بانوی گمشده

از هفته نخست دی‌ماه در تماشاخانه ارغنون؛

مهشاد مخبری با نمایش «بانوی گم‌شده» روی صحنه می‌رود

 

نمایش «بانوی گم‌شده» به کارگردانی فرهاد شریفی و تهیه‌کنندگی سیدحسام میرحجازی، با پشت سر گذاشتن آ !!! ین جلسات تمرین، از هفته نخست دی‌ماه در تماشاخانه ارغنون اجرا می‌شود.

به گزارش مشاور رسانه‌ای گروه، نمایش «بانوی گم‌شده» به نویسندگی هلن خان‌زاده !!! ی،کارگردانی فرهاد شریفی و تهیه‌کنندگی سیدحسام میرحجازی با آغاز ماه دی در تماشاخانه ارغنون روی صحنه می‌رود.

«بانوی گم‌شده» اثری اجتماعی با رویکرد طنز، روایتی از سرگذشت هنرمندان یا افرادی است که در کهولت سن، دچار فراموشی شده‌اند و آرزوهای خود را بر بادرفته می‌پندارند.

مهشاد مخبری ـ بازیگر مهمان از گروه تئاتر اتوپیا ـ به‌عنوان تنها بازیگر نمایش «بانوی گم‌شده»، در آن ایفای نقش می‌کند. دیگر عوامل نمایش عبارتند از: مهدی یزدی (نوازنده و همراه)، پروین کوثری (طراح لباس و صحنه)، بابک حقی (آفیش و بروشور)، قاسم فرجی (افکت و ضبط)، سهیلا تیلاوی (دستیار و برنامه‌ریز)، احمدرضا حجارزاده و الهه حاجی‌زاده (تبلیغات و روابط‌عمومی).

این نمایش، اثری از گروه تئاتر «راشا» است که هر روز غیر از شنبه‌ها ساعت20:30 در تماشاخانه ارغنون به نشانی خیابان حافظ، خیابان نوفل‌لوشاتو، بعد از تقاطع رازی، جنب کلینیک شهیدحیدری، بن‌بست زیبا، پلاک1 اجرا می‌شود. علاقه‌مندان به تماشای این نمایش می‌توانند برای رزرو بلیت با شماره 09354461052 تماس بگیرند یا به سایت ........ مراجعه !!! ند.