وبلاگ 24.اطلاعات

اوردوز و پیشگیری از مرگ حتمی

درخواست حذف وبلاگ

:: اوردوز و پیشگیری از مرگ حتمی

اوردوز و پیشگیری از مرگ حتمی

در حال حاضر اوردوز بیشترین علت مرگ و میر در بین استفاده کنندگان تمواد مخدر است.خصوصاً افرادی که به مواد مخدر خطرناکی همچون هروئین ، کرک ف شیشه ف متادن و یا مصرف همزمان دو یا چند نوع ماده گرایش می یابند.

مهمترین دلایلی که باعث اوردوز می شوند شامل :
1- تزریق مواد مخدر از هر نوع بدون درنظر گرفتن دوز مصرفی و تحمل جسمی فرد. خصوصاً مصرف کنند گاه هر
ویین .
2- تداخل داروئی با الکل یا دارو :

مصرف بیش از حد اپیوئیدها ، هرویین با مواد دیگر که حاوی الکل یا بنزودیازپینها (مثل دیازپام واکثر خواب آورها) استفاده شود.

3- استفاده مواد بیش از حد تحمل بدن:

فرد پس از چند روز ، ماه و یا سال به مصرف مواد برگشت خورده و تصور نماید که ا !!! ین دوز مصرفی خود را بایستی مصرف کند.


باورهای غلط در مورد درمان افراد اوردوز:

1- تلاش برای راه رفتن فرد اوردوز کرده :نه تنها کمکی نمی کند بلکه باعث اتلاف وقت نیز می شود.و حتی با فعالیت !!! فرد ضربان قلب نیز افزایش میابد و این خود باعث افزایش جذب مواد با سرعت بیشتری میشود.


2- ریختن آب سرد روی فرد اوردوز کرده:اگر از فردی شنیده اید که با این کار به هوش آمده فقط به این دلیل بوده که خوش شانس بوده و مقدار موادی که مصرف کرده بوده مقدار کشنده ای نبوده است وآب سرد هیچ نقشی در به هوش آمدن وی نداشته است. این کار نیز علاوه بر اتلاف وقت بسیار خطرناک است زیرا انذاختن فرد بی هوش در آب ممکن است باعث خفگی وی شود.

3- سیلی زدن یا سوزاندن فرد این نیز نیازی به توضیح ندارد این کارها تنها باعث آسیب و صدمه به فرد بی هوش می شود. با سیلی زدن تنها می شود فهمید که فرد خواب است یا بی هوش است.

4- تزریق آب نمک به فرد اوردوز کرده: آب نمک هیچ تأثیری بر روی هرویین و دیگر مواد مخدر ندارد و رعایت ن !!! مسایل استریل در حین تزریق و استریل نبودن خود آب نمک تزریقی باعث انتقال عفونتهای خونی و مسایل جدی دیگر می شود.

علائم اوردوز

 فردی که اوردوز کرده را در وضعیت ریکاوری قرار دهید به عبارتی بر روی پشت خابانیده و وضعیت گردن وی را طوری قرار دهید که بهترین وضعیت جهت تنفس وی ایجاد گردد.با صدا زدن ، تکان دادن و در آ !!! با سیلی آهسته می توانیند ضریب هوشی وی را تشخیص دهید.

حتی ممکن است ضربان قلب و تعداد دفعات دم و بازدم وی در هر دقیقه به یکبار برسد تا هنگامی که اورانس نرسیده مجاری تنفسی وی را باز نگاه دارید.

علائم دیگر در یک فرد بیهوش عبارتند از:
- !!! ناس عمیق کشیدن

-آبی و کبود شدن

-نفس نکشیدنبرچسب ها : اوردوز و پیشگیری از مرگ حتمی - اوردوز ,مواد ,باعث ,مصرف ,کرده ,مخدر ,اوردوز کرده ,مواد مخدر ,قرار دهید
اوردوز و پیشگیری از مرگ حتمی اوردوز ,مواد ,باعث ,مصرف ,کرده ,مخدر ,اوردوز کرده ,مواد مخدر ,قرار دهید
شریک محبت

درخواست حذف وبلاگ

:: شریک محبت

به نام قدرت مطلق

در روز پنجشنبه 1392/12/22 جلسه ی سوم از دور سی وسوم کارگاه های آموزشی عمومی شعبه ی اصفهان بانگهبانی:مسافر منصور !!! ی :جناب آقای امین دژاکام دبیری:مسافر پیام وبادستورجلسه ی"شریک محبت"راس ساعت 17:15 شروع به کار نمود
 
