه پول کم نیاورید.

اینکار جلو گیری از !!! ج‌های اضافه می شود ولی البته گوشهٔ کیف خود پولی همیشه پنهان کنید که اگر ناگهان نیازی شد با مشکل برخورد نکنید. 

این راه‌ها را انجام بدهید مطمئناً پولی آ !!! ماه می توانید پس انداز کنید و با مشکل ته دیگ خوردن آ !!! ماه برخورد نمی‌کنیدبرچسب ها : آ !!! ماه , بی پولی - پولی ,تعیین ,روزانه , !!! ج‌های ,خانه ,مشکل ,تعیین کرده ,روزانه تعیین ,انداز کنید
آ !!! ماه , بی پولی پولی ,تعیین ,روزانه , !!! ج‌های ,خانه ,مشکل ,تعیین کرده ,روزانه تعیین ,انداز کنید
معاون فرهنگی !!! فرهنگیان:ما اعتقاد داریم معلمان خوب حتما مربی هستند

درخواست حذف وبلاگ

:: معاون فرهنگی !!! فرهنگیان:ما اعتقاد داریم معلمان خوب حتما مربی هستند
جیرفت -احمدی :حجت ال !!! والمسلمین صادق زاده درباره اجرای طرحی به نام معلم به مثابه مربی در این !!! به خبرآنلاین گفت: پیش از این تصور می شد که یک عده معلم هستند و باید کار معلمی انجام دهند و یک عده مربی و این تفکیک رایج شده بود و احساس می شد آموزش و تعلیم یک کار است و پرورش یک کار جدای از آن.


او ادامه داد: چنانچه شما می بینید معاونت آموزش و پرورش جدای از هم داریم و فعالیت هایشان به طور جداگانه انجام می شود.
معاون فرهنگی !!! فرهنگیان گفت: در سند تحول با یک نگاه وحدت گرا و ترکیبی به این نتیجه رسیدیم که تربیت یک فرایند تلفیقی است و نمی شود آموزش را از پرورش جدا کرد. آموزش کاریست که برای تربیت انجام می شود و تربیت برای تعالی برنامه ریزی می شود.


این مقام مسئول در !!! فرهنگیان گفت: تربیت همه ی کارهای تکمیلی و تعالی شخصی اعم از آموزش، زمینه سازی های محیطی، تشویق ها، امر به معروف و نهی از منکر، الگوسازی و غیره است که زمینه سازی برای شکل گیری شخصیت متربی را موجب می شود.


او ادامه داد: به همین دلیل است که می گوییم تربیت و تعلیم از هم جدا نیستند و تعلیم می تواند خودش یک کار تربیتی باشد. یک معلم خوب نمی تواند تربیت نکند و در تربیت، آموزش هایی هست.


حجت ال !!! والمسلمین صادق زاده گفت: با همین نگاه به ایده معلم به مثابه مربی رسیدیم. درست است که الان در مدارس مربی پرورشی داریم که فعالیت های خاص و اختیاری و انتخ !!! مثل اردو و مسابقه دارد اما این به این معنا نیست که یک عده در نظام آموزشی می بایست فقط کار اختیاری انجام دهند و معلمان فعالیت های ا !!! امی. معلم باید در کنار فعالیت های ا !!! امی مثل تدریس، آزمون و حضور و غیاب به فعالیت های اختیاری هم بپردازد.


این مقام مسئول در مورد اقدامات !!! فرهنگیان در راستای تحقق این طرح گفت: در !!! فرهنگیان با دانشجومعلم ها متناسب با رشته های خودشان کار می کنیم تا شایستگی هایی را به دست بیاورند که بتوانند نقش آفرینی تربیتی داشته باشند. ما اعتقاد داریم معلمان خوب حتما مربی هستند.


او در پایان گفت: این کار فقط با تربیت معلم انجام نمی شود بلکه باید زمینه های لازم را فراهم کنیم تا همه معلم ها در ابعاد مختلف دغدغه اصلیشان تربیت باشد. اگر معلمی شغل دوم داشته باشد، یا تمام وقت معلمی نکند و دغدغه معیشتی داشته باشد نمی توانیم انتظار داشته باشیم که علاوه بر تعلیم، مسئولیت تربیت را هم به عهده بگیرد.برچسب ها : معاون فرهنگی !!! فرهنگیان:ما اعتقاد داریم معلمان خوب حتما مربی هستند - تربیت ,معلم , !!! ,مربی ,فعالیت ,فرهنگیان , !!! فرهنگیان ,زمینه سازی ,مقام مسئول ,اعتقاد داریم ,داریم معلمان ,اعتقاد داریم معلمان ,فرهنگی
معاون فرهنگی !!! فرهنگیان:ما اعتقاد داریم معلمان خوب حتما مربی هستند تربیت ,معلم , !!! ,مربی ,فعالیت ,فرهنگیان , !!! فرهنگیان ,زمینه سازی ,مقام مسئول ,اعتقاد داریم ,داریم معلمان ,اعتقاد داریم معلمان ,فرهنگی
توصیه هایی برای والدین: چگونه به یادگیری فرزندمان کمک کنیم؟

درخواست حذف وبلاگ

:: توصیه هایی برای والدین: چگونه به یادگیری فرزندمان کمک کنیم؟
جیرفت _احمدی:

بسیاری از اولیا برای کمک به کودک خود در آموختن ریاضیات، سعی می‌کنند به روش‌های گوناگون متوسل شوند تا مفاهیم پیچیده‌ی ریاضی را به او بیاموزند. برای اینکه کودک بهترین کمک را دریافت کند، باید هدف را ایجاد اشتیاق هرچه بیشتر در نظر گرفت و سعی کرد تا آنجا که ممکن است فشار را کاهش داد. انگیزه‌ی یادگیری را با نشان دادن کاربرد گسترده ریاضی در زندگی روزمره و اینکه خود اولیا احساس منفی خود را از ریاضی به کودک القا نکنند، می‌توان قوی‌تر ساخت.

به گزارش گروه آموزش خبرگزاری دانا بسیاری از اولیا برای کمک به کودک خود در آموختن ریاضیات، سعی می‌کنند به روش‌های گوناگون متوسل شوند تا مفاهیم پیچیده‌ی ریاضی را به او بیاموزند. برای اینکه کودک بهترین کمک را دریافت کند، باید هدف را ایجاد اشتیاق هرچه بیشتر در نظر گرفت و سعی کرد تا آنجا که ممکن است فشار را کاهش داد. انگیزه‌ی یادگیری را با نشان دادن کاربرد گسترده ریاضی در زندگی روزمره و اینکه خود اولیا احساس منفی خود را از ریاضی به کودک القا نکنند، می‌توان قوی‌تر ساخت.

*  سعی کنید احساس شخصی شما نسبت به ریاضی، شناخت کودک را از دنیای اعداد و محاسبات تحت تأثیر قرار ندهد. زمان روش‌های آزاردهنده‌ای برای آموزش مفاهیم ریاضی سپری‌شده و نگاه جدید سعی در هر چه بیشتر کاربردی‌تر ساختن این آموزش دارد تا آموخته‌های کودکان با جهان واقعیت سازگارتر باشد.

* با کاربرد روزمره ریاضی در زندگی، کودک به اهمیت این مهارت پی خواهد برد. مثلاً به هنگام پرداخت صورت‌حساب !!! ید یا اندازه‌گیری متراژ منزل یا محاسبه وزن مواد غذایی در آشپزی، می‌توان کودک را به کمک طلبید. با توضیح شغل‌های مختلف مثل !!! ان، داروسازان و ستاره شناسان، دیدگاه او به کاربرد ریاضی گسترده‌تر خواهد شد.

* با صدای بلند حساب !!! در منزل یا فروشگاه، که روند محاسبه را به کودک نشان می‌دهد نیز روش مؤثری است. مثلاً، وقتی کودک از شما تقاضای شیرینی می‌کند با گفتن اینکه " خوب، اگر از این پنج شیرینی یکی را تو بخوری و یکی هم خواهرت بخورد برای من و پدرت چند تا باقی می‌ماند؟" از او بخواهید که او هم با صدای بلند حسابش را به شما بگوید. مهم‌تر از جواب درست یا نادرست او، روالی است که او برای رسیدن به جواب استفاده می‌کند.

* بسته به علاقه کودک و البته نظر معلم او، گاهی و نه همیشه، ماشین‌حساب و نرم‌افزارهای رایانه‌ای برای ایجاد هیجان نسبت به مفاهیم ریاضی و محاسبات مفید خواهد بود.

* یک ساعت عقربه‌ای برای کودک تهیه کنید. گاهی از او سؤالاتی در مورد زمان بپرسید. مثلاً: " اگر برادرت ساعت 4 بیاید، چند دقیقه‌ی دیگر باید منتظر باشیم؟"

* از کودک بخواهید وزن اشیا، لوازم منزل، کتاب و ... را حدس بزند. خود شما هم حدس بزنید و بعد با ترازو تعیین کنید که کدام‌یک نزدیک‌تر حدس زده است. یک روش دیگر جمع زدن اندازه‌ی قد یا وزن اعضای خانواده است تا معلوم شود درمجموع قد یا وزن خانواده شما چقدر است. این روش برای تمرین جمع اعداد سه یا دورقمی مناسب است.

* بازی‌های !!! یدوفروش با مقدارهای مختلف پول کودک را با مفهوم پول و محاسبه آن آشنا می‌کند. بازی‌هایی مثل مونو پولی، هنوز برای بسیاری از اولیا و کودکان جالب است. یک بازی دیگر هم پیشنهاد می‌شود: با کمک یک طاس اعداد، اعضای خانواده عددی را بین یک و شش به دست می‌آورند و برابر آن سکه معینی -مثلاً یک‌تومانی - دریافت می‌کنند، وقتی مجموع سکه‌ها به رقمی قابل تعویض رسید، آن را با اسکناس یا سکه‌ی پرارزش‌تر، معاوضه می‌کنند. وقتی بودجه فرضی تمام شد، !!! ی که بیشترین میزان پول را به دست آورده است، برنده می‌شود. در مثالی دیگر، می‌توان کودک را با بودجه‌ای معین برای !!! ید لوازم یک وعده‌غذا به‌حساب دعوت کرد و دید که چطور بودجه‌بندی را می‌آموزد و آیا حدس‌های او قابل انجام است؟ و اگر چنین بود بر همان اساس !!! ید انجام بشود.

* یک روش برای آشنایی وی با مفهوم حجم، وزن و نسبت این است که با کمک ظروف اندازه‌گیری از او بخواهید مقادیر برنج، حبوبات یا مایعات را برای تهیه‌ی غذا پیمانه کند.
گاهی اولیا نگران توان یادگیری فرزندشان هستند. در این شرایط، معلمان بهترین داوری را عرضه می‌کنند زیرا امکان مقایسه کودک را در کنار همکلاسان دیگر و شرایط مختلف مدرسه دارند. علائمی مانند مشکل در یادآوری ارقام، اشتباه نوشتن اعداد مثلاً 7 با 8 یا 3 با 2، کلافه شدن و بی‌قراری هنگام کار با ارقام، ناتوانی در دنبال !!! دستورالعمل‌های ساده ریاضی، ناتوانی در درک مفاهیم ذهنی مثل بزرگ‌تر و کوچک‌تر یا قبل و بعد یا کم سن تر و مسن‌تر و اضطراب بالا در مورد تکالیف ریاضی که اگر همه یا اغلبشان در یک کودک دیده شود باید با معلم کودک صحبت نمود. چون قبل از آنکه تشخیص اختلال یادگیری مطرح شود باید این احتمال که شاید کودک تحت‌فشار زیادتر از حد توان است یا نیازمند تمرین‌هایی مانند آنچه در بالا ذکر شد است، رد شود. سرانجام ممکن است اولیا و معلم، به این نتیجه برسند که کمک روان‌پزشکی برای کودک لازم است.برچسب ها : توصیه هایی برای والدین: چگونه به یادگیری فرزندمان کمک کنیم؟ - کودک ,ریاضی ,اولیا ,مفاهیم ,اینکه ,باید ,احساس منفی ,کودک القا ,القا نکنند، ,اولیا احساس ,زندگی روزمره ,القا نکنند، می‌توان ,نکنند، می‌توان قوی
توصیه هایی برای والدین: چگونه به یادگیری فرزندمان کمک کنیم؟ کودک ,ریاضی ,اولیا ,مفاهیم ,اینکه ,باید ,احساس منفی ,کودک القا ,القا نکنند، ,اولیا احساس ,زندگی روزمره ,القا نکنند، می‌توان ,نکنند، می‌توان قوی
همه انسانها در نهاد خود علاقه‌مند به رشد، بزرگی و رفعت هستند

درخواست حذف وبلاگ

:: همه انسانها در نهاد خود علاقه‌مند به رشد، بزرگی و رفعت هستند
جیرفت  -احمدی:

حضرت آیت‌‌الله جوادی‌آملی در جلسه درس اخلاق این هفته خود در مسجد محله احمدآباد شهرستان دماوند، اظهار داشتند: همه انسانها در نهاد خود علاقه‌مند به رشد، بزرگی و رفعت هستند، این هم نعمت خوبی است که خدا به ما عطا فرموده است.

به گزارش خبرگزاری دانا حضرت آیت‌‌الله جوادی‌آملی در جلسه درس اخلاق این هفته خود در  شهر دماوند اظهار داشتند:

همه انسانها در نهاد خود علاقه‌مند به رشد، بزرگی و رفعت هستند، این هم نعمت خوبی است که خدا به ما عطا فرمود؛ اما گفتند:
   چو سرو و سنبه بالاروش باش٭٭٭ بنفشه‌وار کوی پَست منگر؛
این بوته بنفشه همیشه سرش زیر است اما سرو همیشه سرش بالاست و شیفته آفتاب است، ما اگر بخواهیم سروگونه بالا برویم راهش چیست؟ این راه را همان !!! ی که گرایش به این رفعت درجه را به ما داد و صاحب این درجات رفیعه هست به ما نشان داده است.

ایشان با بیان این مطلب که برخی زمانها و مکانها فرصت مناسبتری برای رشد معنوی در اختیار انسان قرار می دهد بیان داشتند:
یک سلسله مکان‌های خاص و یک سلسله زمان‌های خاص به همراه یک سلسله آداب و سنن خاص در آن‌ مکان‌ها و زمانها وجود دارد که در آن‌جا رفعت‌فروشی می‌کنند؛ از جمله آن مکانها مساجد و حسینیه ها و مراکز مذهبی است و از جمله آن زمانها شب‌های قدر, شب‌های !!! , نهم ذیحجه روز عرفه و مانند آن است، که این زمان‌ها زمان قدر، رفعت و برکت است.

ایشان ادامه دادند:
گرچه هر زمینی می‌تواند مسجد باشد اما مسجد برجستگی دارد و گرچه هر زمانی می‌تواند منشأ رفعت باشد ولی لیله قدر و شب !!! یک فضیلت خاص دارد که حرمت این‌ها را باید پاس بداریم و رعایت کنیم.

حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی !!! اکرم (ص) و قرآن کریم را دو عامل رفعت انسان عنوان !!! د و فرمودند:
خدای سبحان فرمود من مایلم همه را بالا ببرم و اصلاً بهترین و عزیزترین !!! ‌هایم را فرستادم که مردم بالا بیایند؛ اگر به وجود مبارک !!! فرمود تو برو مردم را بالا بیاور خود حضرت را رفیع کرده است همچنین فرمود من کت !!! فرستادم که این کتاب هم رفیع است.

ایشان خاطرنشان !!! د:
با اینکه خداوند این کتاب‌ رفیع و مردان بلند را برای هدایت و رشد انسان ها فرستاد اما تمام مشکل در خود انسانهاست به عنوان مثال برخی ثروتمندان به جای اینکه سرمایه خود را در تولید و یا ایجاد شغل به کار گیرند ان را صرف تجمل می نمایند.

ایشان عقیده طیّب و عمل صالح را دو عامل اساسی رشد معنوی انسان برشمردند و بیان داشتند:
عقیده طیّب و طاهر از بالا دست انسان را می‌گیرد و بالا میکشد و عمل صالح از پایین کمک می‌کند که انسان قدم به قدم بالا برود چون عمل آن قدرت را ندارد که کار عقیده را انجام بدهد لذا عقیده از بالا دست آدم را می‌گیرد, عملِ صالح از پایین به انسان کمک می‌کند، این راه برای همه ما باز است.به گزارش خبرگزاری دانا حضرت آیت‌‌الله جوادی‌آملی در جلسه درس اخلاق این هفته خود در  شهر دماوند اظهار داشتند:

همه انسانها در نهاد خود علاقه‌مند به رشد، بزرگی و رفعت هستند، این هم نعمت خوبی است که خدا به ما عطا فرمود؛ اما گفتند:
              چو سرو و سنبه بالاروش باش٭٭٭ بنفشه‌وار کوی پَست منگر؛
این بوته بنفشه همیشه سرش زیر است اما سرو همیشه سرش بالاست و شیفته آفتاب است، ما اگر بخواهیم سروگونه بالا برویم راهش چیست؟ این راه را همان !!! ی که گرایش به این رفعت درجه را به ما داد و صاحب این درجات رفیعه هست به ما نشان داده است.

