وبلاگ 24.اطلاعات

راه اندازی کمپین " نه به سیگار و مواد مخدر " در پارک مشروطه

درخواست حذف وبلاگ

:: راه اندازی کمپین " نه به سیگار و مواد مخدر " در پارک مشروطه

شهردار منطقه سه تبریز از شروع به کار کمپین " نه به سیگار، مشروبات الکلی و مواد مخدر " در پارک بانوان مشروطه خبر داد.

پرویز عباس نژاد گفت: با توجه به جامعه آماری که نشان از گرایش جوانان و بانوان به مصرف مشروبات الکلی و مواد مخدر دارد کمپین " نه به سیگار، مشروبات الکلی و مواد مخدر " همزمان با سطح شهر تبریز در پارک بانوان مشروطه منطقه 3 نیز شروع به فعالیت کرده است.

 

وی گفت: این کمپین با هدف ایجاد انگیزش به گونه ای اثر بخش و متفاوت با شیوه های مرسوم با توجه به رغبت نگران کننده جوانان و بانوان به مصرف سیگار و قرص های آرامبخش برگزارشد.

 

شهردار منطقه سه  تبریز گفت: یکی از اه !!! مهم و اساسی اجرای این طرح، خلق و آفرینش !!! ی پویاست که طرز فکر " نه به سیگار و مواد مخدر " را به افکار عمومی تزریق نماید.برچسب ها : راه اندازی کمپین " نه به سیگار و مواد مخدر " در پارک مشروطه - مخدر ,مواد ,کمپین ,بانوان ,مشروطه ,سیگار ,مواد مخدر ,مشروبات الکلی ,بانوان مشروطه ,پارک بانوان ,سیگار، مشروبات ,پارک بانوان مشروطه ,سیگار، مشرو
راه اندازی کمپین " نه به سیگار و مواد مخدر " در پارک مشروطه مخدر ,مواد ,کمپین ,بانوان ,مشروطه ,سیگار ,مواد مخدر ,مشروبات الکلی ,بانوان مشروطه ,پارک بانوان ,سیگار، مشروبات ,پارک بانوان مشروطه ,سیگار، مشرو
تشکیل کمیته ازدواج آسان در تبریز

درخواست حذف وبلاگ

:: تشکیل کمیته ازدواج آسان در تبریز

معاون !!! و اجتماعی از تشکیل کمیته ازدواج آسان در شهرستان تبریز خبر داد .

سعید برزگر  در پنجاه و دومین نشست ستاد ساماندهی امور جوانان تصریح کرد: هدف این کمیته برای افزایش ازدواج و کاهش طلاق در شهرستان تبریز است .

وی گفت: این طرح با همکاری دستگاههای اجرائی و در راستای تسهیل ازدواج آسان در شهرستان تبریز عملیاتی خواهد شد.

وی ادامه داد: توجه به پنج آسیب اجتماعی اعتیاد، طلاق، حاشیه نشینی، فساد و بی بند وباری در مباحث ستاد ساماندهی امورجوانان مهم است و از آنجاییکه در تمام آنها قشر جوان جامعه ارتباط اصلی را دارد پتانسیل های موجود در حوزه جوانان و سازمانهای مردم نهاد به نحو احسن به کار گرفته شود و در این خصوص نیز ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان تبریز در طول سه سال، بیست مصوبه تصویب کرده است

 برچسب ها : تشکیل کمیته ازدواج آسان در تبریز - تبریز ,شهرستان ,ازدواج ,جوانان ,ساماندهی ,ستاد ,شهرستان تبریز ,ستاد ساماندهی ,ازدواج آسان ,ساماندهی امور ,امور جوانان ,تشکیل کمیته ازدواج
تشکیل کمیته ازدواج آسان در تبریز تبریز ,شهرستان ,ازدواج ,جوانان ,ساماندهی ,ستاد ,شهرستان تبریز ,ستاد ساماندهی ,ازدواج آسان ,ساماندهی امور ,امور جوانان ,تشکیل کمیته ازدواج
افزایش تعاملات بین دوشهر با استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی میسر می شود

درخواست حذف وبلاگ

:: افزایش تعاملات بین دوشهر با استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی میسر می شود

فرماندار تبریز برای افزایش تعاملات بین شهر تبریز و گنجه  استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی و انجمن های فرهنگی و گردشگری و ورزشی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری مهین سلام  رحیم شهرتی فر در اولین کارگروه بررسی تعاملات فرهنگی ، اقتصادی ، گردشگری و ورزشی بین تبریز و شهر گنجه جمهوری آذربایجان  از برگزاری چهارمین دوره بازیهای همبستگی کشورهای !!! ی در سال ۲۰۱۷ در جمهوری آذربایجان را یادآور شد وگفت : این رویداد جهانی را فرصت خوبی برای نشان دادن ظرفیتهای بالای تبریز و افزایش حضور گردشگران در ویژه برنامه های تبریز ۲۰۱۸ قلمداد کرد.