 

وقتی که یک گله بوفالو در حال کوچ !!! است اگر یک اسب همراه این بوفالوها باشد آن‌ها هیچ اعتنایی به این اسب نمی کنند ممکن است که همراه آن‌ها باشد ولی هیچ‌چیزی از آن‌ها دریافت نمی‌کند و اگر یک خطری هم به وجود بیاید و چیزی به گله حمله کند قطعاً اولین چیزی که به چشم می‌آید و آسیب می‌بیند در گله‌ی بوفالوها اسب است که یک وصله‌ی ناجور است ولی به همان اندازه که وجود این اسب در گله برایش خطرناک است جدا شدن او از گله نیز به همان اندازه موجب خطر برایش می‌شود.

 برچسب ها : شریک محبت - آن‌ها ,همان اندازه ,شریک محبت
شریک محبت آن‌ها ,همان اندازه ,شریک محبت
آداب معا !!! و بی ادبی، تعادل و بی تعادلی

درخواست حذف وبلاگ

:: آداب معا !!! و بی ادبی، تعادل و بی تعادلی

«به نام خدا»

     سالهای سال، مدت زمانی بس طولانی که به تصور در نمی‌آید، برای قطع مصرف و بهبودی فرد مصرف کننده مواد مخدر از لغت ترک استفاده می‌شد. در اصل راههایی هم که برای قطع مصرف مواد مخدر طی می‌شد، راههای ترک مواد مخدر بود. تا اینکه با پیدا شدن راه درمان بیماری اعتیاد توسط آقای !!! حسین دژاکام و مطرح شدن روش درمانی dst از سوی ایشان، بشر برای قطع مصرف مواد یک مصرف کننده و اعتیاد به انواع مواد مخدر و الکل، به مرحله‌ای فراتر از ترک دست پیدا کرد و آن درمان بود.

درمان به معنای واقعی یعنی درمان در سه ضلع جسم، روان و جهانبینی. در ضلع جسم این به آن معنا است که فیزیولوژی و سیستم اعصاب مرکزی که در زمان اعتیاد مورد هجوم مستقیم مواد مخدر بوده‌اند، با استفاده از روش dst، به نقطه‌ای برسند که هیچ آثاری از ت !!! یب در آنها مشاهده نشود، در اصل فرد به روزی قبل از نقطه شروع اعتیادش بازگردد، یعنی جایی که بسیاری از انسانها هستند. اما دو ضلع دیگر برای تکمیل شدن مثلث درمان اعتیاد برای انسان باقی می‌ماند؛ یعنی روان و جهانبینی.برچسب ها : آداب معا !!! و بی ادبی، تعادل و بی تعادلی - مواد ,درمان ,مخدر ,مصرف ,اعتیاد ,یعنی ,مواد مخدر ,مصرف مواد ,مصرف کننده
آداب معا !!! و بی ادبی، تعادل و بی تعادلی مواد ,درمان ,مخدر ,مصرف ,اعتیاد ,یعنی ,مواد مخدر ,مصرف مواد ,مصرف کننده
خود واقعی نوشته ویلیام وایت

درخواست حذف وبلاگ

:: خود واقعی نوشته ویلیام وایت

برای همهٔ ما تفاوتی میان آنچه واقعاً هستیم و آنچه به دیگران نشان می‌دهیم وجود دارد. سلامت شخصی، یکپارچگی شخصیت و کمال شخص نقش بسزایی در نزدیک شدن من واقعی شخص و آنچه او به دیگران نشان می‌دهد دارد. این تلفیق برای آنانی که به دنبال تغییر شکل از یک فرد مصرف کننده به فرد در ریکاوری هستند کاملاً واجب و ضروری است.

این مطلب یک اختلال شخصیتی است که لازمه درمان آن صادقانه زیستن و صادق بودن با خود است و همین است که باعث شده است که افراد مصرف کننده بودن در ریکاوری را خیلی فراتر از ترک اعتیاد بدانند.

آنچه سفر به سوی سلامت در درمان اعتیاد را نسبت به سفرهای دیگر خطرناک‌تر می‌کند وجود همین دوگانگی در قلب بیماری اعتیاد است. اعتیاد من واقعی شخص را بیرون می‌کند و تنها ماسک را باقی می‌گذارد. با هر بار تکرار مصرف، مواد مخدر قوی‌تر می‌شود و شخص ضعیف‌تر.

