وبلاگ 24.اطلاعات

اردوغان و انتخابات پیش‌روی مجلس ترکیه

درخواست حذف وبلاگ

:: اردوغان و انتخابات پیش‌روی مجلس ترکیه

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (entekhab.ir) :

دهم آبان‌ماه امسال، روز انتخابات مجدد مجلس ترکیه است. این انتخابات در حالی بعد از گذشت چند ماه تکرار می‌شود که اردوغان در مدت قانونی 45 روز نتوانسته‌است !!! ت ائتلافی تشکیل دهد. احزاب مخالف مبارزات !!! خود را در برابر اردوغان و حزب عد !!! و توسعه او شدت بخشیده‌اند و معتقدند شرایط اقتصادی، !!! و اجتماعی چندان در راستای سیاست‌های اردوغان نمی‌چرخد و دچار بحران شده است. اکنون بعد از دوماهی که از آغاز حملات ترکیه به مواضع حزب کارگران کُرد در شمال عراق می‌گذرد، پ.ک.ک مرگبارترین حمله خود را علیه !!! ترکیه انجام داده است. خبرگزاری‌ها از کشته شدن 22 نظامی و پ.ک.ک از کشته‌شدن 31 نظامی ترکیه در این عملیات، خبر داده‌اند. در عملیات دیگری بعد از یک روز در «دیاربکر» دو افسر پلیس کشته و تعدادی نیز زخمی شدند و با تشدید ناآرامی‌ها در دو ماه گذشته بیش از 70 نفر از نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه و بیش از 950نفر از اعضای نظامی پ.ک.ک در بمباران‌‌های جنگنده‌های !!! ترکیه در شمال عراق و درگیری‌های مسلحانه در داخل خاک ترکیه، جان‌شان را از دست داده‌اند. ناامنی‌های ناشی از تقابل نظامی در ترکیه، ارزش واحد پول این کشور در برابر دلار !!! را به پائین‌ترین سطح در تاریخ مدیریت اردوغان برده است.

هر دلار !!! با 03/3 لیر ترکیه معامله می‌شود و کارشناسان مالی بر این باورند که در صورت ادامه ناامنی‌ها در ترکیه، ارزش لیر در هفته‌های آینده شاهد افت بیشتر در قبال ارزهای معتبر خارجی خواهد شد. ناامنی‌ها خیلی فوری تأثیر منفی خود را بر بازار تجاری ترکیه گذاشته است. مشکل دیگر، به‌هم خوردن روال مطلوب صنعت گردشگری در ترکیه است که اخبار نا امنی‌ها موجب رکود شدید آن شده است و شرکت‌های توریستی ترکیه دچار بحران شده‌اند. اردوغان اگرچه مجوز دخ !!! ‌های نظامی در !!! را از مجلس این کشور گرفته، بحران جنگ در !!! از اصلی‌ترین و مهمترین مشکل او شده است. مشکل آوارگان و کردهای !!! که از مرز 3 میلیون نفر گذشته است، مشکلات نوار مرزی طولانی و ناامنی همه‌ !!! ا و روستاهای مجاور مرزهای !!! ، برای اردوغان بحران درونی را ساخته است. از مشکلات دیگر اردوغان تقابل با افکار او در درون «حزب عد !!! و توسعه» است که دیگر یکپارچگی گذشته با پذیرش فرماندهی او را ندارد. به‌نظر می‌رسد افکار عمومی در ترکیه از نتایج بحران ‌های ناشی از تفکر و سیاست‌های اردوغان رئیس جمهوری خسته شده‌اند، به‌خصوص که او همچنان و در چنین شرایط بحرانی، شعار تغییر قانون اساسی ترکیه را می‌دهد و می‌خواهد حدود اختیارات رئیس جمهوری را تا حد «مطلق» چنان بالا ببرد که در عمل، مجلس در سایه حاکمیت رئیس جمهوری قرار گیرد. بر این مشکلات گرایش اردوغان به اخوان المسلمین را باید افزود و این‌که حاکمیت ژنرال سیسی در مصر را کودتا می‌نامد و آن را !!! تی غیر ملی و غیرقانونی می‌خواند.