فرماندار تبریز همچنین از تشکیل کارگروه علمی- !!! ی با حضور روسای !!! ها خبر داد و گفت : در کنار مباحث فرهنگی ، گردشگری ، اقتصادی و ورزشی ، برقراری تعاملات بین مراکز علمی دو شهر را نیز خواستاریم و در این راستا از تمام ظرفیتهای موجود استفاده خواهیم کرد.

 برچسب ها : افزایش تعاملات بین دوشهر با استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی میسر می شود - تبریز ,تعاملات ,ورزشی ,گردشگری ,استفاده ,افزایش ,افزایش تعاملات ,فرماندار تبریز
افزایش تعاملات بین دوشهر با استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی میسر می شود تبریز ,تعاملات ,ورزشی ,گردشگری ,استفاده ,افزایش ,افزایش تعاملات ,فرماندار تبریز
مردم رفتار مسوولان را رصد می کنند

درخواست حذف وبلاگ

:: مردم رفتار مسوولان را رصد می کنند

تبریز-عضو شورای !!! ی شهر تبریز گفت:مردم قاضی خوبی هستند و یقینا"رفتار مسئولان را رصد می کنند.

اسماعیل چمنی در گفتگو با مهر، با تاکید بر اینکه مردم از ما عمل می خواهند، اظهار داشت: کمک !!! و دست گیری و خدمت صادقانه به مردم باعث می شود تا اعتماد مردم نسبت به شورا و منتخبین خود که در واقع همان نمایندگان پارلمان محلی محسوب است بیشتر گردد.

وی تصریح کرد: از این رو اعضای شورا در عمل هم باید ی !!! ری کارهایی را انجام دهند و در رفع مشکل افراد بی بضاعت و درماندگان و ستاد دیه و... پیشرو باشند و حتی در بسیاری از موارد منتظر مصوبات شورا نبوده و در حد بضاعت مالی از جیب خود نیز هزینه کنند.

چمنی تاکید کرد : !!! ی که توان بخشش ۲-۳ ماه حقوق خود را در موارد اضطرای به عنوان هبه به همنوعان خود ندارد نمی تواند درد مستمندان و نیازمندان را هم درک کند و شاید عدم درک چنین مشکلاتی ، به نوعی ایجاد مشکل دیگر برای جامعه باشد.

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورای !!! ی شهرتبریز گفت :از آنجا که مبنای نظام !!! بر اساس محورعد !!!   پایه گذاری شده و اساس عواطف انسانی برگرفته و منطبق با آموزه های مولی !!! المومنین می باشد،لذا انتظار می رود شعار عد !!! گرایی و برابری در بین یک مجموعه ای که اکثریت آنان را خادمین شهر و قشر آسیب پذیر جامعه تشکیل می دهد رفتارها و قانون با سیره !!! المومنین سنجیده شود.

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورا در ادامه با تاکید بر بحث اعتماد آفرینی در بین مردم تصریح کرد: اعضای منتخب شورا به منزله رای اعتماد شهروندان است و در واقع برای نمایندگان منتخب، ابلاغیه ای است از سوی برگه های رای مردم، پس ما هم باید به عنوان منتخبین همین مردم و شهر پاسدار و حافظ این اعتماد باشیم و با عمل به وظایف خود مردم را به آینده امیدوار سازیم و باعث یاس و نا امیدی را به نشاط امید مبدل ساخته و برای توسعه همه جانبه شهرمان  کوتاهی نکنیم .برچسب ها : مردم رفتار مسوولان را رصد می کنند - مردم ,شورا ,گذاری ,تاکید , !!! ی ,سرمایه گذاری ,کمیسیون سرمایه ,رئیس کمیسیون ,شورای !!! ی ,کمیسیون سرمایه گذاری ,رئیس کمیسیون سرمایه
مردم رفتار مسوولان را رصد می کنند مردم ,شورا ,گذاری ,تاکید , !!! ی ,سرمایه گذاری ,کمیسیون سرمایه ,رئیس کمیسیون ,شورای !!! ی ,کمیسیون سرمایه گذاری ,رئیس کمیسیون سرمایه
توسعه فضای سبز در گستره شهری برای تبریز 2018

درخواست حذف وبلاگ

:: توسعه فضای سبز در گستره شهری برای تبریز 2018

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تبریز گفت: طراحی‌های نوین فضای سبز، افزایش گلکاری‌ها و درختکاری‌ها از جمله اقدامات این سازمان برای آمادگی برای رویداد بزرگ تبریز 2018 است.