ایشان با بیان این مطلب که برخی زمانها و مکانها فرصت مناسبتری برای رشد معنوی در اختیار انسان قرار می دهد بیان داشتند:
یک سلسله مکان‌های خاص و یک سلسله زمان‌های خاص به همراه یک سلسله آداب و سنن خاص در آن‌ مکان‌ها و زمانها وجود دارد که در آن‌جا رفعت‌فروشی می‌کنند؛ از جمله آن مکانها مساجد و حسینیه ها و مراکز مذهبی است و از جمله آن زمانها شب‌های قدر, شب‌های !!! , نهم ذیحجه روز عرفه و مانند آن است، که این زمان‌ها زمان قدر، رفعت و برکت است.

ایشان ادامه دادند:
گرچه هر زمینی می‌تواند مسجد باشد اما مسجد برجستگی دارد و گرچه هر زمانی می‌تواند منشأ رفعت باشد ولی لیله قدر و شب !!! یک فضیلت خاص دارد که حرمت این‌ها را باید پاس بداریم و رعایت کنیم.

حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی !!! اکرم (ص) و قرآن کریم را دو عامل رفعت انسان عنوان !!! د و فرمودند:
خدای سبحان فرمود من مایلم همه را بالا ببرم و اصلاً بهترین و عزیزترین !!! ‌هایم را فرستادم که مردم بالا بیایند؛ اگر به وجود مبارک !!! فرمود تو برو مردم را بالا بیاور خود حضرت را رفیع کرده است همچنین فرمود من کت !!! فرستادم که این کتاب هم رفیع است.

ایشان خاطرنشان !!! د:
با اینکه خداوند این کتاب‌ رفیع و مردان بلند را برای هدایت و رشد انسان ها فرستاد اما تمام مشکل در خود انسانهاست به عنوان مثال برخی ثروتمندان به جای اینکه سرمایه خود را در تولید و یا ایجاد شغل به کار گیرند ان را صرف تجمل می نمایند.

ایشان عقیده طیّب و عمل صالح را دو عامل اساسی رشد معنوی انسان برشمردند و بیان داشتند:
عقیده طیّب و طاهر از بالا دست انسان را می‌گیرد و بالا میکشد و عمل صالح از پایین کمک می‌کند که انسان قدم به قدم بالا برود چون عمل آن قدرت را ندارد که کار عقیده را انجام بدهد لذا عقیده از بالا دست آدم را می‌گیرد, عملِ صالح از پایین به انسان کمک می‌کند، این راه برای همه ما باز است.برچسب ها : همه انسانها در نهاد خود علاقه‌مند به رشد، بزرگی و رفعت هستند - انسان ,رفعت ,ایشان ,حضرت ,داشتند ,زمانها ,بیان داشتند ,رفعت هستند، ,رشد، بزرگی ,اظهار داشتند ,بالا ببرم ,الله العظمی جوادی ,رفعت انسان عنوان ,معن
همه انسانها در نهاد خود علاقه‌مند به رشد، بزرگی و رفعت هستند انسان ,رفعت ,ایشان ,حضرت ,داشتند ,زمانها ,بیان داشتند ,رفعت هستند، ,رشد، بزرگی ,اظهار داشتند ,بالا ببرم ,الله العظمی جوادی ,رفعت انسان عنوان ,معن
جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش از سوی سازمان مدیریت اعلام شد

درخواست حذف وبلاگ

:: جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش از سوی سازمان مدیریت اعلام شد
شنبه ۱۰ مرداد ساعت 18:51

خبرگزاری پانا+

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، متن کامل این اطلاعیه که در سایت سازمان سنجش آموزش کشور آمده است به شرح زیر است:

" وزارت آموزش و پرورش به منظور تأمین نیروی انسانی متعهد و کارآمد مورد نیاز، براساس مجوز شماره 13532- 94/2/7 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و در چارچوب قانون مدیریت خدمات کشوری حدود 3700 نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندهای عمومی و تخصصی در تاریخ  94/6/27 طبق شرایط ذیل به صورت پیمانی در مشاغل آموزشی استخدام می نماید.


شرایط عمومی استخدام :
- داشتن تابعیت !!! ایران
- اعتقاد به دین مبین !!! یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
- !!! زام به قانون اساسی !!! ایران
- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه آقایان)
- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
- نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر
- حداکثر سن داوطلبان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم 25، لیسانس 30، فوق لیسانس و بالاتر 35 سال.
- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانائی برای انجام کاری که استخدام می شوند. برابر ضوابط آموزش و پرورش که در مرحله مصاحبه مورد سنجش قرار می گیرد.
- داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی دستگاههای اجرایی و یا باز !!! ید خدمت آنها باشند.
- نداشتن ممنوعیت از خدمات !!! تی به موجب آراء مراجع قضائی و یا ذیصلاح.
تذکر: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و محاسبه سن داوطلبان، آ !!! ین روز مهلت ثبت نام می باشد.


موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

الف) جانبازان، آزادگان - فرزندان و همسر !!! - فرزندان و همسر جانبازان 25 درصد و بالاتر- فرزندان و همسر آزادگان که حداقل ی !!! ال سابقه اسارت دارند و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه، از شرط حداکثر سن معاف می باشند.
ب) افراد خانواده معظم !!! (شامل : پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان 5 سال.
ج) رزمندگان کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور در جبهه.
د) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاههای اجرایی از تاریخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال و حقوق از اعتبارات !!! تی دریافت داشته اند ، به میزان مدت خدمت غیررسمی آنها.
هـ ) سوابق خدمت مربیان پیش دبستانی و نیروهای !!! ید خدمات آموزشی که به صورت تمام وقت اشتغال داشته اند. لازم به ذکر است محاسبه سنوات خدمت در صورت پذیرفته شدن در آزمون، تابع قوانین و مقررات مربوط خواهد بود.


شرایط اختصاصی:
دارا بودن مدرک و رشته تحصیلی مربوط براساس ج !!! فهرست مشاغل.
برخورداری و حسن شهرت و عامل بودن به اخلاق و شئونات معلمی براساس طرح طبقه بندی معلمان.
ا !!! ام به رعایت کلیه شرایط اختصاصی جداول رشته های تحصیلی مجاز.


مراحل ثبت نام :
تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی در زمان ثبت‌نام (از روز پنجشنبه مورخ 94/5/15 لغایت روز چهارشنبه 94/5/21).
فایل ع !!! اسکن شده.
داوطلب باید یک قطعه ع !!! پرسنلی خود را با مشخصات زیر اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق برنامه ثبت نام اینترنتی آماده نماید:
ع !!! 4×3 که در سال جاری گرفته شده باشد. (ع !!! تمام رخ )
ع !!! اسکن شده فقط باید با فرمت jpg باشد.
اندازه ع !!! اسکن شده باید حداقل 300×200 پی !!! ل و حداکثر 400×300 باشد.
تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
حجم فایل ذخیره شده ع !!! نباید از 70 کیلو بایت بیشتر باشد.
حاشیه های زاید ع !!! اسکن شده باید حذف شده باشد.
حتی الامکان، ع !!! رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
تبصره 1: اسکن ع !!! از روی کارتهای شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و...) قابل قبول نمی باشد. ضروری است از اصل ع !!! و مطابق با توضیحات فوق اقدام به اسکن نمایند.
تبصره 2 : ع !!! خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.
تبصره 3 : در صورت ارسال ع !!! غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب میگردد.


3-پرداخت وجه ثبت نام :
متقاضیان واجد شرایط باید از روز پنجشنبه مورخ 94/5/15 لغایت روز چهارشنبه 94/5/21 به سایت سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org  مراجعه و پس از پرداخت وجه ثبت‌نامی به صورت الکترونیکی و یا از طریق کارت‌های بانکی متصل به شبکه ی شتاب، نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند.
لازم به توضیح است مدت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نمی گردد و متقاضیان باید درمهلت تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.
متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام کد رهگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.
به ثبت نامهای ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.
هزینه انجام مراحل مصاحبه تخصصی بر عهده معرفی شدگان برای مرحله مصاحبه خواهد بود.


4-مدارک ثبت نام
 داوطلب در زمان ثبت نام باید دارای مدارک ذیل باشد:
آ !!! ین مدرک تحصیلی مندرج در آگهی.
کارت ملی.
شناسنامه .
کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه برادران).
مدارک دال بر ایثارگری (برای داوطلبان ایثارگر).
مدارک دال بر معلولیت برای داوطلبان معلول (ارائه گواهی معلولیت ازسازمان بهزیستی).
مدارک دال بر بومی بودن (حسب مورد براساس هریک از مواردی که در اطلاعیه ثبت‌نامی در تاریخ 15/5/94 درج خواهد شد) بخش امتیازات و سهمیه‌های قانونی.
تذکر مهم : با توجه به اینکه اصل مدارک متقاضیان پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون عمومی و تخصصی و قبل از انجام مصاحبه از معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت بررسی خواهد شد؛ لذا در صورتی که مدارک داوطلبان مغایر با شرایط مندرج در این آگهی و همچنین اطلاعات مندرج در فرم ثبت  نام باشد، هیچگونه حقی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از آزمون (آزمون کتبی، مصاحبه و...)، اعلام نتایج اولیه و حتی در صورت پذیرش نهایی، داوطلب حذف خواهد شد و حق هیچگونه اعتراضی ندارد.


گروهها و رشته‌های شغلی:
رشته‌های شغلی در این آزمون به سه گروه تقسیم می‌شوند که داوطلبان با توجه به رشته‌ و مقطع تحصیلی خود می‌توانند متقاضی یکی از این رشته‌های شغلی شوند:  
گروه اول: بخش !!! کار که مربوط به هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش می‌باشد و دارندگان مدرک کاردانی می‌توانند با توجه به رشته تحصیلی خود متقاضی این رشته‌های شغلی شوند.
گروه دوم: بخش هنرآموز که مربوط به هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش می‌باشد و دارندگان مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد می‌توانند با توجه به رشته تحصیلی خود متقاضی این رشته‌های شغلی شوند.
گروه سوم: بخش عمومی که مربوط به مدارس ابت !!! و متوسطه نظری می‌باشد و دارندگان مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد می‌توانند با توجه به رشته تحصیلی خود متقاضی این رشته‌های شغلی شوند.


زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:
آزمون در روز !!! مورخ 94/6/27 باتوجه به آمار شرکت کنندگان، حسب مورد در مراکز استانها برگزار خواهد شد و ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان، براساس شهرستان محل اقامت فعلی می باشد که داوطلب آن را در تقاضانامه ثبت‌نامی درج خواهد نمود. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون، بر روی کارت شرکت در آزمون، درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.
کارت شرکت در آزمون از روز سه‌شنبه مورخ 94/6/24 برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.
لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون، به منزله تائید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نمی‌باشد.
*به هریک از داوطلبان یک دفترچه سوالات عمومی و یک دفترچه سوالات اختصاصی داده خواهد شد.


مواد آزمون عبارتند از:


الف – مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین می شود:
فناوری اطلاعات (مهارتهای هفت گانه icdl)
ریاضی و آمار مقدماتی
زبان و ادبیات فارسی
معارف !!! ی
زبان انگلیسی عمومی
اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی
هوش و توانمندی های ذهنی
آزمون به صورت چهار گزینه ای و با احتساب یک سوم نمره منفی طراحی خواهد شد.
اقلیت های دینی مصرح در قانون اساسی !!! ایران از پاسخگویی به سوالات معارف !!! ی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان، براساس مجموع تراز شده سایر سوالات محاسبه خواهد شد.


ب : مواد آزمون تخصصی:
مواد آزمون تخصصی مطابق ج !!! مواد آزمون تخصصی استخدامی خواهد بود. (اطلاعات مربوط به مواد آزمون تخصصی در اطلاعیه اصلی همزمان با شروع ثبت‌نام در تاریخ 15/5/94 بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار خواهد گرفت).


امتیازات و سهمیه های قانونی:
جذب نیرو بر اساس بوم گزینی صورت خواهد پذیرفت (دامنه پذیرش بر اساس جداول مربوط که در اطلاعیه مورخ 94/5/15 درج می‌گردد، خواهد بود). جزئیات مربوط به امتیازات و سهمیه‌های قانونی در اطلاعیه مورخ 94/5/15 اعلام می‌گردد.
 

 تذکرات مهم :
از کلیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی، تعهد مبنی بر 10 سال خدمت، در محل جغرافیایی مورد تقاضا اخذ می‌گردد.
 به مدارک تحصیلی بالاتر و پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک معادل به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از !!! ها و موسسات آموزش عالی کشور و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و یا معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور وقت که درآزمون جامع دارندگان مدرک معادل سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و حدنصاب لازم را !!! ب کرده‌اند و گواهی مبنی برامکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر با ارزش علمی دارند ترتیب اثر داده نخواهد شد.
مدارک تحصیلی فارغ !!! حصیلان !!! آزاد !!! ی درصورت پذیرفته شدن درآزمون، حداکثر 2 ماه پس از اعلام نتیجه، بایستی به تائید سازمان مرکزی !!! مذکور برسد.
مدرک تحصیلی که داوطلب، براساس آن استخدام گردیده است آ !!! ین مدرک وی تلقی و مدرک تحصیلی بالاتر اخذ شده قبل از تاریخ آگهی استخدام، پس از جذب به هیچ عنوان قابل پذیرش نمی باشد.
داوطلبان باید در زمان ثبت‌نام صرفاً مدارک مربوط به مقطع و رشته تحصیلی مندرج در آگهی استخدام را ارائه نمایند. به مدارک و مقاطع تحصیلی بالاتر اخذ شده قبل از آگهی استخدامی پس از جذب به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.
عدم حضور داوطلب در هر یک از مراحل آزمون (کتبی، مصاحبه،گزینش و...) انصراف محسوب و هیچگونه حق استخدامی، برای داوطلب ایجاد نخواهد نمود.
مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان مصاحبه و گزینش برعهده داوطلب خواهد بود و چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب، محرز شود، داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد.
انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون و مصاحبه پس از طی مراحل گزینش، معاینات پزشکی و .... صورت می پذیرد و اسامی پذیرفته شدگان پس از تائید مراجع ذیصلاح از طریق سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
کلیه پذیرفته  شدگان م !!! م به گذراندن دوره ی !!! اله مهارت‌های تعلیم و تربیت در !!! فرهنگیان، بدون دریافت حقوق و مزایا می باشند و صدور حکم استخدامی منوط به !!! ب موفقیت در دوره مذکور  می  باشد. ضمناً تأمین بخشی از هزینه دوره مذکور با اعلام قبلی !!! فرهنگیان به عهده پذیرفته شدگان خواهد بود.
لازم به تاکید است کلیه اطلاعات مربوط به شرایط و ضوابط پذیرش، عناوین و کدهای رشته‌های شغلی، رشته‌های تحصیلی و مقاطع مورد پذیرش در رشته‌ها، !!! ای پذیرنده و دامنه پذیرش در این !!! ا و مواد آزمون تخصصی در اطلاعیه اصلی و تکمیلی همزمان با شروع ثبت‌نام در تاریخ 94/5/15 بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.
روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشبرچسب ها : جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش از سوی سازمان مدیریت اعلام شد - آزمون ,تحصیلی ,مدارک ,صورت ,داوطلبان ,عمومی ,سازمان سنجش ,مواد آزمون ,رشته‌های شغلی ,رشته تحصیلی ,آزمون تخصصی ,مواد آزمون تخصصی ,پایگاه اطلاع‌
جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش از سوی سازمان مدیریت اعلام شد آزمون ,تحصیلی ,مدارک ,صورت ,داوطلبان ,عمومی ,سازمان سنجش ,مواد آزمون ,رشته‌های شغلی ,رشته تحصیلی ,آزمون تخصصی ,مواد آزمون تخصصی ,پایگاه اطلاع‌
جزییات آرمون استخدامی آموزش و پرورش/اعلام برخی رشته ها و زمان ثبت نام

درخواست حذف وبلاگ

:: جزییات آرمون استخدامی آموزش و پرورش/اعلام برخی رشته ها و زمان ثبت نام

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، محمد حسین سلیمی جهرمی در رابطه با رشته‌های مورد نیاز در آزمون استخدامی آموزش و پرورش اظهار داشت:‌ قرار است تا آزمون استخدامی آموزش و پرورش در تاریخ 27 شهریور برگزار شود.

 

وی افزود: در دوره ابت !!! حدود 800 نفر عمدتاً در دوره علوم ابت !!! پذیرش می‌شوند همچنین حدود 1800 نفر در شاخه فنی و حرفه‌ای و 2400 نفر در دوره متوسطه پذیرش می‌شوند.

 

رئیس مرکز برنامه ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: رشته‌های مورد نیاز در دوره متوسطه شامل علوم پایه، شیمی، ریاضی، علوم انسانی و معارف است و بخشی از استخدام‌ها به مربیان پرورشی و تربیت بدنی اختصاص دارد اما بخش عمده پذیرش در بخش فنی و حرفه‌ای است.

 

سلیمی جهرمی ادامه داد: سهمیه‌های استخدام 5 هزار نیرو را بر اساس نیاز هر استان به نیروی انسانی توزیع کرده‌ایم.

