نیمه نخست دیدار تیم‌های نفت و گاز گچساران و تراکتورسازی تبریز با دو گل به سود شاگردان قلعه‌نویی به پایان رسید.

تراکتورسازی مقابل !!! گچساران برنده به رختکن رفت/ یک نیمه تا حضور سرخ‌پوشان در نیمه نهایی

به گزارش آناج، در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال کشور، تیم‌های نفت و گاز گچساران و تراکتورسازی تبریز از ساعت 14 امروز !!! در ورزشگاه !!! ی نفت گچساران به مصاف یکدیگر رفته‌اند که نیمه نخست این دیدار با برتری 2 بر صفر سرخ پوشان تبریز به پایان رسید.

ابتدا در دقیقه 18 شهرام گودرزی روی ریباند ضربه ایستگاهی کرار دروازه تیم گچساران را باز کرد و تراکتورسازی را یک بر صفر پیش انداخت، سپس این فرزاد حاتمی بود که در دقیقه 30 با پاس کرار در موقعیتی تک به تک توپ را از فراز دستان سنگربان حریف برای دومین بار با تور دروازه !!! گچساران آشنا کرد و بدین ترتیب شاگردان قلعه‌نویی در پایان نیمه اول با دو گل برتری به رختکن رفتند.

رضا کرمانشاهی قضاوت این دیدار را بر عهده دارد؛ وی در نیمه نخست دو بار دست به جیب شده و به اتابک !!! ی از تیم میزبان و خالد شفیعی از تراکتورسازی کارت زرد نشان داد.

این داور همچنین دو دقیقه وقت اضافه برای این نیمه منظور کرد.

!!! قلعه‌نویی در این بازی تیمش را با ترکیب محمدرضا اخباری، هادی محمدی، خالد شفیعی، محمدرضا مهدی زاده، محمد ایرانپوریان، مهدی کیانی، محمد نوری، کرار جاسم، شهرام گودرزی، محمد ابراهیمی و فرزاد حاتمی به میدان فرستاده است.