وبلاگ 24.اطلاعات

مهدویت غرب و بازی های رایانه ای

درخواست حذف وبلاگ

:: مهدویت غرب و بازی های رایانه ای

(بسم الله الرحمن الرحیم)

یکی از اصول مشترک بین تمام ادیان الهی و اساطیر باستانی اقوام مختلف، بحث منجی موعود و آ !!! ا !!! مان می باشد؛ همان !!! ی که شیعیان او را مهدی، !!! یان او را عیسی، زرتشتیان او را سوشیانت و قوم های دیگر او را با نام های دیگر می خوانند. تمامی منتظران ظهور، به مرحله ای معتقدند که یک ضد منجی که عصاره تمام شرارت هاست و تمامی نیروهای !!! ی را به همراه خود دارد و مهم ترین مانع منجی موعود است، ظهور کند و در نبرد نهایی، میان این دو که جنگی بسیار بزرگ و خونین است، منجی موعود به همراه یارانش، به کمک امدادهای الهی، بر لشکر !!! پیروز می شوند. سربازان و یاران منجی، انسان هایی با ایمان و نیرومند هستند که خود را از قبل برای چنین روزی آماده کرده اند.برچسب ها : مهدویت غرب و بازی های رایانه ای - منجی ,موعود ,منجی موعود
مهدویت غرب و بازی های رایانه ای منجی ,موعود ,منجی موعود
آنچه درباره آرماگدون می‌گویند

درخواست حذف وبلاگ

:: آنچه درباره آرماگدون می‌گویند

(بسم الله الرحمن الرحیم)


آرماگدون واژه ای عبری است به معنای تپه شریفان یا کوه. تپه ای که در 20 مایلى جنوب، جنوب شرقى حیفا، قرار دارد و فاصله آن از دریاى مدیترانه، حدود 15 مایل است و از طرف دیگر در فاصله ی 55 مایلی تل آویو قرار دارد. گفته شده که در گذشته مکانی استراتژیک در محل تقاطع دو جاده مهم استراتژیک نظامى و کاروان رو قرار داشت. این مکان که یکی از شاه راه های اصلی بوده که مصر را به دمشق و مشرق مربوط می ساخت جنگ های بسیاری را به خود دیده .حتی برخى از تاریخنویسان اعتقاد دارند که در اینجا بیش از هر جاى دیگر در جهان، جنگ روى داده است. فاتحان کهن همیشه مى‏گفتند، "هر فرماندهى که مجدو را داشته باشد، در برابر همه مهاجمان پایدارى می‌کند."

مانند جنگ بین یهودیان و کنعانیان که در آ !!! یهودیان پیروز جنگ بودن "و بعد چنانکه مى‏دانیم، شاه سلیمان این شهر را مستحکم ساخت و به مرکزى براى اسبها و ارابههایش بدل کرد." آنچه قابل توجه است اینکه این منطقه بسیار محدود و کوچک است. به هر حال آنچه مهم است اینکه امروزه این مکان به عنوان مکانی برای جنگ آ !!! ا !!! مان بنیادگرایان انتخاب شده است. منطقه آرماگدون در غرب رود اردن و در میان الجلیل و السامره در دشت یزرعین قرار دارد.برچسب ها : آنچه درباره آرماگدون می‌گویند - آنچه ,آرماگدون ,قرار دارد
آنچه درباره آرماگدون می‌گویند آنچه ,آرماگدون ,قرار دارد
دجال یک شخص نیست