 

وی به تسنیم گفت: در تهران عمده نیروهای مورد نیاز آقایان هستند و ممکن است تعداد محدودی نیروی زن در شاخه فنی و حرفه‌ای جذب شوند.

 

پانزدهم مرداد، ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 

وزارت آموزش و پرورش به منظور تأمین نیروی انسانی متعهد و کارآمد مورد نیاز، براساس مجوز معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و در چارچوب قانون مدیریت خدمات کشوری از افراد واجد شرایط به صورت پیمانی در مشاغل آموزشی استخدام می کند.

 

بر این اساس، داوطلبان واجد شرایط لازم است پس از مطالعه اطلاعیه اولیه (که در ساعت 18:00 عصر امروز) و اطلاعیه تکمیلی (که همزمان با آغاز ثبت‌نام در روز پنجشنبه مورخ 94/5/15) بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد، درصورت داشتن شرایط و ضوابط اعلام شده نسبت‌ به ثبت‌نام در این آزمون از روز پنجشنبه مورخ 94/5/15 تا روز چهارشنبه مورخ 94/5/21 اقدام کنند.

 

لازم به تاکید است کلیه اطلاعات مربوط به شرایط و ضوابط استخدامی، رشته‌های شغلی، رشته‌های تحصیلی و مقاطع مورد پذیرش در رشته‌ها، !!! ای پذیرنده و دامنه پذیرش در این !!! ا و مواد آزمون عمومی و تخصصی در اطلاعیه اصلی همزمان با شروع ثبت‌نام در تاریخ 94/5/15 بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

 

ضمناً آزمون در روز !!! مورخ 94/6/27 برگزار خواهد شد.

 برچسب ها : جزییات آرمون استخدامی آموزش و پرورش/اعلام برخی رشته ها و زمان ثبت نام - آموزش ,پرورش ,آزمون ,انسانی ,مورد ,پذیرش ,استخدامی آموزش ,مورد نیاز ,آزمون استخدامی ,پنجشنبه مورخ ,پایگاه اطلاع‌رسانی ,آزمون استخدامی آموزش ,پ
جزییات آرمون استخدامی آموزش و پرورش/اعلام برخی رشته ها و زمان ثبت نام آموزش ,پرورش ,آزمون ,انسانی ,مورد ,پذیرش ,استخدامی آموزش ,مورد نیاز ,آزمون استخدامی ,پنجشنبه مورخ ,پایگاه اطلاع‌رسانی ,آزمون استخدامی آموزش ,پ
اعتراض فرهنگیان مقابل اداره آموزش و پرورش رفسنجان + ع !!! و بیانیه

درخواست حذف وبلاگ

:: اعتراض فرهنگیان مقابل اداره آموزش و پرورش رفسنجان + ع !!! و بیانیه
 

 

صبح امروز جمعی از فرهنگیان رفسنجان با حضور در مقابل اداره آموزش و پرورش شهرستان، به وضعیت معیشتی شان اعتراض !!! د. …

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دقیانوس به نقل از “خانه خشتی“، آنان با با ارائه بیانیه ای در خصوص وضعیت معیشتی و رفاهی خود و تبعیض فوق العاده حقوق و مزایای آنان با سایر کارکنان !!! ت، از مدیریت اداره آموزش و پرورش رفسنجان خواستار پیگیری این موضوع شدند.

 !!! فرهنگیان رفسنجان (۲)  !!! فرهنگیان رفسنجان (۳)  !!! فرهنگیان رفسنجان (۴)  !!! فرهنگیان رفسنجان (۵)  !!! فرهنگیان رفسنجان (۶)  !!! فرهنگیان رفسنجان

بیانه معلمین و فرهنگیان رفسنجانبیانه معلمین و فرهنگیان رفسنجان (۲)بیانه معلمین و فرهنگیان رفسنجان (۳)بیانه معلمین و فرهنگیان رفسنجان (۴)برچسب ها : اعتراض فرهنگیان مقابل اداره آموزش و پرورش رفسنجان + ع !!! و بیانیه - پرورش ,آموزش ,اداره ,رفسنجان ,اداره آموزش ,پرورش رفسنجان ,وضعیت معیشتی ,مقابل اداره ,مقابل اداره آموزش
اعتراض فرهنگیان مقابل اداره آموزش و پرورش رفسنجان + ع !!! و بیانیه پرورش ,آموزش ,اداره ,رفسنجان ,اداره آموزش ,پرورش رفسنجان ,وضعیت معیشتی ,مقابل اداره ,مقابل اداره آموزش
ارزش نیروی انسانی...؟؟

درخواست حذف وبلاگ

:: ارزش نیروی انسانی...؟؟
چینی های قدیم برای اینکه از شر حمله ی دشمنان در امان باشند

دیوار بزرگ چین را ساختند؛ اما در صد سال اول ساخت دیوار ،

سه بار دشمنانشان بدان نفوذ کرده و با چینی ها جنگیدند.
دشمنان از دیوار بالا نرفتند بلکه به دربانها رشوه داده و از آنها گذشتند.
چینی ها به ساخت بنای سد استوار پرداختند

اما برای ساخت نگهبانهایش کاری ن !!! د

غافل از اینکه نیروی انسانی مهمترین مسئله است.برچسب ها : ارزش نیروی انسانی...؟؟ - ساخت ,دیوار ,چینی ,نیروی انسانی
ارزش نیروی انسانی...؟؟ ساخت ,دیوار ,چینی ,نیروی انسانی
انهدام یک تمدن!!!

درخواست حذف وبلاگ

:: انهدام یک تمدن!!!
یکی از شرق شناسان می گوید:
برای انهدام یک تمدن ، سه چیز را باید منهدم کرد:
اول خانواده
دوم نظام آموزشی
سوم الگوها و اسوه ها
برای اولی منزلت مادر به عنوان مربی کودکان را متز !!! ل کن تا مادر از اینکه مربی کودکان خویش باشد خج !!! بکشد.
برای دومی از منزلت معلم بکاه و در جامعه او را بی ارزش کن.
برای سومی منزلت نخبگان و دانشمندان را هدف قرار ده تا !!! ی آنها را الگوی خویش قرار ندهد.و چه روزگاریست امروز..!!برچسب ها : انهدام یک تمدن!!! - منزلت ,مربی کودکان
انهدام یک تمدن!!! منزلت ,مربی کودکان
!!! معلمان جیرفتی در اعتراض به وضعیت معیشتی و تبعیض+تصاویر

درخواست حذف وبلاگ

:: !!! معلمان جیرفتی در اعتراض به وضعیت معیشتی و تبعیض+تصاویر
 

 

 

 

 

جمعی از معلمان شهرستان جیرفت در اعتراض به عدم !!! ‌سازی حقوقشان با حقوق سایر کامندان !!! ت و عدم توجه به وضعیت معیشتی آنها پیش از ظهر امروز در محوطه اداره اموزش و پرورش این شهرستان !!! !!! د.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دقیانوس ؛ این !!! همزمان با سراسر کشور ، صبح امروز (۱۰ اسفند) توسط جمعی از فرهنگیان جیرفتی در محوطه آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد و شرکت کنندگان در این !!! با شعار “درد ما فرق است نه فقر” خواستار توجه اساسی به ارتقای حقوق و افزایش مزایای پایه فرهنگیان شدند.

 !!! معلمان جیرفت (3) copy

یکی از شرکت کنندگان در !!! امروز در گفتگو با خبرنگار ما گفت:معلمان همیشه در همه صحنه های مهم نظام حضور فعال داشته و در پیروزی انقلاب و دفاع مقدس !!! ی گرانقدری را تقدیم نظام کرده اند.

وی ادامه داد: این معلمان بعد از آن همه مجاهدت ها خواسته های بحقی دارند و انتظار دارند مسئولان با یک گوشه چشم مهربانانه به این خواسته آنها توجه کنند.

این شرکت کننده در !!! بیان کرد: متأسفانه در جامعه ما ی !!! ری تبعیض ها وجود دارد که ما معلمان خواستار رفع و برداشتن آن هستیم .

وی اظهار کرد: با این رقم دریافتی معلمان و با این نوع افکار و مشکلات نمی توان بازدهی مناسبی را در سر کلاس درس داشته باشد.

این شرکت کننده در !!! بیان کرد: امید است تا کارگزاران نظام  علی الخصوص رئیس جمهور ، !!! اموزش و پرورش و نمایندگان مجلس فکری به حال خواسته های معلمان داشته باشد.

 !!! معلمان جیرفت (4) copy

یکی دیگر از !!! کنندگان نیز در گفتگو با خبرنگار ما بیان داشت:این اعتراض در پی تبعیض و تفاوت بسیار بین فرهنگیان با سایر کارمندان و اجرا نشدن قانون خدمات کشوری شکل گرفته و عدم توجه مسئولین از جمله استانی و شهرستانی به خواسته های ما و همچنین ضعف مدیریتی وزارت از دیگر دلایل !!! است.

بر اساس این گزارش، این اقدام معلمان همزمان با دبیران سراسر کشور بوده که بنا بوده در روز ۱۰ اسفند ماه برگزار شود و در ابتدای آن یکی از معاونین اداره سعی در جلوگیری از این !!! داشت که با پافشاری !!! کنندگان این امر محقق نشد و در نهایت !!! ی که دارای مجوز بود ، آرام و در سکوت برگزار شد.

گفتنی است سهراب محمدی معاون پرورشی اداره اموزش پرورش در نبود ریاست این اداره در بین !!! کنندگان حضور یافت و قول پیگیری مطالبات آنها و رساندن پیامشان به رئیس اداره را داد.

 !!! معلمان جیرفت (2) copy  !!! معلمان جیرفت (1) copy

 
 


برچسب ها : !!! معلمان جیرفتی در اعتراض به وضعیت معیشتی و تبعیض+تصاویر - !!! ,معلمان ,اداره ,کنندگان ,پرورش ,شرکت , !!! کنندگان ,داشته باشد , !!! بیان ,شرکت کننده ,اداره اموزش
!!! معلمان جیرفتی در اعتراض به وضعیت معیشتی و تبعیض+تصاویر !!! ,معلمان ,اداره ,کنندگان ,پرورش ,شرکت , !!! کنندگان ,داشته باشد , !!! بیان ,شرکت کننده ,اداره اموزش
سهم معلمان دربهره وری

درخواست حذف وبلاگ

:: سهم معلمان دربهره وری
 

مصطفی ناصری - معاون حقوقی وامور مجلس
 
 

پشتوانه سی سال فعالیت در سطوح مختلف سیاستگذاری و مدیریتی و سه دوره نمایندگی مجلس شورای !!! ی این جرأت را می دهد که بتوان گفت، یکی از آسیب های اصلی در مدیریت آموزش وپرورش، عملکرد جزیره ای مدیران در حوزه بهره وری است. این آسیب که به طورعمده از نبود اجماع واحد در تصمیم سازی های کلان ناشی می شود، شدّت وحدّت متفاوتی درادوار مختلف مدیریتی داشته است. اگر بپذیریم اساس بهره وری، !!! شه، تدبیر وتعقل است و به تبع آن سهم مدیریت در بهره وری سازمان، بالاتر از همه سطوح قرار دارد، بنابراین دور از ذهن نیست که منابع انسانی هرسازمان را منشاء !!! شه وتفکر و درنتیجه ابزار و هدف توسعه بنامیم چرا که این سرمایه های انسانی هستند که با تولید ارزش،‌ نرخ بهره وری یا همان راندمان وبازده کاری رابالا می برند .

 بررسی سوابق تاریخی درحوزه منابع انسانی گواه این مسأله است که علی رغم پیشرو بودن ایران در تولید دانش و بودن در مدار توسعه و پیشرفت،‌ نرخ مشارکت آحاد جامعه در تولید ارزش پایین تر از تراز جهانی یعنی44 درصد جمعیت قرار دارد (این رقم در ایران 35 درصد است )روشن است ، آموزش و پرورش به عنوان اصلی ترین متولی تعلیم و تربیت کشور نیز از این قاعده مستثنا نیست. به نظر می رسد تاکنون سهم معلمان در تصمیم سازی ها و تصمیم گیری ها آن گونه که شایسته و بایسته ی این عزیزان است، نبوده و شاید به همین علت است که به اعتقاد نگارنده هنوز نتوانسته ایم از تفکّر خلاقانه ی معلمان در جهت ارزش آفرینی بهره وافر ببریم .

اگرنگاه همه جانبه ای به این موضوع داشته باشیم، می توان علل متفاوتی برای آن شمرد لیکن یکی از مؤثر ترین آنها این است که مدیریت نتوانسته معلمان را به لحاظ نگرشی و روانی آماده سازد تا حدی که با میل خود به ارزش آفرینی روی آورند. به عبارت دیگر، رضایت شغلی لازم و مناسب ایجاد نشده تا معلم یاکارشناس به بهره وری بی !!! شد. بدیهی است تا زمانی که یک رویکرد یکپارچه و هماهنگ سیستمی وجود نداشته باشد و !!! د جمعی تصمیم نگیرد،‌ ا !!! امات بهره وری رخ نداده و درنتیجه با هرتکانی فرو می ریزد. ملموس ترین مصداق این ادعا، تغییر نظام آموزشی درسه سال اخیر است که به واسطه ی تصمیم گیری جزیره ای وشتابزده در مدیریت عالی ستاد و پایین بودن نرخ مشارکت فکری معلمان و اولیای مدارس و حتی مدیران سطوح میانی ، در برنامه ریزی وایجاد ساز وکارمناسب، نه تنها کمترین بازده و بهره وری را برای نظام تعلیم وتربیت نداشته بلکه برن !!! یتی معلمان افزوده ودرجه ی رضایت شغلی را پایین آورده است، بر همین منوال می توان از ایجاد مجتمع های روستایی یاد کرد. (که البته در !!! ت یازدهم برای هردو و ده ها مسئله دیگر تدبیرشده وانشاالله اقدامات به ثمر خواهد نشست)

حال سؤال این است که دربرابر این مسأله چه را !!! ارهایی داریم ؟ به نظر می رسدیکی ازاساسی ترین وشاید پنهان ترین را !!! ارهااین باشد که مدیران به آنچه عمل می کنند ،‌اعتقاد و ایمان داشته باشند . به نظرموضوع بسیار ساده است اما تحلیل آن چندان ساده نیست. به اعتقاد نگارنده اینکه ما در اجرا دچار ضعف هستیم ، نشان دهنده ی آن است که به آنچه می گوییم یا اصلا عمل نمی کنیم ویا اگرسعی می کنیم که عمل کنیم ،‌باورقلبی به آن نداریم .

اینکه !!! ت تدبیر و امید و شخص رئیس جمهوری محترم ، همواره بر جرأت ورزی در بیان !!! شه و فضای آزاد برای بیان آراء و عقاید تاکید دارند ازهمین جا ناشی می شودتا با طرح گره هایی که درذهن مان نسبت به برنامه ها ومسائل داریم ،‌خودمان را به اعتقاد قلبی برسانیم و تنها در این صورت است که می توان یک برنامه با پشتوانه عالی نظری و مشارکت جمعی فکری را به نحو احسن به سرانجام برسانیم .یعنی، همان بکارگیری تدبیر و عقلانیت.

را !!! اردوم؛داشتن امید است. امید داشتن بحث مهمی است که افراد را به مشارکت و تلاش در برنامه ها برای رسیدن به اه !!! عالی آینده ترغیب می کند.امید به آینده ، انگیزه ی تلاش را بالا می برد. امید مدیران و معلمان نسبت به تاثیر گذاری شان درتصمیم سازی ها وتصمیم گیری ها، ازسویی بهره وری در آموزش و پرورش را تقویت و بالنده می کند و ازسوی دیگر، موجب شکوفایی !!! شه در میان معلمان یا همان سرمایه انسانی مان می شود.

را !!! ار سوم؛ فراموش ن !!! سیستم پاداش است. در این مسیر، دو نکته حایز اهمیت است اول آنکه قهرمان پروری نکنیم وسازمان را به سمت کار جمعی و گروه گرایی و مشارکت پذیری هدایت نمائیم و دوم آن که ازجبران عملکردهاغفلت نکنیم .اگر معلم و یا کارمندی بیشتر و هوشمندانه تر عمل می کند سیستم باید آن راجبران کند. مسلم است، اگر فرد ببیند تلاش و حاصل کار او به خودش بر نمی گردد، ‌بتدریج تلاش نمی کند و این یعنی افت بهره وری؛ پس باید یک ارتباط متناسب با عملکرد و جبران خدمات در کنار فرهنگ سازی و تقویت انگیزه های فردی برقرار کنیم تا دیگران را هم به دور تلاش و هوشمندی بکشانیم .

