بهینه سازی وب:امروزه با توسعه روز افزون وب شاهد به وجود آمدن سایت های متعددی در موضوعات مختلف هستیم ، در این میان اکثریت ترافیک ورودی سایت ها از طریق موتورهای جستجو از جمله گوگل ، یاهو و بینگ صورت می گیرد ، در واقع سایت هایی موفق هستند که ترافیک قابل توجهی از گوگل دریافت مینمایند . آمارهای نشان می دهند که در ایران بخش عمده بازدید های اینترنتی از طریق گوگل صورت میگیرد که ما از این پس بر روی گوگل تمرکز داریم .

اما سوال اساسی در اینجاست که چه سایت هایی می توانند ترافیک و بازدید مناسبی از موتور جستجو گوگل داشته باشند ؟

در این جاست که سئو و بهینه سازی سایت مطرح میگردد ، موتور جستجو گوگل با توجه به فاکتور های خاصی که برخی مشخص و برخی محرمانه هستند به ایند !!! !!! وب سایت ها می پردازند ؛ وب سایتی که رتبه بهتری نسبت به دیگر رقبا داشته باشد در صفحه اول نمایش داده می شود . بدیهی است که سایت هایی که در صفحه اول جستجو گوگل هستند بیشترین بازدید را دارند .
فاکتورهای سئو و بهینه سازی سایت عبازتند از :
۱ – تولید محتوای مفید برای کاربران
۲ – فعالیت و اشتراک گذاری محتوا در شبکه های اجتماعی
۳ – لینک بلدینگ و دریافت لینک یک طرفه از سایت های مرتبط با موضوع

موارد نام برده اصول کلی سئو وب سایت می باشند و موارد و نکات ریز بسیاری وجود دارد که باید در حین انجام سئو به آن ها دقت نمود
تعداد کلمات کلیدی ارائه شده از سمت شما بدون محدودیت تعدادی و زبان می‏باشد بدین معنی که به هر تعداد کلمه و با هر زبان (فارسی، انگلیسی، فینگلیش و ....) برای شما بهینه‏ سازی صورت می‏گیرد. همچنین لازم به ذکر است یک طراحی حرفه ای وب سایت و طراحی سایت بهینه، وب سایت مشتری را سریع ‎تر و مطلوب‎ تر به نتیجه می رساند.
شرایط زمانی:
مدت زمانی که طول می‏کشد تا سایت شما در صفحه و لینک‏های اول موتور جستجوگر گوگل قرار گیرد، به عوامل متعددی وابسته خواهد بود از جمله: میزان چگالی کلمات کلیدی، رقابت کلمات کلیدی موردنظر شما (چه میزان رقبای شما بر روی این کلمات تمرکز دارند؟)، میزان رقابت ‏پذیری کلمات بدین معنی که عبارات چند کلمه‏ ای نتیجه بهتری حاصل می‏ نمایند و سریعتر بالا خواهند آمد، همکاری مجموعه کارفرما در بهبود کیفیت محتوای وب سایت و مقاله نویسی به صورتی که مقاله‏ ها متعلق به کارفرما و توسط وی تدوین شده باشد (کپی برداری نباشد)، تکثیر وب سایت در شبکه ‏های اجتماعی، بلاگ‏سازی و حضور فعال‏تر و پررنگ‏تر در گوگل و هرآنچه باعث شود ایند !!! سایت شما بالاتر رود.