به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، دیدار استقلال و فولاد از هفته نهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران با ش !!! ت یک بر صفر آبی پوشان همراه شد. در این دیدار شاگردان قلعه نویی به هیچ وجه مستحق ش !!! ت نبودند و عملکرد آنها به گونه ای بود که تنها سه امتیاز این دیدار برازنده آنها بود. استقلالی ها بارها و بارها در این دیدار فرصت های گ !!! نی را از دست دادند و دروازه بان فولاد ناجی دروازه تیمش بود.

آبی پوشان در نیمه نخست این دیدار می توانستند با حداقل سه گل اختلاف کار را به سود خود تمام کنند اما بدشانسی با چاشنی بی دقتی مانع از این اتفاق شد. استقلالی ها در نیمه دوم هم بر بازی سوار بودند با این حال فولادی ها در دقیقه 84 از روی یک ضربه کاشته به گل رسیدند. ارسال این ضربه ایستگاهی طی فعل و انفعالاتی به صورت کاملا اتفاقی برابر سروش رفیعی قرار گرفت تا این بازیکن با یک بغل پا دروازه استقلال را باز کند.

در ادامه این دیدار آبی پوشان تلاش زیادی کرند تا کار را به تساوی بکشانند اما بازی احساسی آبی پوشان به نتیجه ای نرسید تا استقلال با وجود تلاش زیاد در این دیدار به آنچه که استحقاقشان را داشت نرسد.

ترکیب استقلال در این دیدار: محسن فروزان، !!! حسین صادقی، مگویان، میلاد ف !!! الدینی، پژمان نوری، امید ابراهیمی، آندو تیموریان (محمدرضا !!! سندنیا 72)، مهدی کریمیان، سجاد شهباززاده، محمد قاضی و آرش برهانی (علیرضا رمضانی 70).