البته طبیعی است که در اجرای این را !!! ارها باید سه بخش برنامه ریزی ،اجرا وکنترل و ارزی !!! به کارگرفته شود.به عبارت دیگر مدیران باید یاد بگیرند که چگونه پتانسیل های منابع انسانی را به منصه ی ظهور برسانند و توانمندی معلمان را شکوفا کنند آنچنان که بتوانند در زنجیره ارزش آفرینی بسیار تاثیر گذارتر باشند. ایمان دارم که در سایه دست ی !!! به !!! د جمعی وبهره گیری از نظرات صائب همکارانمان در مدارس قادر خواهیم بود با مددالهی از چنبره عملکرد جزیره ای رها شویم و با مدیریتی سیستماتیک وپیشگیرانه ونه واکنشی خلاء موجود صف وستاد را به حداقل ممکن برسانیم.برچسب ها : سهم معلمان دربهره وری - بهره ,معلمان ,انسانی ,تصمیم ,مشارکت ,مدیران ,منابع انسانی ,ارزش آفرینی ,رضایت شغلی ,برنامه ریزی ,تصمیم گیری
سهم معلمان دربهره وری بهره ,معلمان ,انسانی ,تصمیم ,مشارکت ,مدیران ,منابع انسانی ,ارزش آفرینی ,رضایت شغلی ,برنامه ریزی ,تصمیم گیری
والده ماجده !!! !!! دار فانی را وداع گفت

درخواست حذف وبلاگ

:: والده ماجده !!! !!! دار فانی را وداع گفت

بامداد امروز بانو سیده فاطمه قادری، والده ماجده !!! محمود !!! دار فانی را وداع گفت.

مراسم تشییع مادر بزرگوار !!! محمود !!! فردا پنجشنبه 23 بهمن ماه ساعت 9 صبح از مقابل  مسجد انصارالحسین(ع) واقع در بزرگراه !!! ، شهرک شهید محلاتی، خیابان آزادگان برگزار می شود. مراسم سوم آن مرحومه نیز روز !!! 24 بهمن ماه از ساعت 16 تا 17:30 در مسجد حضرت ولی عصر(عج) شهرک شهید محلاتی برگزار خواهد شد.

جیرفت -احمدی: ضمن ابراز تاسف و تالم، برای آن مرحومه طلب مغفرت و علو درجات و برای !!! !!! و خانواده ارجمند و بازماندگان صبر و شکیبایی آرزومند است.

حضور !!! !!! در !!! 22 بهمن

رییس جمهور سابق پس از وداع با مادر مکرمه اش در یکی از بیمارستانهای تهران برای حضور در !!! عظیم و دشمن شکن 22 بهمن عازم خیابان !!! شد.

تصاویر ذیل لحظات ورود !!! !!! در !!! 22 بهمن را نشان می دهد:

http://www.dolatebahar.com/media/image/userdata/334325586-3-13.jpg

http://www.dolatebahar.com/media/image/userdata/334325586-1-11.jpg

http://www.dolatebahar.com/media/image/userdata/31897797-3-16.jpg

http://www.dolatebahar.com/media/image/userdata/31897797-2-15.jpghttp://www.dolatebahar.com/media/image/userdata/31897797-1-14.jpg

http://www.dolatebahar.com/media/image/userdata/394535177-3-19.jpg

http://www.dolatebahar.com/media/image/userdata/394535177-2 !!! .jpg

والده ماجده !!! !!! دار فانی را وداع گفت/ حضور رییس جمهور سابق در !!! دشمن شکن 22 بهمن

والده ماجده !!! !!! دار فانی را وداع گفت/ حضور رییس جمهور سابق در !!! دشمن شکن 22 بهمن

والده ماجده !!! !!! دار فانی را وداع گفت/ حضور رییس جمهور سابق در !!! دشمن شکن 22 بهمن

   
  


برچسب ها : والده ماجده !!! !!! دار فانی را وداع گفت - !!! ,بهمن ,وداع ,شهرک شهید , !!! محمود ,ماجده !!! ,والده ماجده
والده ماجده !!! !!! دار فانی را وداع گفت !!! ,بهمن ,وداع ,شهرک شهید , !!! محمود ,ماجده !!! ,والده ماجده
فریاد رسای «لبیک یا محمد(ص)» دانش آموزان جیرفت:

درخواست حذف وبلاگ

:: فریاد رسای «لبیک یا محمد(ص)» دانش آموزان جیرفت:

دانش آموزان دبیرستان های پسرانه دوره دوم علامه حلی و شاهد جیرفت ضمن انزجار خود از هتاکان به ساحت مقدس !!! «ص» فریاد رسای «لبیک یا محمد(ص)» را در فضای مدرسه خود طنین انداز !!! د
در این مراسم که با حضور مدیر آموزش و پرورش، دبیران و دانش آموزان دو مدرسه برگزار شد، حجه ال !!! رضا کرمی پور !!! ولی فقیه و !!! !!! جیرفت طی سخنانی بیان داشت: برای شناخت هر چیز و هر !!! باید به اضداد آنها مراجعه نمود و زمانی به اطرافیان !!! رحمت حضرت محمد (ص) می نگریم شخصیت های بزرگی مثل !!! علی (ع)، سلمان فارسی و ... می بینیم اما مخالفین این !!! چه !!! انی بودند، تاریخ را که ورق بزنیم در خواهیم یافت همه از رذیل ترین افراد جامعه زمان خود بودند.

کرمی پور ادامه داد: نیاز جامعه ما به !!! (ص) بر !!! ی پوشیده نیست، ضرورت وجود نازنین !!! (ص) برای ما نعمتی است که از خوی درندگی و حیوانی فاصله بگیریم اگر سایه این رسول امجد را نداشته باشیم خوی حیوانی ما بیشتر می شود و هر چه به وجود نازنین ایشان نزدیکتر شویم خصلت های انسانی ما پررنگ تر می گردد، پس نتیجه می گیریم نیاز به !!! «ص» داریم برای اینکه رحمت شامل حال ما شود زیرا ایشان رحمت للعالمین هستند، شما هر نعمتی را در نظر بگیرید می تواند به عذاب تبدیل شود مثل آب، هوا، غذا و غیره، تنها نعمت و رحمتی که هرگز به عذاب تبدیل نمی شود وجود نازنین !!! اکرم (ص) است.

!!! !!! جیرفت تصریح کرد: پیشرفت !!! و تفکر !!! ی باعث شده دشمنان در صدد مقابله با این دین و !!! ش برآیند وجو !!! هراسی در دنیا به راه بیندازد و در این مسیر یک روز ماجرای 11 سپتامبر را راه انداختند و به افغانستان حمله !!! د، یک روز کتاب آیات !!! ی را نوشتند، روزی دیگر با چاپ کاریکاتور از !!! اکرم (ص) احساسات یک میلیارد مسلمان را جریحه دار !!! د، اما آنها اشتباه !!! د زیرا عشق و علاقه جوانان  را به !!! شان ده چندان !!! د آنها خواستند چهره !!! را خشن جلوه دهند !!! را ساختند اما !!! ما که !!! !!! (ص) است !!! !!! نیست، !!! رحمت است که در دنیا جایگاه پیدا کرده و حالا با نمادهایش مبارزه می کنند که بتوانند از توسعه آن جلوگیری کنند.

منبع خبر :   روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش جیرفت
 


برچسب ها : فریاد رسای «لبیک یا محمد(ص)» دانش آموزان جیرفت: - !!! , !!! ,جیرفت ,رحمت ,وجود ,نازنین ,وجود نازنین ,دانش آموزان ,نازنین !!! ,عذاب تبدیل , !!! اکرم ,وجود نازنین !!!
فریاد رسای «لبیک یا محمد(ص)» دانش آموزان جیرفت: !!! , !!! ,جیرفت ,رحمت ,وجود ,نازنین ,وجود نازنین ,دانش آموزان ,نازنین !!! ,عذاب تبدیل , !!! اکرم ,وجود نازنین !!!
زیباترین رنگ‌آمیزی های طبیعی خدا +ع !!!

درخواست حذف وبلاگ

:: زیباترین رنگ‌آمیزی های طبیعی خدا +ع !!!
زیباترین رنگ‌آمیزی های طبیعی خدا +ع !!!

 

طبیعت برای نشان دادن زیبایی هایش نیازی به ادیت و فتوشاپ ندارد . آنقدر مکان های چشم نواز و مسحور کننده در کشور خودمان و نقاط مختلف جهان وجود دارد که مطمئنا خیلی از آنها را تابه حال در عمرمان ندیده ایم . مکان هایی که خوشبختانه پای آدم ها به آنجا کشیده نشده و همچنان بکر مانده اند . آلوده نشده اند و جایشان را به ساختمان ها و برج های سر به فلک کشیده نداده اند . کاش می شد این ها را همیشه به همین شکل نگه داشت . کاش کمی بیشتر دلمان برای زیبایی های اطراف مان می سوخت . کاش از همین امروز حتی زباله ی کوچکی را بر روی زمین نیندازیم . زیبایی های اطراف مان پر از انرژی مثبت و زندگی هستند و کاش زندگی مان را دوست بداریم .

منطقه ی دالول در اتیوپی

 زیباترین رنگ‌آمیزی های طبیعی خدا +ع !!!


منطقه ی دالل در شمال شرق ” ارتا آل ” و در منطقه ی پایینی نسبت به سطح زمین قرار گرفته و کوه آتشفشانی آن یکی از پست ترین ها در نوع خودش محسوب می گردد و چشمه های آب آنجا گرم بوده و غنی از گوگرد می باشند .

” دریاچه هیلیر در استرالیا "

 زیباترین رنگ‌آمیزی های طبیعی خدا +ع !!!


دریاچه ی صورتی رنگ هیلیر در مرکز جزیره قرار گرفته و در حدود ۲۰۰۰ پا وسعت دارد . در اطراف این دریاچه مکان های خاصی برای فرود هواپیماهای کوچک و قایق های گردشگری وجود دارد و دلیل رنگ صورتی آن تا به حال به شکل دقیقی مشخص نشده است .

” رودخانه ی کانوکریستالس در کلمبیا "

 زیباترین رنگ‌آمیزی های طبیعی خدا +ع !!!


به این رودخانه ” رنگین کمان مایع ” و ” رودخانه ی پنج رنگ ” هم می گویند و یکی از اصلی ترین مناطق توریستی محسوب می گردد . دلیل اصلی این رنگ ها ترشح جلبک های زیرین رودخانه عنوان شده و آب به صورت خالص رنگی از خودش ندارد .

” ژانگهای در چین "

 زیباترین رنگ‌آمیزی های طبیعی خدا +ع !!!


این ص !!! ه های رنگارنگ با فرم های خاصی که دارند به ص !!! ه های دانزیا شهرت پیدا کرده اند و بسیار غنی از خاک های مرغوب هستند و دلیل اصلی پدید آمدن این رنگ ها وجود ماسه های مختلف و مواد معدنی فراوانی است که قدمت این مواد به میلیون ها سال می رسد .

” زمین های برنج تراس – شهر یون یانگ در چین "

 زیباترین رنگ‌آمیزی های طبیعی خدا +ع !!!


آب گرفتگی این زمین ها  در فصل های پاییز و زمستان ح !!! آیینه شکلی به آنها داده که جلوه های زیبای بصری را به صورت طبیعی به وجود می آورد و هزاران سال قدمت دارد .

” پارک ملی یلوستون در وایومینگ "

 زیباترین رنگ‌آمیزی های طبیعی خدا +ع !!!


این ع !!! مربوط به یکی از داغ ترین روزهای بهاری یلوستون می باشد که حتی در نقاط آبی رنگ دریا هم نمی توان آب سردی را تجربه کرد و در این هوا فقط باکتری ها و جلبک ها توانستند تا اندازه ی زیادی تکثیر کنند و تا ۹۰ متر از ساحل را هم در برگیرند. رنگ های نارنجی بر اثر فعالیت های باکتری ها به وجود آمده اند .

” منطقه ی لوپینگ در چین "

 زیباترین رنگ‌آمیزی های طبیعی خدا +ع !!!


گل های زرد رنگ کانولا سراسر منطقه ی لوپینگ را در ماه مارس می پوشانند .

” هوکایدو در ژاپن "

 زیباترین رنگ‌آمیزی های طبیعی خدا +ع !!!


هوای این جزیره معمولا در تابستان ها کاملا صاف و آفت !!! است و شکوفه های رنگارنگ گل ها مانند فرشی سراسر جزیره را مزین کرده اند .

” دریاچه ناترون در تانزانیا "

 زیباترین رنگ‌آمیزی های طبیعی خدا +ع !!!


این دریاچه در دره ی بزرگ ریفت در تانزانیا قرار گرفته و برع !!! ظاهر زیبایش به شدت شور و داغ بوده و با گیاهان و حیوانات ناسازگار است اگرچه فلامینگوها برای مدتی در این مکان می مانند . رنگ قرمز آن به دلیل یک سری تغییرات میکرو !!! ی به وجود آمده است .

” دره های آنتلوپ در آریزونا "

 زیباترین رنگ‌آمیزی های طبیعی خدا +ع !!!


زیبایی اصلی این دره ها یه دلیل زاویه تابش نور خورشید و انعکاس آن در بین این دره ها به وجود آمده که به مکان معروفی برای عکاسان جهان تبدیل شده است .

” رودخانه بایکال در روسیه "

 زیباترین رنگ‌آمیزی های طبیعی خدا +ع !!!


با عمقی برابر با ۱۶۰۰ متر می توان دریاچه بایکال را عمیق ترین دریاچه جهان نامید که ۲۰ درصد از منابع آب شیرین جهان را در خودش جای داده است .

” ساحل قرمز در پانجین چین "

 زیباترین رنگ‌آمیزی های طبیعی خدا +ع !!!


این رودخانه نام خودش را  خزه ها و جلبک های دریایی گرفته که در فصل پاییز این منظره زیبا را برایش به وجود می آوردند .

” دشت های تولیپ در هلند "

 


تعداد انبوهی از گردشگران و توریست ها هر بهار و بین ماه مارس تا پایان می به این نقطه از هلند می آیند تا این سرزمین پوشیده از گل را از نزدیک ببینند .

” کوه های سفید در !!! "

 زیباترین رنگ‌آمیزی های طبیعی خدا +ع !!!


 پاییز در این منطقه از !!! طرفداران بیشماری دارد و تنها دلیل آن دیدن زیبایی های درختان و رنگ آمیزی این منطقه است .

” چشمه ی پرواز در نوادا "

 زیباترین رنگ‌آمیزی های طبیعی خدا +ع !!!


زیبایی های فراوان این نقطه از بیابان نوادا برای خیلی ها ناشناخته مانده و دلیل آن هم این است که ورود برای عموم آزاد نمی باشد و فقط از جاده های عبوری قابل رؤیت است .برچسب ها : زیباترین رنگ‌آمیزی های طبیعی خدا +ع !!! - وجود ,دریاچه ,دلیل ,منطقه ,رودخانه ,زیبایی ,وجود آمده ,قرار گرفته ,وجود دارد ,دلیل اصلی ,زیباترین رنگ‌آمیزی
زیباترین رنگ‌آمیزی های طبیعی خدا +ع !!! وجود ,دریاچه ,دلیل ,منطقه ,رودخانه ,زیبایی ,وجود آمده ,قرار گرفته ,وجود دارد ,دلیل اصلی ,زیباترین رنگ‌آمیزی
مدیر آموزش و پرورش جیرفت:مسائل تربیتی یکی از دغدغه های مسئولین مدارس و آموزش و پرورش است.

درخواست حذف وبلاگ

:: مدیر آموزش و پرورش جیرفت:مسائل تربیتی یکی از دغدغه های مسئولین مدارس و آموزش و پرورش است.
احمد اسکندری نسب مدیر آموزش و پرورش جیرفت در مراسم تجلیل از دانش آموزان ایثارگر مدارس شاهد گفت: برای ارتقاء سطح علمی و آموزه های دینی و مسائل پرورشی دانش آموزان باید نهایت تلاش را کرد
این مراسم که با حضور !!! ولی فقیه و !!! !!! ، مدیر آموزش و پرورش  ومسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران جیرفت در سالن !!! ی این مدیریت برگزار شد، از 166 دانش آموز برگزیده مسابقات قرآن و معارف !!! ی و علمی و فرهنگی طرح ایثارگر  مدارس شاهد جیرفت تجلیل شد

حجه ال !!! رضا کرمی پور !!! !!! جیرفت ضمن گرامیداشت سالگرد آغاز !!! ت !!! زمان (عج) طی سخنانی ایثارگران را ارزشمندترین اعضاء جامعه برشمرد که با نثار جان یا بخشی از اعضاء بدن خود بر آن شدند تا زمینه ظهور را فراهم آورند و آنها باعث آرامش زندگی ما شده اند.

وی توجه به فرزندان این قشر را ضروری و لازم برشمرد.

!!! !!! جیرفت افزود: وظیفه شما دانش آموزان در برابر خون !!! این است که با خوب درس خواندان و مبارزه با برنامه های ضد فرهنگی دشمن، حیله های آنها را خنثی کنید.

در ادامه احمد اسکندری نسب مدیر آموزش و پرورش هم طی سخنانی کوتاه تصریح کرد: توجه به منزلت و جایگاه ایثار و شهادت توجه به تمام خوبی هاست. وی افزود: ما هر چه داریم از جانفشانی ایثارگران است و در آموزش و پرورش هم باید جایگاه فرزندان این عزیزان مد نظر باشد و مورد توجه جدی.

مدیر آموزش و پرورش تصریح کرد: دانش آموزان برتر سرمایه ای عظیم در سطح استان و کشور هستند وافزود: آنها باید برای کیفی تر !!! برنامه ها در مدارس شاهد همگام و همراه مدیران و مسئولین آموزش و پرورش باشند تا به اه !!! تعریف شده دست ی !!! م.

