وبلاگ 24.اطلاعات

سرنوشتی به نه نام دلتنگی

درخواست حذف وبلاگ

:: سرنوشتی به نه نام دلتنگی
اگه از هر کدوم از ما سوال کنن که بزرگترین دغدغه زندگیتون چیه همه مون بلا فاصله به چیزهایی که همه مردم میخان اشاره میکنیم مثل پول و خونه و ماشین .ولی اگه ازمون بپرسن بزرگترین دلتنگی و دلشوره زندگیتون چیه شاید هیچ کدوممون حاضر نباشیم پاسخ روشن و واضحی بدیم .دلیلش هم به نظرم شاید اون حرفهای نگفته ای هست که باید همیشه توی دل آدم بمونه و باهاش توی دل خاک بره.


برچسب ها : سرنوشتی به نه نام دلتنگی
سرنوشتی به نه نام دلتنگی
سناریویی به نام زندگی

درخواست حذف وبلاگ

:: سناریویی به نام زندگی
سرگذشت همه ما آدمها یه جورایی شبیه هم هست .با این تفاوت که بازیگرهای هر داستان باهمدیگه فرق دارن .شاید سناریوی که برای ما نوشتن یه کم با سناریوی !!! دیگه فرق داشته باشه اما در یک کلام همه ما بازیگر قهار نقش های خوب و بد این روزگاریم . فقط کاش میتونستیم همیشه نقش آدم خوب ها رو توی این زندگی بازی کنیم . 


برچسب ها : سناریویی به نام زندگی
سناریویی به نام زندگی
در کف شیر نر خونخواره ای

درخواست حذف وبلاگ

:: در کف شیر نر خونخواره ای
یه وقتایی چرخ روزگار  می چرخه و می چرخه و ما هم اجبارا باهاش می چرخیم .بعد که ایستاد می بینیم یه جایی ایستاده که نباید می ایستاد. اونوقته که یاد شعر مولانا  می افتم  که میگه: 

در کف شیر نر خونخواره ای                       غیر تسلیم و رضا کو چاره ای؟

واقعا کو چاره ای؟برچسب ها : در کف شیر نر خونخواره ای
در کف شیر نر خونخواره ای
دیوار نوشته!

درخواست حذف وبلاگ

:: دیوار نوشته!
یه روز که داشتم به خونه بر می گشتم یه لحظه یه نوشته روی دیوار یا به قول جدید ی ها که بهش میگن(( دیوار نوشته)) نظرم رو جلب کرد که دوست داشتم اون رو برای شما نقل کنم  و البته امیدوارم که !!! ی از این شعر  بوی کفر  به مشامش نرسه !این بیت  واقعا قشنگ و شا !!! اره البته از نظر من!:


گویند خدا همیشه با ماست....ای غم نکند خدا تو باشی!!!
برچسب ها : دیوار نوشته! - دیوار ,نوشته ,دیوار نوشته
دیوار نوشته! دیوار ,نوشته ,دیوار نوشته
دفتر 10 برگی

درخواست حذف وبلاگ

:: دفتر 10 برگی

بچه که بودم تموم دلخوشیم یه دفتر10 برگی بود که مثلا خاطرات روزانه م رو توش می نوشتم اینکه صبحونه چی خوردم،کلاس چی داشتیم و  ناهار و شامم چی بوده! دفتر خاطراتم رو با 10 برگ سفید که از دفتر نقاشی م کنده بودم درست  کرده بودم و جلدش رو بانصف یه پوشه کوچیک منگنه کرده بودم .یه دفتر شیک و تمیز! هر روز  خدا خدا می !!! روز دیگه بشه و من بتونم خاطراات و یادداشتهای روزانه م رو بنویسم تا دفتر 10 برگی م تموم بشه و فاتحانه  به دوستام بگم ببیند من دفتر خاطراتم رو تموم !!! !

امروز که سی سال از عمر من می گذره به خودم می گم کاش همه ما که یه جورایی از دست زندگی و زمونه می نالیم و هر  روز  دم از بد !!! اریها و قرض و قوله هامون  میزنیم می تونستیم ساده و بی ریا  ومثل موقعی که من دفتر 10 برگی م  رو تموم می !!! با رویداها و اتفاقات کوچک زندگی شاد و خوشحال می شدیم .برچسب ها : دفتر 10 برگی - دفتر ,برگی ,تموم ,کرده بودم ,دفتر خاطراتم
دفتر 10 برگی دفتر ,برگی ,تموم ,کرده بودم ,دفتر خاطراتم
هیچ برای هیچ

درخواست حذف وبلاگ

:: هیچ برای هیچ
زندگی بعضی وقتا اونقدر ساده ست که حتی با حساب دو دوتا چارتا هم می خونه .هرچند بعضی وقتا باهمدیگه سر ناسازگاری داشته باشیم ولی مهم اینست که آن رشته الفی که بین همدیگه رو داریم . !!! نکنیم .به قول اون شاعری که میگفت :

دنیا همه هیچ

و کار دنیا همه هیچ

ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ

دانی که از آدمی چه ماند پس مرگ

عشق است و محبت است و باقی همه هیچ.

 

 برچسب ها : هیچ برای هیچ - بعضی وقتا
هیچ برای هیچ بعضی وقتا
Facebook Twitter Google Plus Digg Share This RSS
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به وبلاگ 24.اطلاعات میباشد. همچنین تمامی اطلاعات، خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و وبلاگ 24.اطلاعات هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد .
جهت حذف وبلاگهای با محتوای نا مناسب شما میتوانید بر روی گزینه "درخواست حذف" در همان صفحه وبلاگ کلیک نمائید.
All rights reserved. © WEBLOG24.INFO 2016