!!! ‌سلامی ‌در جمع خبرنگاران:

آزادسازی حلب ‌ش !!! تی آشکار در جبهه ‌استکبار بود/اظهارات نخست !!! انگلستان هیچگونه اعتبار عملی ندارد

 
 !!! سلامی

جانشین فرمانده کل !!! پاسداران با بیان اینکه موازنه !!! و موازنه میدانی به نفع جبهه مقاومت و نظام !!! تغییر یافته است گفت: آزادسازی حلب یک ش !!! ت آشکار در جبهه متحد و به هم پیوسته استکبار بود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، !!! حسین سلامی دقایقی پیش در حاشیه کنگره !!! ی کارگری استان مرکزی در جمع خبرنگاران با اشاره به تحولات !!! و جبهه مقاومت در منطقه اظهار داشت: امروز یک خبر بسیار مهم منتشر شد و آن !!! کامل شهر حلب بود، این تحول بزرگ امروز یک ش !!! ت آشکار در جبهه متحد و به هم پیوسته استکبار بود که ظرف 6 سال گذشته تلاش می‌کرد با برهم زدن نظم امنیتی در !!! نظام مستقر در !!! را از صحنه !!! !!! حذف کند و جبهه مقاومت را باش !!! ت روبه‌رو کند.

وی افزود: امروز آنچه اتفاق افتاد ش !!! ت آشکار سیاست‌های !!! و بخشی از کشورهای اروپایی و برخی متحدان منطقه ای آنها و یک پیروزی آشکار برای جبهه مقاومت بود.

!!! سلامی تصریح کرد: به طور طبیعی تحولاتی که در حلب از چندماه گذشته تا امروز اتفاق افتاد، موازنه میدانی را در سطح !!! کاملا متحول کرد و چون موازنه !!! متکی به موازنه میدانی است موازنه !!! هم به نفع جبهه مقاومت و نظام !!! در این کشور، کاملا به هم خورده و نظام !!! در یک موضع برتر !!! بین المللی قرار گرفته است.

جانشین فرمانده کل !!! پاسداران انقلاب !!! ی تصریح کرد: قطعا تحولات نظامی و میدانی در !!! پس از این واقعه کاملا شتاب وسیع‌تری به نفع جبهه مقاومت و نظام !!! خواهد گرفت و امیدواریم با متصل شدن پیروزی‌ها در موصل به پیروزی‌ها در حلب و گسترش این پیروزی‌ها به تدریج فضای تنفس گروه‌های تکفیری و سیاست‌های غربی و متحدان منطقه‌ایشان در !!! و عراق تنگ شده و ان‌شاالله این دو ملت از شر سیاست‌های ویرانگر نظام‌های م !!! ب غربی و متحدانشان آزاد شوند و امنیت و آرامش به این کشورها برگردد.

!!! سلامی در پاسخ به سئوالی درباره گستاخی اخیر نخست !!! انگلیس علیه ایران !!! ی گفت: انگلستان دشمن دیرینه همه کشورهای !!! ی است و اکثر مصیبت‌هایی که در جهان !!! می‌بینید از تشکیل و پیدایش یک رژیم جعلی به نام رژیم صهیونیستی تا تکه تکه شدن بسیاری از کشورهای جهان !!! و منازعات قومی و قبیله‌ای در جهان !!! همه تاریخ تلخی از مداخلات انگلستان در کشورهای !!! ی به ویژه ایران است.

وی ادامه داد: یک زمانی انگلستان یک قدرت فائقه جهانی بود ولی امروز انگلستان به لحاظ !!! معلول است یعنی یک علیل !!! است و نه قدرت !!! و نه تفوق !!! دارد و این حرف‌هایی که توسط این مقام کم تجربه و ناپخته !!! و به ظاهر کهن سال انگلستان زده می‌شود، حرف‌هایی است که هیچگونه اعتبار عملی ندارد.

جانشین فرمانده کل !!! پاسداران انقلاب !!! ی اضافه کرد: این حرف‌ها، یا ناشی از عدم شناخت آنها از واقعیت‌های عجیب 40 سال گذشته جهان !!! و ایران است و یا ناشی از توهمات و رویاهای دست نیافتنی و نوعی تفکرات مالیخولیایی است که اجازه نمی‌دهد یک سیاستمدار در سطح نخست !!! انگلیس فهم واقع بینانه‌ای از واقعیات داشته باشد.

وی اضافه کرد: بنابراین هیچ تاثیری خاصی نخواهد داشت، ما از مرز اراده و آرزوها عبور کرده ایم و ملت بزرگ ایران و !!! ایران چند برابر بریتانیای گذشته قدرت تحول آفرینی در جهان داریم و خیلی مقید این موضوعات نیست.