وبلاگ 24.اطلاعات

خزانه دار ایرانی در !!!

درخواست حذف وبلاگ

:: خزانه دار ایرانی در !!!

رامین طلوعی

!!! یی ایرانی‌تبار معاون امور بین‌الملل وزارت خزانه‌داری !!! شد

خبرگزاری تسنیم: مجلس سنای !!! با انتصاب یک ایرانی‌تبار به معاونت امور بین‌الملل وزارت خزانه‌داری !!! موافقت کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، سنای !!! با انتصاب رامین طلوعی، یک !!! یی ایرانی‌تبار، به سمت معاون امور مالی بین‌المللی وزارت خزانه‌داری ایالات متحده موافقت کرد.

این خبر را روز پنجشنبه سایت رسمی وزارت خزانه‌داری !!! اعلام کرد و نوشت که وی در این مقام عهده‌دار مسئولیت سیاست مالی و بین‌المللی خزانه‌‌داری !!! ، هماهنگی با کشورهای گروه 20 و مسائل اقتصادی دو جانبه و داخلی خواهد بود.

جاکوب لی، !!! خزانه‌داری !!! با ستایش تجربه آقای طلوعی گفته اقدامات وی می‌تواند در تلاش‌های !!! ت برای تقویت احیای اقتصادی !!! از طریق مدیریت مسائل اقتصاد بین‌المللی حیاتی باشد..

در ادمه بیانیه وزرات خزانه‌داری !!! آمده است که آقای طلوعی سمت‌های مختلفی را در این وزارتخانه بر عهده داشته است.

او از سال 2003 تا 2006 مدیر اداره نیمکره غربی و از سال 2001 تا 2003 مشاور ارشد معاون !!! خزانه‌داری در امور بین‌المللی بوده است.

رامین طلوعی از سال 1999 تا 2001 نیز در مقام معاون مدیر و اقتصاد‌دان بین‌المللی در بخش اروپای مرکزی و جنوب شرقی وزارت خزانه‌داری !!! مشغول به کار بود.

این !!! یی ایرانی‌تبار فارغ !!! حصیل کار‌شناسی ارشد از !!! هاروارد و دارای مدرک !!! ا از کالج بالیول !!! آ !!! فورد است.برچسب ها : خزانه دار ایرانی در !!! - !!! ,خزانه‌داری ,بین‌المللی ,وزارت ,امور ,معاون ,خزانه‌داری !!! ,وزارت خزانه‌داری , !!! خزانه‌داری ,آقای طلوعی ,سنای !!! ,وزارت خز
خزانه دار ایرانی در !!! !!! ,خزانه‌داری ,بین‌المللی ,وزارت ,امور ,معاون ,خزانه‌داری !!! ,وزارت خزانه‌داری , !!! خزانه‌داری ,آقای طلوعی ,سنای !!! ,وزارت خز
بایراملار موبارک

درخواست حذف وبلاگ

:: بایراملار موبارک
سلام اولسون سیزعزیز اوخیانلارا سلام اولسون سیز ادبلی و شرفلی اینسانلارا . بیز موسلمانلارینن بیرمجی !!! میز حضرت علی المرتضی (ع) بیله بویوربلار " هرگون که اینسان گوناهدان ایراق اولا اوگون انونچون بایرام سایلار " ایندی اومدوم حقه سیزنده هرگونوز بایرام اولسون هرگونوز اوز ایل طایفازین ایچنده باشی اوجالیغ اولسون . گونوز گوندن آیدین اولسون . 

یادان چیخمامیش اله گلن باشی اوجالیغی هسته ای دانشیغندا بوتون ایرانی لارا بوتون اوز هم کوشنلریمه تای توشلاریما موبارک اولسون دئیرم .اوندان چوخ ئرلی مذاکرده اولان زحمت چکن مسئولارا دا الله قوت دئیب بویوک آرزیلار اولارادا آرزیلیرام .

http://media.isna.ir/content/1428009113959_mohammadreza%20nadimi-1.jpg/4برچسب ها : بایراملار موبارک - اولسون ,سلام اولسون
بایراملار موبارک اولسون ,سلام اولسون
ازدواج شاهانه

درخواست حذف وبلاگ

:: ازدواج شاهانه

 

ُبه گزارش مشرق، مراسم مهمانی در قصر سلطان برونئی که حدود ۱۷۰۰ اتاق دارد برگزار می شود.
در یکی از گرانترین مراسم ازدواج در جهان، عبدالمالک،پسر  ۳۲ ساله سلطان برونئی، یکشنبه با یک دختر ۲۲ ساله ازدواج می کند.
این مراسم که حدود ۵۰۰۰ مهمان دارد از حدود یک هفته پیش آغاز شده و یکشنبه شب با ثبت رسمی و حضور در دادگاه ثبت ازدواج پایان می پذیرد.
کارشناسان ازدواج معتقدند، که چنین ازدواجی حداقل ۱۵ تا ۲۰ میلیون دلار هزینه مستقیم و ۱۵ تا بیست میلیون دلار هزینه غیر مستقیم داشته است.
این در شرایطی است که گستردگی فقر در بسیاری از کشورهای !!! ی، رنج مضاعفی را بر مسلمین تحمیل کرده و اسراف و تبذیر از منکرات بزرگ شمرده می شود.برچسب ها : ازدواج شاهانه - ازدواج ,مراسم ,دلار هزینه ,میلیون دلار
ازدواج شاهانه ازدواج ,مراسم ,دلار هزینه ,میلیون دلار
توقف حج عمره ...