اسکندری نسب گفت :

 تشکیل کلاس های تقویتی با حضور دبیران مجرب در دستور کار است و تاکید کرد ::

 

مسائل تربیتی یکی از دغدغه های مسئولین مدارس و آموزش و پرورش است.

 

وی از بهبود وضعیت فضاهای آموزشی مدارس شاهد جیرفت در سال آینده خبر داد.

 در خاتمه با اهداء تقدیرنامه و کارت هدیه از منتخبین مسابقات تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

منبع خبر :   روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش جیرفت


برچسب ها : مدیر آموزش و پرورش جیرفت:مسائل تربیتی یکی از دغدغه های مسئولین مدارس و آموزش و پرورش است. - آموزش ,پرورش ,جیرفت ,مدارس ,دانش ,مدیر ,مدیر آموزش ,دانش آموزان ,مدارس شاهد ,پرورش جیرفت , !!! !!!
مدیر آموزش و پرورش جیرفت:مسائل تربیتی یکی از دغدغه های مسئولین مدارس و آموزش و پرورش است. آموزش ,پرورش ,جیرفت ,مدارس ,دانش ,مدیر ,مدیر آموزش ,دانش آموزان ,مدارس شاهد ,پرورش جیرفت , !!! !!!
ما هم ۵۰ سال پیش مثل شما فکر می کردیم.

درخواست حذف وبلاگ

:: ما هم ۵۰ سال پیش مثل شما فکر می کردیم.

یک دانشجو برای ادامه تحصیل و گرفتن !!! ا همراه با خانواده اش عازم استرالیا شد. در آنجا پسر کوچکشان را در یک مدرسه استرالیایی ثبت نام !!! د تا او هم ادامه تحصیلش را در سیستم آموزش این کشور تجربه کند.
روز اوّل که پسر از مدرسه برگشت، پدر از او پرسید: پسرم تعریف کن ببینم امروز در مدرسه چی یاد گرفتی؟
پسر جواب داد: امروز درباره خطرات سیگار کشیدن به ما گفتند، خانم معلّم برایمان یک کتاب قصّه خواند و یک کاردستی هم درست کردیم.
پدر پرسید: ریاضی و علوم نخو !!! د؟ پسر گفت: نه
روز دوّم دوباره وقتی پسر از مدرسه برگشت پدر سؤال خودش را تکرار کرد. پسر جواب داد: امروز نصف روز را ورزش کردیم، یاد گرفتیم که چطور اعتماد به نفسمان را از دست ندهیم، و زنگ آ !!! هم به کتابخانه رفتیم و به ما یاد دادند که از کتاب های آنجا چطور استفاده کنیم.
بعد از چندین روز که پسر می رفت و می آمد و تعریف می کرد، پدر کم کم نگران شد چرا که می دید در مدرسه پسرش وقت کمی در هفته صرف ریاضی، فیزیک، علوم، و چیزهایی که از نظر او درس درست و حس !!! بودند می شود. از آنجایی که پدر نگران بود که پسرش در این دروس ضعیف رشد کند به پسرش گفت:
پسرم از این به بعد دوشنبه ها مدرسه نرو تا در خانه خودم با تو ریاضی و فیزیک کار کنم.
بنابراین پسر دوشنبه ها مدرسه نمی رفت. دوشنبه اوّل از مدرسه زنگ زدند که چرا پسرتان نیامده. گفتند مریض است. دوشنبه دوّم هم زنگ زدند باز یک بهانه ای آوردند. بعد از مدّتی مدیر مدرسه مشکوک شد و پدر را به مدرسه فراخواند تا با او صحبت کند.
وقتی پدر به مدرسه رفت باز سعی کرد بهانه بیاورد امّا مدیر زیر بار نمی رفت. بالا !!! ه به ناچار حقیقت ماجرا را تعریف کرد. گفت که نگران پیشرفت تحصیلی پسرش بوده و از این تعجّب می کند که چرا در مدارس استرالیا اینقدر کم درس درست و حس !!! می خوانند.
مدیر پس از شنیدن حرف های پدر کمی سکوت کرد و سپس جواب داد:
ما هم ۵۰ سال پیش مثل شما فکر می کردیم.برچسب ها : ما هم ۵۰ سال پیش مثل شما فکر می کردیم. - مدرسه ,پسرش ,دوشنبه ,مدیر ,نگران ,کردیم
ما هم ۵۰ سال پیش مثل شما فکر می کردیم. مدرسه ,پسرش ,دوشنبه ,مدیر ,نگران ,کردیم
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان:

درخواست حذف وبلاگ

:: معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان:
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان:

سید داود ملکی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان در جلسه هم !!! شی معاونین پرورشی و رؤسای سازمان های دانش آموزی جنوب استان کرمان موسوم به قطب 3 گفت: اگر حوزه پرورشی پر تلاش باشد حس سستی و ناامیدی در نسل جدید ایجاد نمی شود
وی با گرامیداشت نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، اظهار امیدواری کرد: با حضور پرشور همکاران فرهنگی به ویژه تشکل های دانش آموزی در !!! های ویژه این روز وفاداری خود را به آرمانهای مقدس !!! !!! ی در !!! ت تدبیر و امید به اثبات برسانیم. 

ملکی در بخشی از سخنان خود بیان داشت: نقش معلم از خالق بودنش بارزتر است و این معلم است که هستی را تغییر و آن را تفسیر می کندو انسان شاخص های منحصر به فردی دارد آنچه وی را از سایر مخلوقات متمایز می کند همان نفخه الهی است که در وی دمیده شده است و او را به روح الهی مبدل کرده و این مقام بسیاروالا جایگاه ارزشمندی است.

معاون پرورشی و فرهنگی تصریح کرد: برنامه ها باید هویت شان تعریف شده و مشخص باشد از آن جمله به: 1. خودباوری 2. امید آفرینی 3. عاطفه بالنده   4. دانش، نشاط و شاد !!! اشاره کرد و اضافه نمود: همه احکام ما ریشه در شاد !!! و چابکی دارد، امروز تفکر شیعه با نشاط و مسلح به عقل و درایت و بصیرت است.

ملکی از کانون های فرهنگی و تربیتی و سازمان دانش آموزی به عنوان مراکز چابک پروری یاد کرد و تأکید نمود: این مراکز باید توجه و تمرکز خود را به برنامه های بومی و محلی معطوف دارند تا !!! وجی ما یک شهروند آگاه و متدین باشد.

منبع خبر :   روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش جیرفت
 


برچسب ها : معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان: - پرورشی ,فرهنگی ,استان ,کرمان ,معاون ,پرورش ,استان کرمان ,معاون پرورشی ,دانش آموزی ,پرورش استان ,فرهنگی اداره ,پرورش استان کرمان
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان: پرورشی ,فرهنگی ,استان ,کرمان ,معاون ,پرورش ,استان کرمان ,معاون پرورشی ,دانش آموزی ,پرورش استان ,فرهنگی اداره ,پرورش استان کرمان
تودیع ومعار فه در اموزش و پرورش جیرفت

درخواست حذف وبلاگ

:: تودیع ومعار فه در اموزش و پرورش جیرفت
طی حکمی از سوی احمد اسکندری نسب مدیر آموزش و پرورش شهرستان جیرفت، جهانگیر !!! دنژاد به سمت معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی منصوب و از زحمات محمدرضا فاری !!! قدردانی شد
در این آیین که با حضور جمع کثیری از فرهنگیان، در محل سالن کنفرانس   !!! حسین مدیریت آموزش و پرورش برگزار شد، احمد اسکندری نسب مدیر آموزش و پرورش با اشاره به جایگاه مهم دستگاه تعلیم و تربیت در هدایت نسل باکفایت فردا تصریح کرد: معلمین در همه صحنه ها حضور فعال دارند و  رس !!! ی که بر عهده معلمین در امر تعلیم و تربیت می باشد نمونه بارز سند تحول بنیادینی است که سالهای سال برنامه ریزان و دانشمندان در تهیه و تدوین این سند وقت  گذاشته اند سندی که نقشه راه و همه برنامه ها را به ما نشان می دهد.

وی اذعان داشت:در افق 1404 !!! باید در همه برنامه هایش مقم اول منطقه قلمداد شود، امروز برماست بعنوان همه افرادی که در این دستگاه عظیم  حضور داریم رس !!! خود را به خوبی انجام داده و نقش همه معلمین چه در حوزه ستادی و چه آموزشی می تواند سرنوشت جامعه را رقم بزند.

مدیر آموزش و پرورش تصریح کرد: وزارت آموزش و پرورش در این !!! ت با رویکرد جدیدی آغاز شده است مهمترین و با ارزش ترین کار آن ساماندهی نیروی انسانی است، که الحمدالله در سال تحصیلی کنونی به نحو بسیار مطلوب و شایسته ای انجام شده اند.

اسکندری نسب در اظهار داشت: یکی از برنامه ها و دغدغه های مهم دستگاه آموزش و پرورش توجه به توانمندیهای فرهنگیان عزیز است که به جد در دستور کار قرار گرفته است و برای توانمند سازی معلمین  استفاده بهینه از کلاسهای ضمن خدمت فرهنگیان می باشد.

مدیر آموزش و پرورش بیان کرد: توانمند سازی مدیران به جدیت دنبال می شود اگر بخواهیم مدرسه خوبی داشته باشیم باید مدیر خوبی داشته باشیم، مدیر خوب می تواند مدرسه خوب برای همکاران و دانش آموزان داشته باشد.

اسکندری نسب در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان ساخت : مدارس دونوبته و چرخشی در شهرستان با آموزش کاربردی که در دستور کار آموزش و پرورش استان است  منافات دارد 10 تا 12 مدرسه چرخشی از دونوبته و تعدادی از مدارس از ح !!! استیجاری خارج شدند.

وی گفت یکی از شعارهای وزارت آموزش و پرورش توجه ویژه به پژوهشسرا است  و جیرفت اولین شهرستانی است که آزمایشگاه نانو را در راه اندازی کرده است.

مدیر آموزش و پرورش بیان داشت: دانش  آموزان جیرفتی در کنکور درخشیدند و در استان رتبه اول و در کشور  رتبه هفتم را !!! ب !!! د و در بحث گروه های آموزشی توانمندی و ظرفیتها، و بهره  وری مناسبی که انجام شده شهرستان جیرفت بعنوان مرکز قطب از 7 شهرستان جنوبی پشتیبانی می کند.

اسکندری نسب تصریح کرد: مشارکت فعال مردم و راه اندازی مجمع خیرین مدرسه ساز اولین اقدام برای برطرف !!! نیاز آموزشی می باشد.

مدیر آموزش و پرورش در بحث عزتمندی معلم تأکید کرد: معلم باید در کلاس درس احساس امنیت و آرامش کند و هیچ دغدغه ای نداشته باشد و افزود: اگر بخواهند جامعه را متحول کنند باید به سمت و سوی آموزش و پرورش بیایند کار در آموزش و پرورش سرمایه گذاری ماندگاری است اگر موفقیت آموزش و پرورش را بخواهیم باید در کنار هم با تعامل و همفکری کارها را پیگیری کنیم.

در ادامه محمدرضا فاری !!! معاون سابق توسعه و پشتیبانی مدیریت بیان داشت: دستگاه آموزش و پرورش یک دستگاه استثنایی است که تمام مصالح موجود در دستگاه ذی قیمت می باشند.

وی باتوجه به آیات و روایات ویژگیهای مدیریت اخلاق مدار را بیان کرد وافزود: د مدیریت اخلاق مدار مدیریتی است که دلسوزانه و بی ریا برای خداوند باشد مدیریتی که اخلاق !!! ی را سرلوحه کار خود قرار می دهند حسن رفتار و تسلط در رابطه عاطفی اخلاق مدار است که مدیریت اخلاق مدار را بوجود می آورد.

در خاتمه حکم انتصاب جهانگیر !!! د نژاد به وی اهداء و از زحمات محمدرضا فاری !!! تقدیر و تشکر بعمل آمد.

منبع خبر :   روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش جیرفت


برچسب ها : تودیع ومعار فه در اموزش و پرورش جیرفت - پرورش ,آموزش ,مدیر ,مدیریت ,دستگاه ,اسکندری ,مدیر آموزش ,اخلاق مدار ,محمدرضا فاری !!! ,مدیریت اخلاق ,پرورش بیان ,زحمات محمدرضا فاری !!!
تودیع ومعار فه در اموزش و پرورش جیرفت پرورش ,آموزش ,مدیر ,مدیریت ,دستگاه ,اسکندری ,مدیر آموزش ,اخلاق مدار ,محمدرضا فاری !!! ,مدیریت اخلاق ,پرورش بیان ,زحمات محمدرضا فاری !!!
!!! !!! جیرفت :تربیت دانش آموز مست !!! م تربیت مربی است

درخواست حذف وبلاگ

:: !!! !!! جیرفت :تربیت دانش آموز مست !!! م تربیت مربی است
!!! !!! جیرفت در صبحگاه اداری آموزش و پرورش:

حجه ال !!! رضا کرمی پور !!! ولی فقیه و !!! !!! جیرفت در صبحگاه اداری آموزش و پرورش این شهرستان گفت: تربیت دانش آموز مست !!! م تربیت مربی است
 وی با بیان اینکه در تربیت فرزندان باید چند چیز را لحاظ کنیم افزود: اگر بخواهیم به عنوان مربی و معلم تأثیر گذار باشیم

اول باید خودمان را اصلاح کنیم که وقتی این مهم صورت پذیرفت آن وقت است که سخن از

دل بر  می آید و ل !!! بر دل می نشسند.

!!! !!! جیرفت با استناد به تأثیر گذاری سخنان !!! (ص) و ائمه (ع) بر مردم تصریح کرد: آن بزرگواران قبل از اینکه به اصلاح جامعه بپردازند خودشان را اصلاح کرده،

حضرت ختمی مرتبت هر حرفی که می زد بر دلها می نشست چون خودساخته بودند.

وی به سخنی از !!! راحل در کتاب جهاد اکبر  اشاره کرد و افزود:

آن   !!! فقید در جایی از این کتاب فرمودند: تا جوان هستید

خود را اصلاح کنید که در سنین بالا این کار مشکل و سخت می شود.

!!! !!! جیرفت برای تأکید بر مطالب خود به آیه ای از قرآن اشاره کرد که در این کتاب آسمانی آمده است: لمَ تقولون ما لا تفعلون) نگوئید چیزی را که خودتان عمل نمی کنید و یا در جایی دیگر از کلام ا... مجید آمده است آیا مردم را به خیر و نیکی دعوت می کنید و خودتان فراموش می کنید،

پس یکی از پایه های تربیت اصلاح خود است.

 

وی قدم دوم در تربیت را اصلاح خانواده دانست

و تصریح کرد: برای موفقیت در تربیت باید خانواده خود را فراموش نکنیم و برای این کلام خود شاهد مثال هایی از بزرگان آورد که با امعان نظر به خانواده، فرزندان خوبی تربیت کرده و بر ع !!! برخی با غفلت از فرزندان خود علیرغم اینکه آنها که از پدر و مادران بزرگی هم بودند ولی نااهل از کار در آمدند و با استناد به آیه ای از کلام ا... مجید که در آن آمده است:

ای !!! اول به تربیت همسرانت بعد دخترانت

و مرحله سوم همسایگان

و مابقی جامعه بپرداز تصریح کرد:

غفلت از خانواده و فرزند نمی تواند ما را مربی موفقی بسازد،

!!! !!! جیرفت مرحله سوم تربیت

را پرداختن به جامعه و دانش آموزان دانست

آن هم با عمل نه با حرف.

کرمی پور در این راستا جلسات انجمن اولیاء و مربیان را بسیار حائز اهمیت برشمرد و یادآور شد: هر چه در این مسیر هزینه کنیم کم است که خانواده ها متوجه بشوند

همانطور که در فکر دنیای فرزند خود هستند

در فکر آ !!! تشان هم باشند و پر اهمیت بودن

جلسات اولیا را بسیار مورد تأکید قرار داد.

خاطر نشان می شود: قبل از وی سهراب محمدی سلیمانی معاون پرورشی و تربیت بدنی با ارائه گزارشی از فعالیت های پرورشی و فرهنگی این مدیریت آموزش و پرورش را در انجام امور فرهنگی پیشرو دانست و به برنامه های اجرایی شده در چند ماه اخیر مدارس از جمله المپیادهای ورزشی، یادواره های !!! ی دانش آموز و سایر امور جاری اشاره کرد.

وی از تعامل !!! ولی فقیه و !!! !!! جیرفت با آموزش و پرورش و حضور پررنگشان در مدارس و روشنگری و هدایت های مشفقانه تشکر و قدردانی کرد.

