وبلاگ 24.اطلاعات

خشونت خانگی

درخواست حذف وبلاگ

:: خشونت خانگی

انواع‌ خشونت‌ خانگی‌

خشونت‌ در خانواده‌ معنا و مفهوم‌ مختلفی‌ را در بر می‌گیرد. خشونت‌ والدین‌ با فرزندان‌، فرزندان‌ نسبت‌ به‌ هم‌، مرد نسبت‌ به‌ زن‌ و برع !!! ‌ جزو خشونت‌های‌ خانوادگی‌ هستند. اما شایع‌ترین‌ نوع‌ خشونت‌، رفتار خشونت‌آمیز و همراه‌ با سلطه‌ مرد نسبت‌ به‌ زن‌ است‌. این‌ خشونت‌ می‌تواند درقالب‌ خشونت‌های‌ جسمانی‌، !!! ‌، روانی‌ و روحی‌ و عاطفی‌ باشد. اما یکی‌ از شاخص ترین‌ نمونه‌های‌ خشونت‌ خانگی‌ محدود !!! ‌ !!! ن‌ در خانواده‌ است‌. از سوی‌ دیگر زمانی‌ که‌ فردی‌ در خانواده‌ تهدید می‌شود نیز نوعی‌ خشونت‌ روی‌ داده‌ است‌.

باید در نظر داشت‌ که‌ تمام‌ اشکال‌ خشونت‌ جسمی‌، !!! ‌، روانی‌، اقتصادی‌، عاطفی‌ و... از قدرت‌طلبی‌ و سلطه‌گری‌ فرد آزاررسان‌ ناشی‌ می‌ شود.
 


برچسب ها : خشونت خانگی - خشونت‌ ,است‌ ,خانواده‌ ,نسبت‌ ,خشونت‌ خانگی‌
خشونت خانگی خشونت‌ ,است‌ ,خانواده‌ ,نسبت‌ ,خشونت‌ خانگی‌
برخورد با رفتار های خشن وخشونت

درخواست حذف وبلاگ

:: برخورد با رفتار های خشن وخشونت
 
 

برخورد درست با رفتارهای خشن

رفتارهای خشن و برخوردهای خشونت امیز با همسر و همکاران این روزها یکی از پایه های ثابت مشکلات رفتاری و اجتماعی  است که بایستی با راه و روشی درست با آن رفتار و مقابله کرد. حتما شما هم بارها شاهد دعوای رانندگان بر سر مسافر در خیابان ها بوده اید و یا شنیده اید که !!! ن و یا دختران به دلیل رفتار خشونت امیز مردان راهی بیمارستان شده اند.

از نزاع های آشکار تا کارمند ساده ای که از ترس آبروی فردی و خانوادگی و رفتار خشک و خشن مدیران، گزارشی از رفتار ناشایست همکارش در محیط اداری ارائه نمی کند، در لایه های پنهان جامعه انواع خشونت های جسمی و عاطفی را رقم می زند.

روز جهانی مبارزه با خشونت علیه !!! ن هوای چهارمحال و بختیاری برفی بود، با این شرایط یاد حرف های یک جامعه شناس افتادم که می گفت، توپوگرافی از دلایل خشونت است، حرفی که یک مقام مسئول از سازمان ملل نیز آن را تایید کرد و گفت، یکی از عوامل خشونت در چهارمحال و بختیاری نبود رطوبت کافی و خشکی آب و هوا، ویژگی های اقلیمی منطقه و معماری شهری است.

 

 برچسب ها : برخورد با رفتار های خشن وخشونت - خشونت ,رفتار ,خشونت امیز
برخورد با رفتار های خشن وخشونت خشونت ,رفتار ,خشونت امیز
6عامل خشونت

درخواست حذف وبلاگ

:: 6عامل خشونت

 

6 عامل زمینه‌ ساز خشونت را جدی بگیرید

«خشونت» همواره در تاریخ بشر قصه و غصه‌ای پردامنه داشته ‌است. و این روزها به دلیل اقدام‌های خشونت‌آمیز !!! ، خشونت و خشونت ورزی و دلایل زمینه‌ساز آن به دغدغه‌ای برای اهالی فکر بدل شده‌ است. از این رو، 24 دی ‌ماه مؤسسه پرسش میزبان !!! مصطفی ملکیان و !!! احسان شریعتی و کریم نصر شد تا درباره خشونت به بحث نشینند.


