وبلاگ 24.اطلاعات

!!! ی ها خوب گوش کنن:

درخواست حذف وبلاگ

:: !!! ی ها خوب گوش کنن:

!!! ی ها خوب گوش کنن:
بی سبب نیست که از شام به عراق آمده اید
حضرت !!! سادات، برادر دارد
و شما کمتر از آنید که حسین تیغ کشد
کمتر از آنکه علمدار، علم بردارد
ما جوانان بنی فاطمی ارب !!! م
بی حیا! !!! ی ما مالک اشتر دارد
ایل ما ایل عجم هاست که یک کودک ما
جگری با جگر شیر برابر دارد
اینکه ما دست به شمشیر و زره !!! یم
سبب این است که این طایفه !!! دارد
نه عراق است و نه !!! ، خی !!! راحت
کشور " ضامن آهوست " بزرگتر دارد
وای اگر گرد و غباری به حرم بنشیند
تیغ ما شوق به انداختن سر دارد
باید این شهر به آرامش خود برگردد
که شب !!! حرم روضه مادر دارد

‏ !!! ی ها خوب گوش کنن: بی سبب نیست که از شام به عراق آمده اید حضرت !!! سادات، برادر دارد و شما کمتر از آنید که حسین تیغ کشد کمتر از آنکه علمدار، علم بردارد ما جوانان بنی فاطمی ارب !!! م بی حیا! !!! ی ما مالک اشتر دارد ایل ما ایل عجم هاست که یک کودک ما جگری با جگر شیر برابر دارد اینکه ما دست به شمشیر و زره !!! یم سبب این است که این طایفه !!! دارد نه عراق است و نه !!! ، خی !!! راحت کشور


برچسب ها : !!! ی ها خوب گوش کنن:
!!! ی ها خوب گوش کنن:
!!! ، جلوه‌گاه وحدت و یکپارچگی ایرانیان غیور در حمایت از ملت فلسطین

درخواست حذف وبلاگ

:: !!! ، جلوه‌گاه وحدت و یکپارچگی ایرانیان غیور در حمایت از ملت فلسطین

بیانیه جامعه !!! ی دانشجویان !!! تهران:

  !!! ، جلوه‌گاه وحدت و یکپارچگی ایرانیان غیور در حمایت از ملت فلسطین

  !!! ، جلوه‌گاه وحدت و یکپارچگی ایرانیان غیور در حمایت از ملت فلسطین

 
 

جامعه !!! ی دانشجویان !!! تهران از مسئولان و مردم برای شرکت در !!! روز قدس دعوت کرد.

 
به گزارش گروه !!! «خبرگزاری دانشجو»، جامعه !!! ی دانشجویان !!! تهران به مناسبت روز قدس بیانیه ای صادر !!! د.
 
متن این بیانیه به شرح ذیل است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
روز جهانی قدس بار دیگر فرا رسید و مساله قدس شریف و فلسطین به عنوان مهم ترین دغدغه جهان !!! همچنان نماد همبستگی و محور وحدت امت !!! ی در رویارویی با رژیم جعلی !!! و نمادی از مقابله مسلمانان و مستضعفان جهان با طرح های استکباری می باشد.

با گذشت 34 سال از ابتکار راهبردی و آینده‌نگرانه حضرت !!! !!! (ره) در نامگذاری آ !!! ین !!! ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس، آرمان !!! قدس شریف و حمایت از ملت فلسطین، در سایه گفتمان انقلاب !!! ی و !!! ، به یک مطالبه بین‌المللی تبدیل و تلاش جبهه متحد استکبار برای جلوگیری از جهانی شدن این آرمان و تحمیل سازش و نرمش در برابر خواسته‌های رژیم جعلی صهیونیستی را با ناکامی و ش !!! ت‌های انکارناپذیری مواجه ساخته است.
 
رمضان خونین مردم غزه قلب همه‌ی مسلمانان و !!! خواهان جهان را جریحه دار کرده است و شهادت صدها کودک و پیر و جوان و زخمی شدن هزاران فلسطینی در اثر حملات رژیم صهیونیستی چهره‌ی واقعی حیوان صفتی صهیونیست و حامیان جنایتکار او را به جهان نشان داده است.
 
