حسین !!! ی

به گزارش جویاآنلاین از شاهین‌شهر، پنج‌شنبه هفته گذشته نزدیک به ظهر صدای زنگ گوشی تلفن همراهم مثل همیشه به صدا درآمد و این بار از روابط عمومی شهرداری شاهین‌شهر بود.

بهرام نوری مسئول روابط عمومی شهرداری شاهین‌شهر این بار با  لحنی مهربان‌تر از گذشته این حقیر را به گفت‌وگوی خبری که “حسین !!! ی” شهردار شاهین‌شهر با «ماهنامه حماسه‌سازان» دفتر حسینعلی حاجی دلیگانی !!! شهرستان‌های برخوار، شاهین‌شهر و میمه برای رأس ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه عصر روز یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ داشت دعوت کرد.

همان ماهنامه حماسه‌سازانی که چند سال پیش استارت کار آن را ما زده بودیم اما به دلیل رفتارها و زود قضاوت !!! برخی از بازیگران !!! اطراف آقای حاجی دلیگانی این !!! باتقوا و فعال مجلس نتوانستیم کار فرهنگی برعهده‌گرفته شده  را ادامه بدهیم و در این زمینه  قلم‌فرسایی کنیم.

و اما در ادامه ما نیز بعد از کمی تأمل !!! سریع دعوت مسئول روابط عمومی شهرداری شاهین‌شهر را پذیرفتیم تا در جریان  عملکرد نزدیک به ۲ سال شهردار با تمام حرف‌ها و حدیث‌ها قرار بگیرم و آن را بدون یک حرف کم یا زیاد برای مردم بازگو و انعکاس دهیم.

خلاصه زمان آن‌قدر زود گذشت که به وعده دیدار با شهردار رسیدیم و عصر روز یکشنبه من دم در نگهبانی شهرداری شاهین‌شهر بعد از سلام و احوال‌پرسی با نگهبانان و هماهنگی‌های لازم در دفتر !!! ی شهردار شاهین‌شهر حاضر شدم.

زمانی که وارد اتاق شهردار شدیم دو خبرنگار ماهنامه حماسه‌سازان در حال آماده‌سازی دوربین و سؤالات مصاحبه بودن هرچند شهردار شاهین‌شهر نیز از قبل خود را برای چنین لحظه‌ای آماده کرده بود.

بعد از سلام و احوال‌پرسی با شهردار و خبرنگاران ماهنامه حماسه‌سازان و روابط عمومی شهرداری، شهردار پشت میز آماده شد تا با آن لهجه‌ی شیرین لری خود به سؤالات نزدیک به دوصفحه‌ای از قبل آماده خبرنگار ماهنامه حماسه‌سازان که شامل(ویژگی‌های شاهین‌شهر، افتتاح و کلنگ زنی پروژه‌ها، بهشت معصومه(س)، مترو شاهین شهر-اصفهان، سرمایه‌گذاری‌های بخش خصوصی، الحاق گرگاب به شاهین‌شهر، اقتصاد مقاومتی و…)بود و نزدیک به یک ساعت هم پاسخ آن‌ها به طول انجامید پاسخ دهد.

جویاآنلاین: لطفاً چند مورد از ویژگی‌های شهر شاهین‌شهر را برای ما اسم ببرید؟

حسین !!! ی با اشاره به وجود اقوام مختلف ازجمله(بختیاری، لر، کرد، بلوچ و عرب) در شاهین‌شهر اظهار کرد:‌ امروزه به‌خوبی شاهد هستیم این اقوام در شهر شاهین‌شهر بدون هیچ‌گونه مشکلی در کنار هم زندگی می‌کنند و این خود نوعی وحدت !!! ی است.

وی با بیان اینکه از شهر شاهین‌شهر به‌عنوان شهر «دانش و خلاقیت» نام‌برده می‌شود، افزود: به دلیل نوآوری‌ها و ابتکاراتی که جوانان این شهر داشته‌اند و همچنین رشد علمی که شهر شاهین‌شهر در سطح علمی کشور از خود نشان داده به همین علت صفت شهر دانش و خلاقیت را به خود گرفته است.

شهردار شاهین‌شهر تصریح کرد: چند معیار برای نشان دادن استعدادها و خلاقیت‌های هر شهری در نظر گرفته می‌شود که یکی از آن‌ها رشد علمی همان شهر توسط نخبگان و استعدادهای برتر دوم بحث شاداب بودن و پویایی شهر است.

