معینی کر !!! دی

عضو شورای شهر !!! ت‌آباد با تائید استعفا شهردار !!! ت‌آباد از سمت خود گفت: یکی از دلایل استعفا شهردار اختلاف شورای شهر !!! ت‌آباد با شهردار در ایجاد ن !!! درآمد پایدار برای شهر بوده است.

به گزارش جویاآنلاین از برخوار امروز و در پی اختلاف موجود شورای شهر و شهردار !!! ت‌آباد، سرانجام علیرضا اطهری فر شهردار این شهر استعفا داد.

محمود معینی عضو شورای شهر !!! ت‌آباد در این رابطه به خبرنگار فارس در برخوار گفت: یکی از دلایل اختلاف شورای شهر !!! ت با شهردار در حوزه مدیریتی بوده است چراکه شهردار برای آبادانی و توسعه شهر !!! ت‌آباد هیچ گونه درآمد پایدار ایجاد نکرد.

وی افزود: تنها درآمد پایدار شهرداری !!! ت‌آباد از محل فروش زمین، تملکات و دارایی‌های خود شهرداری !!! ت‌آباد بوده است.

عضو شورای شهر !!! ت‌آباد تصریح کرد: شهردار !!! ت‌آباد چندان بر روی پتانسیل‌های شهر !!! ت‌آباد ازجمله منطقه صنعتی !!! ت‌آباد که نه‌تنها برای شهرستان برخوار بلکه برای استان اصفهان و حتی کشور ظرفیت مناسبی برای ایجاد درآمد و اشتغال پایدار هست سرمایه‌گذاری و فعالیت انجام نداده است.

عضو شورای شهر !!! ت‌آباد ضمن اینکه شهردار موظف است در جلسات شورای شهر شرکت کند و نیاز به دعوت رسمی ندارد، ضمن تقدیر از اقدامات شهردار !!! ت‌آباد در آبادانی شهر و توسعه آن تصریح کرد: نزدیک به ۹ ماه است که وی در جلسات شورای شهر شرکت نمی‌کند و یکی دیگر از عوامل اصلی اختلافات شهردار و شورای !!! ی شهر هم همین موضوع بوده است.

 

تعطیلی فعالیت های اعضای شورای شهر !!! ت‌آباد از دلایل استعفایم بوده است

اطهری فر

علیرضا اطهری فر شهردار !!! ت‌آباد یکی از دلایل استعفای خود را انجام  ندادن درست لایحه‌های ارسالی شهرداری به شورا و تعطیلی مصوبات و فعالیت‌های شورای شهر !!! ت‌آباد جهت ابلاغ و اجرا به شهرداری و اختلاف برخی از اعضای شورا عنوان کرد و گفت: طی نشست خبری با خبرنگاران دلایل کامل‌تر این استعفا را برای مردم شریف شهرستان برخوار تشریح خواهم کرد.

انتهای پیام/