فروش شارژ ایرانسل با کارت بانک پاسارگاد

مشترک گرامی ایرانسل , سایت مشترکین !!! ید شارژ ایرانسل را با کارت بانکهای خصوصی نظیر بانک انصار ,پاسارگاد , سینا ,اقتصاد نوین وغیره را نیز حمایت می کند.

اگر قصد !!! یدن شارژ ایرانسل با کارت بانک پاسارگاد را دارید به سایت شارژ مشترکین مراجعه کنید وسپس مراحل !!! ید شارژ ایرانسل را به درستی انجام دهید تا سیم کارت ایرانسل شما به صورت ارسال کارت شارژ ایرانسل و یا مستقیم شارژ شود .ابتدا گزینه شارژ ایرانسل را همراه با مبلغ شارژ را که حداقل ۵۰۰۰ ریال و حداکثر ۵۰۰,۰۰۰ ریال است و تعداد شارژمورد نظررا انتخاب نمایید سپس شماره همراه خود را وارد کنید تا کد رمزاز طریق پیامک به خط شما ارسال شود وارد !!! ایمیل برای !!! ید شارژ ایرانسل اختیاری است چنانچه ایمیل خود را وارد کنید ، کد شارژ به ایمیل شما نیز فرستاده می شود بعد از اینکه شماره همراه ودر صورت تمایل ایمیل خود را وارد کردید از میان بانک هایی که در صفحه مشاهده می کنید بانک مقصد را که در اینجا بانک پاسارگاد است را انتخاب کنید وروی دکمه پرداخت کلیک کنید .

 

 اطلاعات مورد نیاز جهت !!! ید شارژ ایرانسل با کارت بانک پاسارگاد

با زدن دکمه پرداخت به درگاه الکترونیکی بانک پاسارگاد متصل می شوید و صفحه ایی که مربوط به درگاه بانکی می باشد نمایش داده می شود . در این صفحه لازم است که مشخصات کارت بانک خود را که شامل : شماره ۱۶ رقمی درج شده بر روی کارت بانک ,رمز دوم !!! ید اینترنتی ، cvv2و تاریخ انقضاء کارت است را وارد نمایید . بعد از وارد !!! مشخصات کارت بانک وزدن دکمه !!! ید چنانچه مشخصات کارت بانک وارد شده صحیح باشد عملیات !!! ید شارژایرانسل با موفقیت انجام می شود و پیامی مبنی بر موفقیت در !!! ید شارژ ایرانسل با کارت بانک پاسارگاد برای شما نمایش داده می شود و کد شارژ به خط شما ارسال می شود به این ترتیب میتوانید خط خود را بدون صرف وقت و به آسانی ودر هر جایی که هستید از طریق سایت http://charge.moshtarakin.com شارژکنید.