وی با بیان اینکه شهر شاهین‌شهر ازنظر زنده‌بودن و همچنین پویایی و شاد !!! با سایر !!! ای ایران خیلی تفاوت دارد، ادامه داد: یکی دیگر از ویژگی‌های شاهین‌شهر نظم‌پذیری و قانون‌گرایی شهروندان می‌باشد. و همه شهروندان شاهین‌شهری از برنامه‌های آموزشی شهرداری شاهین‌شهر با جان‌ودل استقبال می‌کنند. همه این اتفاقات در حالی است که در سند چشم‌انداز و برنامه ۵ ساله توسعه شهر شاهین‌شهر به‌خوبی به آن توجه شده است.

!!! ی با بیان اینکه شاهین‌شهر ظرفیت‌های بسیار بالایی در خود جای‌داده است و می‌تواند سرریز جمعیت کلان‌شهر اصفهان را در خود جای دهد، بیان داشت: راه‌های مواصلاتی که از اطراف شهر شاهین‌شهر می‌گذرد و روزانه محل ترد بیش از صدها خودرو به شمال و جنوب ایران می‌باشد می‌تواند اهمیت آن را دوچندان کند.

جویاآنلاین: نزدیک به چند مدت است که در شهرداری شاهین‌شهر فعالیت می‌کنید؟

وی با بیان اینکه در سمت شهردار نزدیک به ۱۸ ماه است که در شهرداری شاهین‌شهر انجام‌وظیفه می‌کنم، گفت: نزدیک به ۳ سال پیش نزدیک به ۵ سال نیز معاون اداری و مالی شهرداری شاهین‌شهر بودم.

جویاآنلاین: اعم پروژه‌هایی که در زمان مسئولیت شما کلنگ زنی یا به بهره‌برداری رسیده است را تشریح بفرمایید؟

!!! ی با بیان اینکه اساس ریل‌گذاری امروز ما در شهرداری شاهین‌شهر برنامه ۵ ساله دوم و همچنین بودجه سنواتی است که هرساله به نگارش در می‌آید و پس از تصویب توسط اعضای شورای شهر جهت اقدام به شهرداری ابلاغ می‌شود ، تصریح کرد: در سال گذشته بیش از ۹۰ میلیارد تومان در حوزه عمرانی هزینه شد که دستاورد آن اجرایی شدن ۷۰ پروژه کوچک و بزرگ بود. برای امسال بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان به پروژه‌های عمرانی اختصاص یافت که تا پایان سال ۱۳۹۵ باید ۷۵ پروژه عملیاتی شده باشد.

وی در ادامه به مهم‌ترین این پروژه‌ها اشاره داشت و گفت: مجموعه سالن معراج در بهشت معصومه(س)، بازار روز میلاد با مشارکت بخش خصوصی، بوستان فدک، مدرسه ابت !!! محله‌ی میلاد، ج !!! ‌گذاری و آسف !!! گذاری بلوار شاهد حاجی‌آباد، احداث کلانتری گلدیس، احداث بنای یادمان !!! ی گمنام در بوستان انقلاب، احداث ساختمان شماره ۴ آتش‌نشانی در محله مسکن مهر، الحاق ۵ دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوس‌رانی شهری، احداث ۱۲ بوستان و پارک محله‌ای در سطح شهر، احداث ساختمان اداری سازمان اتوبوس‌رانی، احداث بازار میوه و تره‌بار در خیابان طالقانی، احداث ۳ زمین چمن !!! با مشارکت بخش خصوصی، احداث گل‌فروشی و گلخانه با مشارکت بخش خصوصی، احداث میادین فردوسی و !!! ، احداث پل عابر پیاده(طول ۱۶۳متر) سه‌راه عطار که به دلیل پیچیدگی‌های فنی در نوع خود در کشور بی‌نظیر است، احداث کمربندی !!! وجی بهشت معصومه(س)، احداث خیابان واقع ضلع غربی خیابان پردیس، زیرسازی و ج !!! ‌گذاری سایت اداری، روکش آسف !!! معابر، احداث بوستان سهراب سپهری، احداث بوستان فاز دوم گلدیس، تکمیل پروژه ایمن‌سازی دیوارهای سیل !!! شهر، تکمیل سالن آمفی‌تئاتر نگارستان است.

ادامه دارد…..

—————–

گزارش از: نورالله جویا

—————–

انتهای پیام/