با معرفی سایتی در خدمت شما عزیزان هستم که بصورت ماتری ی کار میکنه و برای اولین بار در دنیا شیوه نوین و بسیار پردرامد و البته راحتی رو ارائه داده برای ب درآمد از این سیستم .امروزه سیستم های ماتری ی زیادی در دنیا وجود دارند که تقریبا روش کار مشابه والبته پیچیده ای را دنبال میکنند که در اغلب اونها امکان رسیدن به درامد بالا سخت و دشوار می نماید.

اما در این سیستم روش کار بسیار راحت می باشد .روال کار سایت matrix-king بصورت ماتری 2×4 می باشد یعنی اینکه هر ی وارد این سیستم می شود صرفا نیازمند معرفی دو نفر خواهد بود تا ماتری وی شکل بگیرد و سپس این دو نفر دو نفر خود را معرفی خواهد کرد و البته به گونه ای طراحی شده است که اگر ی بعد از اینکه دو نفر خود را معرفی کرد و بعد از اون نفرات دیگری را جذب کرد ، نفرات جدید زیر مجموعه نفرات زیرین وی خواهند شد و به همین صورت اگر بالا سری شما نفرات جدیدی را جذب کند به صورت اتوماتیک زیرمجموعه شما قرا خواهند گرفت.

ماتری 2×4 یعنی اینکه با دونفر شروع می شود و دارای 4 پلن می باشد که مجموع تعداد افراد یک ماتری 30 نفر می شود به تصویر ذیل دقت فرمائید.

ماتری کینگ

مبلغ مورد نیاز برای ورود به این سیستم 10$ می باشد که از طریق پرفکت مانی و اوکی پی قابل پرداخت است . این مبلغ برای یک بار پرداخت می شود و نیازی به هیچ گونه آپگرید و پرداخت مبلغ دیگری نیست .

میزان کمیسیون پرداختی در matrix-king

در ماتری کینگ شما از دو جهت ب درامد خواهید کرد . کمیسیون تعیین شده برای هر نفری که با لینک شما ثبت نام نماید مبلغ 5 دلار می باشد که این به این معنی است به ازاء هر نفر که با لینک شما ثبت نام نماید کمیسیون 5 دلاری دریافت خواهید کرد که این کمیسیون رو میتونید بصورت بی نهایت دریافت کنید یعنی اینکه هر تعدادی که نفر جذب کنید محدودیتی ندارد و به ازاء هر نفری که معرفی میکنید کمیسیون خواهید گرفت. این یک سمت این سیستم بود.

جهت دیگر در این سیستم دریافت 150 دلار هستش در قبال کامل شدن ماتری شما .یعنی اینکه اگر شما که ثبت نام کردید ، زمانی که ماتری شما کامل گردید یعنی به 30 نفر مطابق شکل بالا رسید مبلغ 150 دلار بصورت مستقیم دریافت خواهید کرد .که امکان داره این ماتری هم توسط خود شما و هم به کمک دیگرانی که عضو جدید جذب میکنید کامل گردد و تفاوتی نمیکند و در هر حال به محض تکمیل شدن ماتری ، 150 دلار درامد خالص خواهید داشت.

پس روال کلی این شد که شما از یک سو با تکمیل شدن ماتری 150 دلار دریافت می کنید و از سوی دیگر به ازاء هر نفری که مستقیم جذب می کنید 5 دلار دریافت می کنید. به عبارت دیگر با تکمیل یک ماتری توسط خود ما ، مبلغ 300 دلار درامد خالص شما خواهد بود و این در حالی است که شما فقط 10 دلار پرداخت کرده اید.همین خصوصیت جالب و جدید هستش که این سیستم رو محبوب میکنه و مطمئنا نفرات بسیار زیادی به محض اطلاع جذب سیستم خواهند شد .

ویژگی جالب دیگر این سیستم این هستش که شما می توانید با تموم شدن ماتری و ب 300 دلار و یا بیشتر شما مجددا می توانید وارد سیستم شوید و بارها وبارها مسیر فوق را طی کنید و به درامد های بسیار بالا برسید.