برچسب ها : 6عامل خشونت - خشونت
6عامل خشونت خشونت
بحران خاورمیانه عامل اصلی تشدید خشونت در جهان است

درخواست حذف وبلاگ

:: بحران خاورمیانه عامل اصلی تشدید خشونت در جهان است

 

بحران خاورمیانه عامل اصلی تشدید خشونت در جهان است

 
آ !!! ین آمارهای ارائه شده حاکی از آن است که جنگ و درگیری در خاورمیانه شاخص صلح جهانی را با اُفتی بی سابقه مواجهه کرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، شاخص صلح جهانی سال ۲۰۱۶ که امروز چهارشنبه منتشر شد نشان می دهد جهان به واسطه خشونت، کشتار، حملات تروریستی و بی خانمانی جمع کثیری از !!! نان زمین که از بعد از جنگ جهانی دوم بی سابقه بوده است، به بحرانی ترین وضعیت خود در ۲۵ سال گذشته رسیده است.

این شاخص سالانه که ۲۳ مولفه از جمله جرایم خشونت آمیز، سطوح نظامی کشورها و مقدار واردات سلاح آنها را ارزی !!! می کند، تشدید بحران های خاورمیانه را دلیل اصلی وخامت اوضاع فعلی جهان عنوان می کند.

البته به گفته محققین با عبور از منطقه خاورمیانه در واقع جهان روندی صلح آمیز را در یک سال گذشته سپری کرده است.برچسب ها : بحران خاورمیانه عامل اصلی تشدید خشونت در جهان است - جهان ,خاورمیانه ,شاخص ,جهانی ,تشدید ,اصلی ,تشدید خشونت ,اصلی تشدید ,عامل اصلی ,خاورمیانه عامل ,بحران خاورمیانه ,اصلی تشدید خشونت
بحران خاورمیانه عامل اصلی تشدید خشونت در جهان است جهان ,خاورمیانه ,شاخص ,جهانی ,تشدید ,اصلی ,تشدید خشونت ,اصلی تشدید ,عامل اصلی ,خاورمیانه عامل ,بحران خاورمیانه ,اصلی تشدید خشونت
علّت به وجود آمدن خشنوت درجهان ؟

درخواست حذف وبلاگ

:: علّت به وجود آمدن خشنوت درجهان ؟

 

علّت  به وجود آمدن خشنوت درجهان ؟

به نظرمن زیاده خواهی و قدرت طلبی سردمداران  و سلطه گران بین المللی عامل ایجاد خشونت درجهان می باشد. ویکی از عوامل اصلی خشونت ونا امنی درجهان وجود کشوری زالو صفت وخونخواربه نام !!! می باشد.

سرنخ بسیاری ازخشونت ها وجنگ ها درجهان از !!! نشأت می گیرد، که برای ازبین بردن آن همه کشورهای جهان با ید اقدام کنند.

تا مادامی که  استعمارگر ان جهان خوار به کشورگشایی و جنگ و غارت  وخون خواری ونسل کشی، کشورها  کوچکتر ومظلوم می پردازند، هرگز جهان و دنیای خوب و آرامی نخواهیم داشت و اگر این جنگ ها نباشد و حاکمان به درآمدهای اقتصادی وثروت ومرزهای خود قانع باشند و هزینه ی کلانی که صرف می کنند نباشد، جهان خوبی خواهیم داشت. چون قسمت هنگفتی از درآمدهاو هزینه های !!! ب شده توسط کشورهای جنگ طلب، بیهوده برای سلاح و سرباز و تجهیزات جنگی صرف می شود، که می تواند صرف آبادانی ورشد وتوسعه ی کشورها وجهان (کمک به سازمان بین الملل ) وپیشرفت علم وتکنولوژی وبهداشت شودوهمه ی مردم جهان از این پیشرفت ها استفاده کنند.

