فروش شارژ همراه اول – ایرانسل – رایتل از بانک ملی

یکی از خدماتی که بانک ملی ارائه می دهد فروش شارژ همراه اول ایرانسل و رایتل می باشد.که مشتری با داشتن رمز دوم عابر بانک ملی خود می تواند از این خدمات استفاده نماید

همچنین شما با داشتن رمز دوم عابر بانک ملی خود خیلی ساده تر می توانید با استفاده از نرم افزار اندورید, وب سایت فروش شارژ مشترکین و … نصب به !!! ید شارژ اقدام نمایید.

 مراحل !!! ید شارژ از سایت بانک ملی بدین شرح می باشد.

مشتری گرامی !!! ید اینترنتی شارژ سیم کارت اعتباری از طریق این سایت و با استفاده از کارتهای بانک ملی و با داشتن شماره ۱۶ رقمی کارت ، رمز اینترنتی کارت (قابل دریافت از طریق خودپردازهای بانک ملی) و پارامتر cvv2 (شماره ۳ یا ۴ رقمی مندرج بر روی یا پشت کارت) ضروری می باشد .
%image_alt% کاربر گرامی در هیچ یک از مراحل !!! ید از دکمه های back, refresh و forward استفاده نکنید در غیراینصورت !!! ید شما با اشکال مواجه خواهد شد.
%image_alt% در صورت بروز مشکل در حین  عملیات !!! ید , اطلاعات شارژ کارتهای شما تنها به آدرس ایمیل  شماارسال می شود  لذا در وارد !!! آدرس ایمیل خود  دقت فرمایید.
%image_alt% در صورت عدم نمایش و یا عدم دریافت ایمیل حاوی رمز شارژ کارت، لطفا شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی به همراه تاریخ تراکنش و یا کد پیگیری را به آدرس ایمیل [email protected] ارسال نمایید تا کد رمز شارژ !!! یداری شده مجددا برای شما ارسال گردد.

%image_alt% %image_alt% %image_alt%