✅سخنان مهم پدر شهیداحمدی روشن در !!! شیراز:


- به روح مصطفی ❤و تمام !!! ی شاهد و ناظر هسته‌ای که ما از آقای صالحی خواستیم که این بچه‌های ا !!! اج شده از صنعت هسته‌ای را برگرداند سر کار اما وی در منزل ما عینک را برداشت و دست روی چشم گذاشت و سه بار گفت: «حاج‌خانم و حاج‌آقا به چشم»! اما فردا به تمام سایت‌ها نامه داد که این حرف‌ها تمام دروغ است و !!! ی در صنعت هسته‌ای کار خود را از دست نداده! لعنت بر دروغ‌گو!‼


-این پدر شهید عنوان کرد: نه به‌عنوان پدر شهید احمدی‌روشن بلکه به‌عنوان یک ایرانی، یک مسلمان، یک شیعه علی بن !!! طالب و !!! حسین، یادآور می‌شود که !!! حسین گفت «مثلی لا یبایع مثل یزید» یعنی نباید زیر بار قدرت‌های مانند یزید برویم.


- این پدر شهید ادامه داد: آیا ما ملتی بودیم که عربستان سعودی برای ما شاخ‌وشانه بکشد و چند هزار حاجی را بکشد و آب از آب تکان نخورد و حتی یک نامه اعتراض‌آمیز نیز نوشته نشود!


پدر دانشمند شهید کشورمان گفت: آقایان حالا که به بشکه برخورد کرده‌اند می‌خواهند توپ را در زمین !!! ی، این سید اولاد پیغمبر بیندازند و مگر !!! ی نگفتند که در جزئیات دخ !!! نمی‌کنند و مگر نگفتند که نمی‌شود به این‌ها اعتماد کرد؟ حالا با این اتفاقات، ملت و تمام دنیا به ریش شما مسؤولان خندیدند؛ اما مانند کبک هستید که سرتان را زیر برف کرده‌اید و می‌گویید که این کار ما فتح‌الفتوح بود و استکبار جهانی کوتاه آمد! آیا چنین شد واقعاً؟!


حاج رحیم احمدی‌روشن افزود: شما پیش ملت ایران خوار و ذلیل شدید و باید به تاریخ جواب دهید و سه چیز را نمی‌شود بازی داد، خدا، وجدان و تاریخ و همین تاریخی که می‌نویسد 100 سال پیش فلان عاملان انگلیس و !!! چه‌کارهایی !!! د، همان تاریخ در آینده می‌نویسد که شما عامل انگلیس و !!! بودید و شک نکنید.
احمدی‌روشن در ادامه گفت: در فرانسه، می‌آیند علیه !!! ما 3 میلیون کاریکاتور چاپ می‌کنند و !!! خارجه این کشور با یکی از کاریکاتورها در برابر رسانه‌های دنیا ظاهرشده و می‌گوید که می‌شود به این !!! توهین کرد! این است مهد تمدن و دموکراسی غرب! آن‌وقت در همین روز که علیه !!! ما توهین می‌شود، مسؤولان و به‌اصطلاح !!! ان جبهه دیپلماسی ما می‌روند مذاکرات را ادامه می دهند و شاد هستند! از این‌ها می‌پرسند که حالا چرا امروز؟ می‌گویند که ما قول داده بودیم!

وی افزود: آن‌وقت به این‌ها نشان لیاقت جبهه دیپلماسی می‌دهند و به شما بگویم که این‌ها در تبلیغاتشان از خانواده‌های !!! ی هسته‌ای سوءاستفاده می‌کنند.


خبرگزاری فارس☝. 29/9/95☝