مراکز ید استانبول

اطلاعات مرکز ید شهر استانبول کشور ترکیه. آدرس و امکانات مرکز ید استانبول.

 

مراکز ید یا همان مال‌ها در ترکیه و  تور استانبول عمر و سابقه زیادی در تاریخ ندارند و شروع پیدایش آنها به اوا سال‌های ۸۰ میلادی بر میگردند. اما در همان اوایل ترک‌ها با آغوشی باز از حضور و ساخت مراکز ید استقبال نمودند. و هم اکنون تقریبا تمامی محله‌ها یک مرکز ید را دا رخد جای نهادند. امروز شما میتوانید جذاب‌ترین و بزرگتیرن مرکز ید را در شهر استانبول سراغ بگیرید. بیشترین مراکز ید استانبول در محدوده تقسیم ساخته شده اند، این مراکز ید به راحتی‌ به وسیلهٔ تا ی، مترو و اتوبوس قابل دسترسی‌ میباشند. ساعت کاری مرکز ید استانبول از ۱۰ صبح تا ۲۲ شب می‌باشد.

 

cevahir shopping centre مرکز ید جواهر

 

مرکز ید جواهر با ساعت کاری ۱۰:۰۰ صبح الی‌ ۲۲:۰۰ شب در خیابان بویوکدر استانبول در ۱۰ طبقه و با بیش از ۳۴۰ مغازه به همراه فروشگاه ها، تفریحات و با وجود رستوران ها، کافی شاپ‌ها و همچنین فست فود‌های متنوع یک محیط کامل و مناسب را برای ید در استانبول فراهم آورده است. از برند‌های موجود در این مرکز ید می‌توان به بنتون، ماسیمو دوتی، آدیداس، لیوایز، ریبوک، اسپریت، کانورس، دبنهامز، لیوایز، زارا، مانگو و ماسیمو‌دوتی و ... اشاره کرد.

 

میز اطلاعات، دستگاه خودپرداز، اتاق کودک، آسانسور معلولین، تو معلولین، مسیر صندلی چرخ دار، چرخه بچه، کمد امانات، خانه، دریافت مالیات، پارکینگ، اتاق بهداشت و درمان، تلفن، صرافی از دیگر خدمات مرکز ید جواهر میباشد.

 

akmerkez آک مرکز در استانبول

 

مرکز ید اکمرکز در منطقهٔ اتیلر استانبول محله‌ بسیکتس و نزدیک به مرکز تجاری لونت و مسلک می‌باشد. این مرکز ید چهار طبقه با بیش از ۲۵۰ فروشگاه با استفاده از خدمات حمل‌نقل رایگان وهوه استانبول به راحتی‌ قابل دسترسی‌ میباشند.

 

istinye park ایستینی پارک

 

ایستینی پارک استانبول واقع در منطقهٔ سریر استانبول می‌باشد. این مرکز ید شامل فروشگاهی در بیرون از ساختمان، پشت بام‌های شیشه ای، و فضاهای سبز داخلی‌ می‌باشد. ایستینی پارک استانبول به منظور فراهم فضای مناسب ید خانواد‌گی مراکز تفیرهی برای کودکان نیز فراهم نعمده است. در کنار تمامی امکانات فراهم شدهد در این مرکز ید وجود ۱۲ سینما نیز این مجموعه را کاملتر نموده است

 

kanyon shopping mall مرکز ید کانیون

 

مرکز ید چهار طبقه دیگری در منطقهٔ فایننشال لونت استانبول به نام کنیون با ۱۶۰ فروشگاه و برند‌های معتبر جهانی‌ از دیگر مکان‌های دیدنی‌ در استانبول می‌باشد. کافه ها، رستوران ها، مرکز ورزشی و سالن‌های سینما از جمله امکانات این مجموعه در استانبول میباشند. در کانیون برند‌های لو و رستوران های جالب انتظار شما را میکشند. ۱۴۰ فروشگاه و ۹ ٔ سینما از جمله امکانات موجود در این مرکز ید می‌باشند. تمامی قسمت‌های مرکز ید کانیون از ساعت ۱۰:۰۰ صبح الی‌ ۲۲:۰۰ شب فعال میباشد. مکانی مناسب برای افراد معلول جهت عبور وتردد. صندلی چرخدار و پارکینگ‌های مخصوص به منظور تردد راحت تر افراد کم توان در این مجموعه درنظر گرفته شده است. اتاق کودکان و محل‌های بازی موجود، این مکان را به یک محل مناسب برای خانواده‌ها به منظور ید در استانبول تبدیل نموده است.

