به گزارش گروه بازار باشگاه خبرنگاران ، وی با بیان این که حدود 1500 دستگاه از این خودرو تولید و آماده تحویل است، خاطرنشان کرد: هنوز قیمت این خودرو توسط شورای رقابت نهایی نشده است.

معاون فروش گروه خودروسازی سایپا ادامه داد: قیمت این خودرو باید از سوی شورای رقابت تعیین شود، اما با توجه به هزینه های تولید احتمالا قیمت آن حدود سه میلیون تومان بیشتر از قیمت تیبای فعلی خواهد بود.

قادری افزود: البته موضوع تعیین قیمت این خودرو در شورای رقابت در دست بررسی است و در نهایت هر قیمتی که از سوی این شورا ابلاغ شود اعمال خواهد شد.

وی با بیان این که قیمت این خودرو احتمالا هفته آینده از سوی شورای رقابت تعیین می شود خاطرنشان کرد: روند شماره گذاری خودروهای تیبا هاچ بک تولیدی نیز مراحل آ !!! خود را طی می کند.

به گزارش ایسنا، با توجه به قیمت 24 میلیون و 183 هزار تومانی تیبای معمولی به نظر می‌رسد قیمت تیبای هاچ‌بک حدود 27 میلیون تومان باشد.

وبلاگ تیبا 2 : در این خبر چند مورد تناقض وجود داره اول از اینکه قائم مقام سایپا از تولید 2000 خودرو خبر داده بود که اکنون ایشون 1500 عدد اعلام میکنند
دوم بحث قیمت :
با این حال باید منتظر قیمت گذاری شورای رقابت برای تیبا2 باشیم و باتوجه به انتقاد شخص رئیس جمهور محترم !!! !!! از قیمت های اعلام شده جدید احتمال دارد شورا قیمتی کمتر از سقف 27 میلیون برای این خودروی جدید اعلام کند.
دوستان عزیز لطفا در نظر سنجی جدید وبلاگ شرکت نمایید . باتشکر