 نقل از روابط عمومی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تبریز، محمدحسین حسن‌زاده اظهار داشت: در حال حاضر حدود یک سال با رویداد تبریز 2018 فاصله داریم و طبیعتا در این مدت دیگر نمی‌شود پروژه‌های بزرگ عمرانی را آماده کرد از این رو با توجه به داشته‌های خود باید به ظاهر شهر بیشتر اهمیت دهیم.

وی با تاکید بر اینکه می‌توان از این طریق هویت ارزشمند، جاذبه‌های پر شمار و غنای تاریخی شهر را به نمایش گذاشت، تصریح کرد: فضای سبز یکی از ابعاد مهم شهر است که می‌تواند این وجه را به طور کامل به نمایش بگذارد.

حسن‌زاده با بیان اینکه به شدت در تلاش برای ارتقای کیفیت این فضاها هستیم، افزود: خوشبختانه امروز به لحاظ نگهداری فضای سبز با عبور از کارهای غلط و تصمیم‌گیری‌های افراد غیر متخصص به یک ح !!! تثبیت رسیده‌ایم.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تبریز با اشاره به اینکه طرح‌های مختلفی برای سال‌های 96 و 97 داریم، گفت: طراحی‌های نوین فضای سبز، افزایش گلکاری‌ها و درختکاری‌ها و... قدم‌های مثبتی بوده‌اند که در سال 96 بیشتر نمود پیدا می‌کنند.

به گفته حسن‌زاده، یکی از برنامه‌های مهم ما برای تبریز 2018، بدنه سازی اتوبان !!! ایی است و قول این را از مدیریت شهری گرفته‌ایم و امیدوارم که موضوع تامین بودجه و تخصیص اعتبار مورد نیاز برای اجرای این پروژه در بودجه سال 1396 لحاظ شود و شاهد عملیات عمرانی در این زمینه باشیم.

وی با تاکید بر اینکه سعی داریم در بعضی نقاط هم حتما از شیوه‌های نوین مثل ایجاد فضاهای سبز عمودی استفاده کنیم، اظهار داشت: در واقع بیشتر از همه بر روی زیباسازی منظر فضای سبز تمرکز کرده‌ایم اما انتظاری که داریم این است که در دو سال آینده توجه بیشتری به بودجه فضای سبز تبریز شود.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تبریز با اشاره به پروژه‌های درختکاری در دو تفرجگاه آ !!! ا دره‌سی و عباس میرزا گفت: با اقدامات گسترده‌ای که در خصوص تقویت منابع آبی، تامین گونه‌های مقاوم و تقویت زیرساخت‌ها در این دو پارک ایجاد شده است، مصمم هستیم که این دو تفرجگاه مهم را در آینده‌ای نزدیک، به بسترهای سبز و با نشاط شهر تبدیل کنیم.

حسن‌زاده در پایان اظهاراتش، تامین اعتبار مورد نیاز برای توسعه فضای سبز و طرح‌های ویژه و معماری منظر در کنار تامین هزینه‌های نگهداری را ضرورتی انکار ناپذیر برای بهره‌مندی از فضای سبز هم شأن با رویداد تبریز 2018 قلمداد کرد و افزود: در مجموع قول می‌دهیم برای میزبانی از گردشگران تبریز 2018، حداقل در مورد فضای سبز شرمنده همشهریان، میهمانان و گردشگران نخواهیم شد.

 برچسب ها : توسعه فضای سبز در گستره شهری برای تبریز 2018 - فضای ,تبریز ,سازمان ,تامین ,شهرداری ,اینکه ,سازمان پارک‌ها ,تبریز 2018 ,مدیرعامل سازمان ,شهرداری تبریز ,تبریز 2018، ,مدیرعامل سازمان پارک‌ها ,سبز،
توسعه فضای سبز در گستره شهری برای تبریز 2018 فضای ,تبریز ,سازمان ,تامین ,شهرداری ,اینکه ,سازمان پارک‌ها ,تبریز 2018 ,مدیرعامل سازمان ,شهرداری تبریز ,تبریز 2018، ,مدیرعامل سازمان پارک‌ها ,سبز،
دیدار گسترش فولادتبریز و استقلال خوزستان لغو شد

درخواست حذف وبلاگ

:: دیدار گسترش فولادتبریز و استقلال خوزستان لغو شد
تبریز - به جهت بارش شدید برف در تبریز دیدار گسترش فولاد و استقلال خوزستان لغو شد.

به گزارش خبرنگار میهن سلام ، این دیدار قرار بود از ساعت ۱۴:۳۰ امروز در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار شود ولی به جهت بارش شدید برف و طبق تصمیم ناظر بازی لغو شد.

