ما با یه برد طرفدارتون نشدیم که با یه باخت ازتون دل !!!  ♥ 
پشتتونیم تا همیشه ♥ 
طرفدارتونیم تا ابد ♥ 

 

شیره همه بچه های تیم ملی ♥ 

میلاد..مجتبی..سعید...سید... !!! ...جفت شیر فرهادا...ارمین..عادل..شهرام..عبدالرضا...پوریا...اقا مهدی..سامان...
یه خسته نباشید گرم میگیم به همتون ♥ 
دمتون گرم که تا همینجا ام انقدر دل هممونو شاد کردید ♥ 

مرسی بچه ها ♥ 

 

 

با ش !!! ت والیبال ایران برابر آلمان و با نتیجه بد 3-0 ، صعود به مرحله نیمه نهایی بسیار مشکل شده و در گرو پیروزی 3-0 مقابل فرانسه می باشد.

 

ست اول این دیدار را آلمان بسیار عالی آغاز کرد. تاکتیک های دفاعی مناسب آلمان خط حمله قدرتمند ایران را از کار انداخته بود و سرویس های خوب ژرمن ها عرصه را در دریافت برای ایران تنگ کرده بود. در نهایت ست اول با برتری قاطعانه آلمان ها و با نتیجه 25 بر 15 به پایان رسید. 

ست دوم با بازی برابر دو تیم اغاز شد اما باز هم اشتباهات ایران در حمله و سرویس های بد و پر اشتباه سبب شد تا در امتیازات پایانی برتری مجددا با ژرمن ها باشد و ست دوم نیز با نتیجه 25 بر 21 به سود آلمان خاتمه یافت. 

ست سوم با برتری ایران آغاز شد و تا امتیاز 12 بر 8 به سود ایران پیش رفت، اما سرویسهای بهترین سرویس زن این مسابقات یعنی شماره 9 تیم آلمان کروزرسبب شد تا برتری 4 امتیازی ایران تبدیل به برتری 4 امتیازی آلمان شود و 9 امتیاز از سرویس های این بازیکن نصیب آلمانها شد. در ادامه نیز امتیازات رد و بدل شده با تساوی به پیش رفت تا این ست نیز با نتیجه 25 بر 19 یه سود ژرمن ها خاتمه یابد.

با این ش !!! ت فرانسه و آلمان هر دو سه امتیازی شدند و کار ایران برای صعود به مرحله نیمه نهایی بسیار مشکل می شود. تیم ایران برای صعود به مرحله نیمه نهایی در دیدار فردا مقابل فرانسه باید با نتیجه 3-0 پیروز شده و در آن صورت وضعیت امتیاز شماری تکلیف تیم های صعود کننده به مرحله نیمه نهایی را مشخص خواهد کرد و ایران برای صعود احتیاج به برد با اختلاف 18 امتیاز دارد.