معتاد بودن مانند هن !!! یشه بودن است— مانند یک آفتاب پرست که مرتباً رنگ عوض می‌کند و ارتباط با مواد مخدر را مخفی می‌کند تا رابطه مواد مخدر با فرد هر روز قوی و قوی‌تر شود.برچسب ها : خود واقعی نوشته ویلیام وایت - می‌کند ,آنچه ,اعتیاد ,مخدر ,مواد ,واقعی ,مواد مخدر ,مصرف کننده ,دیگران نشان
خود واقعی نوشته ویلیام وایت می‌کند ,آنچه ,اعتیاد ,مخدر ,مواد ,واقعی ,مواد مخدر ,مصرف کننده ,دیگران نشان
برخی داروها که موجب غیرطبیعی شدن آنزیم های کبدی می شوند

درخواست حذف وبلاگ

:: برخی داروها که موجب غیرطبیعی شدن آنزیم های کبدی می شوند

برخی داروها که موجب غیرطبیعی شدن آنزیم های کبدی می شوند

- مسکن ها از قیبل: آسپیرین، استامینوفن، ایبوپروفن، ناپرو !!! ن، دیکلوفناک و فنیل بوتازون

- ضد تشنج ها مثل فنی توئین، اسید والپوریک (دپاکوت)، کاربامازپین و فنوباربیتال. - آنتی بیوتیک ها مثل تتراسایکلین، سولونامید، ایزونیازید، سولفامتو !!! ازول، تریمتوپریم، نیتروفروناشن و فروکنازوا و دیگر داروهای ضدقارچ

 - کاهش دهنده کلسترول : لوواستاتین، پراواستاتین،آتروواستاتین، روزاواستاتین، سیمواستاتین و دیگر استاتین ها

 - نیاسین (ویتامین b3)

 - داروهای قلب و عروق مثل آمیودارون، هیدرالازین و کویینیدین

 - داروهای ض !!! سردگی شامل: سه حلقه ای ها

 معمولا آنزیم های کبدی بعد از چند هفته و یا چند ماه قطع دارو، به میزان طبیعی خود برمی گردند.

آزمایش عملکرد کبد باید هر شش ماه یک بار تکرار شود تا آنزیم های کبدی به مقدار طبیعی برسند.

 

نویسنده مریم سجادپوربرچسب ها : برخی داروها که موجب غیرطبیعی شدن آنزیم های کبدی می شوند - آنزیم ,کبدی ,داروهای ,موجب غیرطبیعی ,برخی داروها
برخی داروها که موجب غیرطبیعی شدن آنزیم های کبدی می شوند آنزیم ,کبدی ,داروهای ,موجب غیرطبیعی ,برخی داروها
کتاب «عشق، چهارده وادی برای رسیدن به خود» نوشته !!! به چاپ رسید

درخواست حذف وبلاگ

:: کتاب «عشق، چهارده وادی برای رسیدن به خود» نوشته !!! به چاپ رسید

امروز چهارشنبه یکم مردادماه، کتاب «عشق، چهارده وادی برای رسیدن به خود» نوشته !!! بالا !!! ه و پس از 14 سال به چاپ رسید. در آینده ای نزدیک مراسم رونمایی از این کتاب ارزشمند در پارک طالقانی برگزار خواهد شد. در زیر ع !!! های بخش ع !!! وب‌سایت کنگره 60 از رسیدن کتاب را خواهیم دید. به امید چاپ های آتی.

سردبیر بخش فارسی

 

 

 

منبع: وب سایت کنگره 60برچسب ها : کتاب «عشق، چهارده وادی برای رسیدن به خود» نوشته !!! به چاپ رسید - کتاب ,خود» نوشته ,نوشته !!! ,برای رسیدن ,وادی برای ,«عشق، چهارده ,خود» نوشته !!! ,کتاب «عشق، چهارده
کتاب «عشق، چهارده وادی برای رسیدن به خود» نوشته !!! به چاپ رسید کتاب ,خود» نوشته ,نوشته !!! ,برای رسیدن ,وادی برای ,«عشق، چهارده ,خود» نوشته !!! ,کتاب «عشق، چهارده
Facebook Twitter Google Plus Digg Share This RSS
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به وبلاگ 24.اطلاعات میباشد. همچنین تمامی اطلاعات، خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و وبلاگ 24.اطلاعات هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد .
جهت حذف وبلاگهای با محتوای نا مناسب شما میتوانید بر روی گزینه "درخواست حذف" در همان صفحه وبلاگ کلیک نمائید.
All rights reserved. © WEBLOG24.INFO 2016