وبلاگ 24.اطلاعات

راه اندازی اتاق فکر مجازی مرکز تحقیقات فیزیوتراپی

درخواست حذف وبلاگ

:: راه اندازی اتاق فکر مجازی مرکز تحقیقات فیزیوتراپی
یکی از اه !!! مرکز تحقیقات فیزیوتراپی ارتقای رشته فیزیوتراپی در نظام سلامت کشور مخصوصاً دانش بالینی فارغ !!! حصیلان و دانش آموختگان می باشد. لیکن کمک های فکری و راهنمایی های اساتید و بزرگان رشته فیزیوتراپی می تواند برای این مرکز بسیار مفید واقع شود و لذا اتاق فکر مجازی مرکز تحقیقات فیزیوتراپی در تاریخ یکم تیر ماه 1393 راه اندازی گردید.

http://phtrc.sbmu.ac.ir/?siteid=168&pageid=24585 برچسب ها : راه اندازی اتاق فکر مجازی مرکز تحقیقات فیزیوتراپی - فیزیوتراپی ,تحقیقات ,مرکز ,تحقیقات فیزیوتراپی ,رشته فیزیوتراپی ,مرکز تحقیقات ,مرکز تحقیقات فیزیوتراپی
راه اندازی اتاق فکر مجازی مرکز تحقیقات فیزیوتراپی فیزیوتراپی ,تحقیقات ,مرکز ,تحقیقات فیزیوتراپی ,رشته فیزیوتراپی ,مرکز تحقیقات ,مرکز تحقیقات فیزیوتراپی
نتایج سمینار علمی یک روزۀ ارزی !!! بیماران و استانداردسازی خدمات فیزیوتراپی

درخواست حذف وبلاگ

:: نتایج سمینار علمی یک روزۀ ارزی !!! بیماران و استانداردسازی خدمات فیزیوتراپی
1. !!! زالی به پاس تلاش های مستمرشان در ارتقاء رشتۀ فیزیوتراپی با اهدای لوح سپاس به عضویت افتخاری انجمن علمی فیزیوتراپی ایران درآمدند.

2. فیزیوتراپیست نویدزاده از انگلستان از نحوۀ ارزی !!! بیماران در خارج از مرزهای ایران سخن گفتند.

3. فیزیوتراپیست !!! دیوان بیگی از ایتالیا پیام ویدئویی مبنی بر حمایت از منوال تراپی و  dpt فرستادند که به همراه کلیپ زیبایی از فیزیوتراپیست کیوان هنرمند پخش شد.

4. خانم !!! فرناز المئی نژاد به نمایندگی از اولین دورۀ دانشجویان dpt !!! تهران از مشکلات و معضلاتِ رشته شان سخن گفتند.

5. !!! نورالدین کریمی به همراه آقایان مؤذن زاده، همتی، رسولی، اکبری، !!! ی و !!! ابراهیمی توضیحات و پیشنهاداتی راجع به dpt دادند که با نظرات و پیشنهاداتِ همکاران و حضار به این جمع بندی رسید:

الف) تمام دانشکده های توان بخشی کشور باید تا مهرماه درخواست تقاضای راه اندازی مقطع dpt را به !!! و سپس وزارتخانه تقدیم نمایند.

ب) همکارانی که تمایل به ادامۀ تحصیل در حیطۀ بالینی (dpt) دارند می توانند پیگیر اخبار برنامه های joint program !!! های علوم بهزیستی و توان بخشی تهران با international university  پا !!! تان و !!! علوم پزشکی شهیدبهشتی با !!! صلاح الدین عراق (کردستان) جهت اعزام دانشجو باشند. (این برنامه ها هنوز قطعی نیستند.)

ج) همۀ همکاران بیشتر از آنکه به تعرفه ها اهمیت دهند به life long learninig توجه داشته باشند.

د) برای جلوگیری از دخ !!! سایر رشته ها در امور حرفه ای و صنفی فیزیوتراپی، باید و باید ابتدا خودمان برای این امور تلاش و پافشاری نماییم. یکی از اقداماتی که در این حیطه مؤثر است حضور پررنگ ما در رسانه ها و کمک گرفتن از رسانه های چندمنظوره در فضای مجازی برای شناساندن بهتر خدمات فیزیوتراپی به بیماران و همکاران است.

www.golestanpt. !!! /    www.dpt.irبرچسب ها : نتایج سمینار علمی یک روزۀ ارزی !!! بیماران و استانداردسازی خدمات فیزیوتراپی - !!! , !!! ,فیزیوتراپی ,همکاران ,فیزیوتراپیست ,بیماران ,خدمات فیزیوتراپی ,توان بخشی ,ارزی !!! بیماران
نتایج سمینار علمی یک روزۀ ارزی !!! بیماران و استانداردسازی خدمات فیزیوتراپی !!! , !!! ,فیزیوتراپی ,همکاران ,فیزیوتراپیست ,بیماران ,خدمات فیزیوتراپی ,توان بخشی ,ارزی !!! بیماران
پیامهای تبریک مسوولان سازمان نظام پزشکی به جامعه فیزیوتراپی ایران

