بسم الله الرحمن الرحیم

!!! مرحوم محمد عمران از قاریان و مبتهلان معروف کشور مصر هستند که مطمئناً علاقه مندان به تلاوت قرآن، با ابتهالات و تلاوت های زیبای این قاری خوش صدا و ن !!! نای مصری آشنایی دارند.

 

 

 

مستندی کوتاه از زندگی نامه !!! که ماه رمضان امسال از قناة أزهری (یکی از شبکه های تلویزیونی کشور مصر که زیر نظر الازهر فعالیت می کند) پخش شده را همراه با !!! آماده !!! که می توانید از لینک زیر !!! یا مشاهده کنید:

http://www.aparat.com/v/qlhmm

البته زندگی نامه کوتاهی که از !!! محمد عمران موجود هست، مدت ها قبل به فارسی ترجمه شده و در سایت ها و وبلاگ های قرآنی اومده، ولی بیشتر این سایت ها ماجرای تأسف بار و ناراحت کننده ای که بعد از وفات !!! اتفاق افتاده رو به طور کامل توضیح ندادن و اکثراً به این صورت نوشتن که چند هفته بعد از وفات !!! رادیو و تلویزیون مصر از این خبر مطلع شدند، در حالی که ماجرا از این قرار هست که بیست روز بعد از وفات مرحوم محمد عمران، گواهی پذیرفته شدن !!! به عنوان قاری رادیو صادر شده و به منزل ایشان رسید. (مرحوم محمد عمران به عنوان مبتهل در رادیو پذیرفته شده بود ولی مجوز تلاوت نداشت، تا این که مسئولین رادیو بعد از وفات !!! به ایشان اجازه تلاوت دادند!!!)

ان شاء الله در پست بعد، تعدادی از شا !!! ارهای تلاوت !!! محمد عمران را تقدیم شما خواهم کرد. ولی در این جا یک تلاوت جدید و تازه منتشر شده از ایشان رو قرار میدم، تلاوتی از سوره مبارکه حمد و بقره که دهه نود میلادی از رادیوی کشور امارات پخش شده:

 

محمد عمران / سوره حمد و بقره 49-1 / به مدت 19 دقیقه

http://s5.picofile.com/file/8137122418/emran_hamd_baqare.mp3 !!!