مهاجم تند و تیز شیاطین سرخ ابراهیموویچ را ستوده است.

آنتونی مارسیال مهاجم فرانسوی باشگاه منچستریونایتد جدیدترین شخصی است که از تاثیر زلاتان ابراهیموویچ در رختکن تیمش به ویژه بر روی بازیکنان جوانتر گفته است. ابراهیموویچ طی 25 بازی 16 گل برای شیاطین سرخ زده و این روزها در خط آتش این تیم حرف اول را می زند و همین موجب شده تا مارسیال از تاثیر این بازیکن 35 ساله بر روی تیمش بگوید:

او بازیکن بزرگی است و ما نمی توانیم کمکش کنیم، بلکه از بودن کنار او، بازی !!! و تمرین کنار وی و از کاری که دارد می کند و در گذشته انجام داده تنها می توانیم یاد بگیریم. بر خلاف سنش او کمک بزرگی برای تیم ما بوده است؛ او دارد بار تیم را به دوش می کشد. امیدواریم که فرم او ادامه پیدا کند چون او دارد به ما کمک می کند که به رتبات بالاتر ج !!! برسیم؛ چیزی که هدف ماست.

به گزارش manutd.com مارسیال که دو بازی ای است که نیمکت نشین بوده، امیدوار است در دیدار برابر ساندرلند به ترکیب تیمش راه پیدا کند. این بازیکن که در فصل جاری چهار بار برای تیمش گ !!! نی کرده، همه چیز را امکان پذیر خوانده است.

در ترکیب ما تجربه فراوانی وجود دارد و ما در کنار یکدیگر باید ببینیم که برای رشد !!! چه می توانیم !!! . اکنون کمی با رتبه چهارم لیگ فاصله داریم؛ جایی که در صدد رسیدن به آن هستیم اما این به نهادینه !!! فرم فعلی مان و تغییر نتایج تیم به پیروزی وابسته است. باید آماده هر بازی ای باشیم اما اگر به همین منوال بازی کنیم و البته کمی بیشتر گ !!! نی کنیم، سپس خدا می کند که در این فصل به چند عنوان می توانیم دست پیدا کنیم.