خیلی از مواقع قطع شدن اینترنت و یا کند بودن سرعت، بزرگ ترین مشکلی است که کاربران هنگام !!! از اینترنت از آن شکایت دارند؛ اما اگر کاربر فایرفا !!! هستید، با ما همراه شوید تا با افزونه !!! plan آشنا شوید.
کد خبر: ۶۸۹۷۲
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۱

گفتارنیوز: خیلی از مواقع قطع شدن اینترنت و یا کند بودن سرعت، بزرگ ترین مشکلی است که کاربران هنگام !!! از اینترنت از آن شکایت دارند؛ اما اگر کاربر فایرفا !!! هستید، با ما همراه شوید تا با افزونه !!! plan آشنا شویدکه به شما امکان می دهد !!! های خود را زمان بندی کنید.

برای استفاده از این افزونه، پس از نصب آن، روی لینک !!! مورد نظر خود راست کلیک و سپس گزینه «add to plan» را انتخاب کنید.

حال محل ذخیره خود را توسط پنجره ای که باز می شود، مشخص کنید. پس از این مراحل، !!! شما به صف منتقل خواهد شد. !!! در انتظار می ماند تا زمانی که تصمیم به شروع !!! کنید؛ یک پنجره به صورت popup نیز نمایان می شود که نشان می دهد لینک شما در صف موجود است. زمانی که اضافه !!! لینک های خود به صف را به پایان رس !!! د، می توانید از طریق آیکن موجود در بالای مرورگر firefox، به صف !!! دسترسی پیدا کنید.

در این مکان، فهرستی از !!! ها را خواهید دید که می توانید آن ها را کنترل کنید؛ مثلا می توانید آن ها را start و یا stop کنید. علامت «فلش جهت دار پایین» نشان دهنده شروع !!! و علامت "x” نشان دهنده توقف !!! است.

 برای استفاده از قابلیت اساسی این افزونه، یعنی زمان بندی !!! ، می توانید از آیکن چرخ دنده موجود در بالا سمت راست استفاده کنید تا پنجره ای برای تعیین زمان شروع !!! باز شود که تنظیمات مورد نیاز در آن وجود دارد.

2 گزینه موجود در این قسمت، start plan at و stop plan at هستند که ساعت شروع و پایان !!! را به ترتیب نشان می دهند. گزینه دیگر، محل ذخیره فایل است که یا می توانید مسیری را به صورت پیش فرض تعیین کنید و یا با انتخاب گزینه always ask، کاری کنید که هر بار از شما محل ذخیره را پرس و جو کند.
منبع:باشگاه خبرنگاران