منبع:اموزش و پرورش جیرفتبرچسب ها : !!! !!! جیرفت :تربیت دانش آموز مست !!! م تربیت مربی است - تربیت , !!! ,جیرفت , !!! ,اصلاح ,پرورش , !!! !!! , !!! جیرفت ,دانش آموز ,تربیت مربی ,آموز مست !!! م ,آموز مست !!! م تربیت ,صبحگاه اداری آموزش
!!! !!! جیرفت :تربیت دانش آموز مست !!! م تربیت مربی است تربیت , !!! ,جیرفت , !!! ,اصلاح ,پرورش , !!! !!! , !!! جیرفت ,دانش آموز ,تربیت مربی ,آموز مست !!! م ,آموز مست !!! م تربیت ,صبحگاه اداری آموزش
چرا تصاویر !!! ایرانی ذر عراق علنی شد؟

درخواست حذف وبلاگ

:: چرا تصاویر !!! ایرانی ذر عراق علنی شد؟
با انتشار تصاویر !!! ایرانی، حاج قاسم سلیمانی در عراق، بسیاری از تحلیلگران، در چرایی ظهور علنی !!! قدس ایران در عراق و پیام‌هایی که از ورای این به طرف‌های مختلف ارسال می‌شود توجه کرده‌اند. پایگاه تحلیلی !!! یی المانیتور طی مقاله ای به این موضوع پرداخته است.

المانیتور می‌نویسد:

[ !!! ] قاسم سلیمانی در ماههای اخیر از یک مرد مرموز و !!! به فردی تبدیل شده که پس از هر پیروزی عراقی‌ها در جنگ با !!! تصاویر وی نیز منتشر می‌شود و وی دیگر یک مرد در سایه نیست.
قاسم سلیمانی پس از سقوط موصل به دست !!! در ژوئیه گذشته، به طور علنی در رسانه‌ها ظاهر شد و بنا به گفته منابع عراقی در مسیر !!! و نظامی مبارزه با !!! نقش جدی دارد که !!! ی نمی‌تواند منکر آن شود و سلیمانی عامدانه اجازه انتشار تصاویر خود را می‌دهد که گاهی در این تصاویر با گروههای شیعی است و گاهی نیز در کنار فرماندهان پیشمرگه کرد ایستاده است.

تصاویر حضور در آزادسازی «آمرلی»، و پس از آن در «جرف الص !!! »، «الضلوعیه» و دیگر مناطق، شاهدی بر این حقیقت است.
وی در این تصاویر با یک لباس نظامی ساده، و بدون هیچ گونه سلاحی میان مبارزان عراقی دیده می‌شود و با لبخند آرامی که دارد، در نهایت آرامش به سر می‌برد.

تصاویر سلیمانی حاوی پیام هایی برای داخل و خارج ایران در سطح منطقه‌ای و بین‌المللی است.در داخل ایران، این تصاویر سعی دارد به مردم ایران این پیام را بدهد که سیاست‌های ما در منطقه درست و موفق بوده است؛ پیامی که می‌خواهد به جامعه ایرانی بگوید، این است که به نظام اعتماد کنید و در برابر مشکلات مربوط به پرونده هسته‌ای و ارتباط با خارج صبر پیشه کنید تا اه !!! انقلاب به طور کامل محقق شود.

در سطح منطقه‌ای نیز، ایران می‌خواهد از نقش خود به صراحت و وضوح سخن بگوید، نقش سلیمانی این پیام را دارد که ایران با موفقیت و صداقت در منطقه عمل می‌کند و دیگران از جمله ائتلاف !!! یی این صداقت را ندارد. «علی شمخانی» دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران در گفت‌و‌گو با شبکه المیادین می‌گوید: چگونه می‌گویند بمباران کوبانی متوقف شده است، در حالی که جنگ جریان دارد، هنگامی که «آمرلی» در دو روز و «حمرین» در یک روز آزاد می‌شود و !!! «جرف الص !!! » نیز دو روز بیشتر به طول نمی‌انجامد؛ ورای سناریوی !!! (ائتلاف غربی علیه !!! ) چه چیزی است؟ ائتلاف !!! یی که از دهها کشور تشکیل شده آیا با هدف مبارزه با !!! است یا ترسیم یک هندسه جدید در منطقه ؟

ایران می‌خواهد به هم‌پیمانان خود از ورای نقشی که سلیمانی بازی می‌کند بگوید: ایران تنها هم‌پیمان قابل اعتماد در منطقه است که حتی در صورت وجود برخی اختلافات !!! نیز می‌شود روی آن با اعتماد حساب کرد. ایران تنها آغوش مطمئنی است که می‌شود اعتماد و پیروزی را از آن انتظار داشت. هم پیمانی که نه در منطقه و نه در تمام جهان نظیر آن وجود ندارد.
ایران در قضیه فلسطین با وجود اختلافات !!! که در موضوع !!! با حماس داشت، اما در جنگ غزه قاسم سلیمانی در پیامی به مردم غزه، بار دیگر بر حضور ایران در کنار غزه تأکید کرد و گفت: «تا جایی که آسمان و زمین را برای صهیونیست‌ها به جهنم تبدیل کنیم».

پیام دیگر برای کشورهای منطقه و نیروهای مخالف ایران است، !!! انی که به قول !!! سلیمانی «پشت دشمن پنهان شده‌اند و با وی همراه هستند»؛ منظور سلیمانی در اینجا کشورهای عربی منطقه است که همراه !!! و غرب هستند.

پیام آ !!! ، برای !!! است که مهم‌ترین بعد این پیام‌ها را نیز در بردارد. ایران می‌خواهد، غرب و‌ !!! به قدرت وی در منطقه اعتراف کنند و به عنوان یک قدرت منطقه‌ای بزرگ به رسمیت بشناسند.

در انتها باید گفت، دیگر روشن شده است که ایران در حال چیدن ثمره تلاش‌های سه دهه خود برای رسیدن به اه !!! منطقه‌ای است، طوری که !!! نرمش خود را با ایران در قضایای منطقه‌ نشان داده است و این به عللی باز می‌گردد؛ اولا: !!! ت اوباما دیگر رغبت بازگشت به منطقه را ندارد و ثانیا؛ گروههای تروریستی از حمایت‌های زیادی در منطقه برخوردار هستند و‌ !!! عمل بیشتری پیدا کرده‌اند و ثالثا؛ کشوری از هم‌پیمانان !!! در منطقه وجود ندارد که قدرت مبارزه با تروریسم را داشته باشد، به گونه‌ای که حتی کشورهایی نظیر ترکیه و عربستان به همکاری در ایجاد و رشد تروریسم متهم هستند.برچسب ها : چرا تصاویر !!! ایرانی ذر عراق علنی شد؟ - منطقه ,سلیمانی ,تصاویر ,می‌شود ,پیام , !!! ,قاسم سلیمانی ,اختلافات !!! ,وجود ندارد ,ایران تنها ,ایران می‌خواهد
چرا تصاویر !!! ایرانی ذر عراق علنی شد؟ منطقه ,سلیمانی ,تصاویر ,می‌شود ,پیام , !!! ,قاسم سلیمانی ,اختلافات !!! ,وجود ندارد ,ایران تنها ,ایران می‌خواهد
هفده راز مهم و اصلی موفقیت ثروتمندان ...

درخواست حذف وبلاگ

:: هفده راز مهم و اصلی موفقیت ثروتمندان ...
نکات مهم و کلیدی ثروتمند شدن

1- ثروتمندان معتقدند که خود زندگی خویش را خلق می‌ کنند.

فقرا باور دارند که زندگی آن‌ها اتفاقی پیش می‌آید.

 

2- ثروتمندان برای پول، با هدف ثروتمند شدن کار می‌کنند.

فقرا برای پول، با هدف فرار از فقر کار می‌کنند.

 

3- ثروتمندان متعهد به ثروتمند شدن هستند.

فقرا آرزومند ثروتمند شدن هستند.برچسب ها : هفده راز مهم و اصلی موفقیت ثروتمندان ... - ثروتمند ,ثروتمندان ,فقرا ,برای پول،
هفده راز مهم و اصلی موفقیت ثروتمندان ... ثروتمند ,ثروتمندان ,فقرا ,برای پول،
موش مُرده در داخل سوسیس /تصاویر

درخواست حذف وبلاگ

:: موش مُرده در داخل سوسیس /تصاویر
موش مُرده در داخل سوسیس /تصاویر

یک مرد روسی زمانیکه در حال تهیه ساندویچ برای خود بود، با صحنه وحشتناکی مواجه شد و آن یک موش مرده در داخل سوسیس بود! "آناتول ورونکوف" 28 ساله در حال برش سوسیس با گوشت ممتاز خود بود که با شیء سیاه رنگ در وسط آن مواجه شد و...


برچسب ها : موش مُرده در داخل سوسیس /تصاویر - سوسیس ,داخل ,داخل سوسیس ,سوسیس تصاویر ,داخل سوسیس تصاویر
موش مُرده در داخل سوسیس /تصاویر سوسیس ,داخل ,داخل سوسیس ,سوسیس تصاویر ,داخل سوسیس تصاویر
سنگ مزارشهیدی که‌همه‌مسئولان بایدببینند!

درخواست حذف وبلاگ

:: سنگ مزارشهیدی که‌همه‌مسئولان بایدببینند!
ای برادر به کجا می‌روی، کمی درنگ کن! آیا با کمی گریه و خواندن یک فاتحه بر مزار من و امثال من، مسئولیتی را که با رفتن خود بر دوش تو گذاشته‌ایم فراموش خواهی کرد یا نه!؟ اما مسئولیت ادامه دادن راه ماست. ما نظاره می‌کنیم که...

 
سنگ مزارشهیدی که‌همه‌مسئولان بایدببینند!

اسمش رضا بود. رضا نادری متولد دهمین روز از آبان ماه سال 1346 از شهرستان شاهرود. مسئول تیم شناسایی و اطلاعات تیپ قائم(عج). در روز میلاد !!! رضا(ع) به دنیا آمده بود. برای همین اسمش رضا بود.
در ریاضی و محاسبات !!! بود. قهرمانی دومیدانی کشور را داشت. بیست و یک ساله بود. اما کارهای او کارشناسان جنگی را به حیرت وامی‌داشت.
در هر منطقه بهترین طرح‌ها را اجرا می‌کرد. در عملیاتی در منطقه کردستان به شناسایی منطقه رفت. بعد از آن دو روز در داخل چادر مشغول بود! به همراه مقدار زیادی کاغذ و مقوا و چسب!
روز بعد فرماندهان گردان‌ها را به داخل چادر دعوت کرد. چیزی که می‌دیدند باور !!! ی نبود. ماکت کل منطقه عملیاتی را با مقوا و چسب به زیبایی ساخته بود!
هر سؤالی فرمانده گردان‌ها داشتند از روی ماکت جواب می‌داد! و یک نابغه جنگی بود. در شلمچه کاری کرده بود که آتش دشمن روی نیروهای ما نباشد. سنگرهایی طراحی کرد که هم از دید دشمن محفوظ باشد هم دیده‌بان بتواند بدون مشکل کارش را انجام دهد.
رضا یک خطاط بود. تابلوهای !!! را می‌نوشت. یک نویسنده بود یک !!! ادبیات! زیباترین متن ادبی را چند روز قبل از شهادت برای عید قربان نوشته بود. روزی که رضا در همان روز قربانی خدا شد. عملیات مرصاد در پنجم مرداد ماه سال 1367 او را در سن 21 سالگی آسمانی کرد. مزار پاک و مطهرش در شاهرود قرار دارد.

قسمتی از وصیت نامه شهید نادری که بر روی سنگ مزار این شهید نوشته شده است:

ای برادر به کجا می‌روی، کمی درنگ کن! آیا با کمی گریه و خواندن یک فاتحه بر مزار من و امثال من، مسئولیتی را که با رفتن خود بر دوش تو گذاشته‌ایم فراموش خواهی کرد یا نه!؟
اما مسئولیت ادامه دادن راه ماست. ما نظاره می‌کنیم که تو چه خواهی کرد!!
والسلام_عبدالمعاصی رضا نادری

مزار شهید: گ !!! ار !!! ی شاهرود - سمنان

سنگ مزارشهیدی که‌همه‌مسئولان بایدببینند!  برچسب ها : سنگ مزارشهیدی که‌همه‌مسئولان بایدببینند! - مزار ,منطقه ,شهید ,شاهرود ,خواهی ,داخل چادر ,نظاره می‌کنیم ,مسئولیت ادامه ,فراموش خواهی ,گذاشته‌ایم فراموش ,گذاشته‌ایم فراموش خواهی
سنگ مزارشهیدی که‌همه‌مسئولان بایدببینند! مزار ,منطقه ,شهید ,شاهرود ,خواهی ,داخل چادر ,نظاره می‌کنیم ,مسئولیت ادامه ,فراموش خواهی ,گذاشته‌ایم فراموش ,گذاشته‌ایم فراموش خواهی
شکوه مقاومت- !!! ان جیرفت

درخواست حذف وبلاگ

:: شکوه مقاومت- !!! ان جیرفت
امروز  !!! ان شهرستان جیرفت با حضور !!! !!! ، فرماندار مسئولان ادارات، اقشار مختلف بسیج با سردادن شعارهای انقل !!! ، ضمن اعلام آمادگی و حمایت و اطاعت از !!! معظم انقلاب، انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام !!! د و طی مراسم نمادینی پدران !!! پرچم آقا ابا عبدالله الحسین را به نسل جوان بسیج تحویل دادند.برچسب ها : شکوه مقاومت- !!! ان جیرفت
شکوه مقاومت- !!! ان جیرفت
!!!

درخواست حذف وبلاگ

:: !!!

خداوند بزرک میفرماید :

«اتل ما اوحی الیک من الکتاب و اقم الصلوة, ان الصلوة تنهی عن الفحشاء والمنکر و لذکر الله اکبر, والله یعلم ماتصنعون.»

آنچه را از کتاب آسمانی (قرآن) به تو وحی شده تلاوت کن, و !!! را به پادار, که !!! (انسان را) از زشتی ها و منکرات باز می دارد. و ذکر خدا از آن (نهی از فحشا و منکر) هم بالاتر است. و خداوند می داند شما چه کارهایی انجام می دهید.

                                                                                   
                                                                                     «سوره مبارکه عنکبوت: آیه 45»

حضرت رسول اکرم (صلی الله علیه و آله) میفرماید :

 لاصَلوهَ لِمَن لایُطِعِ الصَّلاه، و طَاعَهُ الصَّلاهُ أن تَنهَی عَنِ الفَحشاء و المُنکر

!!! ی که مطیع !!! نباشد، !!! ش کامل نیست و اطاعت از !!! همان دوری از فحشاء و منکر است.

                                                                                  << بحار الانوار، ج۸۲ ص ۱۹۸ >>برچسب ها : !!! - !!!
!!! !!!
معنای !!!

درخواست حذف وبلاگ

:: معنای !!!
معنای عرفانی !!! :

!!! , جزء جدایى ناپذیر همه شرایع الهى بوده ودر هـر دیـنـى به صورتى خاص وجود داشته است; چنان که خداوند درقرآن فرموده:  (ان الصلوه کانت على المومنین کتابا موقوتا)

بعضى از بزرگان نیز صلاه را از (تصلیه) مشتق دانسته اند; به اینمـعـنا که عرب هنگامى که مى خواست چوب کج را راست کند آن را بهآتـش نـزدیک کرده, در معرض حرارت قرار مى داد و به آن تصلیه مىگـفـتـنـد. با توجه به این معنا گویى !!! گزار وقتى به !!! مىایـسـتد و توجه به مبدا اعلا پیدا مى کند به واسطه حرارتى که دراثر حرکت صعودى و نزدیک شدن به کانون حقیقت معنوى در نفسش حاصلمـى شـود, قـدرت پـیـدا مى کند کج رفتارى هاى نفس را که بر اثرتـوجـه بـه غـیـر خـدا و مـیـل به باطل پیدا شده, راست و تعدیلنماید.


معنای لغوی !!! :

به گفته بسیارى از لـغـت شـناسان به معناى دعا, تبریک و تمجید است

چون اصل وریـشـه این عبادت مخصوص, دعا بوده آن را از باب نام گذارى چیزى بـه اسـم جزءش, صلاه[ !!! ] گذاشته اند. و بعضى گفته اند: (صلاه)مـشـتـق از کلمه (صلاء) است که به معناى آتش برافروخته است و ازایـن جـهـت بـه این عبادت خاص (صلاه) گفته شد, زیرا !!! ى که !!! بـخـواند, خود را به وسیله این عبادت و بندگى از آتش برافروختهالهى دور مى سازد.برچسب ها : معنای !!! - !!! ,صلاه ,عبادت ,گفته ,معنای
معنای !!! !!! ,صلاه ,عبادت ,گفته ,معنای
اموزش !!! به کودکان

درخواست حذف وبلاگ

:: اموزش !!! به کودکان
!!! اکرم روزی با گروهی از کودکان روبه‏ رو شدند و فرمودند:«وای بر احوال فرزندان آ !!! ا !!! مان از دست‏ پدارنشان.»از حضرت سؤال !!! د:«یا رسول اللّه از دست‏ پدران مشرکشان؟»فرمودند:«نه از دست پدران مؤمن و مسلمانشان.زیرا چیزی از واجبات و فرائض را به فرزندانشان‏ نمی‏آموزند و اگر فرزند شخصا برای یادگیری احکام اقدام کرد او را از این کار باز می‏دارند و به بهرهء بسار اندکی از دنیا برای‏ آن‏ها راضی می‏شوند.»آن گاه !!! می‏فرمایند:«من از آن‏ها بیزارم و آن‏ها نیز از من بیزارند.1(راشدی،1378)
حضرت علی(ع)می‏فرمایند:« !!! را به فرزندانتان‏ بیاموزید.»2(نعیمی،1375،ص 64)

در حدیث دیگری به همین مضمون نقل است که !!! ‏ علی(ع)می‏فرمایند:« !!! بر کودک،زمانی که عقلش رسید لازم است.»3(هءکرمیان زیارانی،1380،ص 172)

در مورد عدم سختگیری در عبادات و !!! روایات زیر نقل شده است:

« !!! موسی کاظم(ع)در سنین کودکی در خدمت !!! جعفر صادق(ع)(پدر ایشان)به !!! ایستاده بودند. !!! شمندی از اهالی شهر نزد آن حضرت بود و دید این فرزند به سوی در باز !!! می‏خواند که کراهت دارد،مسئله را از حضرت صادق پرسید، !!! ‏ فرمودند:«از خود کودک سؤال کنید.!آن !!! شمند رو به کودک‏ !!! دسال،یعنی !!! کاظم(ع)کرد و عرض کرد:«چرا رو به در باز !!! می‏خوانید؟ !!! کاظم(ع)فرمود:«آن !!! ی که من به سوی‏ او !!! می‏خوانم از این در به من نزدیکتر است.»4(نرم افزار جامع‏ احادیث نور،1383).