وبلاگ :انسان دوستی 


برچسب ها : علّت به وجود آمدن خشنوت درجهان ؟ - جهان ,درجهان ,وجود ,خشنوت درجهان ,آمدن خشنوت ,وجود آمدن ,آمدن خشنوت درجهان
علّت به وجود آمدن خشنوت درجهان ؟ جهان ,درجهان ,وجود ,خشنوت درجهان ,آمدن خشنوت ,وجود آمدن ,آمدن خشنوت درجهان
ریشه خشونت در جهان امروز

درخواست حذف وبلاگ

:: ریشه خشونت در جهان امروز

ریشه خشونت در جهان امروز

در یکی از شب ها، همسر رئیس جوزف از او پرسید: رئیس جوزف! حال که !!! سفید این همه به اعضای قبیله حمله می کند، می کشد، آتش می زند و مزارع و دام ها را نابود می کند چرا دستور حمله تلافی جویانه نمی دهی؟!
چند سال پیش، در اوایل دهه شصت شمسی، تلوزیون ایران یک !!! سینمایی !!! یی به نمایش گذاشت که هنوز می تواند یادآوری آن برایمان پندآموز باشد. 

داستان مربوط می شد به تداوم جنگهای داخلی ایالات متحده !!! میان قبایل سرخپوستان و !!! سفیدپوستان در سالهای دور. رئیس پیر قبیله سرخپوست که فوت کرد، طبق سنت آپاچی ها، می بایست پسر بزرگش جانشین او در !!! ی قبایل می شد. پسر ارشد او به نام جوزف در !!! هاروارد مشغول تحصیل بود که با همسرش راهی قبیله شده و جانشین پدر شد. 
 


برچسب ها : ریشه خشونت در جهان امروز - قبیله ,جوزف ,رئیس ,رئیس جوزف ,جهان امروز ,ریشه خشونت
ریشه خشونت در جهان امروز قبیله ,جوزف ,رئیس ,رئیس جوزف ,جهان امروز ,ریشه خشونت
آیا !!! دین خشونت است ؟

درخواست حذف وبلاگ

:: آیا !!! دین خشونت است ؟

 

آیا !!! دین خشونت است؟

  چرا در قرآن بارها دستور قتل کافران داده شده تا آنجائیکه گفته شده: واقتلوهم حیث ثقفتموهم یعنی بکشید آنها را هر جا که آنها را یافتید ( 191 / بقره ) آیا این خشونت نیست؟

 جواب

خداوند در برابر آزار و اذیت مشرکین چهاردستور به پیغمبر و مومنین داده است

دستور اول: دستور به صبر: "فاصبر علی ما یقولون..." یعنی ای پیغمبر در برابر بدگوئی و زخم زبان آنان صبر پیشه کن ( طه / 130 )

دستور دوم: دستور به بخشش و نادیده گرفتن اذیت و آزار: "فاعفوا و اصفحوا..."

 یعنی بدیهای آنان را ببخشید و اصلا نادیده بگیرید

( بقره / 109 )

دستور سوم: دستور به صبر در ریختن خون آنان: "کفوا ایدیکم..."

 یعنی از ریختن خون مشرکین دست بردارید ( نساء /77 )

 برچسب ها : آیا !!! دین خشونت است ؟ - دستور ,آنان ,خشونت
آیا !!! دین خشونت است ؟ دستور ,آنان ,خشونت
Facebook Twitter Google Plus Digg Share This RSS
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به وبلاگ 24.اطلاعات میباشد. همچنین تمامی اطلاعات، خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و وبلاگ 24.اطلاعات هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد .
جهت حذف وبلاگهای با محتوای نا مناسب شما میتوانید بر روی گزینه "درخواست حذف" در همان صفحه وبلاگ کلیک نمائید.
All rights reserved. © WEBLOG24.INFO 2016