آنهم در حالی‌که خبرهای روابط !!! ت ترکیه و !!! در مطبوعات عربی و اروپایی منتشر شده است. اردوغان متهم به ارسال اسلحه و مهمات نظامی برای !!! است و این که مرزهای کشور را برای عبور اعضاء این گروه تروریستی باز نگهداشته است. تا اینجای کار و با وجود همه مشکلات در مدیریت انتخابات مهم و حساس مجلس در دهم آبان ماه آینده، او همچنان بر مواضع خود در سیاست‌های داخلی و خارجی تاکید می‌ورزد و هیچ نشانه‌ای از تغییر تاریخ انتخابات را نشان نمی‌دهد. اما در فاصله یک ماه آینده اگر بحران امنیتی و در کنار آن مشکلات مالی و اقتصادی چنان شدت پیدا کند که کنترل آن از مدیریت اردوغان خارج شود، باید شاهد تصمیم‌گیری‌های جدید از سوی او بود. بسیاری از تحلیلگران !!! در ترکیه و اروپا معتقدند که انتخابات مجدد مجلس یک آزمایش‌ و همچنین ریسک بزرگ برای اردوغان است. رئیس جمهوری ترکیه در پی !!! ب قدرت مطلق است تا با تغییر قانون اساسی تمامی برنامه‌های خود برای آینده کشور را به اجرا درآورد، در حالی‌که احزاب مخالف او و همچنین بخش قابل توجهی از جامعه ترکیه او را «دیکتاتور» می‌نامند و ادامه ریاست جمهوری او را برای کشور «فاجعه» می‌خوانند. انتخابات دهم آبان‌ماه مجلس در ترکیه نقطه عطف در تاریخ !!! این کشور خواهد بود، چه اردوغان پیروز آن شود و چه با قدرت‌ !!! خدا‌حافظی کند.

*ابوالقاسم قاسم زاده

 

اردوغان و انتخابات پیش‌روی مجلس ترکیهبرچسب ها : اردوغان و انتخابات پیش‌روی مجلس ترکیه - ترکیه ,اردوغان ,انتخابات ,نظامی ,مجلس ,بحران ,رئیس جمهوری ,مدیریت اردوغان ,دلار !!! ,برای اردوغان ,ترکیه، ارزش ,تغییر قانون اساسی
اردوغان و انتخابات پیش‌روی مجلس ترکیه ترکیه ,اردوغان ,انتخابات ,نظامی ,مجلس ,بحران ,رئیس جمهوری ,مدیریت اردوغان ,دلار !!! ,برای اردوغان ,ترکیه، ارزش ,تغییر قانون اساسی
علت گچ گرفتگی پای !!! محمدجواد ظریف+ع !!!

درخواست حذف وبلاگ

:: علت گچ گرفتگی پای !!! محمدجواد ظریف+ع !!!
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (entekhab.ir) :
در پی ع !!! ‌های منتشرشده از پای گچ گرفته محمد جواد ظریف در دیدار با رییس مجلس عراق مطلع شدیم یک ش !!! تگی تدریجی از مدت‌ها قبل در پای !!! خارجه به وجود آمده بود که برای مداوا، پای وی گچ گرفته شده است.

یک منبع مطلع در گفت‌وگو با ایسنا، در این ارتباط توضیح داد: سانحه ای برای !!! امور خارجه کشورمان رخ نداده است، بلکه از قبل ضایعه‌ای روی پای ایشان به مرور ایجاد شده بود که این ش !!! تی جزئی موجب درد و ناراحتی مخصوصا هنگام پیاده‌روی می‌شد و به توصیه پزشک متخصص جهت ترمیم ش !!! تگی روی پا، آن ناحیه گچ گرفته شده است.

علت گچ گرفتگی پای محمدجواد ظریف+ع !!!

 

 


برچسب ها : علت گچ گرفتگی پای !!! محمدجواد ظریف+ع !!!
علت گچ گرفتگی پای !!! محمدجواد ظریف+ع !!!
!!! ت مصر رسما استعفا کرد .

درخواست حذف وبلاگ

:: !!! ت مصر رسما استعفا کرد .

رئیس جمهور مصر استعفای ک !!! نه «ابرهیم محلب» نخست‌ !!! این کشور را پذیرفت و !!! نفت !!! ت مستعفی را مأمور تشکیل ک !!! نه کرد.

به گزارش فارس، «عبدالفتاح سیسی» رئیس جمهور مصر،‌ امروز شنبه استعفای !!! ت «ابراهیم محلب» نخست !!! این کشور را پذیرفت.

خبرگزاری رویترز با اعلام این مطلب نوشت که سیسی ک !!! نه محلب را مأمور «پیشبرد امور» !!! ت کرد. !!! ت موقت محلب تا زمان تشکیل !!! ت جدید به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

همچنین وبگاه خبری «الیوم السابع» مصر گزارش داد که السیسی «شریف اسماعیل» !!! نفت !!! ت مستعفی را !!! تشکیل ک !!! نه جدید کرده است.

به گزارش وبگاه خبری «الیوم السابع»، نخست !!! مصر صبح امروز به دیدار سیسی رفته و پس از ارائه گزارشی درباره عملکرد !!! تش طی مدت زمانی اخیر، استعفای خود را به رئیس جمهور ارائه داد.

