آیا دستیار ارشد « !!! » مأموریتی جدید دارد؟

حسین فریدون، مرد نام‌آشنای !!! ت، !!! ی که با مروری بر پرونده فعالیت‌هایش می‌توان حضور دائمی‌اش را در کنار حجت‌ال !!! !!! مشاهده کرد؛ از مبارزات !!! گرفته تا مرکز تحقیقات استراتژیک و اینک نیز دفتر نهاد ریاست‌جمهوری و شورای عالی انقلاب فرهنگی.
صبح نو: آقای حسین فریدون، مرد نام‌آشنای !!! ت، !!! ی که با مروری بر پرونده فعالیت‌هایش می‌توان حضور دائمی‌اش را در کنار حجت‌ال !!! !!! مشاهده کرد؛ از مبارزات !!! گرفته تا مرکز تحقیقات استراتژیک و اینک نیز دفتر نهاد ریاست‌جمهوری و شورای عالی انقلاب فرهنگی.

برادری که روزگاری نه‌چندان کوتاه را به‌عنوان دیپلمات فعالیت کرده است، دستی در بازار ارز و تجارت دارد و در !!! ت یازدهم نیز، صاحب حکمی چون دستیار ارشد رییس‌جمهور در امور اجرایی است؛ از این ‌رو باید حسین فریدون را ابوالمشاغل !!! ت !!! دانست چراکه این انتصاب، دایره فعالیت‌هایش را بسیار گسترده کرده است.

حضور برادر رییس‌جمهوری در مذاکرات هسته‌ای، یکی از مسائلی بود که تعجب همگان ازجمله طرفداران !!! ت را به دنبال داشت و باعث انتقادشان از !!! ت شد. آقای الیاس حضرتی، !!! مردم تهران در مجلس شورای !!! ی از این افراد بود. وی در مناظره بررسی سیاست خارجی !!! ت تدبیر و امید که با حضور آقای عباس سلیمی نمین در دانشکده صداوسیما برگزار شد، ضمن اشاره به این مطلب که به تیم مذاکره‌کننده حاضر، نقدهایی وارد است، گفت: «چرا باید برادر رییس‌جمهور در تیم مذاکرات قرار بگیرد؟ این مسأله یکی از نقدهای ما به تیم مذاکره‌کننده است.»

البته این موضوع فقط محدود به اعتراض طرفداران و منتقدان !!! ت نبود و به نقل از برخی رسانه‌ها تبدیل به یکی از اختلافات اساسی آقایان محمدجواد ظریف و فریدون شد چراکه دخ !!! وی در حوزه اختیارات !!! امور خارجه اختلالاتی را در کار هیأت ایرانی ایجاد کرده بود.

چندی پیش، رو !!! مه اعتماد در مطلبی ضمن اشاره به فعالیت‌های اجرایی فریدون آورده بود: «گویی حسین فریدون به نمایندگی از !!! می‌رود. اما در این پیام‌رسانی‌های برادرانه، تدبیری عجیب نهفته است. فریدون سایه !!! ، در غیررسمی‌ترین دیدارهایی است که پیش از این رییس‌جمهوری کشور در آن حضوری نداشته است. آنجا که محدودیت‌های رسمی و !!! مانع از حضور !!! است، او برادرش را روانه می‌کند. »

اما افشاگری‌های برخی از نمایندگان درباره فعالیت اقتصادی فریدون و دست داشتن وی در برخی از معاملات تجاری،  ظاهرا باعث شد که وی برای مدت نسبتاً طولانی از انظار عمومی، غایب شود تا حدی که !!! ‌های بازداشتش توسط رسانه‌ها به گوش برسد. خبری که البته توسط نهاد ریاست‌جمهوری تکذیب شد.  علاوه‌ بر این چرا ردپای حسین فریدون در انتصاب رؤسا و معاونان سمت‌های اقتصادی !!! ت اعم از مدیران بانک‌های تجارت، صادرات، ملی و همچنین انتصاب مدیران شستا و تاپیکو شنیده می‌شود؟

یکی از موضوعاتی که به نظر می‌رسد، دلایل اصلی غیبت طولانی وی در معیت رییس‌جمهوری بود که این غیبت در بیست و هشتمین سفر استانی !!! !!! به آذربایجان غربی پایان یافت. حال در کنار علامت سؤال‌های بی‌شماری که در حواشی فریدون قرار دارند، حضور دو شب پیش وی، در منزل تاجزاده، از متهمان فتنه نیز سؤال‌برانگیز شده که آیا دستیار ارشد، مأموریتی جدید از برادر خود دارد؟

به‌رغم اینکه تاکنون پاسخ شفاف و قانع‌کننده‌ای درباره پرسش‌های رسانه‌ها، درباره حسین فریدون از سوی نهادهای ذی‌ربط منتشر نشده اما ابهام درباره فعالیت وی، سؤال‌هایی را در ذهن ایجاد می‌کند؛ پرسش‌هایی از این دست که چرا دستیار ارشد رییس‌جمهور در همه‌جا بدون توجه به سمت و عنوان شغلی‌اش حضور دارد.