 

ایستگاه لونت مترو و بویوکدر اتوبوس شما را به خیابان بویوکدر مرکز ید کانیون میرسانند.

 

city’s سیتی

 

اگر شما با فشن و مد روز دنیا در ارتباط هستید، می‌بایست مرکز ید سیتی را در نیستانسی استانبول تجربه نمایید. این مرکز ید نیز چندین کافه و رستوران را در شهر استانبول به خود اختصاص داده. از دیگر امکانات این مرکز ید پارکینگ ۲۴ ساعت می‌باشد.

 

nisantasi نیستانسی

 

مرکز یدی در محله‌ای که به نام خارجی‌ نشین‌ها معروف گشته، مردم استانبول مردمان این محله را به افرادی تحصیل کرده و با رده زندگی‌ بالاتری نسبت به دیگران می‌شناسند. این مرکز ید به بازار فشن توجه ویژه‌ای کرده و میزبان توریست‌های خارجی‌ بسیاری می‌باشد. محصولاتی که در این مرکز ید ارائه میشوند با توجه به برند‌های موجود از قیمت‌های نسبتا بالا اما مرتبط با برند‌ها بهره میگیرند.

 

bagdat caddesi خیابان بغداد

 

در قسمت آسیائی شهر  و تور استانبول و نزدیک به دریای مرمرا، این خیابان به طول ۱۴ کیمتر در مقام چهارم جهانی‌ مرسکز ید امتیاز داده شده و از دیگر مکان‌های مناسب جهت ید در شهر استانبول می‌باشد.

 

forum istanbul فروم استانبول

 

هرچیزی که شما دنبال آن باشید، به احتمال زیاد میتوانید در فروم استانبول آن را پیدا کنید. ۲۹۲ برند در فروم استانبول میزبان سلایق مختلف شما می‌باشد. تخفیف در اجناس این فروشگاه یکی‌ از خدماتی است که همیشه قابل مشاهده خواهد بود. این فروشگاه همانند فروشگاه‌های دیگر از ساعت ۱۰:۰۰ صبح الی‌ ۲۲:۰۰ شب فعال می‌باشد. سرگرمی‌های بی‌نظیری مثل ژوراسیک پارک و یک آکواریوم بزرگ جانوران آبزی دیدنی از دیگر خدماتی است که میتواند مرکز ید فروم را به یک مقصد مناسب برای ید و تفریح در استانبول تبدیل نماید.

 

olivium outlet center مرکز ید اولیویوم

 

این مرکز با ۱۱۸ مغازه، سالن تئاتر، سینما، بولینگ و محل بازی کودکان از دیگر مراکز ید قابل توجه در استانبول می‌باشد که توریست‌های ترکیه را همواره میهمان خود مینماید. این مرکز ید نیز با رستوران‌های خود قابلیت گذراندن زمان بیشتر و صرف اغذیه مناسب و ادامهٔ ید را برای مسافرین مهیا ساخته است. ساعت کاریه فروشگاه اولیویوم از ۱۰:۰۰ صبح الی‌ ۲۲:۰۰ شب می‌باشد.

 

galleria گالریا

 

اولین مرکز ید شهر استانبول، که تقریبا همه چیز در آن یافت میشود. این مرکز ید در ساله ۸۰ میلادی ساخته شد. اگر در حال وج از فرودگاه بودید و به چیزی احتیاج پیدا کردید، از تا ی خود بخواهید شما را به گالریا ببرد.

 

metrocity متروسیتی

 

یک مرکز ید چهار طبقه دیگر با ۱۴۰ فروشگاه واقع در محله فاینانس و منطقهٔ لونت استانبول. این مرکز ید با خط مترو ام۲ ایستگاه مشترک دارد.