گفته می شود اگر فردا شرایط آب و هوایی تبریز مساعد باشد این دیدار !!! در همان ساعت برگزار می شود.برچسب ها : دیدار گسترش فولادتبریز و استقلال خوزستان لغو شد - تبریز ,استقلال خوزستان ,دیدار گسترش ,بارش شدید
دیدار گسترش فولادتبریز و استقلال خوزستان لغو شد تبریز ,استقلال خوزستان ,دیدار گسترش ,بارش شدید
تبریز در کاریکاتور کشور جایگاه ویژه و مستحکمی دارد

درخواست حذف وبلاگ

:: تبریز در کاریکاتور کشور جایگاه ویژه و مستحکمی دارد
تبریز- رئیس انجمن کاریکاتور تبریزگفت: انجمن کاریکاتور تبریز جایگاه ویژه و مستحکمی در کاریکاتور کشور  دارد .

به گزارش پایگاه خبری نسیم تبریز  رحیم بقال اصغری شامگاه شنبه در مراسم سیزدهمین جشنواره بین المللی کارتون تبریز با موضوع اقتصاد مقاومتی و مبارزه با مفاسد اقتصادی، با اشاره به اینکه جشنواره بین المللی تبریز تنها جشنواره در حوزه هنرهای تجسمی است که خود را به سیزدهمین جشنواره رسانده است، ما هر سال شاهد برگزاری نخستین جشنواره ها هستیم که دومین و سومین این جشنواره ها نسبت به جشنواره نخست بی نتیجه و بی تاثیر برگزار می شود.

 

وی  اظهار داشت:  انجمن کاریکاتور تبریز از سال ۸۵ تاکنون  تنها انجمنی است در کشور به صورت مستقل فعالیت می کند.

 بقال اصغری افزود: این انجمن هر سال با برگزاری جشنواره بین المللی کارتونیستهای بین المللی و معتبر را در شهر تبریز  یکجا جمع می کند.

وی با اشاره به اینکه  از مستقر شدن سازمان اروپایی فکو  در کلانشهر تبریزخبر داد و گفت: فکو یک سازمان اروپایی است که مقر آن در هلند است و تنها شعبه فکو در کشور خوشبختانه در شهر تبریز قرار دارد.

رئیس انجمن کاریکاتور تبریز با اشاره به موفقیت های انجمن کاریکاتور تبریز، گفت: موزه کاریکاتور تبریز تنها موزه کاریکاتور در آسیا و بعد از موزه گابر و بلغارستان دومین موزه کارتون در جهان است و علت این امر عدم وابستگی این موزه است و در این ۱۱ سال رقیبی برای ایجاد موزه در کشور وجود نداشته است.

بقال اصغری ادامه داد: آرشیو بندی اصولی، سایت تبریز کارتون در رتبه بندی ال !!! ا نخستین سایت در رتبه بندی میان سایتهای کارتون یکی دیگر از افتخارات انجمن کاریکاتور تبریز است.

وی همچنین انتشار روزانه پنج خبر فارسی و انگلیسی در سایت تبریز کارتون که وسیعترین سایت کاریکاتور جهان است را از دیگر افتخارات این انجمن اعلام کرد. بقال اصغری از وجود صدهزار اثر در سایت تبریز کارتن خبر داد.برچسب ها : تبریز در کاریکاتور کشور جایگاه ویژه و مستحکمی دارد - تبریز ,کاریکاتور ,جشنواره ,انجمن ,موزه ,کشور ,انجمن کاریکاتور ,کاریکاتور تبریز ,بقال اصغری ,سایت تبریز ,موزه کاریکاتور ,انجمن کاریکاتور تبریز ,
تبریز در کاریکاتور کشور جایگاه ویژه و مستحکمی دارد تبریز ,کاریکاتور ,جشنواره ,انجمن ,موزه ,کشور ,انجمن کاریکاتور ,کاریکاتور تبریز ,بقال اصغری ,سایت تبریز ,موزه کاریکاتور ,انجمن کاریکاتور تبریز ,
سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در تبریز برگزار خواهد شد.

درخواست حذف وبلاگ

:: سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در تبریز برگزار خواهد شد.
سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در تبریز برگزار خواهد شد.

تبریز: معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد !!! ی آذربایجان شرقی از اجرای همزمان سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از بیست و پنجم تا بیست و هشتم دی ماه جاری در تبریز خبر داد.

محرمی گفت: این جشنواره به عنوان یکی از رویدادهای مهم  حوزه تئاتنر، می تواند بستر و انگیزه مناسبی برای فعالیت هنرمندان تبریز ایجاد ‌کند .

