ایران در دیدار اول خود مقابل ویتنام با چهار گل ش !!! ت خورد تا سرنوشت صعودش به دیدار مقابل قرقیزستان بستگی داشته باشد. یعقوب کریمی امیدوار است با برتری پرگل در این بازی فشار رسانه‌ها از روی‌شان برداشته شود.

کریمی در مورد این بازی و نتیجه آن اینطور توضیح داد: بازی غیرقابل پیش بینی بود و متاسفانه بازی را بد شروع کردیم و دو گل در همان ابتدا خوردیم. یک گل زدیم اما نتوانستیم گل‌های بعدی را بزنیم که همه چیز برع !!! شد و گل‌های بعدی را هم خوردیم.

وی ادامه داد: درست است باخت بدی داشتیم اما این را در نظر داشته باشید که دو هفته بیشتر نیست که دور هم جمع شدیم. توقعی نداشتیم که حمایت زیادی از ما شود اما باور کنید انتظار چنین هجمه شدیدی هم نداشتیم.

کریمی معتقد است رسانه‌ها در این شرایط باید کمک کنند تا بازیکنان جوان تیم‌ملی امید تمرکز بیشتری برای ادامه این تورنمنت داشته باشند: باور کنید ما ایرانی هستیم و تمام تلاش‌مان را برای موفقیت ایران انجام می‌دهیم. قدر پیراهنی که پوشیده‌ایم را می‌دانیم. انتظار داشتیم این چنین جوی علیه ما نباشد و با این چنین تیتر‌های به استقبال ما نروند.

بازیکنان تیم ملی امید در دیدار مقابل ویتنام با خشونت زیادی بازی می !!! د که این مساله در نهایت باعث ا !!! اج محمدرضا خانزاده هم شد. کریمی وقت‌کشی بازیکنان حریف و توهینی که به ایرانی‌ها می‌ !!! د را دلیل آن می‌داند: کل تیم عصبانی بودیم چون بازیکنان ویتنامی مدام روی زمین می‌افتادند و روی اعصاب ما بودند.

وی ادامه داد: در مورد ا !!! اج خانزاده هم من کاملا نزدیک به صحنه بودم. بازیکن حریف نه تنها به بازیکنان ما بلکه به تمام ایرانی‌ها فحاشی می‌کرد و هر !!! دیگری هم در آن صحنه جای محمدرضا بود به نظرم طاقت نمی‌آورد. امیدوارم آقای کفاشیان و مسوولان فدراسیون در این مورد وارد شوند و اجازه ندهند بازیکن جوان و آینده‌داری مثل خانزاده با مشکل بزرگی روبرو شود.

کریمی در مورد بازی فردای تیم ملی‌امید مقابل قرقیزستان گفت: انشاالله در بازی فردا با گل‌های زیاد برنده شویم و با بردی مقتدارانه به دور بعد برویم و نتیجه قبلی را جبران کنیم و خیلی چیزها را نشان دهیم.