درخواست حذف وبلاگ

:: پیامهای تبریک مسوولان سازمان نظام پزشکی به جامعه فیزیوتراپی ایران
پیام تبریک رئیس کل سازمان نظام پزشکی به مناسبت روز ملی فیزیوتراپی
سازمان- چهارشنبه 1 مرداد ماه، 1393دوم مرداد ماه روز بزرگ و ملی فیزیوتراپی فرصتی است برای قدردانی از یکی از مهم‌ترین بخش‌های سلامت زنجیره سلامت حلقه‌هایی به هم پیوسته است که هر یک در جایگاه خود نقش ارزنده‌ی ایفا می‌نماید و با همکاری و تعاون این حلقه‌هاست که در نهایت می‌توان آرامش حاصل از درمان را شاهد بود. مسلماً یکی از برجسته‌ترین نقش‌های چرخه‌ی سلامت توسط همکاران محترم فیزیوتراپیست صورت می‌گیرد؛ امروزه با ارائه فعالیت‌های نوین و اثربخش دانش‌آموختگان این رشته بازتوانی و نوتوانی حقیقی بیماران مجال ظهور و بروز یافته و خدمات بالنده و منشاء اثر این گروه از جامعه‌ی پزشکی بیش از گذشته مورد توجه واقع شده است. در پایان لازم می‌دانم از یکایک همکاران عزیز این رشته سپاسگزاری نموده و روز ملی فیزیوتراپی را به این خانواده بزرگ تبریک می‌گویم.


برچسب ها : پیامهای تبریک مسوولان سازمان نظام پزشکی به جامعه فیزیوتراپی ایران - سلامت ,فیزیوتراپی ,پزشکی ,تبریک ,نظام پزشکی ,سازمان نظام
پیامهای تبریک مسوولان سازمان نظام پزشکی به جامعه فیزیوتراپی ایران سلامت ,فیزیوتراپی ,پزشکی ,تبریک ,نظام پزشکی ,سازمان نظام
پیام !!! مصطفی مهر !!! بهار به مناسبت روز فیزیوتراپی

درخواست حذف وبلاگ

:: پیام !!! مصطفی مهر !!! بهار به مناسبت روز فیزیوتراپی

حافظه تقویم ما پر است از روزهای شیرین و به یادماندنی که دستاورد کوشش و مجاهدت افرادی است که هماره چشم بر افق روشن فردا دوخته و برای دیگران چراغ پرفروغ امید برافروخته اند. آنان با قدرشناسی فرصت امروز، یادگاری ماندگار بر آیندگان به ودبعت نهاده اند.

نگاه به گذشته ما را متوجه مسیر صعب و طولانی و ناهموار پیموده شده و عظمت نتیجه کار می کند.

شایسته است که دوم مرداد را نیز یکی از این روزهای پرافتخار در تقویه حرفه ای فیزیوتراپیست های ایران بدانیم.

اینک در آستانه پنجاهمین سال تولد فیزیوتراپی ایران، ضمن نکوداشت و تبریک این روز عزیز به جامعه بزرگ فیزیوتراپی و به ویژه فیزیوتراپیست های پرشمار استان !!! اسان ، نقش مهم ، جایگاه رفیع و مسؤولیت خطیر همکاران فیزیوتراپیست را در توسعه نظام سلامت کشور و تسکین آلام مردم یادآور می شویم و بر این نکته پای می‌فشاریم که پاسداشت این دستاورد بزرگ وظیفه تک تک همکاران بزرگوار است که تنها در پرتو همگرایی ، تقویت توان علمی و خدمت بیشتر و بهتر محقق خواهد شد.

اطمینان داریم دامنه افتخارات فیزیوتراپی ایران به آنچه تا بحال دست یافته اند ، نخواهد بود و خواست‌های منطقی و آرزوی های بلند همکارانمان ، با همبستگی و مجاهدت یکی پس از دیگری ردای عمل خواهد پوشید.

 برچسب ها : پیام !!! مصطفی مهر !!! بهار به مناسبت روز فیزیوتراپی - فیزیوتراپی ,فیزیوتراپیست
پیام !!! مصطفی مهر !!! بهار به مناسبت روز فیزیوتراپی فیزیوتراپی ,فیزیوتراپیست
پیام تبریک !!! عباسیان به نمایندگان جامه فیزیوتراپی در شورایعالی نظام پزشکی

درخواست حذف وبلاگ

:: پیام تبریک !!! عباسیان به نمایندگان جامه فیزیوتراپی در شورایعالی نظام پزشکی

سازمان- چهارشنبه 1 مرداد ماه، 1393

روز دوم مرداد روز ملی فیزیوتراپی بر فیزیوتراپیست های کشور خصوصا همکاران پر تلاشمان در شورایعالی نظام پزشکی فیزیوتراپیست فرجود شکوهی و مرتضی حیدری مبارک باد.
!!! بهنام عباسیان عضو شورای عالی نظام پزشکی


