!!! ت در رابطه با حل مشکلات اقتصادی فقط گفتاردرمانی می‌کند/اثرات اقتصادی مثبتی از !!! مشاهده نمی‌شود

خبرگزاری فارس: !!! ت در رابطه با حل مشکلات اقتصادی فقط گفتاردرمانی می‌کند/اثرات اقتصادی مثبتی از !!! مشاهده نمی‌شود

!!! سابق مردم بجنورد در مجلس با بیان اینکه مسئولان !!! ت در رابطه با حل مشکلات اقتصادی فقط گفتاردرمانی می‌کند، گفت: !!! ت متاسفانه در این زمینه یک راه مشخص ندارد و تنها با روزمرگی مسئله اقتصادی را می‌چرخاند.

 

قاسم جعفری !!! سابق مردم بجنورد در مجلس شورای !!! ی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه !!! خبرگزاری فارس، اظهار داشت: همانطور که بارها هم گفته شد مسئله اول امروز کشور ما بحث اقتصادی است و متاسفانه به نظر می‌رسد مشکلات اقتصادی مردم همچنان ادامه دارد و با توجه به عملکرد !!! ت این مشکل نه تنها کم نشده بلکه شدیدتر هم شده است.

وی افزود: مسائلی مانند رکود، تورم و اشتغال همگی حول محور مسائل اقتصادی می‌چرخد و نیاز است که !!! ت حتما یک برنامه درست و راه صحیح و همچنین نقشه راه جامع در این زمینه داشته باشد که متاسفانه ما چنین چیزی را مشاهده نمی‌کنیم.

!!! سابق مردم بجنورد در مجلس شورای !!! ی با بیان اینکه مسئولان !!! ت در رابطه با حل مشکلات اقتصادی فقط گفتاردرمانی می‌کنند، ادامه داد: !!! ت متاسفانه در این زمینه یک راه مشخص ندارد و تنها با روزمرگی جامعه را می‌چرخاند.

وی با بیان اینکه ما اثرات اقتصادی مثبتی را از !!! نمی‌بینیم، تاکید کرد: !!! تمردان مکرر گفتند اگر توافق صورت گیرد معجزه می‌شود ولی دیدیم که هیچ اتفاقی رخ نداد و مشکلات بیشتر هم شد.

جعفری ادامه داد: !!! !!! ی در نهایت لطافت و متانت این قسمت از ماجرا را روشن !!! د که !!! تجربه خوبی بود که نشان داد اعتماد به !!! ، خطاست.

وی تأکید کرد: !!! تاکنون اثرات ملموسی نداشته و طرف مقابل چون احساس کرده است که در ایران !!! تمردان آماده عقب‌نشینی متعدد هستند، به همین دلیل فشارهای خود را بیش‌تر می‌کند.

!!! سابق مجلس ادامه داد: متأسفانه !!! تمردان آمارهای نادرستی را در رابطه با اشتغال و رفع رکود می‌دهند و ما هرگز آنچه آنان می‌گویند را لمس نکرده‌ایم. رئیس جمهور در یزد گفت ما حدود یک میلیون و 179 هزار شغل ایجاد کرده‌ایم که من آن زمان از اقتصاددانان چپ و راست صحت چنین مسئله‌ای را جویا شدم که هیچ‌کدام چنین چیزی را قبول نداشتند.

جعفری گفت: ما به !!! و طرف غربی امتیازات زیادی را داده‌ایم، ولی متأسفانه هیچ‌چیز دریافت نکردیم، در نهایت هم آنها در قبال گرفتن این همه امتیاز، ما را به حمایت از تروریسم متهم !!! د.

وی در خاتمه اظهار داشت: !!! ت و مسئولان !!! تی باید برای رفع مشکلات اقتصادی چاره‌ای بین !!! ند. آنها باید در رابطه با !!! هم کاری کنند که طرف‌ غربی به تعهداتی که داده‌، عمل کند.