راهنمای سفر به جزیره بالی
جزیره بالی با اینکه کوچک است اما انجام فعالیت های جذاب و ماجراجویانه در آن بی شمار است. از قایق سواری در آب سفید، غواصی و پیاده روی، یوگا در خلوت، تماشای حیات وحش و معابد تنها چند مورد از این سرگرمی هاست. باید لیست این فعالیت ها را ببنید تا بتوانید از سفر خود نهایت استفاده را ببرید.
1. دوچرخه سواری در اطراف مزارع برنج جزیره بالی
راهنمای سفر هیجان انگیز و لذت بخش به جزیره بالی +تصاویر
قیمت: 350،000 روپیه (29 $)
در بالی تورهای فراوانی برای ارائه دوچرخه در اطراف جزیره خواهید دید. تورهای معمولا دارای دوچرخه سواری 40 کیلومتری، خوردن صبحانه در بالای کوه، سفر به مزرعه قهوه و یک روستای سنتی بالیایی در پایین راه، که عمدتا سراشیبی است، هستند. حتی می توانید در یکی از رستورانها توقف داشته و غذایی میل کنید اما هزینه ی آن جزء این تور نیست.
2. بازدید از پارک پروانه بالی
راهنمای سفر هیجان انگیز و لذت بخش به جزیره بالی +تصاویر
قیمت: 50،000 روپیه ($ 6)
بازدید از پارک پروانه ها در ubud را از دست ندهید تا شاهد تولد پروانه های جدید باشید. این پارک دارای محیطی فوق العاده برای حیوانات به خصوص پروانه هاست. این پارک همچنین دارای ات دیگری نیز هست که با دیدن آنها قطعا شگفت زده خواهید شد.
3.قدر زدن در مزارع برنج بالی
راهنمای سفر هیجان انگیز و لذت بخش به جزیره بالی +تصاویر
قیمت: رایگان
یکی از ویژگی های جذاب بالی، بدون شک شالیزارهای برنج است.
اگر در ubud مانده باشید به راحتی می توانید به این شالیزارها دسترسی داشته باشید. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]


برچسب ها : راهنمای سفر هیجان انگیز و لذت بخش به جزیره بالی +تصاویر - جزیره ,بالی ,هیجان ,انگیز ,پارک ,پروانه ,جزیره بالی ,هیجان انگیز ,بالی تصاویرقیمت ,پارک پروانه ,مزارع برنج