صورت عقلی گرفتن رفتار مذهبی از 7 سالگی است که‏ کودک می‏تواند مطالبی را بفهمد و از آن سر درآورد.قبل از این‏ سنین اغلب جنبهء احساسی و نشان دادن همراهی با والدین‏ و دیگران را دارد.5(قائمی،1370) رؤایات زیر در مورد سن آموزش و نحوهء آموزش !!! است: در !!! مسئلهء ارتباط با خدا به شکل غیر مستقیم از همان بدو تولد مورد تأکید قرار گرفته است،به طوری که !!! می‏فرماید: «هر !!! که خداوند به او فرزندی داده است،در گوش راستش‏ اذان و در گوش چپ اقامه بگوید که عصمت و نگاهداری از !!! رجیم است.»6(عزیزی،1379،ج 1،ص 379)

!!! صادق می‏فرمایند:«هنگامی که کودک به سن 3 سالگی‏ رسید او را وادار کنید که هفت مرتبه بگوید:لا اله الا اللّه و او را آزاد بگذارید.همین که 3 سال و هفت ماه و 20 روزه شد،دومین جمله یعنی‏ محمد رسول اللّه را یاد گرفته،7 مرتبه آن را تکرار کند.وقتی 4 ساله‏ شد،7 مرتبه صلوات بر !!! بفرستد،سپس او را آزاد بگذارید.در 5 سالگی دست چپ و راست را یادش دهید و وقتی آن را شناخت‏ او را در جهت قبله قرار داده،از او بخواهید که سجده کند.سپس او را آزاد بگذارید.در پایان 6 سالگی به او بگویید که !!! بگزارد و رکوع‏ و سجود را به او یاد دهید.در پایان 7 سالگی شستن دست‏ها و صورت را یادش دهید و به او بگویید که !!! بخواند.در پایان 9 سالگی !!! و وضو یادش دهید.»(عزیزی،1379،ج 2،ص 120) 

 

احادیث دیگری به همین مضمون از !!! اکرم(ص) (در مکارم الاخلاق و وسایل الشیعه)، !!! صادق(ع)(در بحار،وسایل الشیعه و میزان الحکمه)و از !!! باقر(ع)(در میزان الحکمه)ذکر شده است.

 

1-راشدی،حسن(1380): !!! شناسی،جلد دوم،تهران،ستاد اقامهء !!! .
2-نعیمی،جواد(1375):شوق پرواز،مشهد،انتشارات گوهر سیاح.

3-کرمیان زیارانی،خدابخش(1380):کلام برتر،سخنان حضرت علی(ع)،تهران، ستاد اقامهء !!! .

4-نرم افزار جامع احادیث اهل بیت(1383):نور 5/2 جامع الاحادیث،مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم انسانی.

5-قائمی،علی(1370):پرورش مذهبی و اخلاقی کودکان،تهران،انشارات‏ !!! ی.

6-عزیزی،عباس(1379):جامع آیات و احادیث موضوعی !!! ،جلد 1 و 2،قم، انتشارات نبوغ.برچسب ها : اموزش !!! به کودکان - !!! , !!! ,سالگی ,حضرت ,صادق ,احادیث ,آزاد بگذارید ,یادش دهید ,اقامهء !!! ,میزان الحکمه ,همین مضمون
اموزش !!! به کودکان !!! , !!! ,سالگی ,حضرت ,صادق ,احادیث ,آزاد بگذارید ,یادش دهید ,اقامهء !!! ,میزان الحکمه ,همین مضمون
اثار !!! جماعت

درخواست حذف وبلاگ

:: اثار !!! جماعت
 

1- آثار معنوی

بزرگترین اثر معنوی !!! جماعت، همان پاداش های الهی است که گفته شد. روایت است که شبی، علی علیه السلام تا سحر به عبادت مشغول بود. چون صبح شد، !!! صبح را به تنهائی خواند و استراحت کرد. 
رسول خدا (ص) که آنحضرت را در جماعت صبح ندید، به خانه اورفت. حضرت فاطمه (ع) از شب زنده داری علی (ع) و عذر او از نیامدن به مسجد سخن گفت. !!! فرمود : پاداشی که بخاطر شرکت ن !!! در !!! جماعت صبح، از دست علی (ع) رفت، بیش از پاداش عبادت تمام شب است. (1)     

رسول خدا (ص) فرموده است : 
لان اصلی الصبح فی جماعة احب الی من ان اصلی لیلتی حتی اصبح (2) اگر !!! صبح را به جماعت بخوانم، در نظرم محبوب تر ازعبادت و شب زنده داری تا صبح است. 
بخاطر همین فضیلت و پاداش هاست که اگر تعداد !!! گزاران از ده نفربیشتر شود، اگر تمام آسمان ها کاغذ، و دریاها مرکب و درخت ها قلم شودو فرشتگان بنویسند، پاداش یک رکعت آنرا نمی توانند بنویسند. (3). و !!! جماعت با تاخیر، بهتر از !!! فرادی در اول وقت است. (4)

2- آثار اجتماعی

!!! جماعت، مقدمه وحدت صفوف و !!! دلها و تقویت کننده روح اخوت است. 

نوعی حضور و غیاب بی تشریفات، و بهترین راه شناسائی افراداست. 
!!! جماعت، بهترین، بیشترین، پاکترین و کم !!! ج ترین اجتماعات دنیاست و نوعی دید و بازدید مجانی و آگاهی از مشکلات ونیازهای یکدیگر و زمینه ساز تعاون اجتماعی بین آحاد مسلمین است. 

3- آثار !!!
!!! جماعت، نشان دهنده قدرت مسلمین و الفت دلها و انسجام صفوف است. 
تفرقه ها را می زداید، بیم در دل دشمنان می افکند، منافقان را مایوس می سازد، خار چشم بدخواهان است. 
!!! جماعت، نمایش حضور در صحنه و پیوند« !!! » و«امت » 
است. 

4- آثار اخلاقی، تربیتی

 

در !!! جماعت، افراد در یک صف قرار می گیرند و امتیازات موهوم صنفی، نژادی، زبانی، مالی و. . . کنار می رود و صفا و صمیمیت ونوعی دوستی در دلها زنده می شود و مؤمنان، با دیدار یکدیگر در صف عبادت، احساس دلگرمی و قدرت و امید می کنند. 

!!! جماعت، عامل نظم و انضباط، صف بندی و وقت شناسی است. 
روحیه فردگرایی و انزوا و گوشه گیری را از بین می برد و نوعی مبارزه با غرور و خودخواهی را در بر دارد. 
!!! جماعت، «وحدت » در گفتار، جهت، هدف و !!! را می آموزدو از آنجا که باید پرهیزکارترین و لایق ترین اشخاص، به !!! ت !!! بایستد، نوعی آموزش و الهام دهنده علم و تقوا و عد !!! است. 
!!! جماعت، کینه ها و کدورت ها و سوء ظن ها را از میان می برد وسطح دانش و عبودیت و خضوع را در جامعه اهل !!! ، افزایش می دهد. 
به خاطر اینهمه آثار است که به !!! جماعت، آن همه توصیه شده است. حتی ن !!! نایی وقتی از حضور !!! ، اجازه خواست که به مسجدنیاید، آن حضرت فرمود : از خانه تا مسجد، ریسمانی ببندد و به کمک آن، خود را به !!! جماعت برساند. (5) و نیز، ن !!! نایانی که اجازه ترک شرکت در !!! خواستند، رسول خدا (ص) اجازه نفرمود. (6) از طرف دیگر، برخورد شدید نسبت به !!! انی که به !!! جماعت اهمیت نمی دهند، نشان دیگری بر اهمیت و سازندگی آن است. 
در حدیث است که به چنان !!! ان، همسر ندهید  و معرف آنان نشوید.(7)

 

 

1- سفینة البحار، ج 1، جماعت. 
2- کنز العمال، ج 8 حدیث 22792. 
3- توضیح المسائل !!! (قدس سره)مسئله 1400. 
4- توضیح المسائل !!! (قدس سره)مسئله 1402

5- وسائل، ج 5 ص 377. 
6- کنزالعمال، ج 8 ص 255. 
7- سفینة البحار، ج 1، جماعت.برچسب ها : اثار !!! جماعت - !!! ,جماعت، ,جماعت ,آثار ,نوعی ,پاداش , !!! جماعت، , !!! جماعت ,  !!! جماعت، ,المسائل !!! ,توضیح المسائل
اثار !!! جماعت !!! ,جماعت، ,جماعت ,آثار ,نوعی ,پاداش , !!! جماعت، , !!! جماعت ,  !!! جماعت، ,المسائل !!! ,توضیح المسائل
سخن ناب

درخواست حذف وبلاگ

:: سخن ناب
برای انسان های با هدف بن بست وجود ندارد چون یا راهی خواهد یافت یا راهی خواهد ساخت.

 

صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیز در زمان خودش رخ می دهد. باغبان حتی اگر باغش را غرق در آب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند...

 

!!! علی (ع):اگر هنگام شب !!! ی را در حال گناه دیدی فردا به آن چشم نگاهش مکن. شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی!!

 

اهورا مزدا:سنگی که طاقت ضربه های تیشه را ندارد تندیسی زیبا نخواهد شد. از ضخم تیشه خسته نشو که وجودت شایسته ی تندیس است.

 

گوته: دوست مثل کوه می مونه. وقتی نزدیکشی نمی بینیش اما وقتی ازش دور میشی تازه میبینی چقدر بزرگه!

 

از فرمایشات گهربار !!! المومنین علی(ع): دنیا دو روز است. یک روز با توست و یک روز علیه تو... روزی که با توست مغرور نباش و روزی که علیه توست صبور باش! و هر دو پایان پذیرند...

 

کوروش کبیر: شاید دلیل وجود زمان این باشد که همه اتفاق ها با هم رخ ندهد. !!! ی که فعال باشد و صبور به هدفش میرسد.

 

شادی پروانه ایست که هر چه تقلا کنی نمی توانی آن را شکار کنی. باید آرام باشی تا روی شانه ات بنشیند!برچسب ها : سخن ناب - توست ,زمان ,راهی خواهد
سخن ناب توست ,زمان ,راهی خواهد
کوتاه ترین راه

درخواست حذف وبلاگ

:: کوتاه ترین راه
کوتاه ترین راه برای غیبت ن !!! آن است که عیوب خود را مثل عیب دیگران ، ببینی .

کوتاه ترین راه برای داشتن جسمی سالم ، اعتدال در خوردن است ، نه زیاد و نه کم.

کوتاه ترین راه برای یافتن یک دوست ، توجه به علایق طرف مقابل است.

کوتاه ترین راه مبارزه با ترس ، روبه رو شدن با آن ترس است.

کوتاه ترین راه عشق ورزیدن ، نگاهی است خالص و بی ریا توام با عشق.

کوتاه ترین راه برای رهایی از افسردگی ، فکر !!! به چیزهای خوب است.

کوتاه ترین راه برای رسیدن به ثبات ، آن است که بر آن چه ایمان داری پافشاری کنی ، حتی اگر یک لشکر مخالف داشته باشی.

کوتاه ترین راه برای رسیدن به تکامل ، انتقاد پذیریی است.

کوتاه ترین راه برای دروغ نگفتن ، شجاع بودن است.

کوتاه ترین راه برای آینده نگری ، قناعت است.

کوتاه ترین راه برای حسرت نخوردن ، آن است کهبرچسب ها : کوتاه ترین راه - کوتاه ,کوتاه ترین ,برای رسیدن
کوتاه ترین راه کوتاه ,کوتاه ترین ,برای رسیدن
داستان کوتاه زیبا از ناپلئون بناپارت

درخواست حذف وبلاگ

:: داستان کوتاه زیبا از ناپلئون بناپارت
به هنگام !!! روسیه توسط ناپلئون دسته ای از سربازان وی ، درگیر جنگ شدیدی در یکی از شهر های کوچک آن سرزمین زمستان های بی پایان بودند که ناپلئون به طور تصادفی ، از سربازان خود جدا افتاد .

گروهی از قزاق های روس ، ناپلئون را شناسایی کرده و تا انتهای یک خیابان پیچ در پیچ او را تعقیب !!! د . ناپلئون برای نجات جان خود به مغازه ی پوست فروشی ، در انتهای کوچه ی بن بستی پناه برد . او وارد مغازه شد و نفس نفس !!! ن و !!! ماس کنان فریاد زد : ” خواهش می کنم جان من در خطر است ، نجاتم دهید . کجا می توانم پنهان شوم ؟ ”

پوست فروش پاسخ داد” عجله کنید . اون گوشه زیر اون پوست ها قایم شوید .” و ناپلئون را زیر انبوهی از پوست ها پنهان کرد . پس از این کار بلا فاصله قزاق های روسی از راه رسیدند و فریاد زدند : “ او کجاست ؟برچسب ها : داستان کوتاه زیبا از ناپلئون بناپارت - ناپلئون ,پوست
داستان کوتاه زیبا از ناپلئون بناپارت ناپلئون ,پوست
نظرات درباره قاسم سلیمانی

درخواست حذف وبلاگ

:: نظرات درباره قاسم سلیمانی

صادق !!! ازی سفیر پیشین ایران در لندن و سازمان ملل در مطلبی که در صفحه !!! منتشر کرده، نقل قولی از اوباما و جان کری رئیس جمهور و !!! خارجه !!! درباره قاسم سلیمانی فرمانده !!! قدس آورده است که متن این یادداشت را می خوانید:

بنام خدا خواستم امروز در مورد وجودی عزیز و دُرِّ یگانه ای بنویسم. باخود گفتم اورا با عنوان " !!! " خطاب کنم ، دیدم !!! یان "قدرتمند" و باصلابت وشایسته برخوردار از این عنوان کم نیستند.خواستم برایش از پیشوند "آقا " استفاده کنم ،دودل شدم چرا که بازهم هستند فرزانگانی که زیبنده آنند. عنوان دیگری جستم.با خود گفتم او !!! ی است که بسیاری از "سیاست پیشگان" و"سیاست سازان"در حوزه پیرامونی مان از او در !!! شه ولرزانند. امروزه او بسیاری از مرزهای عالم !!! یعنی از یمن گرفته تا دشت قبچاق وسرزمین اویغورها، از مدیترانه و دجله و وفرات هلال خصیب تا رود سند و کشمیر ، وبا عشق به ایران و ایرانیت، !!! و ائمه اطهار سلیمان وار بر قالیچه باور و شهادت و جهاد سوار، وهفت اقلیم را در می نوردد.

بقول ملک الشعرای بهار:

وز پس !!! رو وانگه ببینی بی خلاف // "کز حلب تا کاشغر میدان سلطان سنجر است" این همان ملک است کاندر باستان بینی در او // داریوش از مصرتا پنجاب فرمان گستر است از خدا غافل مشو یک لحظه در هر کارکرد // چون تو باشی با خدا هرجا خدایت یاور است

او همان !!! ی است که اوباما ریس جمهور ایالات متحده درباره او به العبادی نخست !!! جدید عراق گفته است:" او دشمن من است ولی من برای او احترام ویژه ای قائل هستم".یااینکه جان کری !!! خارجه امریکا به !!! جواد ظریف !!! امورخارجه ایران !!! ی گفته است که اگر برای یکبارهم شده مایل است او را به بیند. ولی با همه این اوصاف این سرباز وطن !!! ی خود را "سیاستمدار" نمیداند. او روستا زاده ای نجیب و مهربان ودرد کشیده ای ازطبقات فرودست خطه کرمان است.با اینکه عنوان رسمی او " !!! سرلشگر قاسم سلیمانی " است و موجب عزت !!! ایران نیز هست، ولی مردم کوچه و بازار و همرزمانش اورا بنام "حاج قاسم " می شناسند.