برچسب ها : پیام تبریک !!! عباسیان به نمایندگان جامه فیزیوتراپی در شورایعالی نظام پزشکی - پزشکی ,نظام ,نظام پزشکی ,شورایعالی نظام
پیام تبریک !!! عباسیان به نمایندگان جامه فیزیوتراپی در شورایعالی نظام پزشکی پزشکی ,نظام ,نظام پزشکی ,شورایعالی نظام
پیام تبریک رییس هیات مدیره صندوق تعاون و رفاه نظام پزشکی به جامعه فیزیوتراپی کشور

درخواست حذف وبلاگ

:: پیام تبریک رییس هیات مدیره صندوق تعاون و رفاه نظام پزشکی به جامعه فیزیوتراپی کشور
سازمان- چهارشنبه 1 مرداد ماه، 1393

2مرداد ماه روز ملی فیزیوتراپی را به همه همکاران خدوم این رشته تبریک می گوییم امیدواریم مثل همیشه در نظام ارائه خدمات بهداشتی بیش از پیش فعال و پر ثمر در خدمت رسانی به احاد جامعه بزرگ ایرانی موفق و منصور باشند.

!!! حسین قشلاقی عضو شورایعالی و رییس هیات مدیره صندق تعاون و رفاه سازمان نظام پزشکی


برچسب ها : پیام تبریک رییس هیات مدیره صندوق تعاون و رفاه نظام پزشکی به جامعه فیزیوتراپی کشور - نظام ,نظام پزشکی ,هیات مدیره ,رییس هیات
پیام تبریک رییس هیات مدیره صندوق تعاون و رفاه نظام پزشکی به جامعه فیزیوتراپی کشور نظام ,نظام پزشکی ,هیات مدیره ,رییس هیات
عضو شورایعالی سازمان نظام پزشکی روز ملی فیزیوتراپی را تبریک گفت

درخواست حذف وبلاگ

:: عضو شورایعالی سازمان نظام پزشکی روز ملی فیزیوتراپی را تبریک گفت
سازمان- چهارشنبه 1 مرداد ماه، 1393

فرا رسیدن 2 مرداد ماه (روز ملی فیزیوتراپی)بر جامعه فیزیوتراپی کشور علی الخصوص دوست و همکار پر تلاشمان در شورایعالی نظام پزشکی،(فیزیوتراپیست جناب اقای فرجود شکوهی)مبارک باد.

!!! نوید ناصری عضو شورایعالی نظام پزشکی


برچسب ها : عضو شورایعالی سازمان نظام پزشکی روز ملی فیزیوتراپی را تبریک گفت - نظام ,شورایعالی ,فیزیوتراپی ,نظام پزشکی ,شورایعالی نظام
عضو شورایعالی سازمان نظام پزشکی روز ملی فیزیوتراپی را تبریک گفت نظام ,شورایعالی ,فیزیوتراپی ,نظام پزشکی ,شورایعالی نظام
پیام تبریک س !!! رست !!! علوم بهزیستی به مناسبت دوم مرداد، روز ملی فیزیوتراپی

درخواست حذف وبلاگ

:: پیام تبریک س !!! رست !!! علوم بهزیستی به مناسبت دوم مرداد، روز ملی فیزیوتراپی

دوم مرداد در تقویم حرفه ای، یادآور زمان تحقق استقلال حرفه ای فیزیوتراپی است.

نامگذاری این روز به این نام علاوه بر آن که نشانه اعتماد و اطمینان سیاستگزاران و متولیان بهداشت و درمان کشور به توان علمی و عملی دانش آموختگان این رشته در تسکین و درمان آلام بیماران است، حکایت از این حقیقت دارد که رشته پرقدر فیزیوتراپی به همت بلند فیزیوتراپیست ها شانه به شانه شاخه های دیگر علوم پزشکی راه تعالی و پیشرفت را طی می نماید.

این روز را به اساتید، همکاران و دانشجویان عزیز تبریک عرض می نمایم.

!!! محمدتقی جغتایی

س !!! رست !!!  برچسب ها : پیام تبریک س !!! رست !!! علوم بهزیستی به مناسبت دوم مرداد، روز ملی فیزیوتراپی - فیزیوتراپی
پیام تبریک س !!! رست !!! علوم بهزیستی به مناسبت دوم مرداد، روز ملی فیزیوتراپی فیزیوتراپی
Facebook Twitter Google Plus Digg Share This RSS
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به وبلاگ 24.اطلاعات میباشد. همچنین تمامی اطلاعات، خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و وبلاگ 24.اطلاعات هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد .
جهت حذف وبلاگهای با محتوای نا مناسب شما میتوانید بر روی گزینه "درخواست حذف" در همان صفحه وبلاگ کلیک نمائید.
All rights reserved. © WEBLOG24.INFO 2016