جهان بداند که ملت فلسطین شرافتمندانه به استقبال مرگ می‌روند و مرگ با عزت را بر سازش با ذلت ترجیح می‌دهند. آینده جهان از آن مستضعفان است و این وعده محتوم خداست و آنان که دل از غیرخدا بریده‌اند و به مرتبه !!! از بند !!! درون و برون رسیده‌اند، می‌دانند که وصول به این آینده جز با رمز پایداری و مقاومت میسر نخواهد شد.
 
گرگ‌زادگان !!! ی از آسمان و زمین و دریا، مردم مظلوم و بی‌دفاع غزه را آماج باران موشک‌ها، توپ‌ها و تانک‌های خود قرار داده و با قساوت و درندگی تمام، کودکان، !!! ن، سالخوردگان و جوانان آن سرزمین را به جرم مقاومت و دفاع از خانه، عزّت و کرامت انسانی خود، به خاک و خون می‌کَشند.

امروز فریاد استغاثۀ کودکان و !!! نِ بی‌پناه و مظلوم فلسطینی در سراسر جهان طنین‌انداز است خیزش مردم آزادۀ پنج قاره جهان از آفریقا تا !!! ی لاتین و آسیا و از قلب !!! در نیویورک، تا لندن و پاریس، یعنی کانون‌های قدرت صهیونیسم، در حمایت از مردم مظلوم غزه از یک سو و علیه !!! و هم‌پیمانان !!! یی و اروپایی آن و مهم‌تر از آن، شعار هماهنگ و یک‌پارچه جهانی برای « !!! فلسطین» و نابودی !!! ت یهودی از سوی دیگر، خود یک نشانه بزرگ تاریخی است.
 
!!! ، جای جای میهن !!! ی جلوه‌گاه وحدت و یکپارچگی ایرانیان غیور و غیرت‌مند برای حمایت از ملت فلسطین و تحقق آرمان !!! قدس شریف خواهد شد و این پیام را به جهانیان بویژه جبهه استکبار و صهیونیسم بین‌الملل و دشمنان !!! عزیز ابلاغ خواهد کرد که ملت ایران با درک اهمیت عمق راهبردی انقلاب !!! ی در منطقه و جهان امروز، هیچگاه از فلسطین بعنوان مسأله اول جهان !!! و نیز مسأله حیاتی جامعه عد !!! ‌خواه و صلح طلب غفلت نخواهد کرد
 
اکنون، امت !!! ی ثمره دلنشین انقلاب !!! ی ایران را در تمام عرصه‌های جهانی با تمام وجود احساس می‌کنند و باعث غرور و سرفرازی ماست که میراث‌دار انقل !!! هستیم که مایه الهام تمامی ملت‌های آزاده جهان است.
 
در پایان جامعه !!! ی دانشجویان !!! تهران از تمامی مسئولان دعوت می نماید تا هم پای ملت انقل !!! ایران و تمامی آزادگان جهان در !!! روز قدس شرکت نمایند.


برچسب ها : !!! ، جلوه‌گاه وحدت و یکپارچگی ایرانیان غیور در حمایت از ملت فلسطین - جهان , !!! ی ,فلسطین ,مردم ,جهانی ,حمایت ,جامعه !!! ی , !!! تهران ,دانشجویان !!! , !!! ی دانشجویان ,انقلاب !!! ی ,دانشجویان !!! ت
!!! ، جلوه‌گاه وحدت و یکپارچگی ایرانیان غیور در حمایت از ملت فلسطین جهان , !!! ی ,فلسطین ,مردم ,جهانی ,حمایت ,جامعه !!! ی , !!! تهران ,دانشجویان !!! , !!! ی دانشجویان ,انقلاب !!! ی ,دانشجویان !!! ت
Facebook Twitter Google Plus Digg Share This RSS
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به وبلاگ 24.اطلاعات میباشد. همچنین تمامی اطلاعات، خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و وبلاگ 24.اطلاعات هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد .
جهت حذف وبلاگهای با محتوای نا مناسب شما میتوانید بر روی گزینه "درخواست حذف" در همان صفحه وبلاگ کلیک نمائید.
All rights reserved. © WEBLOG24.INFO 2016