وی اظهار داشت : تبریز  دارای گنجایش  بالایی در عرصه تئاتر است و حضور هنرمندان از   !!! ای دیگر  کشور و همچنین سایر کشورها و برگزاری این جشنواره در این شهر  زمینه ساز تعامل بیشتر هنرمندان و فرصتی برای هنرمندان حوزه تئاتر محسوب می شود.برچسب ها : سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در تبریز برگزار خواهد شد. - تبریز ,تئاتر ,جشنواره ,هنرمندان ,المللی ,پنجمین ,پنجمین جشنواره ,المللی تئاتر ,برگزار خواهد ,تبریز برگزار ,تبریز برگزار خواهد
سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در تبریز برگزار خواهد شد. تبریز ,تئاتر ,جشنواره ,هنرمندان ,المللی ,پنجمین ,پنجمین جشنواره ,المللی تئاتر ,برگزار خواهد ,تبریز برگزار ,تبریز برگزار خواهد
قهرمانی تیم هندبال دختر دبیرستان !!!

درخواست حذف وبلاگ

:: قهرمانی تیم هندبال دختر دبیرستان !!!

تبریز:رئیس انجمن هندبال  آموزش و پرورش ناحیه یک تبریز از !!! ب مقام اولی تیم هندبال دختر دبیرستان !!!  در مسابقات  هندبال متوسطه دوره اول دختران ناحیه یک تبریز خبر داد.

رویا ظفری با اشاره به اینکه  دراین دوره از مسابقات 9 تیم شرکت کرده بودند اظهارداشت: در این دوره از مسابقات دبیرستان حجاب مقام دوم و تیم های دبیرستان حجاب یک و دبیرستان کوثریا مشترکا سوم شدند .

 مسئول برگزاری مسابقات هندبال آموزش و پرورش  ناحیه یک تبریز در پایان سخنان خود گفت:برنامه ریزی های بعمل آمده در پایان مسابقات این رشته مدال ها ،  حکمها وکاپهای قهرمانی  تیم های مقام آور اهدا شد .برچسب ها : قهرمانی تیم هندبال دختر دبیرستان !!! - مسابقات ,دبیرستان ,هندبال ,دوره ,مقام ,تبریز ,دبیرستان حجاب , !!! ,دبیرستان جمهوری ,دختر دبیرستان ,هندبال دختر ,دبیرستان جمهوری !!!
قهرمانی تیم هندبال دختر دبیرستان !!! مسابقات ,دبیرستان ,هندبال ,دوره ,مقام ,تبریز ,دبیرستان حجاب , !!! ,دبیرستان جمهوری ,دختر دبیرستان ,هندبال دختر ,دبیرستان جمهوری !!!
آذربایجان شرقی میزبان هفت شهید گمنام دفاع مقدس است

درخواست حذف وبلاگ

:: آذربایجان شرقی میزبان هفت شهید گمنام دفاع مقدس است

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان شرقی اعلام کرد: همزمان با 28 صفر سالروز وفات رسول اکرم (ص) و !!! حسن مجتبی (ع) ، این استان میزبان پیکر پاک و مطهر هفت شهید گمنام دوران دفاع مقدس خواهد بود.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، !!! عزت الله جعفری در جمع خبرنگاران، افزود: مراسم استقبال از این هفت شهید گلگون کفن روز شنبه ششم آذر ماه در سالن حجاج فرودگاه بین المللی تبریز و آیین وداع نیز از ساعت 18 و 30 دقیقه تا 20 و 30 دقیقه در مسجد آیت الله مدنی واقع در خیابان شهید چمران برگزار می شود.

وی اظهار کرد: مراسم تشییع پیکرهای !!! ی گمنام روز یکشنبه از ساعت 10 از میدان !!! به سمت میدان ساعت تبریز شروع شده و مراسم های تدفین نیز طی روزهای هفتم ، هشتم و نهم آذرماه در نقاط مختلف استان به انجام می رسد.

جعفری گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده پیکر دو شهید گمنام در شهر بخشایش، دو شهید در تسوج، دو شهید در صوفیان و پیکر یکی از !!! نیز در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی آذربایجان شرقی واقع در اتوبان شهید !!! ائی در تبریز دفن می شوند.

وی ادامه داد: پیکرهای !!! ی گمنام مزبور از مناطق عملیاتی جزایر مجنون، فاو و فکه تفحص شده اند که در جریان عملیات های خیبر، والفجر یک و والفجر 8 به درجه رفیع شهادت نائل گشته اند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان شرقی اعلام کرد: با تدفین پیکر !!! ی فوق، آذربایجان شرقی مفت !!! به وجود 179 شهید گمنام در 47 استان نقطه خواهد بود.برچسب ها : آذربایجان شرقی میزبان هفت شهید گمنام دفاع مقدس است - شهید ,گمنام ,شرقی ,آذربایجان ,دفاع ,پیکر ,آذربایجان شرقی ,شهید گمنام ,دفاع مقدس ,پیکرهای !!! ی , !!! ی گمنام ,پیکرهای !!! ی گمنام
آذربایجان شرقی میزبان هفت شهید گمنام دفاع مقدس است شهید ,گمنام ,شرقی ,آذربایجان ,دفاع ,پیکر ,آذربایجان شرقی ,شهید گمنام ,دفاع مقدس ,پیکرهای !!! ی , !!! ی گمنام ,پیکرهای !!! ی گمنام
ابلاغیه فرمانداری تبریز به رئیس شورای شهر تبریز درخصوص عدم اجرای ساختار جدید سازمانی شهرداری