درخواست حذف وبلاگ

:: دجال یک شخص نیست

(بسم الله الرحمن الرحیم)
دجال کیست؟ آیا وی یک شخص است؟ آیا روایات صراحتا به این مسئله اشاره ای داشتند؟
یکی از واژه هایی که در مباحث آ !!! ا !!! مان مطرح شده، واژه "دجّال" است. در این زمینه بحث های فراونی می شود. حجت‎ال !!! والمسلمین محمدرضا فوادیان، نویسنده و پژوهشگر مهدویت نظری جالب در این باره دارد.در همین رابطه خبرگزرای ایکنا گفتگوی با این نویسنده و پژوهشگر مهدویت داشت. وی در اینباره گفت:دجال یکی از واژه‎های فرهنگ مهدوی است که جزو !!! یات است؛ یعنی از خارج از مفاهیم صادر شده در قرآن و روایات معصومین(ع) و به قول معروف معارف درون دینی وارد حوزه دین !!! شده است.وی افزود: از دیگر سوی دجال از جمله مباحثی است که از جانب اهل سنت وارد مباحث مهدوی شد و شیعه نگاه خاصی به این مفهوم به اندازه اهل سنت نداشته است؛ یعنی اکثر احادیثی نیز که در این باره وجود دارد از جانب اهل سنت بیان شده است.معاون مرکز تخصصی مهدویت اظهار کرد: عمر دجال را بسیار طولانی و پیش از !!! عنوان کرده‎اند و همان‌گونه که در انجیل نیز ذکر شده است !!! یت نیز به این مسئله اشاره دارد و بیشتر این مباحث از سوی آن‌ها وارد این حوزه شده است؛ دجال در فرهنگ انجیلی فردی گمراه‌کننده و دروغگو است که !!! ی جریان ضد خ !!! را بر عهده می‎گیرد.برچسب ها : دجال یک شخص نیست - دجال ,است؛ ,مباحث ,مهدویت ,است؛ یعنی ,پژوهشگر مهدویت ,مسئله اشاره
دجال یک شخص نیست دجال ,است؛ ,مباحث ,مهدویت ,است؛ یعنی ,پژوهشگر مهدویت ,مسئله اشاره
آیا قم مرکز شیعیان واقعی آ !!! ا !!! مان است؟!

درخواست حذف وبلاگ

:: آیا قم مرکز شیعیان واقعی آ !!! ا !!! مان است؟!

(بسم الله الرحمن الرحیم)
!!! صادق علیه‌السلام فرموده‌اند: به زودی شهر کوفه از مۆمنان خالی می‌شود و علم و دانش از آنجا رخت بر می‌بندد و چون ماری که در گوشه‌ای چنبره زده است محدود می‌گردد و از شهری که آن را قم می‌نامند ظهور می‌کند و آن‌جا پایگاه علم و فضیلت و معدن دانش و کمال می‌گردد به گونه‌ای که روی زمین هیچ مستضعف (فکری) نمی‌ماند که از دین آگاهی نداشته باشد حتی !!! ن !!! ‌نشین و این زمان نزدیک زمان ظهور قائم(عج) ما خواهد بود... (علامه مجلسی، بحارالانوار، ج 60، ص 213)برچسب ها : آیا قم مرکز شیعیان واقعی آ !!! ا !!! مان است؟!
آیا قم مرکز شیعیان واقعی آ !!! ا !!! مان است؟!
اهل مشرق در عصر ظهور

درخواست حذف وبلاگ

:: اهل مشرق در عصر ظهور

(بسم الله الرحمن الرحیم)
!!! اکرم(ص) فرمودند: گنجی در نزد شماست که بر سر آن جنگی میان سه نفر از فرزندان پادشاهان اتفاق می‌افتد که هیچ یک در آن به پیروزی نمی‌رسند. سپس از سمت مشرق پرچم‌های سیاهی پدیدار می‌شود، آنها نبردی خواهند کرد که هرگز مانند آن اتفاق نیفتاده است.

اشاره:
!!! اعظم(ص) !!! مجموعة تکامل‌یافتة فضائل همة انبیاء و اولیای الهی در طول تاریخ و درخشان‌ترین ک !!! شان عالم وجود است که هزاران منظومه و خورشید درخشان فضیلت و کرامت را در خود جای داده است، علم توأم با اخلاق، حکومت همراه با حکمت، عبادت همراه با خدمت به خلق، جهاد توأم با رحمت، عزت همراه با فروتنی، روزآمدی توأم با دور !!! شی و صداقت با مردم در عین پیچیدگی‌های !!! از ویژگی‌های بارز !!! اکرم(ص) است.
جلوة آشکار و مظهر اسمای خداوندی، نمونة انسان کامل و سرآمد تمام !!! ان و ختم رسل است.
!!! رحمت و رأفت دربارة ویژگی‌های یاران آ !!! ین جانشین خود، یعنی حضرت مهدی(ع) بیاناتی دارند که به اجمال به چند نمونه از آن‌ها اشاره می‌کنیم.
در روایات رسیده از !!! اعظم(ص) شاهد اسامی برخی از ملت‌ها و یا سرزمین‌هایی هستیم که ظاهراً نقش خاصی را در آ !!! ا !!! مان و هنگامة ظهور ایفا می‌کنند و نیز ارتباط خاصی با امر ظهور و نهضت آن حضرت دارند. یمن، عراق، مصر، فلسطین، شام و ایران نمونه‌هایی از این مناطق‌اند. در این مجال نگاهی به روایاتی می‌اندازیم که متوجه اهل !!! اسان (ایران)اند؛ آنهایی که در لسان روایات به «اهل المشرق» و یا «اهل الفارس» تعبیر شده‌اند. قبل از بررسی این احادیث، برخی از صفات و ویژگی‌های این گروه که هر کدام در روایتی ذکر شده است را بنگرید:
!!! اکرم(ص) می‌فرمایند: آنها !!! انی هستند که اگر دین در ثریا باشد مردانی از ایشان به سوی آن رفته و به آن دست می‌یابند1، پس از من در [نوع] رابطه‌شان با اهل بیت من مورد آزمایش قرار می‌گیرند2، سرسپردگان و پیروان حضرت مهدی(ع) هستند3، مانند آهن محکم و استوار4، و مانند شیر درنده، شجاع و مقاوم‌اند5، همة آنها بهشتی خواهند بود6.برچسب ها : اهل مشرق در عصر ظهور - !!! ,ظهور ,حضرت ,توأم ,اکرم ,ویژگی‌های , !!! اکرم ,حضرت مهدی , !!! اعظم
اهل مشرق در عصر ظهور !!! ,ظهور ,حضرت ,توأم ,اکرم ,ویژگی‌های , !!! اکرم ,حضرت مهدی , !!! اعظم
دوبار صبح ، ظهر نه غروب شد نیامدی.

