asd45

اردن و میزبانی از ملی پوشان ایران 

 

به گزارش  روابط عمومی فدراسیون بسکتبال  تیم  های ملی  ایران، لبنان، اردن،‌ عراق و !!! برای حضور در مسابقات قهرمانی غرب آسیا آماده می شوند که از هشتم !!! داد به میزبانی فحیص اردن آغاز می شود. در شرایطی که تیم ملی کشورمان از دو هفته پیش تمرینات آماده سازی را زیر نظر درک بائرمن آلمانی با 22 بازیکن آغاز کرده است،‌ تیم های حریف نیز تدارکاتی برای این مسابقات دیده اند.
لبنان د !!! ی مربی خارجی جدید
مسئولان بسکتبال لبنان به تازگی پاتریک سابا را به عنوان جایگزین وسلین ماتیچ سرمربی این تیم انتخاب کرده اند و نورول پله فوروارد !!! یی 208 سانتی متری تیم هومنتمن هم گزینه لبنان به عنوان بازیکن تبعه خارجی است.
عراقی ها در ترکیه
تیم ملی عراق هم که اردویی در قطر داشت، برای ب !!! ایی اردویی دیگر به ترکیه سفر می کند. کوین گالووی، گارد رأس !!! یی هم گزینه عراق به عنوان تبعه این کشور است.
غیبت فلسطین
شنیده ها حاکی است که تیم ملی فلسطین یکی از تیم های شگفتی ساز جام ملت های آسیا 2015 در مسابقات غرب آسیا شرکت نمی کند. تیم ملی !!! هم به دنبال جذب بازیکنان دورگه سوری است.
اردن با سم داگلاس
سم داگلاس بازیکن اسبق تیم بسکتبال مهرام تهران که سال گذشته در ترکیب تیم ملی اردن حضور داشت،‌ امسال به عنوان سرمربی جایگزین رایکو ترومن صربستانی شده است. اردنی ها چهار بازیکن شاغل در خارج از این کشور را برای حضور در مسابقات غرب آسیا دعوت کرده اند. محمد حسین، زید عباس، سینان عید و احمد الدوایری بازیکنان لژیونری هستند که به تیم ملی دعوت شده اند و تنها حضور الدوایری در جمع اردنی ها قطعی نیست. پاتریک رمبرت !!! یی هم گزینه اردنی ها به عنوان بازیکن تبعه خارجی است.
مسابقات غرب آسیا برای !!! ب سهمیه حضور در مسابقات آسیا چلنج تهران برگزار می شود. ایران به عنوان میزبان مسابقات آسیاچلنج، پیش از این سهمیه مسابقات را به دست آورده است و دو تیم برتر دیگر به غیر از ایران،‌ سهمیه آسیاچلنج را می گیرند.
منبع : واحد مرکزی خبر