درخواست حذف وبلاگ

:: ابلاغیه فرمانداری تبریز به رئیس شورای شهر تبریز درخصوص عدم اجرای ساختار جدید سازمانی شهرداری

ابلاغیه فرمانداری تبریز به رئیس شورای شهر تبریز درخصوص عدم اجرای ساختار جدید سازمانی شهرداری

تبریز:فرماندار تبریز در خصوص عدم اجرای ساختار جدید سازمانی شهرداری تبریز به رئیس شورای !!! ی کلانشهر تبریز ابلاغیه‌ای صادر کرد.

 فرماندار شهرستان تبریز طی ابلاغیه مهمی به رئیس شورای !!! ی شهر تبریز، ضمن درخواست اجرای بخشنامه وزارت کشور و سازمان مدیریت برنامه‌ریزی، از وی خواست در اولین جلسه شورای !!! ی شهر تبریز به این موضوع مهم رسیدگی و نتیجه را به فرمانداری اعلام کنند.

در این ابلاغیه رحیم شهرتی‌فر آمده است: با توجه به انقضای موعد ی !!! اله مقرر در بخشنامه های شماره ۱۱۶۴۵ مورخه 94/2/20 سازمان مدیریت و برنانه ریزی کشور و نامه شماره ۱۹۲۷۴ مورخه 94/2/20 وزارت کشور درخصوص ضوابط تشکیلاتی شهرداری‌ها، لازم است به منظور اجرای ساختار سازمانی جدید شهرداری تبریز، موضوع بررسی و تصویب اساسنامه‌ها و دستورالعمل‌های لازم در دستور کار اولین جلسه شورای !!! ی قرار گرفته و نتیجه را برای انعکاس به مبادی ذیربط، به این فرمانداری اعلام دارند.

همچنین به موجب ابلاغیه ذکر شده با اشاره به بند سه بخشنامه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور‌، مسئولیت عدم اقدام به ‌موقع و یا تعلل در ایجاد ساختار جدید سازمانی شهرداری به عهده آن شورا و شهرداری خواهد بود.

 برچسب ها : ابلاغیه فرمانداری تبریز به رئیس شورای شهر تبریز درخصوص عدم اجرای ساختار جدید سازمانی شهرداری - تبریز ,شورای ,شهرداری ,جدید ,سازمانی ,ساختار ,ساختار جدید ,سازمانی شهرداری ,شورای !!! ی ,اجرای ساختار ,جدید سازمانی ,جدید سازمانی شهرداری ,جلس
ابلاغیه فرمانداری تبریز به رئیس شورای شهر تبریز درخصوص عدم اجرای ساختار جدید سازمانی شهرداری تبریز ,شورای ,شهرداری ,جدید ,سازمانی ,ساختار ,ساختار جدید ,سازمانی شهرداری ,شورای !!! ی ,اجرای ساختار ,جدید سازمانی ,جدید سازمانی شهرداری ,جلس
کلانشهر تبریز اینترنت پرسرعت همراه اول مجهز می شود

درخواست حذف وبلاگ

:: کلانشهر تبریز اینترنت پرسرعت همراه اول مجهز می شود
مدیرعامل شرکت مخابرات آذربایجان‌شرقی تا آ !!! امسال تمامی مناطق کلانشهر تبریز تحت پوشش اینترنت پرسرعت همراه اول قرار میگیرد خبر داد.

محمد فرقانی به منظور  توسعه و بهبود اینترنت همراه اول با سرعت و کیفیت بالادر کلانشهر تبریز   افزود:عملیات نصب 228 سایت  4g و 213  سایت 3g در شهر تبریز شروع شده و بیش از 50 درصد پیشرفت داشته است.

مدیر مخابرات منطقه استان با اشاره به حجم بالای عملیات طراحی ، نصب و راه اندازی خاطر نشان نمودند: گستردگی عملیات باعث خواهد شد اختلالاتی در برخی از نقاط شبکه تلفن همراه کلانشهر تبریز در طول اجرای پروژه بوجود آید که با همت و تلاش همکاران در مخابرات تبریز بلافاصله شناسایی و رفع می گردد.

.