تصویر ذیل مبالغ پرداختی را واضح تر نشان می دهد.

ماتری کینگ

البته این پایان کار نیست و وعده داده شده بزودی پلن های نقره ای و طلایی هم به سایت اضافه شود که مبلغ درآمد در این پلن ها  فوق العاده بالا خواهد بود.

این سیستم برای اولین بار در ایران توسط سایت ما ترجمه و معرفی شده و طبعا شما اولین نفراتی خواهید بود که از ایران ثبت نام می کنید و این شانس رو خواهید داشت تا نفراتی که توسط لینک نئوترید جذب این سیستم باشکوه می شوند براحتی تا چندین نفر از ماتری خود را تکمیل شده ببینند.

البته نکته مهمی وجود دارد اون هم اینکه هر ی فعال تر باشه و نفرات بیشتری رو با لینک خودش جذب کنه طبعا درامدش بیشتر خواهد شد و به ازاء هر یک نفر 5 دلار ب خواهد کرد.

مراحل ثبت نام در matrix-king

بعد از کلیک روی بنر زیر شما به سایت منتقل خواهید شد و باید فیلد های مربوط به مشخصات درخواستی خود را وارد کنید .بعد از کلیک روی بنر بالا و وقتی که به سایت منتقل شدید به سمت چپ صفحه سایت دقت کنید که اسم بالاسری شما درست باشد که اگر با لینک من ثبت نام کردید باید اسم mohammad  را ببینید که یوزنیمم هم mahdi95 هست .

حتما مشخصات خود را دقیق وارد کنید و در قسمت ایمیل هم ، ازgmail استفاده کنید .در همین بخش ثبت نام . در بخش withdraw information ، شماره حساب پرفکت مانی و نامی که در پرفکت مانی دارید را وارد کنید و در ا ین بخش که sponsor information می باشد بصورت اتوماتیک اسم بالاسری رو ثبت میکند که دست به این قسمت نزنید که اگر تغییر داده شود جایگاه شما در ماتری تعریف شده نخواهد بود .

بعد از ثبت نام موفق ، وارد سایت خواهید شد و در همان صفحه وضعیت اکانت شما  status: free member ثبت شده است که این یعنی اینکه شما فعلا عضو رایگان هستید و تا زمانیکه آپگرید نکنید و مبلغ 10 دلار حق عضویت را پرداخت نکنید در ماتری جای نخواهید گرفت و لینک رفرال گیری برای شما نیز نمایش داده نخواهد شد و همچنین تا 8 ساعت فرصت برای آپگرید دارید که در غیر اینصورت اکانت شما پاک خواهد شد.

برای پرداخت حق عضویت در مقابل status: free member باید روی آپگرید کلیک کنید تا به صفحه پرداخت منتقل شوید و در صفحه مذکور می توانید مبلغ 10 دلار مشخص شده را پرداخت کنید که به محض پرداخت عضویت شما به عضویت ویژه یا vip تغییر خواهد یافت و عملا وارد ماتری خواهید شد .

لینک رفرال گیری را می توانید از بخش سمت راست پروفایل خود و از قسمت network–> promotion center دریافت کنید که هم بصورت بنر و هم بصورت لینک خالی می تونید استفاده کنید برای دعوت نفرات .برداشت درامد ها هم از بخش اکانت و سپس funds- withdrawl  خواهد بود .

از بخش network–> stage matrix  هم می تونید برای مشاهده وضعیت ماتری خودتون و نفرات جذب شده استفاده نمائید.

محصولات هم زمانی خواهد بود که ماتری شما تموم شده باشد که خواهید توانست محصولات ارزشمندی که دارد را نمائید.

کل انچه که نیاز بود را عرض و هر که واقعا دنبال درامد خواهد و آسایش هستش براحتی میتونه وارد شده و به دنبال درامد های واقعی و بالا باشد.