چرا که او انسان "مخلص "و "مردمی" است.ولی خوب در این دور و زمانه تعداد"حاجیان" هم کم نیستند. پس چه کنم؟ چه بنامم اورا ؟ با چه صفاتی و چگونه خطابش کنم؟... ولی مثل اینکه زیاد هم مشکل لاینحلی نیست. بگذارید صفات اور اکه بر شمردم ردیف کنم.او "قوی وقدر"است.او "آقا"است.او " !!! " و "سپهسالار" ودر عین حال "سیاستمدار"است.او "مخلص" و "مردمی" است.اگر حروف اول این صفات را که او متصف به آن است سرهم کنم مشکل حل میشود. آری قاسم قاسم است.به عنوان و لقب و صفت نیاز ندارد. قاسم محسنات بسیار زیادتری هم دارد. او به هیچ خط و سیاستی وابسته نیست.انسانی مستقل وهوشمند و کامل است.چون او در سایه خانواده دهقانی پرورش یافته بخوبی رمز و راز پیوند و قلمه زدن و تکثیر نهال و درخت را میداند. اکنون او خود را تکثیر کرده است.بدان معنی که هزاران هزار نهال قاسم سربدار در زیر دست او بدرختان تنومندی بدل گشته اند که امروزه در جهان !!! آماده جانفشانی هستند.

سلامتی و عزت و موفقیت او ارزوی همه انسان های فرهیخته و دلسوز عالم است . نام او در کانون سیاست و قدرت و درجهان !!! ، امیخته با رشادت و ازادیبخشی و رهایی بخشی است . قاسم سرمایه جاودانه جهان !!! و هدیه بی نظیر خداوند به همه ایرانیان و محرومان جهان !!! است. پس سلام بر قاسم.

خدا نگهدارت قاسم

به نقل از : دنیای اینترنت

کد خبر : 88719برچسب ها : نظرات درباره قاسم سلیمانی - قاسم , !!! ,جهان ,اورا ,سلیمانی , !!! ,جهان !!! ,قاسم سلیمانی ,درباره قاسم
نظرات درباره قاسم سلیمانی قاسم , !!! ,جهان ,اورا ,سلیمانی , !!! ,جهان !!! ,قاسم سلیمانی ,درباره قاسم
بطلان سحر و چشم زخم با این دستوالعمل آیت الله بهجت

درخواست حذف وبلاگ

:: بطلان سحر و چشم زخم با این دستوالعمل آیت الله بهجت

عده ای از افراد جامعه اعتقاد دارند که چشم زخم نقش پررنگی در زندگی آنها دارد و تاثیر چشم زخم در زندگی آنها زیاد است در این رابطه شخصی از آیت الله بهجت پرسید:

  !!! ی که سحر شده باشد یا دچار چشم زخم شده باشد برای دفع چشم زخم باید چه کند؟ فرمودند موارد زیر را مراعات و عمل کنید:

۱- قرآن کوچک همیشه همراه خود داشته باشید

 ۲- معوذتین را بخوانید و تکرار کنید

 ۳- آیةالکرسی را بخوانید و تکرار کنید

۴- چهار قل ( سوره های توحید و کافرون و فلق و ناس) را بخوانید و تکرار کنید خصوصا وقت خواب

 ۵- در موقع اذان صبح با صدای نسبتا بلند اذان بگویید

۶- روزی ۵۰ آیه از قرآن کریم با صدای نسبتا بلند بخوانیدبرچسب ها : بطلان سحر و چشم زخم با این دستوالعمل آیت الله بهجت - بخوانید ,تکرار ,تکرار کنید ,نسبتا بلند ,صدای نسبتا ,زندگی آنها ,الله بهجت
بطلان سحر و چشم زخم با این دستوالعمل آیت الله بهجت بخوانید ,تکرار ,تکرار کنید ,نسبتا بلند ,صدای نسبتا ,زندگی آنها ,الله بهجت
راه حل !!! ت برای رفع موانع بودجه 94 چه خواهد بود؟

درخواست حذف وبلاگ

:: راه حل !!! ت برای رفع موانع بودجه 94 چه خواهد بود؟
خبر گزاری آریا – در حالی امروزسخنگوی !!! ت از ارائه لایحه بودجه سال 94 به مجلس در پانزدهم آذر ماه خبر داده است که به گفته برخی کارشناسان بودجه سال آینده با توجه به کاهش بهای نفت با محدودیت هایی مواجه خواهد بود.
محمد باقر نوبخت در حاشیه جلسه هیات !!! ت از ابلاغ  لایحه بودجه به دستگاه‌ها در هفته  آینده خبر داده و گفته است ، پنج‌شنبه و !!! آتی با دستگاه‌ها در این باره جلسه خواهیم داشت و پس از آن دوم آذر لایحه بودجه سال 94 از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور به !!! ت تقدیم می‌شود.
به گفته نوبخت بودجه سال آینده عملیاتی خواهد بود و در سر موعد (پانزدهم آذرماه) تقدیم مجلس خواهد شد.
همچنین به گفته آقای سخنگو !!! ت برای بودجه سال 94 کل کشور 17 رویکرد اساسی را در دستور کار دارد که اجرایی نمودن سیاست های اقتصاد مقاومتی، تنش ز !!! در سیاست خارجی، مدیریت بدهی های بخش !!! تی، تدوام اجرای هدفمندی یارانه ها و کاهش نرخ تورم به همراه ارتقای قدرت !!! ید مردم و بهبود رفاه اجتماعی؛ از مهم ترین رویکردهای جدید !!! ت در بودجه 94 است.
چالش های بودجه 94
از آن جا که بودجه سالیانه کشور به شدت وابسته به درآمدهای نفتی است از این رو بهای نفت ، میزان  صادرات آن و نرخ ارز 3 عامل تعیین کننده در تهیه و تدوین بودجه  محسوب می شود که کم و زیاد شدن هر یک از آن ها ارقام و اعداد پیش بینی شده در بودجه را تحت تاثیر قرار می دهد.
به طورمثال کاهش بهای نفت به رقم کمتر از 80 دلار طی  یک ماه اخیر این نگرانی را  در میان !!! تمردان  بوجود آورده است که مبادا با استمرار این کاهش قیمت ، درآمد حاصل از فروش نفت با رقم  پیش بینی شده در بودجه بسیار فاصله داشته باشد و !!! ت  جهت تحقق اه !!! تعیین شده در بودجه با !!! ری مواجه شود.
در حال حاضر نیز برخی کارشناسان معتقدند؛ !!! ت در بودجه سال آینده باید شرایط و تغییرات فعلی بوجود آمده در فروش نفت را مدنظر قرار داده و بهای نفت را کمتر از 100 دلار تعیین کند.
از این رو به نظر می رسد بودجه سال آینده با محدودیت هایی روبرو شود که !!! ت برای تعدیل آن ها باید از راه های میانبر استفاده کند.
به نظر می رسد در این مواقع  کاهش بودجه عمرانی، بی دردسر ترین روش برای جبران !!! ری درآمد است که در !!! ت های مختلف نیز تجربه شده است.
افزایش نرخ ارز نیز می تواند راه دومی باشد که البته نسبت به را !!! ار اول هزینه هایی در بر دارد که مهمترین آن بالا رفتن بهای کالا و خدمات، کاهش ارزش پول ملی  و ن !!! یتی مردم است.
و اما را !!! ارسوم ، افزایش درآمد از محل مالیات است که البته به دلیل وجود برخی محدودیت ها مانند پایین بودن فرهنگ پرداخت مالیات و نبود ابزارهای دقیق جهت شناسایی مالیات دهندگان و ... چندان نمی توان بر روی آن حساب باز کرد.
فرصتی برای کاهش وابستگی بودجه به دلارهای  نفتی
حسین نجابت در گفتگو با آریا کاهش بهای نفت را فرصتی مناسب جهت کاهش وابستگی بودجه به دلارهای نفتی دانسته و می گوید:با توجه به این که عمده درآمد کشور و !!! ت از محل درآمدهای نفتی است، قاعدتا کاهش بهای نفت در نحوه تنظیم بودجه 94 بسیار تاثیر گذار خواهد بود ، از این رو به نظر می رسد بودجه سال آینده  نسبت به سال های گذشته وضعیت متفاوت تری داشته باشد.
وی شرایط بوجود آمده را فرصتی مناسب برای کاهش وابستگی بودجه کشور به دلارهای  نفتی دانست و افزود: با ارائه یک بودجه مطلوب می توانیم تهدید بوجود آمده را تبدیل به فرصت کنیم .
شفاف سازی در قوانین مالیاتی و عوارض
همچنین ابراهیمی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان که قیمت پیش بینی شده در بودجه سال آینده در محدوده قیمت روز خواهد بود  گفت: به نظر می‌رسد بودجه 94با قیمت نفت 80 تا 85 دلار بسته خواهد شد.
عضو کمیسیون برنامه،‌ بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه جلوگیری از فرار مالیاتی به نحوی که نه به بازار و نه به مردم فشار وارد شود،‌  ‌گفت: با شفاف سازی در قوانین مالیاتی و عوارض صادرات و واردات در بودجه 94 درآمد بیشتری می توان !!! ب کرد و حتما سال آینده مازاد درآمد خواهیم داشت.
تصویب لایحه بودجه سال 94 مبتنی بر برنامه ششم توسعه  
همچنین رییس مجلس با تاکید بر این که تصویب لایحه بودجه سال 94 مبتنی بر برنامه ششم توسعه  خواهد بود گفته است:
استفاده درست این نیست که منابع درآمدی ناشی از فروش نفت را در بودجه‌های جاری هزینه کنیم. اقدامی که متاسفانه موجب شده است تمرکز بودجه‌های جاری کشور بر منابع نفتی و گازی استوار شود.
وی خاطرنشان کرد: بر اساس سیاست‌های کلی کشور باید از منابع نفتی در بودجه فاصله گرفت و مالیات‌ها و سایر منابع درآمدی را جایگزین درآمدهای نفتی کنیم و منابع زیرزمینی صرف سرمایه‌گذاری‌های جدید شود. در این زمینه به خاطر رفتار نادرستی که معمولا در !!! ت‌ها انجام شد و بخش جاری کشور متورم‌تر شد با چنین وضعیتی روبرو هستیم.برچسب ها : راه حل !!! ت برای رفع موانع بودجه 94 چه خواهد بود؟ - بودجه ,کاهش , !!! ت ,کشور ,آینده ,بهای ,لایحه بودجه ,کاهش بهای ,وابستگی بودجه ,کاهش وابستگی ,بوجود آمده ,کاهش وابستگی بودجه ,تصویب لایحه بودجه
راه حل !!! ت برای رفع موانع بودجه 94 چه خواهد بود؟ بودجه ,کاهش , !!! ت ,کشور ,آینده ,بهای ,لایحه بودجه ,کاهش بهای ,وابستگی بودجه ,کاهش وابستگی ,بوجود آمده ,کاهش وابستگی بودجه ,تصویب لایحه بودجه
مدیر آموزش و پرورش جیرفت:به هیچ فردی اجازه داده نمی شود غیرازمنویات !!! !!! ی وآرمانهای !!! ..

درخواست حذف وبلاگ

:: مدیر آموزش و پرورش جیرفت:به هیچ فردی اجازه داده نمی شود غیرازمنویات !!! !!! ی وآرمانهای !!! ..


مدیر آموزش و پرورش جیرفت در صبحگاه اداری:


چه !!! ی می تواند مدعی باشد به غیر از راه ترسیم شده توسط !!! (ره) و !!! معظم انقلاب صراط حق است؟ اصلاً به هیچ فردی اجازه داده نمی شود غیر از منویات !!! !!! ی و آرمانهای !!! و !!! راه دیگری را طی کند.
وی ابتدا با استناد به خطبه 61 نهج البلاغه مولا علی (ع) در خصوص اینکه دنیا خانه ای بیش نیست و محل گذر و امتحان است تصریح کرد: همانطور که دانش آموز در کلاس درس مورد  امتحان و سئوال و جواب قرار می گیرد ما نیز بابت هر عملی که انجام می دهیم باید پاسخگو باشیم و بی شک اعمالمان در این دنیا مورد محاسبه قرار می گیرد.

اسکندری نسب اظهار امیدواری کرد: از این آزمون و صحنه آزمایش سربلند بیرون بیاییم و این مهم منوط به این ست که برای آ !!! ت توشه ای فراهم سازیم و در این راه خدمت صادقانه  ما را به هدفمان نزدیکتر می کند.

وی دنیا را از دید انسانهای !!! دمند سرایی دانست که هنوز گسترش نیافته بلکه روز به روز عمرش کوتاه تر می شود، پس باید همه تقوی الهی را پیشه خود سازیم که این جهان روزی به پایان خواهد رسید و ما مسافری هستیم که اگر توشه ای همراه داشته باشیم رستگاریم وگرنه خسر الدنیا و الآ !!! ه می شویم.

مدیر آموزش و پرورش جیرفت در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مدیریت زمان در آموزش و پرورش برنامه ریزی دقیق در تمام امور را  از همکاران درخواست کرد و افزود: این برنامه ریزی است که ما را از سردرگمی رهایی می بخشد و در ادامه نظارت بر امور منتج به نتیجه می شود لذا کنترل و نظارت بر امور آموزشی، پرورشی، مالی و ... مورد انتظار است.

اسکندری نسب اظهار امیدواری کرد: با آسیب شناسی فعالیت های جاری، تمام اشکالات احتمالی را مرتفع کنیم و نقاط قوت را تقویت.

وی واکاوی نقل و انتقالات، ساماندهی نیروها، فعالیت های پروژه مهر 93 و ... را خواستار شد و تأکید نمود تیمی توسط حراست تشکیل  و امور جاری مدارس از جمله برق، آب، سیستم های سرمایشی و گرمایشی، زمین های ورزشی و بهداشت مدارس را رصد کنند تا امورمدارس بدون هیچ مشکلی پیش برود.

مدیر آموزش و پرورش بهبود وضعیت موجود و فراهم !!! بستر مناسب برای ایجاد مدارس پیشرو را از اه !!! آموزش و پرورش مترقی دانست.

اسکندری نسب  تأکید کرد: از آنجائی که هدف ما هدفی واحد و به دنبال ارتقاء آموزش و پرورش دانش آموزان هستیم، لذا رابطه های عاطفی و صمیمی ما را برای نیل به هدفمان کمک می کند تا با همدلی و همراهی این بار را به سرمنزل مقصود برسانیم.

مدیر آموزش و پرورش جیرفت اذعان داشت : ما باید به دنبال را !!! ارهایی برای نزدیک شدن به عد !!! باشیم و در این مسیر هیچ راهی به غیر از راه !!!   راحل و !!! !!! ی ما را به هدفمان نمی رساند.

وی گفت: چه !!! ی می تواند مدعی باشد به غیر از راه ترسیم شده توسط !!! (ره) و !!! معظم انقلاب صراط حق است؟ اصلاً به هیچ فردی اجازه داده نمی شود غیر از منویات !!! !!! ی و آرمانهای !!! و !!! راه دیگری را طی کند، همه ملت شریف ایران به خصوص فرهنگیان در دوران دفاع مقدس و در طول سی و چند سال انقلاب شکوهمند !!! ی وفاداری شان را به نظام  و !!! اثبات !!! د و به دنیا فهمانده اند سرباز !!! و !!! ی و در خط ولایتند و د راین برهه از زمان هیچ چیز به جز وحدت، همدلی که توصیه مقام معظم !!! ی هم هست کشور و ملت ما را بیمه نمی کند.

خاطر نشان می گردد: اسکندری نسب در خاتمه نکاتی را به همکاران یادآور شد که ا زآن جمله می توان به بحث انجام کار برای رضای خدا بدون خودنمایی، پیگیری امر بیسوادی در سطح منطقه و مسئول بودن همه د رمقابل آن، امتحانات سواد آموزی، اقدام پژوهی و تقویت امر پژوهشی در جمع همکاران، حرفه آموزی، فعالیت گروههای آموزشی به عنوان اتاق فکر معلمان، بیمه حوادث و آتش سوزی، توانمند سازی معلمان با کلاس های ضمن خدمت، اهمیت کتاب و کتابخوانی و ترویج فرهنگ کتابخوانی  و ... اشاره کرد.

منبع خبر :   روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش جیرفت
برچسب ها : مدیر آموزش و پرورش جیرفت:به هیچ فردی اجازه داده نمی شود غیرازمنویات !!! !!! ی وآرمانهای !!! .. - آموزش ,پرورش ,معظم , !!! ,مدیر ,مقام , !!! ,معظم !!! ی ,مدیر آموزش ,پرورش جیرفت ,فردی اجازه
مدیر آموزش و پرورش جیرفت:به هیچ فردی اجازه داده نمی شود غیرازمنویات !!! !!! ی وآرمانهای !!! .. آموزش ,پرورش ,معظم , !!! ,مدیر ,مقام , !!! ,معظم !!! ی ,مدیر آموزش ,پرورش جیرفت ,فردی اجازه
Facebook Twitter Google Plus Digg Share This RSS
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به وبلاگ 24.اطلاعات میباشد. همچنین تمامی اطلاعات، خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و وبلاگ 24.اطلاعات هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد .
جهت حذف وبلاگهای با محتوای نا مناسب شما میتوانید بر روی گزینه "درخواست حذف" در همان صفحه وبلاگ کلیک نمائید.
All rights reserved. © WEBLOG24.INFO 2016