 

 

 

 برچسب ها : کلانشهر تبریز اینترنت پرسرعت همراه اول مجهز می شود - تبریز ,کلانشهر ,عملیات ,مخابرات ,اینترنت ,کلانشهر تبریز ,پرسرعت همراه ,اینترنت پرسرعت ,اینترنت پرسرعت همراه
کلانشهر تبریز اینترنت پرسرعت همراه اول مجهز می شود تبریز ,کلانشهر ,عملیات ,مخابرات ,اینترنت ,کلانشهر تبریز ,پرسرعت همراه ,اینترنت پرسرعت ,اینترنت پرسرعت همراه
قطار تبریز با قطار سمنان برخورد کرد

درخواست حذف وبلاگ

:: قطار تبریز با قطار سمنان برخورد کرد
 مسئول روابط عمومی راه آهن تبریز از برخورد قطار تبرز-مشهد با قطار تهران -سمنان در حوالی سمنان  خبر داد.

وی افزود : این حادثه ساعت 8 صبح روز !!! 5 آذر ماه  امسال !!! سمنان -دامغان اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: فعلا از آمار دقیق مصدومین وکشته شدگان در دست نیست .

 

ناصر اسگندریان  افزود: در این برخورد دو واگن از قطار تبریز-مشهد آسیب دیده و آتش گرفته است اما قطار سمنان-مشهد بیشتر از قطار تبریز-مشهد آسیب دیده است و بقیه واگن های قطار تبریز- مشهد به سمت مشهد حرکت کرده است.

 

وی با اعلام اینکه نیروهای امداد زمینی و هوایی هلال احمر در حال امداد رسانی به حادثه دیده ها هستند، گفت: از کشته های احتمالی و مجروحان این حادثه اطلاعی در دست نیست.

 

 برچسب ها : قطار تبریز با قطار سمنان برخورد کرد - قطار ,مشهد ,تبریز ,سمنان ,دیده ,حادثه ,قطار تبریز ,تبریز مشهد ,قطار سمنان ,مشهد آسیب ,آسیب دیده
قطار تبریز با قطار سمنان برخورد کرد قطار ,مشهد ,تبریز ,سمنان ,دیده ,حادثه ,قطار تبریز ,تبریز مشهد ,قطار سمنان ,مشهد آسیب ,آسیب دیده
تشیع هفت شهید گمنام جنگ تحمیلی در شهر تشیّع تبریز

درخواست حذف وبلاگ

:: تشیع هفت شهید گمنام جنگ تحمیلی در شهر تشیّع تبریز
با حضور پرشور مردم شهید پرور و ولایت مدار تبریز  :

تشیع هفت شهید گمنام جنگ تحمیلی در شهر تشیّع تبریز 

تبریز:پیکر  پاک و مطهر هفت لاله از فرزندان روح الله دوران هشت سال دفاع مقدس که در مناطق عملیاتی  والفجر یک و خیبر  و فکه صبح امروز بر دوش مردم شهید پرور و لایت مدار تشیع شد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری گمنام تبریز پیکر های پاک و مطهر این شهیدان بعد از اقامه !!! توسط   !!! !!! موقت تبریز در میدان ساعت  به محل های خود منتقل داده شدند.

این شهیدان در زمان عملیات  پلاک های خود را در می آوردند که اگر شهید شدند همانند مادرمان حضرت فاطمه زهرا (س) گمنام و بی نشان باشند.

بر این اساس از هفت پیکر شهید گمنام  ،یک شهید در شهر تشیّع تبریز  واقع در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی  آذربایجان شرقی  به خاک س !!! شد. 

 

 

 

 

 برچسب ها : تشیع هفت شهید گمنام جنگ تحمیلی در شهر تشیّع تبریز - شهید ,گمنام ,تبریز ,پیکر ,تشیع ,شهید گمنام ,تبریز پیکر ,شهید پرور ,مردم شهید
تشیع هفت شهید گمنام جنگ تحمیلی در شهر تشیّع تبریز شهید ,گمنام ,تبریز ,پیکر ,تشیع ,شهید گمنام ,تبریز پیکر ,شهید پرور ,مردم شهید
مجله دانشکده اقتصاد، مدیریت و بازرگانی !!! تبریز در سایت های معتبر جهان نمایه شد

درخواست حذف وبلاگ

:: مجله دانشکده اقتصاد، مدیریت و بازرگانی !!! تبریز در سایت های معتبر جهان نمایه شد
رئیس دانشکده اقتصاد و مدیریت و  بازرگانی   !!! تبریز خبر داد:

مجله دانشکده اقتصاد، مدیریت و بازرگانی !!! تبریز در سایت های معتبر جهان نمایه شد

 

تبریز : رئیس !!! اقتصاد و مدیریت و بازرگانی !!! تبریز از نمایه شدن  فصلنامه نظریه های کاربردی اقتصاد؛ دانشکده اقتصاد، مدیریت و بازرگانی !!! تبریز در پایگاه econlit یکی از برجسته ترین پایگاه های نمایه سازی مجلات اقتصادی دنیا .

