مهاجرت بیزینسی به e2

 

مهاجرت به امریکا از طریق ید بیزینس سریع‌ترین روش اخذ ویزای اقامت موقت امریکا و مهاجرت به  (قابل تبدیل به گیرین کارت پس از ورود به امریکا) می‌باشد که بر اساس ان متقاضیانی که اقدام به سرمایه گذاری ١۵٠ هزار دلاری در نمایند اقامت طولانی مدت را دریافت می‌کنند.

 

 ویزای مهاجرت به امریکا از طریق ید بیزینس بسیار سریع بوده و معمولا در مدت زمان حدود ٢ تا ٣ ماه برای متقاضی اصلی، همسر و تمام فرزندان زیر ٢١ سال صادر می‌شود.

 ویزای e-2 به راحتی تا زمانی که متقاضی یک بیزینس در داشته باشد برای قابل تمدید می‌باشد.

 پس از ورود به از طریق ویزای e-2 متقاضی و تمام همراهان می‌توانند از طریق برنامه‌های eb3 و یا eb5 تقاضای اخذ اقامت دائم و گرین کارت را نمایند.

 

شرایط لازم

 

           e2 سرمایه گذاری ١٥٠ هزار دلاری در یک بیزنس واجد شرایط این روش مهاجرتی به

 

           e2 حداقل ارزش اموال و دارائیها ٣٠٠ هزار دلار

 

ویژگیهای بسیار عالی

 

ویژگیهای بسیار عالی مهاجرت به امریکا و اخذ اقامت اقامت موقت طولانی مدت e2 (قابل تبدیل به اقامت دائم پس از ورود به امریکا) از طریق ید بیزنس شامل موارد زیر است:

 

          e2 سریعترین روش اخذ ویزای موقت امریکا  (حدود ٢ تا ٣ ماه)   

 

          e2  بدون نیاز به مدرک تحصیلی بالا     مهاجرت-e2

 

          e2 عدم وجود شرایط سنی   

 

          e2 عدم نیاز به مدرک زبان برای مهاجرت به

 

          e2 قابل تبدیل به اقامت دائم پس از ورود به امریکا

 

          e2 هزینه پایین‌تر نسبت به سایر روشهای مهاجرت سرمایه گذاری

 

          e2 ارائه ویزا به فرزندان تا ٢١ سال

 

روش اقدام

 

با توجه به شرایط مورد نیاز برای پذیرش از طریق برنامه  e2، پرونده‌های مهاجرتی به امریکا از این طریق اکثرا مورد پذیرش قرار می‌گیرد. مهم‌ترین فاکتور موفقیت در پذیرش پروندهای مهاجرت به امریکا از طریق e2، انجام سرمایه گذاری در یک بیزنس مورد تایید وزارت  مهاجرت می‌باشد. سازمان مهاجرتی کانادا ا پرت با همکاری با معتبرترین موسسات حقوقی ید و فروش بیزینس در امریکا بهترین بیزنس‌ها برای مهاجرت به از طریق e2 را جهت اخذ ویزا در اختیار موکلین خود می‌گذارد.