ایرادات را همین حالا رفع کنیم

باخت در بازی های دوستانه نه تنها موضوعی نیست که با آن زانوی غم بغل گرفته شود که اگر این باخت ها موجب شود که ایرادات فنی تیم برای بازی های رسمی رفع شود و در بازی های اصلی در زمین تکرار نشوند خیلی هم خوب و به موقع است.

    تمرین تیم ملی قبل از بازی با آرژانتین

مس در اولین بازی دوستانه جدی خود در کرمان با سه گل مغلوب گل گهر شد. نتیجه ای که شاید !!! ی انتظار آن را نداشت اما بهرشکل !!! ب نتایج عجیب و غریب یکی از اتفاقات بازی های تدارکاتی پیش فصل محسوب می شود، درست همانند نتایج تیم پدیده مشهد در فصل قبل همراه با اکبر میثاقیان در بازی های دوستانه خود پیش از لیگ یک که در تمامی آن ها بازنده بود اما شاید همین ش !!! ت ها سبب شد که میثاقیان در طول جریان رسمی بازی ها ایرادات تیم خود را پیدا کند. حالا نیز باخت به گل گهر حتی سنگین تر از سه گل چندان ناراحت کننده نیست اگر کادر فنی مس در این بازی ایرادات تیم خود را پیدا کند.

 بازیکنان مس در این بازی سنگین بازی می !!! د که البته با توجه به اینکه اردوهای بدنسازی آن ها در کرمان و کرج به تازگی به اتمام رسیده است امر چندان غیر طبیعی نیست. بهر حال از هفته گذشته تا شروع مسابقات زمان کافی در اختیار کادر فنی تیم مس وجود دارد که با دور جدید تمرینات، بدن های بازیکنان را آماده شرایط بازی کند و از ح !!! بدنسازی خارج کند. سه بازی دوستانه دیگری که مس در پیش رو دارد قطعا بدن های بازیکنان مس را بیشتر در شرایط مسابقه قرار خواهد داد.

همچنین این بازی نشان داد شاید بسیاری از بازیکنان مس که تازه به این تیم آمده اند و خیلی از بازیکنانی که از فصل قبل در مس ماندند، هنوز متوجه نشده اند که بازی در لیگ یک شرایطی کاملا متفاوت از همه بازی های آن ها در لیگ برتر دارد. اگر چه در لیگ برتر بازی فنی و تکنیکی بیشتر به چشم می آمد و البته بیشتر برای تیم کارایی داشت اما در همین بازی با گل گهر کاملا مشخص بود که در لیگ یک آنچه که می تواند از تیم گره گشایی کند بازی فیزیکی و محکمی است که نفرات مس مثل عابدینی و حاتمی و !!! ی و... بیشتر باید درگیر آن شوند.

همچنین آنچه که در بازی با گل گهر اتفاق افتاد و ناخودآگاه بازی های کابوس بار فصل قبل مس را متبادر به ذهن می کرد درصد عظیم توپ های لو رفته ای بود که توسط بازیکنان مس شکل می گرفت... هرچند همه آن هایی که بازی مس را از نزدیک می دیدند اذعان می !!! د که قطعا تا شروع بازی های لیگ یک قطعا وضعیت سبک بازی مس متفاوت و بهتر خواهد شد اما همه آن ها به نوعی دعا می !!! د که مس در فصل جدید به نوعی بازی نکند که بازهم با لو دادن درصد کثیری از توپ های خود، بازی را عملا در اختیار حریفانش بگذارد درست همانند اتفاقی که در بازی دوستانه برابر گل گهر رخ داد.

 میثاقیان در این بازی دوستانه چندین بار ترکیب و سیستم تیم خود را تغییر داد تا چینش ایده آل خود را در زمین پیدا کند. او قطعا تا هفته اول بازی های لیگ یک این سیستم و ترکیب را بیشتر پیدا می کند اما دغدغه اصلی او هم در این روزها این است که در 5 پست مهم و حیاتی خود در حال حاضر با ابهام اساسی روبروست. او هنوز نمی داند که در دروازه !!! دنژاد را دارد و یا خیر. در دفاع چپ سالاری بازی می کند و یا در مرکز دفاع ابراهیمی حضور دارد؟! پورخسروانی هم جایش هنوز در میانه میدان تثبیت نشده است و این بلاتکلیفی و گیجی علاوه بر اینکه از نظر روحی مس را به طور کلی تحت الشعاع قرار می دهد، از نظر فنی نیز باعث مشکلات زیادی برای چینش ترکیب مس می شود. مسئله بازیکنان سرباز اگر در این هفته به سرانجام نرسد از آن دسته مسئله هاییست که با توجه به حجم تعداد نفراتی که در مس دارد، می تواند لطمات زیادی به این تیم بزند و علی رغم همه امکاناتی هم که در اختیار میثاقیان قرار گرفته است، بازهم برای اتفاقات بد برای این مربی جای توجیه بگذارد. در بازی با گل گهر شرایط روحی بازیکنان سربازی که به زمین رفتند و بازی !!! د و نفرات جانشین آن ها نشان می داد که گیجی آن ها می تواند برای کل تیم دردسر درست کند از همین رو باید هرچه سریعتر و پیش از واقعه های بد برای این مسئله چاره !!! شی شود.

 قطعا میثاقیان تا آغاز بازی ها ترکیب و سیستم تیم را پیدا خواهد کرد و فلسفه این بازی های دوستانه پیدا !!! همین ایرادات است که به گفته خود میثاقیان روز به روز هم کمتر می شود. منتظر دیدن مس واقعی تا روز 12 مهر هستیم که از همان هفته اول میخ صعود را محکم بکوبد.