 

به گزارش پایگاه خبری به نقل از روابط عمومی !!! تبریز   !!! حسین پناهی ادامه داد: پایگاه econlit  متعلق به انجمن اقتصادی !!! بوده و مطالب خود را در چهارچوب اطلاعات کتاب شناختی به همراه چکیده های برگزیده در زمینه ادبیات اقتصاد بین المللی از سال 1969 میلادی ارائه می دهد. این پایگاه همچنین سایت مجله معروف journal of economic literature  است.

 برچسب ها : مجله دانشکده اقتصاد، مدیریت و بازرگانی !!! تبریز در سایت های معتبر جهان نمایه شد - تبریز , !!! ,مدیریت ,بازرگانی ,دانشکده ,نمایه , !!! تبریز ,بازرگانی !!! ,اقتصاد، مدیریت ,دانشکده اقتصاد، ,جهان نمایه ,بازرگانی دانش
مجله دانشکده اقتصاد، مدیریت و بازرگانی !!! تبریز در سایت های معتبر جهان نمایه شد تبریز , !!! ,مدیریت ,بازرگانی ,دانشکده ,نمایه , !!! تبریز ,بازرگانی !!! ,اقتصاد، مدیریت ,دانشکده اقتصاد، ,جهان نمایه ,بازرگانی دانش
مقابل خاتم اردکان والیبال بازی نکردیم

درخواست حذف وبلاگ

:: مقابل خاتم اردکان والیبال بازی نکردیم
سرمربی شهرداری تبریز:

مقابل خاتم اردکان والیبال بازی نکردیم

 

تبریز - سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: در والیبال اسم‌ورسم بازی نمی‌کند و هر تیمی که خوب باشد، برنده بازی خواهد بود که این را در بازی امروز کاملاً شاهد بودیم .

به گزارش پایگاه خبری گمنام تبریز به نقل از خبرگزاری مهر عادل بناکار بعد از ش !!! ت تیم والیبال شهرداری تبریز مقابل خاتم اردکان در مورد این بازی گفت: تیم ما امروز اصلاً شرایط خوبی را نداشت و این باعث شد تیم اردکان باانرژی بیشتری بازی کند و برنده بازی باشد.

وی افزود: هفته گذشته به دلیل نبود برق در سالن آمل بازی ما با تیم کاله برگزار نشد که این باعث شد بازیکنان ما از شرایط بازی دور شوند و شاید یکی از دلایل افت تیم ما هم این مسئله بوده است.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: تیم اردکان از بازیکنان خوب و جوانی تشکیل‌شده است و مقابل ما هم‌بازی خوبی را داشتنند و از نقاط ضعف ما به‌خوبی استفاده !!! د و موفق شدند نتیجه را به نفع خودشان به پایان برسانند.

بناکار گفت: در والیبال اسم‌ورسم بازی نمی‌کند و هر تیمی که خوب باشد می‌تواند برنده بازی باشد که این را در بازی امروز ما کاملاً شاهد بودیم .

وی تصریح کرد: باید در نیم‌فصل با ایجاد تغییراتی در بازیکنان شرایط را بهتر کنیم و امیدوار باشیم تا در بازی‌های بعدی نمایش بهتری را داشته باشیم تا شرمنده هواداران نباشیم.

سرمربی شهرداری خاطرنشان کرد: تیم ما امروز خیلی بد بود و می‌توانم بگوییم اصلاً والیبال بازی نکردیم و تلاش خود را خواهیم کرد تا در بازی‌های بعد این نتایج را جبران کنیم.برچسب ها : مقابل خاتم اردکان والیبال بازی نکردیم - بازی ,والیبال ,تبریز ,اردکان ,شهرداری ,سرمربی ,شهرداری تبریز ,والیبال شهرداری ,برنده بازی ,والیبال بازی ,بازی نکردیم ,والیبال شهرداری تبریز ,خا
مقابل خاتم اردکان والیبال بازی نکردیم بازی ,والیبال ,تبریز ,اردکان ,شهرداری ,سرمربی ,شهرداری تبریز ,والیبال شهرداری ,برنده بازی ,والیبال بازی ,بازی نکردیم ,والیبال شهرداری تبریز ,خا
Facebook Twitter Google Plus Digg Share This RSS
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به وبلاگ 24.اطلاعات میباشد. همچنین تمامی اطلاعات، خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و وبلاگ 24.اطلاعات هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد .
جهت حذف وبلاگهای با محتوای نا مناسب شما میتوانید بر روی گزینه "درخواست حذف" در همان صفحه وبلاگ کلیک نمائید.
All rights reserved. © WEBLOG24.INFO 2016