درخواست حذف وبلاگ

:: توقف حج عمره ...
حادثه تاسف بار فرودگاه جده از طرق دیپلماتیک و با مقامات سعودی پیگیری شده است و آنها قول داده اند که مجرمین این اتفاق را محاکمه و به جزای اعمال خود برسانند و حتی تصریح کرده اند که آنها را !!! کنند.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد !!! ی، "علی جنتی" !!! فرهنگ و ارشاد !!! ی در حاشیه بزرگداشت روز زن که صبح امروز در سالن سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد !!! ی برگزار شد؛ با بیان این مطلب گفت: بنده امروز به رئیس سازمان حج و زیارت دستور دادم، تا زمانی که افراد مجرم در حادثه فرودگاه جده مجازات نشده‌اند، عمره به طور کلی تعلیق شود.   و قرار است گزارش این اقدام به ریاست جمهوری نیز ارایه شود.

وی ادامه داد: با توجه به اعلام مقامات سعودی برای محاکمه مجرمین حادثه فرودگاه جده  تاکنون اقدامی نشده  و در این اتفاق روح مردم ایران و افکار عمومی اجریحه‌دار شده‌‌است و بسیاری از مراجع عظام تقلید هم در این باره اظهارنظر و تاکید کرده‌اند که پیش از این هم برخوردهای ناشایستی  با زائران ایرانی صورت گرفته‌است.

جنتی درباره سوالی مبنی بر چگونگی واگذاری امور اجرایی بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: برخی امور اجرایی این نمایشگاه به اتحادیه ناشران و تشکل های مربوطه واگذار و در این دوره از برگزاری نمایشگاه کتاب بخش عمده ای از امور اجرایی به عهده این تشکل ها نهاده شده است و وزارت فرهنگ و ارشاد !!! ی بیشتر برنامه ریزی، نظارت و سیاستگذاری را بر عهده دارد.

وی افزود: در بخش بین الملل نمایشگاه کتاب نیز تلاش شده است تا تعداد ناشران حاضر هم از نظر کمی و هم از نظر کیفی مورد توجه قرار گیرد که نسبت به گذشته نیز افزایش داشته است.

!!! فرهنگ با اشاره به تشکیل تالارهای گفت و گو در این دوره از نمایشگاه کتاب ادامه داد: برگزاری این تالارها بر این امر تاکید دارد که نمایشگاه کتاب صرفا نمایشگاه نیست و ما آن را بیشتر یک باشگاه بزرگ فرهنگی می دانیم که محل مناسبی برای بحث و گفت و گوهای فرهنگی و علمی است.

وی درباره سایت های بدون مجوز گفت: سایت های بدون مجوز باید همانند سایر رسانه ها و مطبوعات دارای مجوز نشر باشند و آنها نیز مانند دیگر رسانه ها مشمول قانون مطبوعات هستند و خوشبختانه در چند ماه اخیر بسیاری از مسوولان اینگونه سایت ها برای دریافت مجوز فعالیت خود مراجعه کرده اند و صاحب شناسنامه شده اند.

جنتی افزود: ولی تاکنون بخش عظیمی از این سایت ها مجوز نگرفته اند و وزارت فرهنگ و ارشاد !!! ی به آنها اخطار داده است که در صورت عدم مراجعه برای دریافت مجوز فعالیت از ادامه فعالیت و نشر آنها جلوگیری می شود.

عضو ک !!! نه !!! ت تدبیر وامید در پاسخ به این سوال درباره چگونگی فعالیت خبرنگار اسراییلی در ایران تاکید کرد: به هیچ عنوان به فرد عنوان شده به نام خبرنگار مجوزی داده نشده است و باید گفت که شخص نامبرده با دغل کاری که انجام داده  و با پاسپورت اروپایی به عنوان توریست وارد ایران شده و فعالیت خبری خود را انجام  و بعد از بازگشت محرز شده که خبرنگار بوده و بدون مجوز این کا را انجام داده است.

 

 منبع وزارت ارشاد
۲۴ فروردین ۱۳۹۴ ۱۳:۵۳
 
 


برچسب ها : توقف حج عمره ... - مجوز ,نمایشگاه ,فرهنگ ,ارشاد ,وزارت ,داده ,ارشاد !!! ی ,وزارت فرهنگ ,نمایشگاه کتاب ,بدون مجوز ,امور اجرایی
توقف حج عمره ... مجوز ,نمایشگاه ,فرهنگ ,ارشاد ,وزارت ,داده ,ارشاد !!! ی ,وزارت فرهنگ ,نمایشگاه کتاب ,بدون مجوز ,امور اجرایی
Facebook Twitter Google Plus Digg Share This RSS
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به وبلاگ 24.اطلاعات میباشد. همچنین تمامی اطلاعات، خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و وبلاگ 24.اطلاعات هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد .
جهت حذف وبلاگهای با محتوای نا مناسب شما میتوانید بر روی گزینه "درخواست حذف" در همان صفحه وبلاگ کلیک نمائید.
All rights reserved. © WEBLOG24.INFO 2016