درخواست حذف وبلاگ

:: دوبار صبح ، ظهر نه غروب شد نیامدی.
چه !!! ها که یک به یک غروب شد نیامدی

چه بغضها که در گلو رسوب شد نیامدی

خلیل آتشین سخن ، تبر به دوش بت شکن

خدای ما دوباره سنگ و چوب شد نیامدی

برای ما که خسته ایم و دل ش !!! ته ایم نه

ولی برای عده ای چه خوب شد نیامدی

تمام طول هفته را به انتظار !!! ام

دوبار صبح ، ظهر نه غروب شد نیامدیبرچسب ها : دوبار صبح ، ظهر نه غروب شد نیامدی. - غروب
دوبار صبح ، ظهر نه غروب شد نیامدی. غروب
حوادث !!! ، ظهور !!! مهدی(عج) و !!! وج دجال یک چشم

درخواست حذف وبلاگ

:: حوادث !!! ، ظهور !!! مهدی(عج) و !!! وج دجال یک چشم
سایت الخبر پرس در مطلبی به نقل از خبرگزاری رویترز به ارتباط تحولات !!! از منظر حادثه ظهور و آ !!! ا !!! مان پرداخت. در این خبر، آمده است:

جنگ !!! تا کنون باعث کشته و زخمی شدن صدها نفر و بالا گرفتن آشوب و تنش در خاورمیانه شده است. ایران علیه مخالفان مذهب شیعی در دمشق به پا خاسته و منطقه برای آ !!! ا !!! مان آماده می شود.

اگرچه جنگ !!! باعث نگرانی های جهانی شده اما سر و صدای بیشتری میان دو طرف درگیر شیعه و غیر شیعه در !!! به پا کرده است. از زمان آغاز اولین درگیری ها در جنوب !!! و درعا گمانه زنی ها از فرورفتن خاورمیانه در !!! خون بر اساس احادیث منتسب به !!! (صلی الله علیه و آله) بیشتر شد.

ابو عمر یکی از مخالفان که علیه نظام !!! در حلب می جنگد به رویترز می گوید: اگر گمان می کنید که تمام این افراد از مناطق مختلف جهان برای جنگ علیه بشار آمده اند اشتباه می کنید همه ما اینجا هستیم زیرا این همان جنگی است که رسول الله (صلی الله علیه و آله) خبر آن را داده است....برچسب ها : حوادث !!! ، ظهور !!! مهدی(عج) و !!! وج دجال یک چشم - !!! ,علیه ,الله ,الله علیه
حوادث !!! ، ظهور !!! مهدی(عج) و !!! وج دجال یک چشم !!! ,علیه ,الله ,الله علیه
Facebook Twitter Google Plus Digg Share This RSS
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به وبلاگ 24.اطلاعات میباشد. همچنین تمامی اطلاعات، خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و وبلاگ 24.اطلاعات هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد .
جهت حذف وبلاگهای با محتوای نا مناسب شما میتوانید بر روی گزینه "درخواست حذف" در همان صفحه وبلاگ کلیک نمائید.
All rights reserved. © WEBLOG24.INFO 2016