گروه تاسیسات پردیس:
رادیاتور قرنیزی چیست؟

✅رادیاتور قرنیزی نسلی نو در صنعت تاسیسات میباشد که بطور هوشمندانه ای توانسته است با استفاده از اصول بکار رفته در رادیاتور، گرمایش از کف، فن کوئل و برخی دیگر از سیستمهای گرمایشی، در حالیکه بسیاری از معایب هر یک از این سیستمها را برطرف نموده است، مزایای آنها مانند سادگی رادیاتور و گرمادهی یکنواخت در گرمایش از کف و چندین مزیت دیگر را به طور یکجا فراهم آورد.

✅سیستم گرمایش قرنیزی سیستمی ساده و کارا میباشد که جایگزین قرنیزهای متداول بکار رفته در ساختمانها اعم از مس !!! ی و اداری و حتی تجاری شده و با ظاهر و ابعادی در حد قرنیز کاربری گرمایشی را نیز به قرنیز اضافه می نماید.

✅در رادیاتور قرنیزی آترین پوسته ای آلومینیومی شبیه به قرنیز تولید میگردد و با توجه به قابلیت شکل پذیری پوشش رنگ مقاومت و سختی آلومینیوم این امکان را بوجود می آورد که یک رادیاتور طولی در پشت این پوسته قرار گیرد.

✅جنس بکار رفته در رادیاتور قرنیزی آترین آلومینیوم سری ۶۰۶۳ میباشد که مطابق مشخصات آیین نامه ۳۶۰ سازمان ملی استاندارد ایران برای سیستمهای گرمایشی آلومینیومی ا !!! امی شده است. این سری آلومینیوم دارای خصوصیت انتقال حرارات بالا بوده و ضمناً از مقاومت مناسب برای اینگونه تجهیزات گرمایشی برخوردار است.

گروه تاسیسات پردیس

ارائه کننده سیستم های گرمایش نوین ساختمان

https://telegram.me/tasi !!! pardis

ویژگی و تفاوت رادیاتور قرنیزی آترین با محصولات مشابه✅

ℹ️سیستم “گرمایش قرنیزی” اخیراً در کشور انگلستان ابداع و رایج شده است و تکنولوژی روز این کشور می باشد. این تکنولوژی اخیراً در کشور عزیزمان همگام با کشور انگلستان مورد استفاده قرار گرفته است.

⭕️متاسفانه کپی برداری غلط از محصول انگلیسی سبب شده است به رغم مشخصات ایده آل این سیستم، ایراداتی در آب بندی، اجرا و عملکرد آن بوجود آید.