وبلاگ 24.اطلاعات

دو قرن ض -ِ ر ضِر

درخواست حذف وبلاگ

:: دو قرن ض -ِ ر ضِر
باورم نمیشه که هشت ساله این وبلاگ رو نگه داشتم، حتی خود وبلاگ هم باورش نمیشه که من هر روز چک می کنمش که مبادا آشنایی ناآشنا پیامی چیزی گذاشته باشد.

وبلاگ رو سال اول کارشناسی ترم یک با صورت پر از جوش و قیافه ی بچه گانه شروع !!! و الان فقط اثراتش باقی است. تو این ((چند)) سال اخیر، اینجا مکانی متروک بود مثل کوه برام که فقط خودم میدونستم کجاست و میومدم توش جیغ میزدم و خودمو خالی می !!! . سال های بعدی هم همین است، اگر اینجا جیغ نزنم که دیگر جایی نمیماند.

پ.ن: الان سال دوم !!! ی ام و !!! نیمه وقت !!! پیام نور برچسب ها : دو قرن ض -ِ ر ضِر - وبلاگ
دو قرن ض -ِ ر ضِر وبلاگ
چی بگم.

درخواست حذف وبلاگ

:: چی بگم.
امروز داشتم از وضعیت مالی بشدت !!! اب و عدم امید به آینده و نداری حرف میزدم برای !!! م، ایشان هم (که بورس بوده اند زمان خودشان)، برای بنده از صرفه جویشان در !!! ج ن !!! حقوق و ذخیره سازی ماهی 200 دلار حرف زد که پسرم باید ذخیره کنی. چجوری میشه به همچین آدمی توضیح داد که ورودیی نیست که بخواد برای ذخیره حفظ بشه. فقر هم مانند سایر چیزهای این دنیا نسبی است.برچسب ها : چی بگم. - ذخیره
چی بگم. ذخیره
Facebook Twitter Google Plus Digg Share This RSS
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به وبلاگ 24.اطلاعات میباشد. همچنین تمامی اطلاعات، خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و وبلاگ 24.اطلاعات هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد .
جهت حذف وبلاگهای با محتوای نا مناسب شما میتوانید بر روی گزینه "درخواست حذف" در همان صفحه وبلاگ کلیک نمائید.
All rights reserved. © WEBLOG24.INFO 2016