رئیس جمهوری مصر با تمجید عملکرد شورای !!! ان، استعفای !!! ت محلب را پذیرفت.برچسب ها : !!! ت مصر رسما استعفا کرد . - !!! ت , !!! ,رئیس ,ک !!! نه ,استعفای ,محلب ,رئیس جمهور ,وبگاه خبری ,خبری «الیوم ,نخست !!! ,استعفای !!! ت
!!! ت مصر رسما استعفا کرد . !!! ت , !!! ,رئیس ,ک !!! نه ,استعفای ,محلب ,رئیس جمهور ,وبگاه خبری ,خبری «الیوم ,نخست !!! ,استعفای !!! ت
حضرت مریم اسوه پاکدامنی و ایمان

درخواست حذف وبلاگ

:: حضرت مریم اسوه پاکدامنی و ایمان
وَمَرْیَمَ ابْنَتَ عِمْرَانَ الَّتِی أَحْصَنَتْ فَرْجَهَا فَنَفَخْنَا فِیهِ مِن رُّوحِنَا وَصَدَّقَتْ بِکَلِمَاتِ رَبِّهَا وَکُتُبِهِ وَکَانَتْ مِنَ الْقَانِتِینَ ﴿۱۲ تحریم ﴾
 

مریم دخت عمران,همان !!! ى که خود را پاکدامن نگاه داشت و در او از روح خود دمیدیم و سخنان پروردگار و کتابهاى او را تصدیق کرد و از فرمانبرداران بود 

(ج15 فرهنگ قرآن ، ص 372)


برچسب ها : حضرت مریم اسوه پاکدامنی و ایمان
حضرت مریم اسوه پاکدامنی و ایمان
خادم الحسین (ع) و ابو الشهید حاج سید ابراهیم خجسته دارفانی را وداع گفت .

درخواست حذف وبلاگ

:: خادم الحسین (ع) و ابو الشهید حاج سید ابراهیم خجسته دارفانی را وداع گفت .
http://aghigh.ir/files/fa/news/1393/4/14/58984_363.jpg

 

خادم الحسین (ع) و ابوالشهید حاج سید ابراهیم خجسته ، پدر شهید سید وحید خجسته و برادر بزرگتر !!! حاج سید احد خجسته  ،  بنیانگذار هیات حسینی دلریش در تهران دارفانی را وداع و به دیدار ارباب بی کفنش شتافت .

 

مراسم تشیع آن مرحوم صبح روز شنبه 21 شهریور 1394  ساعت 9 صبح از حسینیه دلریش تهران انجام می شود .

 همچنین مراسم سوم آن مرحوم روز دوشنبه مصادف با شهادت باب المراد ، ابن الرضا حضرت !!! جواد علیه السلام در حسینیه دلریش تهران از ساعت 17 الی 19 برگزار می گردد .

 

          «  روحش شاد و یادش همیشه گرامی باد .  »برچسب ها : خادم الحسین (ع) و ابو الشهید حاج سید ابراهیم خجسته دارفانی را وداع گفت . - تهران ,دلریش ,خجسته ,دلریش تهران ,حسینیه دلریش ,ابراهیم خجسته ,خادم الحسین ,حسینیه دلریش تهران
خادم الحسین (ع) و ابو الشهید حاج سید ابراهیم خجسته دارفانی را وداع گفت . تهران ,دلریش ,خجسته ,دلریش تهران ,حسینیه دلریش ,ابراهیم خجسته ,خادم الحسین ,حسینیه دلریش تهران
شهادت حضرت !!! محمد تقی جواد آل محمد (ص) بر عموم شیعیان تسلیت باد .

درخواست حذف وبلاگ

:: شهادت حضرت !!! محمد تقی جواد آل محمد (ص) بر عموم شیعیان تسلیت باد .

 

پایگاه اطلاع رسانی محمد طراوت :

 

حضرت !!! جواد علیه السلام فرمود :

 

مؤ من در هر حال نیازمند به سه خصلت است : توفیق از طرف خداوند متعال، واعظى از درون خود، قبول و پذیرش نصیحت !!! ى که او را نصیحت نماید .

 

فرا رسیدن شهادت باب المراد ، ابن الرضا (ع) حضرت !!! محمد تقی ، جواد آل محمد (ص) را محضر !!! رئوف السلطان ابالحسن علی بن موسی الرضا المرتضی (ع)  و  !!! زمان (عج) و  خدمت همه شیعیان جهان تسلیت عرض می نماییم .

 

 

http://img1.tebyan.net/big/1386/09/291901602391752542305216926105671048220412.jpg

 

http://img1.tebyan.net/big/1390/07/3443922191451131682231771312061511171224246.gifبرچسب ها : شهادت حضرت !!! محمد تقی جواد آل محمد (ص) بر عموم شیعیان تسلیت باد . - !!! ,محمد ,جواد ,حضرت ,حضرت !!! , !!! محمد
شهادت حضرت !!! محمد تقی جواد آل محمد (ص) بر عموم شیعیان تسلیت باد . !!! ,محمد ,جواد ,حضرت ,حضرت !!! , !!! محمد
Facebook Twitter Google Plus Digg Share This RSS
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به وبلاگ 24.اطلاعات میباشد. همچنین تمامی اطلاعات، خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و وبلاگ 24.اطلاعات هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد .
جهت حذف وبلاگهای با محتوای نا مناسب شما میتوانید بر روی گزینه "درخواست حذف" در همان صفحه وبلاگ کلیک نمائید.
All rights reserved. © WEBLOG24.INFO 2016