مدیر ساخت و توسعه راه‌های استان کرمانشاه گفت: پس از اتمام ساخت زیرگذر "بلوردی"، این پروژه تحویل شهرداری بیستون شده و در خصوص مشکل !!! آب در این زیرگذر که هیچ ربطی به سازه و طراحی این پل ندارد، شهرداری بیستون باید وارد کار شده و مشکل را رفع کند.

!!! مهرداد آ !!! ی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، در خصوص مصاحبه اخیر یکی از اعضای شورای شهر بیستون درباره مشکلات زیرگذر بلوردی و مسدود شدن این زیرگذر بر اثر !!! آب باران، اظهار کرد: این مسئله ربطی به !!! ی و طراحی پل و ساخت آن ندارد.

وی اظهار کرد: پل‌هایی که ساخته می‌شوند یا بر اثر ارتقاع بالا و پایین آب را دفع می‌کنند و یا در غیر اینصورت برای آنها پمپ آبی گذاشته می‌شود که آب درون آن را دفع کند.

مدیر ساخت ساخت و توسعه راه‌های استان کرمانشاه اظهار کرد: در زمینه زیرگذر بلوردی نیز باید بررسی شود که مشکل کجاست که آب دفع نمی‌شود و باید کانالهای دفع آب این زیرگذر مورد بررسی قرار گیرد.

آ !!! ی در خصوص علت عدم واگذاری زیرگذر بلوردی به شهرداری بیستون که محل انتقاد عضو شورای شهر بیستون قرار گرفته بود، گفت: این صحبت که زیرگذر بلوردی  زیر مجموعه راه و شهرسازی قرار داشته و شهرداری بیستون نمی‌تواند در جهت رفع مشکلات آن ورود پیدا کند، به هیچ عنوان صحت ندارد.

وی افزود: راه و شهرسازی هر پروژه‌ای را که می‌سازد تحویل دستگاه ذیربط می‌دهد و با اتمام ساخت زیرگذر بلوردی نیز این زیرگذر تحویل شهرداری بیستون شده است.

آ !!! ی اظهار کرد: این احتمال وجود دارد که کانالهای این زیرگذر مسدود شده باشد و شهرداری بیستون بر حسب وظیفه‌ای که دارد و این پل زیرمجموعه آنهاست، باید علت !!! آب در این زیرگذر را بررسی کرده و مشکل آن را رفع کند.