وبلاگ 24.اطلاعات

انتخابات امریکا

درخواست حذف وبلاگ

:: انتخابات امریکا
با پیروزی دونالد ترامپ همسر او ملانیا ترامپ بانوی اول امریکا شد .  با رییس جمهور شدن ترامپ- ملانیا قادر به دور ماندن از نورافکن شهرت و توجه عوام نخواهد بود . اشنایی با ملانیا ترامپ - همسر دونالد ترامپ همچنان یک معما است همسر 45 ساله میلیاردر امریکایی در بخش از مبارزات انتخاباتی حزب جمهوری خواه حاضر شد با این وجود وی از ارایه اطلاعات خصوصی درباره خود و گذشته اش امتناع کرده است . او به 5 زبان مسلط است تسلط به زبنهای اسلوونیایی - انگلیسی - صربی - فرانسوس - و المانی می تواند در کاخ سفید مفید واقع شود .



برچسب ها : انتخابات امریکا - ترامپ ,ملانیا ,همسر ,ملانیا ترامپ ,ترامپ همسر ,دونالد ترامپ
انتخابات امریکا ترامپ ,ملانیا ,همسر ,ملانیا ترامپ ,ترامپ همسر ,دونالد ترامپ
افزایش کشته های شیعیان نیجریه

درخواست حذف وبلاگ

:: افزایش کشته های شیعیان نیجریه
تعداد !!! ی حمله نیروهای پلیس نیجریه به !!! شیعیان به مناسبت اربعین حسینی در این کشور به 15 نفر افزایش پیدا کرده است .روز دوشنبه نیروهای امنیتی نیجریه اقدام به تیراندازی به سوی هزاران نفر از شیعیانی !!! د که در حال !!! نمادین از شهر کانو به سمت شهر زاریا در شمال این کشور بودند . خشونت نیروهای امنیتی نیجریه علیه شیعیان کشور سابقه طولانی دارد حمله اخیر یک سال پس از حملات !!! نیجریه به شیعیان این کشور سابقه طولانی دارد .



برچسب ها : افزایش کشته های شیعیان نیجریه - نیجریه ,کشور ,شیعیان ,نیروهای ,طولانی دارد ,سابقه طولانی ,کشور سابقه ,امنیتی نیجریه ,نیروهای امنیتی ,کشور سابقه طولانی ,نیروهای امنیتی نیجریه
افزایش کشته های شیعیان نیجریه نیجریه ,کشور ,شیعیان ,نیروهای ,طولانی دارد ,سابقه طولانی ,کشور سابقه ,امنیتی نیجریه ,نیروهای امنیتی ,کشور سابقه طولانی ,نیروهای امنیتی نیجریه
طرح اتحادیه اروپا برای تقویت دفاعی

درخواست حذف وبلاگ

:: طرح اتحادیه اروپا برای تقویت دفاعی
28 کشور عضو اتحادیه اروپا درباره طرح تقویت تد !!! ر دفاعی و امنیتی برای این اتحادیه توافق !!! د . بر اساس این طرح کشورهای عضو اتحادیه اروپا همکاریهای گسترده امنیتی و نظامی از جمله !!! یت های حفاظت در خارج از مرزهای این اتحادیه خواهند داشت. همزمانی این توافق با انتخابات دونالد ترامپ به عنوان رییس جمهور امریکا باعث سوال های زیادی شده است . فدریکا موگرینی - مسول سیاست خارجه اتحادیه اروپا اما با اعلام اینکه این طرح پیش از انتخابات امریکا مورد بررسی بوده تاکید کرده که اتحادیه اروپا قصد رقابت با ناتو را ندارد . ترامپ در جریان اتخابات اعلام کرده بود که شاید در دوران او امریکا به طور خودکار اقدام به دفاع متحدان خود در ناتو نکند .



برچسب ها : طرح اتحادیه اروپا برای تقویت دفاعی - اتحادیه ,اروپا ,امریکا ,اتحادیه اروپا
طرح اتحادیه اروپا برای تقویت دفاعی اتحادیه ,اروپا ,امریکا ,اتحادیه اروپا
Facebook Twitter Google Plus Digg Share This RSS
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به وبلاگ 24.اطلاعات میباشد. همچنین تمامی اطلاعات، خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و وبلاگ 24.اطلاعات هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد .
جهت حذف وبلاگهای با محتوای نا مناسب شما میتوانید بر روی گزینه "درخواست حذف" در همان صفحه وبلاگ کلیک نمائید.
All rights reserved. © WEBLOG24.INFO 2016